Zobrazit výsledky od 1 do 11 z 11

Téma: Šup! :)

  1. #1

    Šup! :)

    *DEAD* Ainz Ooal Gown : bebybulka a ty si co za transku
    *DEAD* Ainz Ooal Gown : zena nema kladne skore na csku
    *DEAD* [VIP] Beybulka : váž slová ak sa nechceš vidieť na fóre
    *DEAD* Air Signature Player : a kkt v nohaviciach
    *DEAD* Ainz Ooal Gown : bany za vulgarizmus som uz mal este ich par znesiem\
    *DEAD* Air Signature Player : 24-7 a kkt medzi nohami to nebude žena :DD





    Air Signature Player STEAM_0:1:109245554 SK
    Ainz Ooal Gown VALVE_1:0:1329763114 SK


    Server Dust 2 only #1

    Pri pokuse navštíviť chatlog mi napísalo, že nemám dostatočné oprávnenie, tak som to skopírovala len z konzoly. 16.1.2023 čas cca 15.40. Večne sa nájde nejaký kretén ktorý ma častuje nadávkami a tak už to budem riešiť asi takto, keď budem mať náladu. A dnes ju mám :D.

    Ďakujem

  2. #2
    Server admin Avatar uživatele Troy
    Datum registrace
    Apr 2019
    Umístění
    in LXST CXNTURY
    Příspěvky
    231

    Odpověď: Šup! :)

    Možno, keby si sa nevydával za ženskú tak by ti také nepísali, ale tvoja vec :)

  3. #3

    Odpověď: Šup! :)

    Citovat Původně založeno Troy Zobrazit příspěvky
    Možno, keby si sa nevydával za ženskú tak by ti také nepísali, ale tvoja vec :)
    Na mojej zostave hrávam ja a hráva tam aj frajer. A dosť často. Vedela som, že čo sa týka administrátorov, tak to tu majú v paži a riešia tu len úplne hovadiny, tak som rozmýšľala, či vôbec písať. A vidím, že som asi ani nemusela. Ak si myslíš, že ti pošlem fotku ceciek s tvojím menom aby si pohonil a uveril mi že som žena, tak si na omyle. K tomu si nájdi frajerku. A nepísala som do kategórie " hádaj kto som" ale "sťažnosti". Tak sa prosímťa vzmuž, a rob to kvôli čomu si tu. A k tomu sa aj vyjadruj - čiže k veci jednoduchšie povedané extra pre teba. Vôbec by ma neprekapilo, keby si bol jeden z tých, čo píšu tie "múdrosti" v hre :)

  4. #4
    Server admin Avatar uživatele Algorythm
    Datum registrace
    Mar 2016
    Umístění
    Zombie sekce, správa sekce maping
    Příspěvky
    241

    Odpověď: Šup! :)

    Oba hrajete pod stejným nickem neboť v chatlogu jsem nikoho jiného pod tvým steamem nenašel. Jednou za tebe mluví ženská, jindy zase chlap. Proč si tvůj frajer nezmění nick nebo nehraje sám za sebe přes svůj účet?
    "You turned the page. I burned the book."

    https://steamcommunity.com/profiles/76561198155708709

  5. #5

    Odpověď: Šup! :)

    Citovat Původně založeno Algorythm Zobrazit příspěvky
    Oba hrajete pod stejným nickem neboť v chatlogu jsem nikoho jiného pod tvým steamem nenašel. Jednou za tebe mluví ženská, jindy zase chlap. Proč si tvůj frajer nezmění nick nebo nehraje sám za sebe přes svůj účet?

    Je to možné, že občas hrá pod mojím menom, nesedím mu vždy na pleci, hráme pre zábavu nie pre "meno". A áno keď príde tak hrá na mojom PC, na mojom Steame. Ako by to nebolo jedno. Aký to má súvis s mojou sťažnosťou ohľadne nadávok? Aj keby som bola juhoamerická transka s vietnamskými koreňmi, nikto nemá právo porušovať práva na serveri tým, že bude nadávať ostatným hráčom - mne. Nie je to tak? Nie je to v pravidlách serveru? A admini sú tu od čoho teda? Tak nerozumiem, prečo sa tu bavíme o tom, kto kedy hrá na mojom počítači a či si mení meno alebo nie. Čo je vás do toho? Aký je vekový priemer administrátorov v tomto vlákne? 18? K tejto, a ani k ďalšej téme sa už vyjadrovať nebudem. Tým, že som žena (niečo neuveriteľné) tak sa ku mne správate ako k menej cennej. Moja sťažnosť ide úplne bokom, dvaja administrátori sa vyjadrili úplne "k veci". Takže podávať hlásenia a sťažnosti je úplne zbytočné. Je Vás tu 30 a vôbec neviem načo. Keď je na serveri cheater, hrá si tam 40 minút hlásia ho hráči a nikto to nerieši. Ideálne keď si hrá spolu s adminom na serveri. A to je vás tu deťúrence neúrekom s právami. Na serveri je pár fajn ľudí, ale nie je tu ani jeden fajn admin, možno preto je z troch serverov plný väčšinou sotva jeden. Za mňa / za nás končíme túto debatu, lebo sa nik z vás nevyjadruje k veci.

  6. #6
    Server admin Avatar uživatele Hebrejec
    Datum registrace
    Nov 2020
    Umístění
    Slovensko
    Příspěvky
    39

    Odpověď: Šup! :)

    Zdravím.
    Podľa mňa v tomto momente nie je čo riešiť. Áno, ich poznámky neboli na mieste a v istých prípadoch chápem tvoj hnev, no taktiež pochybilo z tvojej strany pokus o dohovor. Tým nehovorím, že by ste mali byť najlepší kamaráti, ani nič podobné, ale v daný moment si mohla len napísať jednoducho a v skratke to čo si písala tu na fórum, a to, že na tvojom pc hrajú dvaja ludia. Jedno ženské pohlavie a druhé mužské. Problém by bol vyriešený a ku nahláseniu vôbec nemuselo dôjsť ( Ak by boli vyspelí a chápali by danú situáciu ). Niekedy stačí, i u trochu uštipačných poznámok, zachovať chladnú hlavu, a i skrz menšie problémy sa snažiť hrať svoju hru. Na druhú stranu však chápem, že si človek ide zahrať hru na to, aby sa zabavil, a tak by som podobné pripady riešil skrz /mute, ktorý môžeš akožto hráč použiť, alebo si ho nevšímať, vtedy to ľudí baví najmenej.
    Aspoň môj skromný názor spešl hráča...

    Prajem pekný deň.

  7. #7
    Nováček Avatar uživatele Pirus
    Datum registrace
    Feb 2016
    Umístění
    Vsetín
    Příspěvky
    37

    Odpověď: Šup! :)

    Sice nemám nic společného s Dust 2 serverama ale chtěl by jsem ti objasnit pár věcí...

    V 1. řadě: Jakou má souvislost měnění nicku a tvoje stížnost? Jak už napsal Algorythm, jednou mluví chlap jednou žena..
    Někteří hráči si toho můžou všímat a brát tě jako troll. - viz. NoMik

    V 2. řadě: To že si žena neznamená že si méněcenná... Na Kotelně hraje dost žen a z těžké většiny se k nim nikdo nechová tak,
    jak si to ty představuješ.

    Ve 3. řadě: I když měl každý z nich min. 1 ban za vulgarity, tak by jsem tady těch 5 zpráv nějak extra neřešil. Občas stačí
    nebrat si vše až tak moc osobně.
    “You clearly don’t know who you’re talking to, so let me clue you in.” W.W. 4:6

  8. #8
    Server admin Avatar uživatele Troy
    Datum registrace
    Apr 2019
    Umístění
    in LXST CXNTURY
    Příspěvky
    231

    Odpověď: Šup! :)

    Aby som sa ti vyjadril aj k tým nadávkam, ak by sa hento malo banovať cez web tak je plný banlist D2 hráčov, nabudúce použi mute ako sa vyjadrili kolegovia vyššie, nič ťažké.

    Nerozumiem prečo, keď pred 1-2 mesiacom mal svoje meno "Justice" Kde písal v muž. R. Ako aj na "Beybulka" Bohužiaľ už to nenájdem, lebo to v chatlogu nie je zaznamenané tak si ho nevie zmeniť aj teraz? A tvoje názory, čo tu píšeš sú strašne od veci prepáč, jj a všetci admini sú kksi a môžeš byť rád, že aspoň tá D2 žije v roku 2023, čau.

    E. ináč nie je ten steam náhodou jeho a nie tvoj? ked dostal na ten steam aj permu za cheaty pod menom Justice, v čase ked ešte žiadal o práva a rovno aj zapol? xd
    Naposledy upraveno Troy; 17-01-23 v 15:25.

  9. #9
    Veterán Avatar uživatele asteb
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    380

    Odpověď: Šup! :)

    se tady vzdy zacne rozebirat neco vedlejsiho nez co je dulezite.. to vy admini fakt umite vyborne. zadatel chtel preci vedet neco o nadavkach ne o starym banu, takze. .. hlavni tema threadu je jestli je to zenska nebo ne, to chceme vedet.
    Naposledy upraveno asteb; 17-01-23 v 19:16.

  10. #10
    Server admin Avatar uživatele Algorythm
    Datum registrace
    Mar 2016
    Umístění
    Zombie sekce, správa sekce maping
    Příspěvky
    241

    Odpověď: Šup! :)

    Citovat Původně založeno Beybulka Zobrazit příspěvky
    Je to možné, že občas hrá pod mojím menom, nesedím mu vždy na pleci, hráme pre zábavu nie pre "meno". A áno keď príde tak hrá na mojom PC, na mojom Steame. Ako by to nebolo jedno. Aký to má súvis s mojou sťažnosťou ohľadne nadávok? Aj keby som bola juhoamerická transka s vietnamskými koreňmi, nikto nemá právo porušovať práva na serveri tým, že bude nadávať ostatným hráčom - mne. Nie je to tak? Nie je to v pravidlách serveru? A admini sú tu od čoho teda? Tak nerozumiem, prečo sa tu bavíme o tom, kto kedy hrá na mojom počítači a či si mení meno alebo nie. Čo je vás do toho? Aký je vekový priemer administrátorov v tomto vlákne? 18? K tejto, a ani k ďalšej téme sa už vyjadrovať nebudem. Tým, že som žena (niečo neuveriteľné) tak sa ku mne správate ako k menej cennej. Moja sťažnosť ide úplne bokom, dvaja administrátori sa vyjadrili úplne "k veci". Takže podávať hlásenia a sťažnosti je úplne zbytočné. Je Vás tu 30 a vôbec neviem načo. Keď je na serveri cheater, hrá si tam 40 minút hlásia ho hráči a nikto to nerieši. Ideálne keď si hrá spolu s adminom na serveri. A to je vás tu deťúrence neúrekom s právami. Na serveri je pár fajn ľudí, ale nie je tu ani jeden fajn admin, možno preto je z troch serverov plný väčšinou sotva jeden. Za mňa / za nás končíme túto debatu, lebo sa nik z vás nevyjadruje k veci.
    Vznesl jsem k tobě rozumný dotaz. Nemám tucha proč jsem dostal vypičované, odpověď dostal naprosto zcestnou, ještě se urazíš, ale důležité je, že jsme všichni kreténi. Tvému příteli přeji hodně štěstí do života, bude ho potřebovat
    "You turned the page. I burned the book."

    https://steamcommunity.com/profiles/76561198155708709

  11. #11
    Server admin Avatar uživatele Troy
    Datum registrace
    Apr 2019
    Umístění
    in LXST CXNTURY
    Příspěvky
    231

    Odpověď: Šup! :)

    https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=297026 teraz to už bude v podstate jedno, jedno viem že číter budeš určite, môžte lock

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •