Zobrazit výsledky od 1 do 13 z 13

Téma: Herní mód Jailbreak: Mapy

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Jun 2014
    Umístění
    Na serveru Jailbreak 6
    Příspěvky
    0


    Question Herní mód Jailbreak: Mapy

    Zdravím všechny bytosti co stále hrají tuhle magickou hru.
    Můj in-game nick je zEli. a můj dotaz je krátký a velice prostý. Začal jsem tuhle krásku hrát jen proto, že se mne zmocnila silná nostalgie a nádherné vzpomínky, ale po měsíci hraní už musím vyjádřit svůj názor ohledně map na tomhle módu.
    To, že se nějaké mapy přidají, některé odstraní. Jasný, dobrý ok, chápu to. Ale všichni jistě známe název jedné mapy, kterou máme všichni v našich srdích.. Ano, ano, i ty víš, že je to jb_snow. Byla jedním z důvodů, proč jsem
    se k téhle skoro 20 let staré klasice (dop*** ten čas letí) vrátil. Je pramen všech dobrých a radostných vzpomínek. Má otázka zní: „ KDE K**** JE ?!"

    Kdyby to ti lidi hrát nechtěli, nezvolili by si ji ve výběru map a logicky vybrali mapu druhou. Popřípadě ani nenominovali. Asi bych tenhle příspěvěk ani nenapsal, pokud bych tenhle názor sdílel pouze se sebou. Nicméně vícero skvělých lidí mi ve hře dalo ve vzájemné debatě za pravdu, že by skutečně uvítali mít tuhle krásku zpátky.
    Prej se téma map řeší? Nepřijde mi.
    Dále by mne zajímalo, proč není možné použít příkaz "rtv". Když už se náhodou setkám s mapou, ze které se mi kroutí hadice, myslím si že je fér zahlasovat o změnu mapy. Když se ke mně nepřidají další, mám po párkách! Ale možnost by tam být mohla. Nadále bych uvedl případ, ve kterém se k CT dostanou gangsteři z družiny bez mikrofonu a zrovna poblíž není žádná adminská síla. Příkaz rtv by to jistě vyřešil, ale já tu nejsem pán, pouze vězeň píšící tenhle nejspíš nijak účelný příspěvěk.



    ČABAS
    Naposledy upraveno Zelec; 06-11-22 v 18:22.

  2. #2
    Server admin Avatar uživatele Troy
    Datum registrace
    Apr 2019
    Umístění
    in LXST CXNTURY
    Příspěvky
    231


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Herní mód Jailbreak: Mapy

    Ďakujeme za názor

  3. #3
    Server admin Avatar uživatele Algorythm
    Datum registrace
    Mar 2016
    Umístění
    Zombie sekce, správa sekce maping
    Příspěvky
    241


    Odpověď: Herní mód Jailbreak: Mapy

    Ty budeš asi dlaždič co
    "You turned the page. I burned the book."

    https://steamcommunity.com/profiles/76561198155708709

  4. #4
    Nováček
    Datum registrace
    Jun 2014
    Umístění
    Na serveru Jailbreak 6
    Příspěvky
    0


    Odpověď: Herní mód Jailbreak: Mapy

    Zdravím @Algorythm
    Z textu jsem jenom kvuli Tobě odstranil veškeré nadávky a hanlivé výrazy. Můžeš tedy již zaregovat na příspěvek?
    S pozdravem,
    Brikule
    Naposledy upraveno Zelec; 06-11-22 v 18:14.

  5. #5
    Nováček Avatar uživatele dwae
    Datum registrace
    Jan 2013
    Umístění
    x
    Příspěvky
    3


    Odpověď: Herní mód Jailbreak: Mapy

    Tak Zeli všichni víme, že admini dělají pouze to, že si honí ego na svém největším životním úspěchu a to je, že se stali adminem. Jediné co umí je si honit ego na tom, že ti může dát ban. Jak sám vidíš, odpověd na otázku nedostaneš a zlepšení nepříjde.
    Nezačnem zveřejnovat dema jak zneužívají práva? :D

    - x
    Naposledy upraveno dwae; 06-11-22 v 20:47.

  6. #6
    Server admin Avatar uživatele Kaco
    Datum registrace
    Mar 2018
    Umístění
    Jailbreak
    Příspěvky
    609


    Odpověď: Herní mód Jailbreak: Mapy

    Mapa sa odstránila vraj kvôli tomu, že je ohraná. Ale tiež si myslím, že jb_snow je taká main mapa a tiež by som ju rád uvítal. Avšak tu sa ti len tak niekto normálne nevyjadrí (sám som navrhoval pridanie viacerých máp a vyjadril sa tam 1 admin :)).

  7. #7
    Server admin Avatar uživatele Mlýn
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    Al Wakrah, Qatar
    Příspěvky
    507

    *VIP*



    Odpověď: Herní mód Jailbreak: Mapy

    Napíšeš to skrátene pls?

  8. #8
    Server admin Avatar uživatele Hebrejec
    Datum registrace
    Nov 2020
    Umístění
    Slovensko
    Příspěvky
    39


    Odpověď: Herní mód Jailbreak: Mapy

    Zdravím.

    Vyjadrím sa ako hráč, ktorý tam chodí častejšie. Tu podľa mňa je problém v tom, čo ľudia chcú a čo nechcú. Dlhé roky boli na jb6 4 zaužívané mapy. Taká hráčska klasika, kde ľudia prišli, zahrali si a odišli. Po nejakej dobe ale viacero ľudí začalo vnímať v tej dobe súčasnú klasiku ako niečo staré a ohrané. A tak sa začali ozývať, na jb boli pridané mapy typu jb_flyhight alebo jb_dustxmax (tuším tak sa volala), alebo potom už čo admini vedeli zmeniť v prospech hráčov mapy. Ani jedna mapa ako už môžete vidieť nevydržala a nie je na výber v súčasnej hracej dobe.( Výnimka satomi a jail_leyawiin_fix.) Otázka prečo? Snow bola nahradená novou jb_2022 mapou , ktorá je na chlp polka mapy presnou kópiou jb_snow. Hráčom sa nepáčilo, že už snow nie je, a začali hovoriť ako tá nová mapa je zlá a že by nemala vôbec byť. Tak ja sa potom pýtam. Aké mapy majú byť a aké nie? Je klasika, ľudia chcú niečo nové, príde niečo nové , ľudia na to nové nadávajú a chcú klasiku. Keď bude snow, bude nonstop rebrík , tramp alebo dr a ľudia budú nadávať, akonáhle niekto pridá lepšiu mapu v prospech serveru, ľudia sa budú sťažovať, že nie je dobrá. Vždy bude skupina ľudí, ktorá chce a potom ktorá nechce. Ale tak ako hráč by som aj zavítal naspäť jb_snow a som za znovu vyskúšanie starej dobrej mapy, kde potom hádam bude vidieť postupom času, či je o ňu záujem alebo nie.

    Prajem pekný deň.

  9. #9
    Nováček
    Datum registrace
    Jun 2014
    Umístění
    Na serveru Jailbreak 6
    Příspěvky
    0


    Odpověď: Herní mód Jailbreak: Mapy

    Citovat Původně založeno Hebrejec Zobrazit příspěvky
    Zdravím.

    Vyjadrím sa ako hráč, ktorý tam chodí častejšie. Tu podľa mňa je problém v tom, čo ľudia chcú a čo nechcú. Dlhé roky boli na jb6 4 zaužívané mapy. Taká hráčska klasika, kde ľudia prišli, zahrali si a odišli. Po nejakej dobe ale viacero ľudí začalo vnímať v tej dobe súčasnú klasiku ako niečo staré a ohrané. A tak sa začali ozývať, na jb boli pridané mapy typu jb_flyhight alebo jb_dustxmax (tuším tak sa volala), alebo potom už čo admini vedeli zmeniť v prospech hráčov mapy. Ani jedna mapa ako už môžete vidieť nevydržala a nie je na výber v súčasnej hracej dobe.( Výnimka satomi a jail_leyawiin_fix.) Otázka prečo? Snow bola nahradená novou jb_2022 mapou , ktorá je na chlp polka mapy presnou kópiou jb_snow. Hráčom sa nepáčilo, že už snow nie je, a začali hovoriť ako tá nová mapa je zlá a že by nemala vôbec byť. Tak ja sa potom pýtam. Aké mapy majú byť a aké nie? Je klasika, ľudia chcú niečo nové, príde niečo nové , ľudia na to nové nadávajú a chcú klasiku. Keď bude snow, bude nonstop rebrík , tramp alebo dr a ľudia budú nadávať, akonáhle niekto pridá lepšiu mapu v prospech serveru, ľudia sa budú sťažovať, že nie je dobrá. Vždy bude skupina ľudí, ktorá chce a potom ktorá nechce. Ale tak ako hráč by som aj zavítal naspäť jb_snow a som za znovu vyskúšanie starej dobrej mapy, kde potom hádam bude vidieť postupom času, či je o ňu záujem alebo nie.

    Prajem pekný deň.
    Ahoj
    Díky za první normální vyjádření se k tématu.
    Nad tímhle jsem taky přemýšlel když jsem psal příspěvěk. Určitá skupina hráčů bude chtít nové mapy, ta druhá zase starou klasiku. Co takhle najít kompromis?
    Co se takhle zamyslet nad tím, jak to udělat přijatelné pro všechny ? ;)

    Nebylo by nejlepší, kdyby se navýšil počet map v dosavadním "listmaps" , ve kterém nyní máme těchto 7 map :
    jb_oasis jb_cp_assis jail_kakao_beta-fix jail_leyawiin_fix jail_blue jail_2022_remake jb_sato
    o další mapy. Tak by se každý mohl najít ve svém, popřípadě kdyby většině nevyhovovala daná mapa, řešil by to právě příkaz "rtv", který je tu z mně neznámých důvodů vypnut.
    Např: Na Jailbreak serveru je počet map v listmaps mnohonásobně větší.
    Taky by neuškodilo zvětšit počet nominovaných map.
    Nebo má někdo lepší řešení, východisko? Jediný kdo se tu dokázal normálně vyjádřit byl hráč. Ani jeden z Adminů kromě Kaca tu nedokázal normálně odpovědět.
    S pozdravem,
    zEli

  10. #10
    Server adminka Avatar uživatele Any
    Datum registrace
    Dec 2018
    Příspěvky
    93


    Odpověď: Herní mód Jailbreak: Mapy

    Ahoj
    Ráda bych tě uvedla do obrazu, že tam dřív bylo x map, ale jelikož se furt dokola hrály ty samý, byly sem speciálně na jb6 přidaný právě ty, který se točily a hrály nejvíc. Assis, snow, oasis atd. Lidi to přestalo bavit a proto se našel kompromis, že se přidaly nějaký další, který se časem obměňujou.
    Bohužel tím, že se daji nominovat 2 mapy, tak je jasný, že hráči jako ty, kteří si chtěj dát tyhle klasiky je budou nominovat, a ty za mě zajímavější mapy budou v pozadí a lidi to opět nebude bavit a je to tu znovu a zas. Tady by se klidně nabízelo přidat to rtv, to má smysl.

    Moc ale nechápu co vlastně požaduješ. Na 1 stranu že chceš přidat snow, na 2 aby se zvýšil počet na nominaci. Za mě tam klidně snow přidat můžou, je mi to jedno. Ale zvyšovat počet map mi přijde jako blbost, protože zrovna tyhle co tam jsou mně osobně jak na vzpoury, tak z hlediska atrakcí přijdou dostačující. Nevim co víc by bylo potřeba. Stejně co se týká hratelnosti je to tak, jak to všichni vidíme.


    Admini se ti tu vyjádřit můžou, ale nemusí. Timhle rozčilováním nic neurychlíte.
    Doporučuju trochu trpělivost, ten příspěvek je tu teprve pár hodin.
    Stop being such a fucking cliche.

  11. #11
    Nováček Avatar uživatele Sweeeet
    Datum registrace
    Jan 2021
    Příspěvky
    24

    *VIP*



    Odpověď: Herní mód Jailbreak: Mapy

    na kotelnu a servery se uz z vysoka sere. zvykni si, lepší to nebude

  12. #12
    Nováček
    Datum registrace
    Jun 2014
    Umístění
    Na serveru Jailbreak 6
    Příspěvky
    0


    Odpověď: Herní mód Jailbreak: Mapy

    Citovat Původně založeno Any Zobrazit příspěvky
    Ahoj
    Ráda bych tě uvedla do obrazu, že tam dřív bylo x map, ale jelikož se furt dokola hrály ty samý, byly sem speciálně na jb6 přidaný právě ty, který se točily a hrály nejvíc. Assis, snow, oasis atd. Lidi to přestalo bavit a proto se našel kompromis, že se přidaly nějaký další, který se časem obměňujou.
    Bohužel tím, že se daji nominovat 2 mapy, tak je jasný, že hráči jako ty, kteří si chtěj dát tyhle klasiky je budou nominovat, a ty za mě zajímavější mapy budou v pozadí a lidi to opět nebude bavit a je to tu znovu a zas. Tady by se klidně nabízelo přidat to rtv, to má smysl.

    Moc ale nechápu co vlastně požaduješ. Na 1 stranu že chceš přidat snow, na 2 aby se zvýšil počet na nominaci. Za mě tam klidně snow přidat můžou, je mi to jedno. Ale zvyšovat počet map mi přijde jako blbost, protože zrovna tyhle co tam jsou mně osobně jak na vzpoury, tak z hlediska atrakcí přijdou dostačující. Nevim co víc by bylo potřeba. Stejně co se týká hratelnosti je to tak, jak to všichni vidíme.


    Admini se ti tu vyjádřit můžou, ale nemusí. Timhle rozčilováním nic neurychlíte.
    Doporučuju trochu trpělivost, ten příspěvek je tu teprve pár hodin.
    Ahoj
    Díky za uvedení do obrazu. Tak trochu jsem si to myslel. Mít pár stálých map a obměňovat je je podle mě dobrá cesta. Abych teda upřesnil tvoje znepokojení co teda vlastně požaduji, tak se ti to pokusím přiblížit.
    V příspěvku jasně zmiňuji 2 věci: jb_snow a rtv. Zatím se všichni vyjádřili kladně ohledně snow, nicméně jenom ty ohledně rtv. Tady asi není nic co dál řešit. Prostě tyhle 2 věci.

    A teď se zaměřím na to, co jsem psal ohledně listmaps a více nominací. Byla to reakce na řešení kompromisu mezi hráči, kteří chcou hrát nové mapy a taktéž těmi, co chcou hrát ty staré.
    Můj záměr nebylo žádat o 20 dalších map, které stejně nikdo nebude hrát. Udělat změnu, zkusit přidat libovolnou mapu, dvě (Samozdřejmě včetně snow).
    Mapy které se hrají teď jsou bohaté jak na atrakce, možnosti vzpoury a celkovou hratelnost dobré, to jsem nepopřel. Jenže hrát je pořád dokola tě taky časem omrzí.
    Zvětšit počet nominací byl spontánní nápad, jak dát aspoň možnost vybrat si ze 3, místo 2. Jedna z nominovaných map může být stará klasika, další mapa nová a ta třetí jedna z dosavadních, nebo jinak.
    Neviděl bych to jako takový problém. Vždy je lepší mít si z čeho vybrat, nebo snad ne?

    Příspěvek jsem napsal z dobrých úmyslů a ne proto, že jsem Vám chtěl říct, že jako admini na to serete, ikdyž to tak může působit. I kdyby nenastala žádná změna, aspoň jsem to zkusil.
    Prázné reakce některých adminů ale ani nebudu komentovat. Co si z toho člověk má vzít? Nehledě na to, že jsem prošel jiné příspěvky, na které chudákovi nikdo ani neodpověděl.
    Je lehké říct, že na kotelna servery už se sere. Těžší je na to napsat konstruktivní kritiku.

    Sláva Jb_snow a svobodnému zahlasování o změnu mapy

    brikule
    Naposledy upraveno Zelec; 07-11-22 v 23:05.

  13. #13
    Server admin Avatar uživatele Ejo
    Datum registrace
    May 2012
    Příspěvky
    432

    *VIP*



    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Herní mód Jailbreak: Mapy

    Som za pridanie ďalších máp, ako sme to s Kacom aj navrhovali v AF. Ďalej som za pridanie RTV určitým spôsobom, napríklad ak je možné pridať obmedzenie, že rtv bude možné po určitom odohratom čase napríklad 20 minutách.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •