Zobrazit výsledky od 1 do 1 z 1

Téma: Nové animácie pre lízatko na Vianočnom serveri

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele chleb1k
    Datum registrace
    Jan 2020
    Umístění
    Slovenská Republika
    Příspěvky
    18


    2 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Nové animácie pre lízatko na Vianočnom serveri

    Dobrý večer,
    tento piatok som prvýkrát tohto roku hral Vianočný server, a po kúpení lízatkového nožíka zo shopu som si (ako každý rok) pomyslel, ako zle je naanimovaný. Dnes mi to ale nedalo, preto som otvoril Blender a vyrobil vlastné animácie ktoré majú (no aspoň podľa mňa :D ) trochu väčší štýl.

    Tu je video s ukážkou animácií: https://www.youtube.com/watch?v=OJUrPtN9cKc (päsť je Stab, švih lízatkom je Slash, animácia na konci je Idle)
    EDIT: lízatko držím v ľavej lebo mám cl_righthand 0, ak máte nastavenú pravú ruku tak sa zobrazí normálne v pravej.

    Tento preanimovaný model si môžete stiahnuť tu: https://www.mediafire.com/file/1bw6p...eanim.zip/file

    INŠTRUKCIE NA INŠTALÁCIU:
    1. Nájdite priečinok Half-life (spravidla C:/Steam/steamapps/common/Half-Life)
    2. Choďte do priečinka cstrike_downloads/models/extra_zk (ak sa vo vašej inštalácii Half-lifu nenachádza cstrike_downloads, tieto súbory budú v cstrike)
    3. Stiahnite a otvorte .zip súbor s modelom. V ňom sú 2 priečinky: 4:3, ktorý obsahuje model pre hráčov s 4:3 rozlišením (800x600, 1024x768 atď.) a 16:9, ktorý logicky obsahuje model pre 16:9 hráčov (1280x720, 1920x1080 atď.). Ak si nevyberiete model podľa rozlíšenia, nezobrazí sa správne.
    4. Vyberte si model podľa rozlíšenia a vložte ho do priečinku extra_zk.
    5. Naštartujte CSko a otestujte model na Vianočnom serveri :D

    Dúfam že aspoň niekomu sa to zapáči :)

    - Pežot
    Naposledy upraveno chleb1k; 26-11-22 v 18:15.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •