Zobrazit výsledky od 1 do 10 z 10

Téma: Smileyyyyyyyyyyyyyy

  1. #1

    Smileyyyyyyyyyyyyyy

    Vypis z konzole:


    Retrying 88.86.115.150:27111...
    You have been banned from this server.


    Poznamka:


    Zdravim, predem se omlouvam za vypis z console uvedeny vyse. Na server se nemuzu pripojit z nejakeho duvodu,proste se mi ani nenacte ten loading, vyskoci na me tohle jenom, takze snad uznate. Chtel bych si pozadat o unban a nebo aspon zkraceni na serveru TTT (Trouble in Town), dostal jsem ban na 3dny za udajne randomovani od admina stupo. V duvodu banu se objevilo neco o tom ze pravidla neumim ale nadavat umim kazdemu, rad bych si ujasnil situaci. Celou dobu ve voice chatu nejakej tupec nadava a nic se nedeje:D potom prijdu ja, neco napisu a okamzite ban za toto randomovani. Dle meho ban nepravem a nebo alespon na nesmyslnou dobu za tohle, podle me mel admin reagovat varovanim potom mutem a pak ban, bohuzel to skoncilo okamzite banem na 3dny. Takze budu rad za zkraceni nebo nejlepe o UB. diky predem
    S pozdravem `SmiLeY:)

  2. #2
    Server admin Avatar uživatele stupo
    Datum registrace
    Mar 2020
    Příspěvky
    227

    Odpověď: Smileyyyyyyyyyyyyyy

    Servus,

    hneď v tejto prvej vete Ti napíšem, že UB Ti nedám. Dokonca uvažujem, prečo som ti dal len tak krátky ban na 3 dni. Napojil som sa počas rozohranej mapy 4_houses, čiže som si veľa vecí predtým, čo si písal do chatu nemohol všimnúť. Všimol som si ich až po udelení banu a po prečítaní tvojho celého chatlogu, keďže si si vytvoril žiadosť o UB. Pred nejakým dňom dostal jeden hráč na tomto portáli permu za toto, čo aj ty píšeš v chatlogu:

    Trouble in Terrorist Town 19-11-2022 21:01:37 STEAM_0:1:103608085 79.141.244.208 `SmiLeY:) toto je totalne o ho*ně
    Trouble in Terrorist Town 19-11-2022 21:01:31 STEAM_0:1:103608085 79.141.244.208 `SmiLeY:) proc nejdete na ttt na gs ?
    Trouble in Terrorist Town 19-11-2022 21:01:59 STEAM_0:1:103608085 79.141.244.208 `SmiLeY:) tabletko
    Trouble in Terrorist Town 19-11-2022 21:02:44 STEAM_0:1:103608085 79.141.244.208 `SmiLeY:) pojdte na gs pi*i
    Trouble in Terrorist Town 19-11-2022 21:05:20 STEAM_0:1:103608085 79.141.244.208 `SmiLeY:) britney
    Trouble in Terrorist Town 19-11-2022 21:05:28 STEAM_0:1:103608085 79.141.244.208 `SmiLeY:) proc nejdeme na gs
    Trouble in Terrorist Town 19-11-2022 21:08:20 STEAM_0:1:103608085 79.141.244.208 `SmiLeY:) vsak ja nevim proc hrajete tu
    Trouble in Terrorist Town 19-11-2022 21:08:24 STEAM_0:1:103608085 79.141.244.208 `SmiLeY:) co to je za posrane mapy toto
    Trouble in Terrorist Town 19-11-2022 21:08:04 STEAM_0:1:103608085 79.141.244.208 `SmiLeY:) pojdte gs voe

    Písal presne to isté (na serveri v tej dobe bolo cca 20 hráčov) to je za prvé (žiadaš o UB niekde, kde si prvýkrát a v chatlogu píšeš, ako to tu je na dve veci). Za druhé si porušil to, že ak si mŕtvy, píšeš ľudom na steam, kto je zradca a pod. Ak si nažive, nič sa nedeje, ale tak porušuješ ďalšie pravidlá, za čo je u nás aj 30 dní.

    Trouble in Terrorist Town 19-11-2022 21:07:33 STEAM_0:1:103608085 79.141.244.208 `SmiLeY:)
    vole nudny hrac na steam ti pisu "je to ten rusak zku*veny"

    To všetko som si ale všimol až po udelení banu. Ban si dostal za to, že som ťa polovicu mapy ignoroval, aj keď si vyhrešil snáď všetkých prítomných hráčov na serveri (viď chatlog, ktorý tu nechcem pridávať kvôli hrubým nadávkam), taktiež za reconnect, keď si zabil znova zle (u nás je reconnect zakázaný) a taktiež za to, že si v predposlenom kole mapy hneď v prvej sekunde nahitoval mňa bezdôvodne, kvôli čomu som hneď na to zomrel. Dávalo mi to zmysel, veď sme tam boli jeden na jedna a urobil by som to isté, keby som bol zradca, tak som to neriešil. Dokonca si pokračoval v kole ďalej a zabil si detektíva a ďalšieho nevinného (detektív mohol začať ako prvý, keďže počul, že si dole niekoho zabíjal (mňa), no ty ako nevinný si ho zabil a zabil aj ďalšieho, keďže si spustil reťazovú reakciu tvojím náhodným zabíjaním). Len v tomto kole si pokazil hru cca 5 hráčom na serveri. Až po zmene mapy som sa dozvedel, že keď si vyzabíjal viac hráčov ako zradcovia, bol si vlastne nevinný. Po udelení banu na 3 dni mi bolo povedané (keďže včera Vás z konkurenčního portálu u nás bolo viac ako dosť), že patríš medzi tých lepších hráčov. Takže, buď si nám to prišiel narokom kaziť, alebo to u Vás na serveri je bežné. U nás je normálne banovať za takéto veci na jeden a viac dní (u Vás to je ban na pár minút, alebo vôbec). Dokonca, na našom serveri si bol prvýkrát, čiže si prečítaj naše pravidlá, ktoré sú tu https://csko.cz/forum/showthread.php...%FD-popis-modu a riaď sa nimi, alebo si s tvojím typom hrania u nás nezahráš. Ak to teda tak nakoniec zhrniem, za 3 dni môžeš byť rád. Z mojej strany všetko.
    Naposledy upraveno stupo; 20-11-22 v 10:36.

  3. #3

    Odpověď: Smileyyyyyyyyyyyyyy

    Začal jsem randomovat tehdy když jsem začal dostávat random hity od random hráčů co si jen tak stříleli:D to že si to neviděl to není moje chyba, typek mi ubere 70 když nás tam bylo 5 kolem sebe a nic se neděje :D a když ho zabiju tak dostanu kill taky, pak to začalo no. Nemůžeš se divit co jsem dělal když jsi to u ostatních neviděl, heisenberg byl jedno kolo detektiv a ubral mi kolem 20 tak jsem ho sejmul :D byl jsem sice nevinný a on detektiv ale to neznamená že si bude hitovat jak se mu za chce, ale tak s banem souhlasím :D máš pravdu jsem z GS jeden z lepších jestli se to tak dá považovat teda hlavně na ttt, ale to by se hráči museli umět chovat:D kdo mě zná z GS tak ví že když někdo random hituje tak ho rovnou sejmu :D nevím co bych se měl dohadovat s někým že to nemá dělat, ban postihne samozřejmě jenom mě :D, ale netrápí mě to nějak. Po unbanu si klidně přijdu zahrát ještě pokud se 70% lidí z toho serveru doučí pravidla :D , to je vše díky
    smiley:)

  4. #4
    Server admin Avatar uživatele Ejo
    Datum registrace
    May 2012
    Příspěvky
    432

    *VIP*

    Re: Smileyyyyyyyyyyyyyy

    Za pozývanie a posielanie hráčov hrať na konkurenčný server by si odomňa dostal permu. Takže buď rád že si natrafil na takého zdržanlivého admina :)

  5. #5

    Odpověď: Smileyyyyyyyyyyyyyy

    Ego až do nebes když máte práva co :D nevidím poprvé takové chování, argumenty tohohle typu miluju a směju se nad nima. "Dostal by si permu"

  6. #6
    Server admin Avatar uživatele Troy
    Datum registrace
    Apr 2019
    Umístění
    in LXST CXNTURY
    Příspěvky
    231

    Odpověď: Smileyyyyyyyyyyyyyy

    žiadne ego, ale realita 3 dni je výsmech za takéto správanie, byť tebou som ticho a čakám 3 dni kým skončí ban.

  7. #7

    Odpověď: Smileyyyyyyyyyyyyyy

    Nevim co bych měl být ticho :D ty a ten tvůj druhej kumpán vůbec neví o co tam šlo, jedinej stupo by se měl vyjadřovat protože ví o co šlo:D budu číst od nějakýho Troye co a jak když neví vůbec co se tam dělo ne :D, HEISENBERG ještě psal že stačí reconnect a zabijis dal zezadu, a pak se ho zastáváte že jsem ho zabil:D extrém

  8. #8
    Server admin Avatar uživatele Ejo
    Datum registrace
    May 2012
    Příspěvky
    432

    *VIP*

    Re: Smileyyyyyyyyyyyyyy

    Absolútne nerozprávam o ničom inom ako tvojom chatlogu. Neviem čo má tvoja demencia spoločné s mojim egom ale budiš :)

  9. #9

    Odpověď: Smileyyyyyyyyyyyyyy

    To že tvoje ego je vysoký ty kárečku

  10. #10
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Smileyyyyyyyyyyyyyy

    Unban zamítnut, ká-křečku.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •