Zobrazit výsledky od 1 do 5 z 5

Téma: Vip

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2022
    Umístění
    Morava
    Příspěvky
    1


    Question Vip

    Dobrý den, rád bych se zeptal proč jsem přišel o vip na jailbreaku, kupoval jsem si o teprve včera a nerad bych o něj přišel pokud jsem udělal chybu tak se omlouvám ale chtěl bych jen vědět co jsem udělal. Děkuji předem PS: moc nevím jak funguje forum

  2. #2
    Server adminka Avatar uživatele Any
    Datum registrace
    Dec 2018
    Příspěvky
    93


    Odpověď: Vip

    Jak jsi o něj jako přišel? :D Musíš trochu popsat, tohle nikomu nic neřekne :D
    Stop being such a fucking cliche.

  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2022
    Umístění
    Morava
    Příspěvky
    1


    Odpověď: Vip

    No byl jsem na jailbreaku a hrál jsem, potom mě upozornil hráč kde mám vip a potom už jsem ho neměl :D
    To jsem se chtěl právě zeptat jak jsem o něj přišel :D

  4. #4
    Server admin Avatar uživatele Hebrejec
    Datum registrace
    Nov 2020
    Umístění
    Slovensko
    Příspěvky
    44


    Odpověď: Vip

    Zdravím

    A si si istý, že si to VIP naozaj mal? Ak áno a mal si ho, bolo by dobré poskytnúť dôkazy typu fotky alebo správy, ktorá chodí na mail, poprípade ak si si to kúpil skrz účet/kartu tak to. Jednoducho každý jeden spôsob , ktorý dotvrdí, že si to VIP mal a prišiel si o neho. Akonáhle už budeš mať dôkaz, radil by som ti napísať súkromnú správu/pm Kotlovi, kde svoj problém popíšeš. Takýmto spôsobom som to riešil aj ja, a pomohlo to. Alebo môžeš ešte počkať na vyjadrenie niekoho, s podobným problémom, nikdy nevieš a problém bude vyriešený, no záleží na tebe, ktorý spôsob využiješ. Keďže píšeš, že si nový na fórum, tak ti aspoň poradím ako poslať tú správu, Prvá možnosť je v pravo hore, rozklikni si políčko pošta, malo by ťa to hodiť na nové okno, kde máš napísané dve možnosti : 1.Príchozí 2.Odeslané - tam si kontroluješ čo si odoslal/čo ti prišlo. No a potom tam máš odeslat novou zprávu, kde dáš zmienený problém do obsahu, ako predmet napíšeš stručne bez okolkov tvoj problém a v príjemcovi napíšeš Kotel. Druhá možnosť je priamo na stránke kotelna, kde pri zakliknutí na sekciu VIP budeš scrollovať dole až po text : VIP systém je plně automatický, ale v případě nějakého problému mi napište pm (soukromou zprávu) na fóru tady nebo na email uvedený dole. Potom už len stačí sledovať poštu. Ak si toto spravil, a chvíľu počkal, nakoľko každý ma svoj čas, nie je tu 24/7, tak by si mal mať danú problematiku vyriešenú a môžeš spokojne ďalej hrať jb.

    Prajem pekný deň
    Naposledy upraveno Hebrejec; 30-12-22 v 14:18. Důvod: Doplnenie

  5. #5
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2022
    Umístění
    Morava
    Příspěvky
    1


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Vip

    děkuji moc

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •