Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 17

Téma: Kubikula --> vsakjatomero

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele salvatorr
    Datum registrace
    Dec 2022
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    3

    Kubikula --> vsakjatomero

    Vypis z konzole:


    [AMXBANS] ================================================
    [AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 297069)
    [AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
    [AMXBANS] autoid: neni
    [AMXBANS] Duvod banu: 'kopr'
    [AMXBANS] Zabanovany nick(1): < Kubikula >
    [AMXBANS] Tvuj nick: Kubikula
    [AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:625779729
    [AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:625779729
    [AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 85.160.20.29
    [AMXBANS] Tvoje IP adresa: 85.160.20.29
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Ban dal admin: < vsakjatomero >
    [AMXBANS] Server: csko.cz | Jailbreak 6 (jb_space_ng)
    [AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
    [AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
    [AMXBANS] ================================================
    Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
    Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.


    Poznamka:


    Ahoj moje meno, vek ani osobnost predstavovat do detailov nemusim. Nemusim ale udelam to i tak. Jmenuji se Jakub Sevcik ve hre pod prezdivkou "Kubikula", je mi 14 let a delam veci za ktere pikam az doted. Na serverech jsem v minulosti pusobil s pogramy ktere jsou zakazane a zneprijemnoval jsem hru hracum na serveru jmenem Jailbreak, popripade jine servery ktere patri pod Kotelnu samotnou. Casto jsem byl agresivni, mel jsem problemy sam se sebou a ovladanim mych nalad a i me agrese ,kterou jsem prenasel do hry ,kde jsem byl X krat napominan ruznymi hraci at uz adminy,spesly a i samotnymi hraci ,kteri si chteli v dany moment zahrat ,od okolnich veci tykajici se mimo pocitac, chteli uklidnit. V pozdejsi fazi meho cheatovani jsem nasel zpusob jak zasahovat do hry. A to tim ze jsem schazoval servery. V dany moment jsem veci resil zbrkle a castokrat za me hovorily emoce a neprimerene vykyvy nalad ,ktere ve me pretrvavaly az do doby kdy se schazovani serveru neopravilo. Jak jenz znamo v tento moment jsem byl banovan za obchazeni banu, schazovani a furu dalsich prestupku ,ktere se na moje jmeno pripsavali. Na tuto vec jsem nebyl hrdy, no bylo to pro mne jako zacarovany kruh. Kdyz jsem rozmyslel nad zmenou tak mi doslo ze lidi,admini pohibuji ci se kolem me tuto zmenu neprijmou na zaklade me at uz to pritomnosti tak i minulosti. Vedel jsem ze nemam na vyber a tak jsem radsi nez aby jsem se k tomuto postavil jako chlap tak jsem k tomu pristopil tim jednodusim ,ale zaroven horsim zpusobem obchazenim jako padavka... . Jak sel cas dale zacal jsem si uvedomovat to, ze moje ciny maji urcitou dohru, dohru v tom jak budu vnimany, jak budu pokracovat dale a hlavne v tom, co pro me znamenaji cheaty a pozornost samotna. Vim ze mi toto asi spoustu lidi a hracu neuveri ale zacal jsem nad sebou hodne rozmyslet. Radsi budu tam kde jsem nebo se posunu v zivote dal. Nebyt jednoho hrace ktery ve me pevne veri, tak by jsem nezjistil jaky potencional mam a kam se mohu i bez toho co jsem mel se mohu dostat. Neberu ,nejsem svaty, mam svoje chyby, chyby ktere si clovek tahne sebou velmi dlouho a za ktere clovek trpi a moc si to ani neuvedomuje do urciteho okamziku kdy se teto problemy neobrati ve velkem mnozstvi proti nemu. Kdyz z vasi strany dostanu zamitnuti, bude me to velmi mrzet. Mrzet v tom, ze i skrz moje meno se tu omlouvam vsem kterym jsem kazil hru... adminum,speslum at uz i samotnym hracum ,ale uz na to bude ted asi pozde ,no kdyz se to prijme a dostanu unban, mohu vam zarucit ze se zmenim. Zmenim me vyjadrovani, pristup ke hre samotne a hlavne zmenim vas nazor ke mne, kde vam ukazi ze na to mam. Nic vice nezadam.Sam sebe postupem casu nechapu proc jsem toto delal a duvod samotny ,ale minulost hovori za vse a tak rozsudek je vice ci mene jasny, no jak mi bylo jednou receno: "pokial je len sebamensia sanca nieco spravit, dosiahnut alebo pomoct ludom, chod si za tym". Jestli toto vnimate jako srandu, tak se omlouvam za cas o ktery jsem vas od meho zacatku obral, cas ktery vam uz nikdo nikdy nevrati a proto chapu ze zaobirani se mnou je take jake je, nedelal by jsem toto co prave delam a nezadal by jsem by jsem o ubnan prave takto, kdyby o to cele nezadam takto pred vsemi ,kterym jsem za posledni roky zpusoboval bolest a neuctu samotnou. Na zaver bych chtel rici ze jsem si vedom toho ze duvera se da lehce stratit ,ale spatne ziskat zpet. Dekuji vsem co toto docetly az sem a stravily nad timto cas jaky jste stravily. Kubikula (14.let Pravym jmenem: Jakub Sevcik Herni prezdivka: Kubikula)

  2. #2
    Server admin Avatar uživatele Hebrejec
    Datum registrace
    Nov 2020
    Umístění
    Slovensko
    Příspěvky
    39

    Odpověď: Kubikula --> vsakjatomero

    Zdravim.

    Môj názor je taký aký je, je asi jediný , ktorý nesúladí s názormi ostatných adminov a ľudí, ktorí by ho najradšej videli trpieť za to, čo napáchal. Som si toho vedomý a hlavne si uvedomujem, že i skrz moju aktivitu, poznatky u väčšiny hráčov na jb bude môj názor premiestnený na druhú koľaj. To čo spáchal popísal v žiadosti, to ako sa zachoval taktiež. Ani jedno neschvalujem a daných hráčov podľa pravidiel a tak ako sa má kickujem, premiestňujem a poslednom prípade hlásim na ban. Sám som bol v minulosti jeden z ľudí, ktorí do hry volali na neho adminov alebo spešlov, jeho chovanie bolo neúnosné, sobecké, naegované a hlavne nevysplé. Obdobie zhadzovania som postrehol veľmi a bol som niekoľkonásobný svedok jeho citových výlevov a kazenia hry. Vtedy mi prišiel ako chlapec, ktorý nevie ísť ďalej a tak je zaseknutý v jednom bode, dovtedy, dokedy mu nepodá niekto normálny pomocnú ruku. Ruku ktorú dávaju bežne ľudia v prípade núdze. V tomto momente to neprišlo, a tak to zašlo tam kam to už v momentálnej chvíli zostalo a odkiaľ nemá cestu von. Nehovorím, mohol a mal na to prísť sám. Sám si mal uvedomiť svoje chyby a tie následne odstrániť, mal to vypnúť , požiadať si o ub ešte v lepšom štádiu, počkať si rok a hrať spokojne ďalej, ďalej tak ako už dostala väčšina druhú šancu. On to však nespravil tak ako to mal a rozhodol sa pokračovať, namiesto roka si zvolil obchádzanie a namiesto sebareflexie a sebapochopenia si vybral zhadzovanie a vulgarity už dávno za čiarou. Preto sme vlastne tu a až teraz sa táto debata o ub konečne roztrhla z vreca začarovaného kruhu a dostala na povrch. Povrch kde nie všetci,pravdu povediac nikto okrem mňa nebude mať rovnaký názor na neho, akým disponujem momentálne ja. Predom chcem napísať ako som už písal vyššie jeho priestupky, činy hodné permy neschvalujem, ani nijako nepodporujem. Práve naopak. No ničím iným ako týmto mojim názorom nedokážem ľudí viacej presvedčiť aby sa na daného hráča pozeralo tak, ako sa na neho pozerám momentálne ja. Aby som viacej objasnil moje pro ub, tak začnem mojim sledovaním. Na jb chodim dosť často, častejšie než je pre väčšinu ľudí normálne. Daného hráča vidím na serveri hrať občasne , zvyčajne pod iným nickom a ip ako má pôvodné, z toho dôvodu niekedy neviem že to je práve on a tak v momente, kedy sa dozviem že hra on , tak ho skrz jeho minulosť SAM JA kickujem a riešim tak ako sa má. Tu ale nastáva ten problém. Daný hráč od určitého času je pre mňa skoro nepoznateľný , až na pár chýb v rukopise ktorý ho prezradí a ďalej viete… určitý čas mu síce uletí slovo, hláška alebo nevhodná reakcia, ALE na rozdiel jeho chovania v dobe zhadzovania, kedy si myslel že je viac než ktokoľvek iný, dokáže udržať svoje hlavné spúšťače a ego od toho aby nedopadol vo svojom živote ešte horšie než sa dalo. Niekedy som sa aj po vykopnuti čudoval , že to bol on, nakoľko ako píše snažil sa pomôcť hráčom, pristupoval k nim ako k sebe rovným ludom a na pár slovíčok, ktoré sú u jb hráčov bežné bol aspoň v mojich očiach iný, ako keby si svoje chyby začal uvedomovať, uvedomoval si podstatu svojho Ja a toho, čo ho držalo na dne , kde sme len na neho pozerali z vrchu komunity. Bohužiaľ pre neho , Bohudik pre hráčov s určitým poznaním jeho minulosti a klasický chod servera toto neprišlo u každého, človek si ho mutol, dostal Kick , Ban a neriešilo sa , všetci ho mali a majú zafixovaného ako človeka , ktorý je nič viac len odpad spoločnosti a kotelny samotnej. Ja jediný som v ňom zbadal tu snahu, osobnosť , ktorá nie je vidieť , zmenu, ktorou si človek nedokáže prejsť zo dňa na deň. Má ju niekde v sebe a pomaly sa dáva na povrch. Preto , hoc vás verdikt je už jasný, vás prosím o udelenie poslednej , tentokrát už POSLEDNEJ a zároveň jedinej takto riešiacej šance, ktorá môže prísť pre tohto hráča. Šanca a test, ktorý tentokrát ukáže jeho skutočný potenciál, jeho skutočný dôvod ub jeho osobnosť , ktorej my podáme ruku a ktorej nám môže dať najavo, že sme sa v ňom mýlili. Skúsme zahodiť naše nezhody, hádky a zle nálady, ktoré sme si spravili navzájom a dajme mu šancu. Ak by som sa predsa len mýlil a on by niečo spravil, bol by som prvý a u neho posledný kto by to riešil a nahlásil , to vám môžem ručiť a dávam vám moje slovo. Dokážem sa za neho zaručiť a keď ma sklame bude to to posledné, čo spravil a tí, čo sú proti ub vyhrajú. A predsa len, keď nepočítam jeho obchádzanie, stále nedostal šancu, ktorá by ho mohla spasiť a ukázať vám jeho ja. Toto je jeho prvá a úprimná žiadosť, nemá ich milión kde by sme videli že i po napomenutí sa daný hráč nezmenil. Ale hlavne bude záležať na ľuďoch s vyšším statusom a počtom ako mám a som ja, demokracia vždy vyhraje a môj jediný názor v húfe davu nič nezmení, akurát tak povedie k väčšiemu rozporu názorov.

    Prajem pekný deň

  3. #3
    Server admin Avatar uživatele Kaco
    Datum registrace
    Mar 2018
    Umístění
    Jailbreak
    Příspěvky
    609

    Odpověď: Kubikula --> vsakjatomero

    Nechce sa mi to celé čítať, neskôr si to možno hodím do prekladaču a vypočujem si to ako podcast.
    Naposledy upraveno Kaco; 29-01-23 v 00:06.
    Pozor na neschopných, sú schopný všetkého.

    „Only you... can make this world seem right...
    Only you... can make the darkness bright...
    Only you...“

    𝕂𝕒𝕔𝕠 ﺕ

  4. #4
    Server admin Avatar uživatele Mlýn
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    Al Wakrah, Qatar
    Příspěvky
    507

    *VIP*

    Odpověď: Kubikula --> vsakjatomero

    Hebrejec, nič v zlom (Veľa v zlom).

    Každý jeden Ban, Kick, kill, mute, presun a iné tomuto fóru neprístupné opatrenia, ktoré na neho boli použité boli jeho "šanca" na to, aby začal fungovať ako človek, ktorý si chce hru užiť a nie pútať na seba pozornosť.
    Pokiaľ chceme dať niekomu poslednú šancu za xy hodín užívania multihacku a neviem čoho všetkého, nech sa páči. Môžeme zmazať celý banlist, v tomto prípade navrhujem vymazať všetky bany od roku (aspoň) 2014 až doteraz. "Nech má každý čisto"

    Nechcem sa nikoho dotknúť,ani uraziť. Nečítal som si vaše referáty typu "Čo som robil cez letné prázdniny"
    Ale, celé toto bola len snaha o to byť stredobodom pozornosti. O nič iné mu nikdy nešlo, Kubikula sám vie, že som s ním nikdy nemal nejaký "problém" dokonca niekoľko krát dokázal aj "normálne" hrať a nenarušovať hru ostatným. No pokiaľ je uvedomený a postavený tomu, byť iný tak nech sa páči. Tým, že vydrží prečkať túto permu a po jej skončení bude hrať ako normálny hráč, nebude hru žiadnym spôsobom znepríjemňovať, vtedy ukáže, že jeho slová majú nejakú váhu.

    Na záver, asi radšej nič, ďalšie hroty v spešl forku nechceme:)

  5. #5
    Server admin Avatar uživatele Hebrejec
    Datum registrace
    Nov 2020
    Umístění
    Slovensko
    Příspěvky
    39

    Odpověď: Kubikula --> vsakjatomero

    V prvom rade by som len napísal, že mi nejde o hroty. Nehrotím sa, nehádam sa a každý jeden môj názor píšem tak ako sa od vyspelejšieho chalana čaká. Napísal som to už do fórum chatu, napíšem to aj sem. Ak niekto napíše príliš krátku správu ignoruje sa, ak napíše niekto príliš dlhú správu to isté. Kde je potom ten stred správy, ktorá sa bude chcieť tu zodpovedným osobám čítať? Jednoducho mi tento argument príde prvoplánový a uľahčujúci danú situáciu. A vždy je lepšie písať slohovky , než li krátke správy s nevýstižnou problematikou / pomocou. Aby som išiel k pointe, všetci v živote dostali šancu, či si ju priznajú alebo nie, a hrotiť 14 ročné v niektorých smeroch rozchádzajúce, pre niekoho arogantné a stratené dieťa je moc. Potom už len veta o tom, kde máme zmazať všetky bany od roku 2014, len to, že koľko z tých ľudí od 2014 sem reálne prišlo a priznalo si chybu a bez výsmechu, či narážky na to, že oni nič nemali ? A sami tu dobre vieme, že i o rok by nedostal u vás šancu, no bol by som aj za tú možnosť keď sa zhodne väčšina, že potom bude braný aspoň ako tak normálne z vašej strany. Ale som rád mlýn za názor, hoc si asi neporozumieme. PS: touto vetou si práve vystihol to, o čom je reč a podstata tohto celého dokonca niekoľko krát dokázal aj "normálne" hrať a nenarušovať hru ostatným.

  6. #6
    Nováček Avatar uživatele salvatorr
    Datum registrace
    Dec 2022
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    3

    Odpověď: Kubikula --> vsakjatomero

    Mlýn díky za názor a konstruktivní odpověď upřímně momentálně nevím co více na toto odpovědět.

  7. #7
    Server admin Avatar uživatele Mlýn
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    Al Wakrah, Qatar
    Příspěvky
    507

    *VIP*

    Odpověď: Kubikula --> vsakjatomero

    O rok sa nebudeme mať o čom baviť, keďže perma tu má trvácnosť jeden rok.

    Ďalej asi len toľko, že by som sa zamyslel, komu dať prístup písať do žiadosti o ub. Takýto výcuc ničoho tu nebol dlho

    na teba nie

    Hebrejec je človek, ktorý reálne napíše 2 slohové práce o tom, prečo by sme mali dať cheaterovi šancu hrať. A potom je schopný napísať, že si nikoho nezastáva ani nič.
    Úprimne mi je ľúto, že nedostal radšej spesla na RC cars (aj keď všetci vedia, že RC cars je moja sekcia)
    Naposledy upraveno Mlýn; 29-01-23 v 11:54.

  8. #8
    Nováček Avatar uživatele salvatorr
    Datum registrace
    Dec 2022
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    3

    Odpověď: Kubikula --> vsakjatomero

    Mám dotaz k té poslední zprávě na koho to bylo měřené?

  9. #9
    Server admin Avatar uživatele Kaco
    Datum registrace
    Mar 2018
    Umístění
    Jailbreak
    Příspěvky
    609

    Odpověď: Kubikula --> vsakjatomero

    Ani to nejdem celé čítať/počúvať. Tento hráč alebo čo to vlastne je nemá žiaden nárok pre UB či očistu. Je rozdiel keď dostane obyčajný cheater perma ban za AB/WH a príde po roku si požiadať o UB a UB mu bude aj schválený oproti:
    1. Cheatingu
    2. Obchádzaní (15 perm len odo mňa, xy od ďalších adminov)
    3. Reklamy na cheaty
    4. Posmešky hráčom/adminom
    5. Zhadzovaní serverov kedy už aj Kotel musel nachádzať spôsoby, ako tomu predísť
    V tomto prípade je danie "poslednej šance" úplne zcestná a nezmyselná. To, že mal problémy sám so sebou ktoré si vybíjal kazením hry ostatných hráčov dáva argument, že ma dostať šancu? Nech si to odserie klamár. Človek svoju psychiku nezmení zo dňa na deň. Už tu od neho boli pokusy o UB viz.: 1; 2 Zmenilo sa niečo? Absolútne nič. Viac času nad týmto harantom nemienim stráviť.
    Pozor na neschopných, sú schopný všetkého.

    „Only you... can make this world seem right...
    Only you... can make the darkness bright...
    Only you...“

    𝕂𝕒𝕔𝕠 ﺕ

  10. #10

    Odpověď: Kubikula --> vsakjatomero

    Nelietal si s Kaedem naposledy včera večer a robili blbosti na jb?


  11. #11
    Nováček Avatar uživatele salvatorr
    Datum registrace
    Dec 2022
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    3

    Odpověď: Kubikula --> vsakjatomero

    Ne?

  12. #12
    Server admin
    Datum registrace
    Jun 2016
    Umístění
    ..občas mimo realitu...
    Příspěvky
    320

    Odpověď: Kubikula --> vsakjatomero

    Obecně jsou všichni zvyklí, že si vždy promyslím co píšu. Také jsou zvyklí, že nemám rád používání silných slov. Vždy se snažím oprostit se od emocí, než se rozhodnu pro nějakou věc, řešení nebo verdikt. To vše jsem udělal. Odpověď jsem si promyslel velmi dobře. Tobě chlapče, tobě naprosto v klidu řeknu jediné: nasrat

    Ale jak je řečeno výše. Pokud se budeš snažit, aby se tu na tebe zapomnělo, tak za rok ti ban vyprší...třeba...a pokud ještě bude Kotelna, kterou mimo čas zabíjejí právě takoví jako ty, tak si třeba i přátelsky zahrajem. Ale teď, za mne...jak už jsem řekl...nemusím být expresivní dvakrát ročně.

    Edit: Jo a nezapomeň po zamítnutí unbanu škodit dál, to kajícníci, kterým to nevyjde, často dělají, aby potvrdili, jak dozráli a nikdo to neocenil... neuvědomují si totiž, že nejprve musí dozrát sami před sebou, pak teprve mají šanci, aby si toho všimli ostatní.
    Naposledy upraveno plejerplejer; 29-01-23 v 00:53.

  13. #13
    Server adminka Avatar uživatele Any
    Datum registrace
    Dec 2018
    Příspěvky
    93

    Odpověď: Kubikula --> vsakjatomero

    To, žes během chvilky prošel kompletní změnou osobnosti je docela veselý. Pokud to je pravda, rada to uvidim za rok, dělej to ale pro sebe a ne pro ub tady.
    Nicméně za mě je to naprostej přepal. Ano, taky jsem zažila kdy jsi byl v klidu, ale v momentě kdy se ti něco nelíbilo, víme jak to dopadlo. Když něco dělám, nesu za to odpovědnost. Mně spíš hlava nebere, jak se k tomu takhle postaví někdo, kdo má čerstvě spešla a přijde mu to v pohodě? "A predsa len, keď nepočítam jeho obchádzanie.." to hlavně bys počítat měl. Uf :D
    Stop being such a fucking cliche.

  14. #14
    Server admin Avatar uživatele Hebrejec
    Datum registrace
    Nov 2020
    Umístění
    Slovensko
    Příspěvky
    39

    Odpověď: Kubikula --> vsakjatomero

    Občas je dobré si prečítať určitú časť tých našich slohoviek, aby nevznikali trvdenia, ktoré v mojom prípade dosti protirečia a hlavný zmysel mojich práv ( len taká hlavná veta , ktorú si si mohla prečítať ) : Ani jedno neschvalujem a daných hráčov podľa pravidiel a tak ako sa má kickujem, premiestňujem a poslednom prípade hlásim na ban. Sám som bol v minulosti jeden z ľudí, ktorí do hry volali na neho adminov alebo spešlov, jeho chovanie bolo neúnosné, sobecké, naegované a hlavne nevysplé. .... TO je odomna všetko, nezastaval som si tu cheatra, ani jeho pravidlam neadekvátne, častokrát sobecke naegovane rozhodnutia, ktoré ho dostali tam kam ho dostali. Riešil som tu človeka takého ako je tu každý druhý hráč na kotelne. Ľudia sú ľudia a niekedy je asi zle byť Diablov advokát . Viac už nemusím písať, uvidime o rok.

  15. #15
    Server adminka Avatar uživatele Any
    Datum registrace
    Dec 2018
    Příspěvky
    93

    Odpověď: Kubikula --> vsakjatomero

    Citovat Původně založeno Hebrejec Zobrazit příspěvky
    Občas je dobré si prečítať určitú časť tých našich slohoviek, aby nevznikali trvdenia, ktoré v mojom prípade dosti protirečia a hlavný zmysel mojich práv ( len taká hlavná veta , ktorú si si mohla prečítať ) : Ani jedno neschvalujem a daných hráčov podľa pravidiel a tak ako sa má kickujem, premiestňujem a poslednom prípade hlásim na ban. Sám som bol v minulosti jeden z ľudí, ktorí do hry volali na neho adminov alebo spešlov, jeho chovanie bolo neúnosné, sobecké, naegované a hlavne nevysplé. .... TO je odomna všetko, nezastaval som si tu cheatra, ani jeho pravidlam neadekvátne, častokrát sobecke naegovane rozhodnutia, ktoré ho dostali tam kam ho dostali. Riešil som tu človeka takého ako je tu každý druhý hráč na kotelne. Ľudia sú ľudia a niekedy je asi zle byť Diablov advokát . Viac už nemusím písať, uvidime o rok.

    Sám ses do toho zamotal a dost si to protiřečí. Pokud mu tak přeješ jeho osobní posun, namaluj mu za to obrázek, ale nechtěj po nás, abychom mu tolerovali něco, co tolerovat nejde.
    Stop being such a fucking cliche.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •