Zobrazit výsledky od 1 do 13 z 13

Téma: Herní mód Jailbreak: Mapy

Threaded View

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Jun 2014
    Umístění
    Na serveru Jailbreak 6
    Příspěvky
    0


    Question Herní mód Jailbreak: Mapy

    Zdravím všechny bytosti co stále hrají tuhle magickou hru.
    Můj in-game nick je zEli. a můj dotaz je krátký a velice prostý. Začal jsem tuhle krásku hrát jen proto, že se mne zmocnila silná nostalgie a nádherné vzpomínky, ale po měsíci hraní už musím vyjádřit svůj názor ohledně map na tomhle módu.
    To, že se nějaké mapy přidají, některé odstraní. Jasný, dobrý ok, chápu to. Ale všichni jistě známe název jedné mapy, kterou máme všichni v našich srdích.. Ano, ano, i ty víš, že je to jb_snow. Byla jedním z důvodů, proč jsem
    se k téhle skoro 20 let staré klasice (dop*** ten čas letí) vrátil. Je pramen všech dobrých a radostných vzpomínek. Má otázka zní: „ KDE K**** JE ?!"

    Kdyby to ti lidi hrát nechtěli, nezvolili by si ji ve výběru map a logicky vybrali mapu druhou. Popřípadě ani nenominovali. Asi bych tenhle příspěvěk ani nenapsal, pokud bych tenhle názor sdílel pouze se sebou. Nicméně vícero skvělých lidí mi ve hře dalo ve vzájemné debatě za pravdu, že by skutečně uvítali mít tuhle krásku zpátky.
    Prej se téma map řeší? Nepřijde mi.
    Dále by mne zajímalo, proč není možné použít příkaz "rtv". Když už se náhodou setkám s mapou, ze které se mi kroutí hadice, myslím si že je fér zahlasovat o změnu mapy. Když se ke mně nepřidají další, mám po párkách! Ale možnost by tam být mohla. Nadále bych uvedl případ, ve kterém se k CT dostanou gangsteři z družiny bez mikrofonu a zrovna poblíž není žádná adminská síla. Příkaz rtv by to jistě vyřešil, ale já tu nejsem pán, pouze vězeň píšící tenhle nejspíš nijak účelný příspěvěk.



    ČABAS
    Naposledy upraveno Zelec; 06-11-22 v 17:22.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •