Zobrazit výsledky od 1 do 3 z 3

Téma: |Dreadlock| - wh - dust2only

  1. #1
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    157

    |Dreadlock| - wh - dust2only

    Dobrý den, jsem přesvědčený že hráč "|Dreadlock|" dlouhodobě používá wallhack na serveru dust2only.

    server - dust2only
    nick - |Dreadlock|
    důvod - wallhack
    ID - VALVE_1:0:33204846
    demo - https://uloz.to/tam/4585f619-903e-4a...e-aecf36f36a80 (HLTV napojení 24:00)

    Vyčasování -
    25:00 vrácení se ve chvíli kdy oponent začal rushovat
    25:15 podívá se na hráče přes stěnu, a přesně ví že tam jsou dva za rohem na shortu
    26:10 přesto že hráče viděl na levo při rushi do leva ani nekoukne a kouká hned do prava kde se hráč přemístil
    26:43 o hráči neví a stejně mu dá prefire po tom co se na něj koukne přes zeď (wh situace)
    26:55 kouká na hráče přes zeď a následně ho peekne (wh situace)
    27:50 podívání se na hráče na spawnu přes stěnu a následný prefire
    30:02 zajímavý prefire na hráče které na první 2-3 střely neviděl (wh situace)

    Pokud by bylo potřeba vyhrabu další časy... celkově hráč hraje celkem očividně s whčkem, jeho movement tomu odpovídá + o tom svědčí i fakt že toto HLTV je o mapu dříve než na které jsem dostal podezření...


    PS: pokud nějakému ochotnému adminovi jde stáhnout HLTV z dust2only čas 19.10.2022 22:27 bylo by fajn kdyby koukl na hráče "asip" - VALVE_1:1:1351919968 - mám podezření na wallhack, bohužel když jsem začal natáčet demo, hráč se odpojil, a mně opět nejde demo stáhnout (hodit do cska)

    Děkuji.
    Naposledy upraveno S!GNA!; 20-10-22 v 01:26.

  2. #2
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    157

    Odpověď: |Dreadlock| - wh - dust2only

    Pro případ že by toto HLTV nebylo dostačující našel jsem ještě jedno kde má hráč podle mně zaplo.

    HLTV - http://csko.cz/dema?UPD=O47gpkoE (čas napojení 6:00)

    Vyčasování:
    7:55 o hráči ve vaně neví přesto se tam kouká
    14:28 zvláštní prefire
    15:36 prefire na schovaného hráče o kterém nemá info, a běžně tomuto místu nevěnuje pozornost
    15:45 o hráči neví ale dává celkem přesný spray přes smoke
    20:25 zajímavě rushnuté B, kdy kouká do stěny a přesně ví že tam nikdo není (což je poprvé za celou mapu)
    24:28 namíří si na ct přes smoke a missne ho jen o kousek, následně trasuje scopem hráče přes hranu schodů a zabíjí ho, o chvíli později střílí do smoku a dává hs na první dobrou na čež behem mikrosekundy dostává kill
    20:25 namíří si na hráče přes smoke a dává kill, přesto že kolo předtím to ani nezkusil ač mohl, a poprvé co to během mapy zkusí má hned štěstí ...
    26:02 trasuje scopem hráčův pohyb přes stěnu
    30:00 zajímavý výstřel přes stěnu, jen tak přímo na hráče který v tu chvíli vyhazuje Hečko
    33:56 výstřel do smoku přesně ve chvíli kdy tam proskakuje oponent
    34:00 možná náhoda možná ne, nicméně zajímavé místo kde mířit v tuto fázi kola kdy T jsou na A plantu
    34:15 podívání se na hráče přes roh stěny těsně před tím než vidí hráčův výstřel z AK-47
    35:10 uhýbá letícímu flashi dříve než ho vidí
    38:00 opět rush když tam výjimečně nikdo není a následně jako kdyby si čekal na běžícího spoluhráče kterého si spletl se svým
    39:00 střílí na hráče přes smoke velmi přesně i když ho nevidí
    40:00 odpojení

    Některé situace jsou celkem normální, a občas se prostě zadaří, nicméně aby to dávalo vše dohromady smysl vypsal jsem zde každou situaci která nasvědčuje o wh, + z toho HLTV jde celkem jasně poznat že hráč má také nosmoke.

  3. #3

    Odpověď: |Dreadlock| - wh - dust2only

    Spoiler Spoiler:


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •