Zobrazit výsledky od 1 do 2 z 2

Téma: god - wh - dust2only

  1. #1
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    157

    god - wh - dust2only

    Dobrý den, jsem přesvědčený že hráč "god" používal wallhack na serveru dust2only. hráč hrál od začátku mapy, nicméně až kolem 15 minuty začal hrát velmi zvláštně obzvláště když tomu předcházelo pár kratších afkování.

    server - dust2only
    nick - god
    důvod - wallhack
    ID - VALVE_1:1:1461910745
    demo - http://csko.cz/dema?UPD=tu8oRl8Y (je to HLTV jelikož ve chvíli kdy mi začal hráč být podezřelý už nás bylo 5 a půl + jsem volal admina který nepřišel)

    Vyčasování - 15:08 hráč se koukne přes zdi na hráče o kterém nemá žádné info a následně se 100% jistoto na hráče vyskakuje z poza stěny a rovnou střílí
    16:28 hráč slyšel že oponent vzal droplou bombu ale zatímco po něm jde trasuje scrossem přesně hráčův pohyb (doporučuji spomalit na 1/4)
    21:48 zde hráč má info pouze o oponentovi s awp na levé straně dvěří, on však sejme na 4 náboje hráče za pravými dveřmi aniž by o něm měl info
    23:18 hráč chtěl pushnout oponenta v katách, nicméně uprostřed pushe uhýbá Hečku o kterém nemá tušení dříve než ho vidí nebo slyší (opět doporučuji zpomalit na 1/4)
    23:24 trošku zvláštní situace kdy ví o přesné poloze obou CT a styl kterým je pushe kdy se u obou nejdříve koukne přez roh zdi, ale mohlo to tak jen vyjít
    25:00 celé kolo, první kill jasná wh situace, druhý kill s krásným prefirem bez infa, třetí kill celkem přesný spray do smoku, kdy prvních pár nábojů jde přímo do hráče a následuje vystřílení dalších 10 úplně mimo i přesto že hráč už je mrtvý (nejspíše snaha o zakrytí), čtrtý kill menší předmíření ale jinak v pořádku
    26:35 předmíření si na hráče na midu
    27:08 tady se přiznám že nevím zda hráče mohl vidět či nikoliv, podle mého názoru ne ale tím že je to HLTV nevidím v tak malé mezeře a ještě tmě ct, takže podle mně kouknutí na hráče za bednou na CT spawnu
    28:18 předmíření ve scope s awp na hráče pod A sitem

    Děkuji.
    Naposledy upraveno S!GNA!; 11-10-22 v 14:19.

  2. #2

    Odpověď: god - wh - dust2only

    Banned, dik.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •