Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 16

Téma: Sťažnosť na admina PELAGROS

  1. #1

    Exclamation Sťažnosť na admina PELAGROS

    Dal mi bezdôvodny ban na 3 týždne, pretože si neplní svoje povinnosti a nerešpektuje pravidlá servera. Vytvára si vlastné pravidlá a hodnotí si koho chce ako chce.

    AD1 Počas hry som mu nahlásil hráča s nickom Do psej matere, že mi hádže naschvál smoke pred awp každé kolo. Nespravil nič, pričom na som ja za podobnú vec dostal BAN od admina PiratJo. Takže ja za tú istú vec som dostal BAN, druhýhráč nie.

    AD2 dôvod Banu uvádza, že "nezmyselné hlásenia" o cheateroch. Ja ako hráč mám iba pochybnosti, on je admin aby to skontroloval a rozhodol o pochybnosti hráčov čo hrajú podozrivo. Nie aby banoval iných za "nezmyselné hlásenia". To je admin, že banuje za "nezmyselné hlásenia" podľa svojho uváženia? Potom načo je tam možnosť podať hlásenie, keď admin dá neskôr BAN za nezmyselné hlásenie? Potom netreba nahlasovať cheatera ani na fórum, pretože v prípade že nemá cheaty dostane dotyčný hráč BAN za NEZMYSELNÉ HLÁSENIE?

    AD3 Uvádza nevhodné správanie - znova dvojaký meter na hráčov. Niekto si môže nadávať koľko chce a nedá mu ani kick a mňa tu rovno zabanuje. Viackrát som počas hry nahlasoval nevhodné správanie, kde mi nadávali na rodinu, pričom admin bol prítomný, dostal aj hlásenie a nič sa neudialo. Toto zažívam pravidelne, že admin - hlavne Pelagros obchádza pravidlá servera tým, že si určuje svoju mieru, čo je veľa a čo nie.

    AD4 ban za kemp? na server je aplikovaný kemp meter. Takže z toho dôvodu nie je možné dávať BAN. V prípade ak chcete rozdávať BAN za kemp, odstránte campmeter inak je ban irelevantný a znova nespravodlivý, keďže nie je objektívne hodnotiť čo je kemp na ban a čo nie. Je to subjektívne a v prípade konania Pelagros nanajvíš pokrytecké.

    AD5 Nerešpektuje základný princíp rovnosti, pričom si vybíja svoju frustráciu voči mojej osobe cez tento ban, pretože pravidelne keď je online ho upozorňujem na to, aký je nespravodlivý.

  2. #2
    Server admin Avatar uživatele anakin_pok
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Rosice
    Příspěvky
    1,528

    Odpověď: Sťažnosť na admina PELAGROS

    Já bych byl opatrný s tím obviněním admina, že si neplní povinnosti. Když se podívám na tvá dnešní vyjádření v chatlogu, tak vidím ban jako oprávněný a admin svoji povinnost splnil. (https://csko.cz/chatlog/show?from=15...indForm-submit)
    Pokud se chceš takto chovat, zkus to jinde!
    ...neviem ako sa ten hrac vola ale kopiruje moj NICK!
    V žádosti o unban: Zabudol som si vypnut AimBot.

  3. #3

    Odpověď: Sťažnosť na admina PELAGROS

    Vymenoval som tam XY dôvodov a ty sa chytíš jedného. 3 týždne za nadávky? To by potom nehral nikto na serveri, lebo po 15minútach by boli všetci zabanovaní. A som si vedomý, čo som napísal a všetko čo som napísal myslím vážne. Stokrát som ho upozorňoval na to, že sa niečo deje a stále ma ignoroval, pretože to píšem ja. Je neobjektívny, zaujatý a nerobí to čo by admin mal robiť a to z uvedených dôvodov, ktoré som napísal vyššie prvýkrát. Nemôže tu admin jedného človeka zabanovať za jednu vec a pri druhom to prehliadať a neriešiť to.

    Ak je admin prítomný v hre a človek ho upozorní, že iný hráč mu znepríjemňuje hru hádzaním smoke, nadávaním a pripomenúť, že za podobné chovanie dostal on BAN, tak to nemôže admin ingorovať. Práve v tomto prípade je ten dvojaký meter, že jedného zabanujem a druhého za to isté ani len nenapomeniem.

    Ja hodím naschvál smoke pred hráča 5krát - dostanem ban, druhý hráč to 5krát spraví mne a nič sa nedeje! To je tá nespravodlivosť, zaujatosť a neplnenie si svojej úlohy admina. Je v hre a ignoruje moje hlásenia. Takže buď buďte féroví a ku každému pristupujte rovnako alebo si tu vážne hrajte sami. Nie jedného ani neupozorním lebo ten má VIP účet, ten tu hrá často, ten mi je sympatický a druhého hneď ZABANUJEM.

    Všímam si medzi banmi, že nechodil niekto DEFUSE/PLANT, písal som o jednom hráčovi, že to nikdy nerobí a dodnes som ostal odignorovaný, pritom môžu byť aj admini v hre a tvária sa, že nič nezvyčajné nevidia.

  4. #4

    Odpověď: Sťažnosť na admina PELAGROS

    Ad1 - keď si to hlásil som na serveri nebol. Videl som, že si to hlásil viackrát, tak som sa tam šiel pozrieť a sledoval som ho asi 2 - 3 kolá a jediné, čo som v tej chvíli videl bolo, že hodil smog na mid k double door, čo robí 90% hráčov. Ty si chodil na stred s awp, takže ti to mohlo vadiť ale ten smog tam mohol hodiť ktokoľvek. Čo robil pred tým neviem ale určite si kvôli tomu nebudem stahovať HLTV.

    Ad2 - hráči majú právo nahlasovať cheaterov a vôbec nie je problém, keď sa pomýlia alebo nahlásia aj čistého hráča. Ale ty si extrém. Za posledné 2-3 roky tu nonstop denne hlásiš 10-20 hráčov hlava nehlava, bez rozmyslu, bez akéhokoľvek sledovania alebo opodstatneného podozrenia. Proste hlásiš random každého druhého hráča, ktorý ťa zabije. Na tvoje hlásenia už nemá nikto záujem chodiť, tak sa potom nečuduj, že tam ani nikto nepríde. Hráš to neviem koľko rokov a vôbec nepoznáš ani náznakom, čo je AB a WH. Bohužiaľ tvoje hlásenia majú úspešnosť tak 1 zo 100, čiže aj keby bol na serveri hráč s MH alebo SH a hlásiš ho ty, tak tam admin nepríde, pretože si povie, že zas hlásiš fail (môžno nejaký, čo ťa nepozná by tam prišiel).

    Ad3 - je rozdiel, keď niekto použije nejakú nadávku, keď sa mu nedarí a zahreší a je rozdiel, keď ty dnes celý deň kľaješ hráčom a urážaš priamo ich osoby. A hlavne, sa nečuduj, keď začneš niekomu nadávať ako prvý a on začne potom nadávať tebe. V takom prípade ho nemusíš ani nahlasovať a vyplakávať, že ťa uráža, keď ty sám si ho k tomu vyprovokoval.

    Ad4 - kemp meter rieši afk hráčov alebo botov čo sedia v kúte 30 sekúnd. To, že ty spravíš dva kroky doľava a dva doprava, aby si "obišiel" kemp meter neznamená, že nekempíš. Pokiaľ si T a máš awp, tak si celé kolo na spawne. A nie som jediný kto to tvrdí, keďže chodia na teba pravidelne hlásenia.

    Ad5 - neviem ako si vybíjam frustráciu, keďže toto je prvý ban, ktorý si odomňa dostal. A ani by si ho nedostal, keby mi nepísali 3 hráči, že na serveri každému nadávaš.

    Samozrejme je tam určite viac hráčov, ktorí by si tiež zaslúžili ban za kemp, nadávky alebo znepríjemňovanie hry ale toto každý admin rieši individuálne. Ja som ťa za to napr. nebanoval, ban si dostal od Pirata a pritom si vylievaš zlosť na mne.

  5. #5
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Zlín, Prostějov
    Příspěvky
    2,498

    Odpověď: Sťažnosť na admina PELAGROS

    Ahoj, souhlasím s banem. Co teď tak občas skočím na server, tak tě skoro vždy vidím kempit na spawnu a chodíš úplně minimálně na defuse/plant. Co se týče nahlašování hráčů, nějak jsem si toho nevšiml, ale to bude mojí bídnou aktivitou. To samé platí pro "úmyslné smoky". Chatlog je strašný, ono ti pár týdnů bez hraní určitě prospěje.

  6. #6
    Veterán Avatar uživatele asteb
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    381

    *VIP*

    Odpověď: Sťažnosť na admina PELAGROS

    ja bych takovy dlouhy ban za nadavky nedal ale ty me seres s tim kempem kdo vi jak dlouho .. jak ten stanisevsky s lamopalkou

  7. #7

    Odpověď: Sťažnosť na admina PELAGROS

    Citovat Původně založeno Pelargos Zobrazit příspěvky
    Ad1 - keď si to hlásil som na serveri nebol. Videl som, že si to hlásil viackrát, tak som sa tam šiel pozrieť a sledoval som ho asi 2 - 3 kolá a jediné, čo som v tej chvíli videl bolo, že hodil smog na mid k double door, čo robí 90% hráčov. Ty si chodil na stred s awp, takže ti to mohlo vadiť ale ten smog tam mohol hodiť ktokoľvek. Čo robil pred tým neviem ale určite si kvôli tomu nebudem stahovať HLTV.

    k dverám ten smoke ide pravidelne, s tým počítam a ten mi nevadí. Vadí mi, keď mi to hádzal na miesto presne kde stojím a robil to dva dni vkuse. Prípadne keď si všimol, že som sa pripojil. Upozornil som na to viackrát a nereagoval si.

    Ad2 - hráči majú právo nahlasovať cheaterov a vôbec nie je problém, keď sa pomýlia alebo nahlásia aj čistého hráča. Ale ty si extrém. Za posledné 2-3 roky tu nonstop denne hlásiš 10-20 hráčov hlava nehlava, bez rozmyslu, bez akéhokoľvek sledovania alebo opodstatneného podozrenia. Proste hlásiš random každého druhého hráča, ktorý ťa zabije. Na tvoje hlásenia už nemá nikto záujem chodiť, tak sa potom nečuduj, že tam ani nikto nepríde. Hráš to neviem koľko rokov a vôbec nepoznáš ani náznakom, čo je AB a WH. Bohužiaľ tvoje hlásenia majú úspešnosť tak 1 zo 100, čiže aj keby bol na serveri hráč s MH alebo SH a hlásiš ho ty, tak tam admin nepríde, pretože si povie, že zas hlásiš fail (môžno nejaký, čo ťa nepozná by tam prišiel).

    To vôbec nie je pravda, že hlásim 10-20hráčov denne, prestaň zavádzať a klamať. Dnes som nahlásil 1 s tým, že viacero ľudí sa sťažovalo. Pri niektorých je podozrivé, že vedia povedať presný počet ľudí kde sa nachádzajú, pritom sa nachádzajú na mape úplne niekde inde.Nezmyselný dôvod na BAN, takže s týmto nesúhlasím

    Ad3 - je rozdiel, keď niekto použije nejakú nadávku, keď sa mu nedarí a zahreší a je rozdiel, keď ty dnes celý deň kľaješ hráčom a urážaš priamo ich osoby. A hlavne, sa nečuduj, keď začneš niekomu nadávať ako prvý a on začne potom nadávať tebe. V takom prípade ho nemusíš ani nahlasovať a vyplakávať, že ťa uráža, keď ty sám si ho k tomu vyprovokoval.

    Keď začnem ako prvý, tak to neriešim. Riešil som počas jedného dňa nadávky na moju osobu za prítomnosti admina, ktorý vyhodnotil, že to nie je nič závažné. Niekedy sa nechám uniesť, ale nadávam priamo hráčovi, nie jeho matke, sestre, bratrancovi, či komukoľvek inému a len za to, že keď idem niekam, napíšem, že nech čekne vaňu, je ich tam 5, človek skočí do vane s tým, že už je čeknutá a tam CT zakempený, tak ma to prostre vytočí. Takže jediný rozumný dôvod za ktorý uznávam BAN sú nadávky, lebo tie používam. Možno trochu expresívnejšie ako by si situácia vyžadovala, ale tak bohužiaľ.

    Ad4 - kemp meter rieši afk hráčov alebo botov čo sedia v kúte 30 sekúnd. To, že ty spravíš dva kroky doľava a dva doprava, aby si "obišiel" kemp meter neznamená, že nekempíš. Pokiaľ si T a máš awp, tak si celé kolo na spawne. A nie som jediný kto to tvrdí, keďže chodia na teba pravidelne hlásenia.

    znova nesúhlasím, že celé kolo. Áno keď mám awp, tak som tam dlhšie ako ostávajú iní hráči s awp, ale nie som tam celé kolo a snažím sa ísť aj plant alebo chrániť plant. Pokiaľ hráč s bombou na opačnej strane mapy stratí bombu 20sekúnd pred koncom, tak tam nejdem a radšej si ponechám awp. A hra s awp nie je o rushovaní. Skor čekujem a dávam info koľko hráčov išlo na B, aby nerushovali CT mid a dvere na long. Takže za kemp nesúhlasím s BAN

    Ad5 - neviem ako si vybíjam frustráciu, keďže toto je prvý ban, ktorý si odomňa dostal. A ani by si ho nedostal, keby mi nepísali 3 hráči, že na serveri každému nadávaš.

    To keby mám písať každú nadávku na mňa, tak potom by si nadával, že "nezmyselné hlásenie". Hlásim nadávky, ktoré sa týkajú útokov na rodinu, nie keď mi niekto vyjadrí svoj názor nadávkou, to iba opätujem a hrám ďalej. Frustráciu si vybíjaš tým, že sa stále ozvem keď si online a neriešil si naschvál moje podnety. Pritom na dnešnú otázku, za čo mi chceš udeliť ban, keď som nic nespravil, si odpovedal: "nemusím mať dôvod".

    Samozrejme je tam určite viac hráčov, ktorí by si tiež zaslúžili ban za kemp, nadávky alebo znepríjemňovanie hry ale toto každý admin rieši individuálne. Ja som ťa za to napr. nebanoval, ban si dostal od Pirata a pritom si vylievaš zlosť na mne.
    áno BAN som dostal od Piráta a prežil som to. Ale ja tu riešim to, že čo som nahlasoval že robia mne a ja som za to dostal ban, tak to si nikto nevšímal. Taktiež idete banovať ľudí za kemp individuálne, takže zase neobjektívne, pretože čo ty hodnotíš za kemp, iný admin nie a znova jeden dostane ban a druhý nie za tú istú vec.

    Ukončím to tak, že jediný rozumný dôvod na BAN bolo nadávanie, čo si myslím, že 3týždne za nadávky je prehnane dlhá doba na to, čo stvárajú iný pri ohýbaní pravidiel

  8. #8
    Server admin Avatar uživatele Mlýn
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    Al Wakrah, Qatar
    Příspěvky
    518

    *VIP*

    Odpověď: Sťažnosť na admina PELAGROS

    Cc len som sa chcel vyjadriť k tomu tvojmu "adhd3"



    Aim 15-10-2022 13:25:11 STEAM_0:0:539513014 Salenota g69 tvoja mama ma spotenu rit...isiel som s nou na
    Aim 15-10-2022 13:24:24 STEAM_0:0:539513014 Salenota lubi banany
    Aim 15-10-2022 13:23:54 STEAM_0:0:539513014 Salenota G69 tvoja mama mi lize rit namiesto toaletaku
    Aim 15-10-2022 13:21:26 STEAM_0:0:539513014 Salenota tvoja mama je semeno ako krupicovu kasu
    Aim 15-10-2022 13:20:19 STEAM_0:0:539513014 Salenota papaj semeno
    Aim 15-10-2022 13:19:10 STEAM_0:0:539513014 Salenota anal miluje
    Aim 15-10-2022 13:19:07 STEAM_0:0:539513014 Salenota G69 tvoja mama skace jak diva
    Aim 15-10-2022 13:16:26 STEAM_0:0:539513014 Salenota tvoja mam mi robi
    Aim 15-10-2022 13:16:23 STEAM_0:0:539513014 Salenota G69
    Aim 15-10-2022 13:15:32 STEAM_0:0:539513014 Salenota G69
    Aim 15-10-2022 13:13:08 STEAM_0:0:539513014 Salenota 69 tvoja mama
    Aim 15-10-2022 13:13:04 STEAM_0:0:539513014 Salenota G69
    Aim 15-10-2022 13:10:07 STEAM_0:0:539513014 Salenota tvoja mi fajci pod stolom


    Edita: Tam nejde o kontext, tam ide o to, že si lopata.
    Pokiaľ napíšeš, že nenadávaš nikomu na rodinu a niekto vytiahne jak to robíš a napíšeš, že všetci okolo teba sú kkti, tak okej, však ako povieš, Jožko.
    :d

    Úprimne som od tejto sťažnosti čakal veľkú srandu, ale prekonal si aj moje očakávania. Hhh
    Naposledy upraveno Mlýn; 16-10-22 v 20:19.

  9. #9

    Odpověď: Sťažnosť na admina PELAGROS

    neviem či si menej inteligentný jedinec, ktorý nedokáže pochopiť písanému textu. Vidím, že problém u teba vznikol už počas základnej školy, kedy si čítanie s porozumením neobsolvoval. Keď tu vyťahuješ konverzáciu s hráčom G59 z aim servera, tak vytiahni konverzáciu ako začala a kto spustil nadávky, aby sa konverzácia dala do správneho kontextu. Vyťahovať konverzáciu jednej strany bez poskytnutia konverzácie druhej strany je účelové, aby si privodil dojem svojej pravdy. Takže pokiaľ tu nepridáš konverzáciu od začiatku, tak to čo si tu vytiahol je bezpredmetné a neodzrkadľuje realitu. V hre sme boli v tom momente ja, hráč KLM a hráč G59.

    Keď sa chceš k niečomu vyjadrovať, tak sa vyjadruj v rámci nejakého osobného etického kódexu a nepodsúvaj tu polopravdy. Ďakujem.

    Moje odporúčanie pre teba do budúcnosti je čítať viac textov, na začiatok stačí aj niečo jednoduchšie. Prečítať si všetko a nevyťahovať si iba to čo sa ti hodí na podporu svojho argumentu, pričom celková výpovedná hodnota príspevku je klamlivá. Zapoj trochu kritického myslenia a na overenie faktov používaj viacero zdrojov.

    Príklad: hráč s nickom Mlyn v konverzácii uviedol:
    MLYN: V prípade, že hráči majú vypnutý zvuk a monitor, tak "všetci hráči sú zlí, ja som najlepší hráč".

    Šalenota vytiahol informáciu, že hráč Mlyn tvrdí, že všetci hráči sú zlí a on je najlepší hráč. To že som zamlčal to, že si niečo ešte k tomu napísal už neuvádzam, aby som si potvrdil svoj argument. To je to čo si spravil ty. Tým čo si spravil by si sa mohol stať redaktorom článov v Plus7dní, prípadne topky.sk by ťa privítali s otvorenou náručou.

    Pekný deň prajem. Zamysli sa nad sebou.

  10. #10
    Server admin Avatar uživatele Troy
    Datum registrace
    Apr 2019
    Umístění
    in LXST CXNTURY
    Příspěvky
    234

    Odpověď: Sťažnosť na admina PELAGROS

    Ban je oprávnený, si výbušný človek, hlásiš každého bez nejakej istoty a bezhlavo že ten hráč niečo naozaj má. Myslíš ze ti niekto bude chodiť nonstop na tvoje fail hlásenia a ešte písať na servery že admini sú neschopní? :) fakt joke. Ďalej spawn je tvoj domov ked si kúpiš wipo vieš tam byť aj celé kolo. Pela to dobre zhrnul nevidím dôvod pokračovať ďalej v konverzácii.

  11. #11

    Odpověď: Sťažnosť na admina PELAGROS

    Sa uvedom čo píšeš a ako to píšeš. Nevidím dôvod, aby si sa zapájal do tejto diskusie, keďže ničím rozumným si nedokázal prispieť. Na to si admin, aby si to odsledoval, lebo potom by mohol byť admin každý. Keď si lenivý sledovať "fail hlásenia" tak ich nesleduj, ale potom nebuď ani admin. Tažko je keď si v hre a vieš že dotyčný nič nemá a príde hlásenie, tak napísať, že nič nemá? Mne príde podozrivé, že hráč Nursultan XY píše počas hry, koľko T hráčov je na longu, keď hrá za CT a pritom nebol ani na A plante, ani na T spawne, aby vedel presný počet hráčov kto kde je. Takých PRO hráčov je na serveri viac, ktorých nadpriemerne uctievate. Ale chápem, treba mať dobré slúchadlá, cez ktoré počuješ kroky 3hráčov z druhej strany mapy.

    Takže je povolené iba hlásenie s istotou podľa teba. Ach jaj. Netáraj aspoň, že viem byť celé kolo na spawne.

    btw: vidím, že na teba sa niekto sťažoval, pre tvoje neadekvátne, iracionálne a spontánne správanie.

  12. #12
    Server admin
    Datum registrace
    May 2015
    Umístění
    Střílecí + jump servery
    Příspěvky
    589

    Odpověď: Sťažnosť na admina PELAGROS

    xdddddddddddd
    "Nám nepřísluší zvládnout všechny temné síly světa a všechny zvraty historie. Musíme ale udělat, co můžeme, pro dobro let, do nichž jsme vrženi, vykořeňovat zlo na polích, která známe, aby ti, kdo přijdou po nás, mohli obdělávat čistou zemi. Jaké počasí budou mít, o tom nerozhodneme."
    -J. R. R. Tolkien

  13. #13
    Server admin Avatar uživatele Troy
    Datum registrace
    Apr 2019
    Umístění
    in LXST CXNTURY
    Příspěvky
    234

    Odpověď: Sťažnosť na admina PELAGROS

    "a ja to viem, a ja si myslím, a on je toto, a on má toto, a mne príde"

    fňuk fňuk :/

  14. #14

    Odpověď: Sťažnosť na admina PELAGROS

    Citovat Původně založeno Troy Zobrazit příspěvky
    "a ja to viem, a ja si myslím, a on je toto, a on má toto, a mne príde"

    fňuk fňuk :/
    v mentálnom rebríčku si sa presunul o priečku nižšie. Ukáž ešte trochu svojej inteligencie, aby som si to mohol pridať do archívu. Mentálnych atlétov nikdy nie je dosť.

  15. #15

    Re: Sťažnosť na admina PELAGROS



    Dobrá komedie, dala se očekávat, stejně jako ban. :-)

    Důvod banu: Urážky: ano, kemp: ano, nesmyslná hlášení: ano. Neustále se opakující každý z těchto bodů, samozřejmě že ano.
    Jak sis mohl všimnout, tvé neustálé narážky na mou osobu sem nikdy nějak nevnímal a netrestal. Stěžuješ si, že je tu dvojí metr, tak zřejmě zažiješ trochu přísnější dohled nad chatlogem a chováním na serverech od všech adminů.

    Jen tak mimochodem... Na to, že mne neustále osočuješ z cheatování, sem tě ve spectate nikdy nezahlédl. Stejně jako i u tvých veškerých hlášení, "náhodou" dostaneš (protože jsou přeci všichni horší jak ty), automatický report (vzhledem k tomu, že tě může dát jen cheater).

    Trochu klidu, sebereflexe, bude lépe. Je třeba zasportovat a vypustit páru nejen v online prostoru.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •