Zobrazit výsledky od 1 do 2 z 2

Téma: Zbytočné fragovanie, zabitie ct a nezmyselný fk

  1. #1
    Server admin Avatar uživatele Hebrejec
    Datum registrace
    Nov 2020
    Umístění
    Slovensko
    Příspěvky
    39

    Exclamation Zbytočné fragovanie, zabitie ct a nezmyselný fk

    Hrac s nickom: GORDY
    Hráč za simona vôbec netoleruje menšie pohyby u t a tak fraguje ako jedna báseň. Zabíja spolu ct a pri výhodách zabíja len preto, lebo t/hráč nevie čo za atrakcie sa nachádzajú na mape.
    VID: VALVE_1:1:580784700
    časy : 26:45 Dáva kill Labuznikovi, za to nech je ticho, pritom nič nepovedal. ( Max mu iba ikona miku svietila)
    27:28 Nie je moc vidiet skrz t, no uplne zbytočne zabil niekoho, kto sa tam len mierne pohol ( Podla zvuku kroku ) Ďalej zabíja hráča, ktorý skočil, čiže 2. úplne zbytočný kills/frag.
    32:16 Zabíja Nikol, síce je tam dôvod, že otvorila box, no to nie je dôvod na kill ale da sa to vyargumentovať
    33:49 Moc tam nebolo vidieť, lebo som sa ako mongol otočil zrovna, no vážne nechápem zmysel toho zbytočného fragovania...
    34:30 Hráč nevedel aké atrakcie sú a bol na to zabitý s argumentom, nech to nehrá
    Následne si hráč s nickom emštvorka vybral surf, kde bol zabitý so slovami, nech si surfuje niekde inde alebo také ničco, ale to na deme nemám nakoľko v tom momente prišla ANY a tak som si myslel, že už to sleduje. Potom sa odpojil a preto demo dávam sem.
    Pochopil by som ešte, ak by fragoval, lebo napríklad neposlúchame, ale toto bolo zbytočné a cez čiaru fragovanie.
    Akonáhle by časy neboli presné, lebo pri prehrávaní mi to tam trochu sekalo, tak úsek hry na konci ( Na spresnenie :D)

    Link:
    https://uloz.to/file/lviGNAnMJMAr/g2...1jIKOKEQN2BN==

  2. #2
    Server adminka Avatar uživatele Any
    Datum registrace
    Dec 2018
    Příspěvky
    93

    Odpověď: Zbytočné fragovanie, zabitie ct a nezmyselný fk

    Díky.
    Stop being such a fucking cliche.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •