Zobrazit výsledky od 1 do 8 z 8

Téma: Discord

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2022
    Umístění
    Morava
    Příspěvky
    1


    Thumbs down Discord

    Zdravím na discordu už je dlouho neopravených chyb, že když se připojí nový hráč tak mu to nedá roli hráč ale bude bez role ten potom nevidí channeli a vidí pouze pravidla, vítejte a *cituji soukromou růmku z názvem Lišákova Mučírna :D*

    Chtěl bych zmínit že by to potřebovalo nějakého discord technika protože je tohle základní věc mít tam autorolu sice tam máte boty ale nemáte je nastavené, jak nastavit autorolu se můžete kouknout na youtubu není to tak těžké..

    děkuji Relaax.

  2. #2
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949


    Odpověď: Discord

    To je umyslně
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2022
    Umístění
    Morava
    Příspěvky
    1


    Odpověď: Discord

    A to tam lidi mají čekat než jim dáte role? A jak tam máte napsáno že ten kdo má vip tak má napsat moderátorovy/adminovy o rolu ale každej má vyple dm.

  4. #4
    Veterán Avatar uživatele asteb
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    380


    Odpověď: Discord

    ktera roomka je pro kontrolu jestli je zadatelka fakticky zenska nebo postih

  5. #5
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949


    Odpověď: Discord

    Mě píšou lidi ať jim to dam, zprávy si čtu.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  6. #6


    Odpověď: Discord

    Na tom Discordu se má každý nový uživatel ověřit. Ověření probíhá "ručně" tím, že uživatel napíše zmíněným adminům a ti admini mu změní jméno na uživtaelův existující účet zde na fóru. Je to ochrana proti spamu. Po ověření dá admin uživateli roli a ten uživatel získá přístup k ostatním roomkám. V základu jsem ten server postavil já (vytvořil sekce, roomky, systém ověřování, role a jednotlivé pravomoce). Pak jsem se o to přestal starat a předal žezlo kolegovi, který už tu ani nemá práva jestli se nepletu. Všichni administrátoři, moderátoři zde na fóru mají společně s náborářem a Kotlem. Ti by měli mít možnost celý discord poupravit podle svého kromě rolí, které jsou hierarchicky nad nima. Ps: Lišákova mučírna je moje a neměl jsem tušení, že jde vidět všem.

  7. #7
    Ex-admin (Tsk)
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Aim servery
    Příspěvky
    347


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Discord

    Pre spresnenie dotazu spred 9 mesiacov, chcem len v krátkosti objasniť body, ktoré tu boli spomenuté.

    Citovat Původně založeno Relaax Zobrazit příspěvky
    Zdravím na discordu už je dlouho neopravených chyb, že když se připojí nový hráč tak mu to nedá roli hráč ale bude bez role ten potom nevidí channeli a vidí pouze pravidla, vítejte a *cituji soukromou růmku z názvem Lišákova Mučírna :D*
    Po pripojení na server uvidíte už len 2 roomky a to: #vítejte a #pravidla, príp. ŠTATISTIKU. ⬇️⬇️⬇️
    Spoiler Spoiler:


    Po novom si pripojený člen prečíta pravidlá serveru a následne klikne na reakciu. Po odkliknutí, sa mu otvorí plný prístup. Od 07/2023 nie je potrebné si manuálne overovať členstvo u administrátorov/moderátorov. ⬇️⬇️⬇️
    Spoiler Spoiler:


    Citovat Původně založeno Relaax Zobrazit příspěvky
    A jak tam máte napsáno že ten kdo má vip tak má napsat moderátorovy/adminovy o rolu ale každej má vyple dm.
    Áno, tu je momentálne stále potrebné napísať súkromnú správu a odoslať ju iba Discord Adminovi (píšte skôr mne ako Revanovi). Plánujeme 11/2023 spojazdniť tiketový systém. Princíp je taký, že hráči, ktorí by si chceli aktivovať VIP aj na DC, si budú musieť vytvoriť vlastný tiket. Následne pošlú screenshot obrazovky + podmienkou je byť prihlásený na fóre, kde bude uvedená dĺžka trvania platnosti z webu csko.cz. Následne sa vám VIP aktivuje do daného dátumu. Uplatnenie výhod nájdete na ľavej strane, konkrétne Aktivovat VIP.

    Pokiaľ aj ostatní máte nejaký dotaz do tejto témy, je to otvorené.
    Naposledy upraveno LANGER; 20-10-23 v 21:20. Důvod: Doplnenie textu

  8. #8
    Ex-admin (Tsk)
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Aim servery
    Příspěvky
    347


    Odpověď: Discord

    Aktuálne dnes som spustil novinku "TICKETY" a odteraz si každý hráč, ktorý má aktivované VIP web/hra, si môže spokojne aktivovať pomocou založením ticketu. Viac informácii priamo o nás tu ---> INFORMÁCIE A PRIPOJENIE NA SERVER
    Naposledy upraveno LANGER; 29-11-23 v 14:47. Důvod: Link

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •