Zobrazit výsledky od 1 do 4 z 4

Téma: arogant

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Aug 2019
    Příspěvky
    26

    arogant

    Vypis z konzole:

    Detaily banu
    Hráč arogant
    Typ banu SteamID
    SteamID STEAM_0:0:2084440
    IP adresa 95.103.186.58
    Udělen 29-12-2022 - 15:44
    Délka BANu 10080 minut
    Vyprší 05-01-2023 - 15:44 (0 měsíců 0 týdnů 6 dní 23 hodin 59 minut ještě zbývá )
    Důvod [zakaz k CT] opakovana demencia
    BAN dal Admin Senketsu (Fellow)
    BAN dal Server csko.cz | Jailbreak 6 (jb_cp_assis)


    Poznamka:


    Zdravim, chcem vyjadrenie za co som dostal zakaz k CT, hrac smackk presiel simona ale ja som len sedel na tom auticku a ani som ho nesoferoval, do chatu jasne napisalo ze smackk ho presiel a nie ja, hned som zobral simona a simonoval som po tom jak ho zrazil.. urcite hrac hntd ma demo tak nech ho sem kludne doda :) 1tyzden za to ked som dva roky nedostal ziadny ban ?

    dalsia vec, urcity hraci tam neustale nadavaju do rodiny a tento admin fellow sa nedokaze k tomu ani vyjadrit ked ho prosim o to, pisal som aj hlasenie aby tam niekto dosiel a nikto nedosiel musel som cakat pokial nieco fellow spravi ale jedine co spravil je ze sa odpojil :D takze tak ziadam o spravodlivost

  2. #2
    Server admin Avatar uživatele Ejo
    Datum registrace
    May 2012
    Příspěvky
    435

    *VIP*

    Re: arogant

    Ahoj, nakoľko som nebol na serveri sa nebudem vyjadrovať k oprávnenosti práve tohto banu, ktorú sa snažíš odôvodniť v prvej polovici tvojho príspevku. Nepoznám však Fellowa tak že by dával failbany takže toľko k tomu :)
    K druhej polovici tvojho príspevku by som ti chcel povedať, že máš stále možnosť nahlasovať previnilcov adminom na steam alebo priamo tu na fóre. V takom prípade by boli takéto prehrešky ostatných hráčov riešené. Takže vyplakávanie o tom ako zle sa hráči správajú môžeš nabudúce adresovať do Hlásení a sťažností namiesto tvojej žiadosti o UB, kam to vôbec nepatrí, nakoľko to so žiadosťou o UB nemá nič spoločné :)

  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    Aug 2019
    Příspěvky
    26

    Odpověď: arogant

    Dobre vyjadrím sa takto keďže tu asi žiadne vyjadrenie od banujúceho admina nedostanem. Je pravda že som robil blbosti ale absolutne nijak som nenarušoval hru simona, na aute som nešiel ja čo bolo aj napísane v konzoli.. Chcem požiadať aspoň o skrátenie banu :)

    A ešte som nevidel že by niekto niekoho za to zabanoval, stačilo dať presun..

  4. #4
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: arogant

    Vypršel.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •