Zobrazit výsledky od 1 do 2 z 2

Téma: GORDY123

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2021
    Příspěvky
    11

    GORDY123

    Vypis z konzole:

    STUPO nahodne BANY


    Poznamka:


    To zaco si mi dal ban ze som bol zradca a som ti napisal ze kdesi a som ta zabil ? Ako vazne ? A este budes hovorit ze a sak jemu mozem dat ban sak to mi nikto nic nepovie lebo uz ich ma vela . Tak ako sa spamataj a ziadam o preverenie ADMINA STUPA dava ban z nudy. Priloz demo alebo nieco kde som ta hitoval alebo hocikoho ineho.

  2. #2
    Server admin Avatar uživatele stupo
    Datum registrace
    Mar 2020
    Příspěvky
    227

    Odpověď: GORDY123

    Můj milý Gordy, asi více jak polovinu mapy chata jsi do mě hučel, že už nechceš hrát, ať ti dám ban. Během tvé hry asi 5 hráčů napsalo, jaký jsi hloupý, že na tento mod nemáš mozkové buňky. Když jsem ti řekl, že ti ten ban klidně dám, zeptal jsi se, co dalšího pro to máš udělat. Řekl jsem ti, že mě stačí random zabít, k tomu si se něměl a pak jsi mi psal, na jak dlouho ti ho dám. Koukl jsem na tvuj banlist, kde jsem viděl, že banů už máš spoustu, tak jsem tě varoval, že jestli chceš ban, dám ti ho na 3 měsíce, protože už několikrát jsi byl varován a nepomohlo to. Na to jsi reagoval, že jsem blázen a pokračoval jsi dál ve tvém způsobu hry. Po dalších stížnostech hráčů následoval ban.

    S pozdravem,

    Benny, rely, Ignaccz, Sultan, whiteye, Pirus, stupo a ďalší :)

    P.S. Ďakujem Benny, že to napísala za mňa. Tak či tak si pôjdeš len a len svoje.
    Naposledy upraveno stupo; 20-11-22 v 23:34.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •