Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 26

Téma: Jailbreak - CT Sparta camping ?

  1. #1


    0 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Jailbreak - CT Sparta camping ?

    Ahoj, jelikož jsem tu delší dobu nebyl, a nemám ještě moc přehled o všech nových/změněných pravidlech na JB, tak se chci zeptat hlavně Adminů a klidně i hráčů, kteří se v tom vyznají...Ono je nějak nově zakázáno si jako CT při modu Sparta najít vhodnou pozici, ve které budu mít určitou převahu nad T hráči a je to hned bráno jako camping ?

    Protože dnes se mi stala jistá příhoda, kdy jsem byl u CT a simon zavelil, že bude Sparta mod, tak jsem si jako vždy našel výhodnou pozici na žebříku a když byl stav 2 CT vs 6 T, já měl okolo 80 hp a klasicky jsem si jel bombice na žebříku (občas i mimo něj), tak mi Spešl Hunted začal říkat, ať se okamžitě vzdám své výhody a jdu ze žebříku vstříc rozzuřenému a najetému Téčku, vzápětí přišlo i druhé...No jelikož nejsem sebevrah, tak se mi do toho moc nechtělo, takže jsem zůstal na žebříčku, on mě následně začal slapovat a ubral mi na cca 36 hp..No po tomto incidentu jsem se radši šel nechat zabít od T, protože už jsem nevěděl co od něho očekávat a nechtěl jsem zákaz k CT za camping..
    Mimochodem, nutno podotknout, že to byl začátek modu.

    Prosím tedy o vysvětlení, zda je to opravdu bráno jako camping a pochybil jsem já, nebo jestli byl Hunted jen nedočkavý a nechtělo se mu čekat. Předem děkuji.

    Neberte to prosím jako nějaký hate, Hunted se samozřejmě snaží dělat jen svoji "práci" a jako spešl je dobrý, ale jsme jen lidi a každý může občas pochybit, jak já, tak on a i kdokoliv jiný...Důležitý je si to pak zpětně alespoň uvědomit a poučit se!

    Více viz. demo: http://csko.cz/dema?UPD=Q5orBA37

    čas: 36:50 - 39:15
    Naposledy upraveno JustDoItNigga; 09-02-23 v 00:11.
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

  2. #2


    0 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Jailbreak - CT Sparta camping ?

    Nechápu na co si tu hraješ :D

    Byli jste 2ct proti 6T a 2afkovali(cca cojavim). Tys tam měl jedinýho hráče a lezl si furt do věže jak posera. Navíc to byla oasis, takže se ti do tý věže nedá dostat jinak než po žebříku.
    Nejednalo se ani o nejostřejšího hráče a moc dobře to víš. Takže ano, nebudu čekat na tvoje kempení ve věži. Simon si doslova ubral na 30hp před modem a stejně neměl potřebu kempit ve věži jak nula.
    Upozornil jsem tě, neposlechl si, tak si dostal hity. Taky jsem tě mohl zabít, že. A to ani nepočítám ty vaše primitivní provokace.

    Ale díky, že nám zprostředkováváš tak kvalitní hltv a hlásíš všechno, chyběl si tu strašně moc. Teď už jen požádat o práva!

    PS. Myslim si, že máš věk na to, abys dělal něco rozumnějšího než věnovat tolik času na takovymhle trash postu a točením hltv na jb.

  3. #3
    Trial admin Avatar uživatele sef
    Datum registrace
    Sep 2019
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    153

    *VIP*



    3 z 3 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Jailbreak - CT Sparta camping ?

    admini sa starajú o chod hry na serveri, ked hras jak retard a nikoho to nebaví okrem teba, zaslúžiš si slay a ide sa ďalej, nepíš tu storku s úvodom a zápletkou + ponaučením, si otravný.

  4. #4
    Server admin Avatar uživatele Hebrejec
    Datum registrace
    Nov 2020
    Umístění
    Slovensko
    Příspěvky
    44


    1 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Jailbreak - CT Sparta camping ?

    Zdravim.

    Ja by som sa na to pozrel z oboch strán… nehovorím, že si sa mal vrhnúť hneď na celý t-team, ALE mohol si hľadať spôsob akým by si hráčov prechytracil a zároveň moc nekempil. Ono je to vo viacerých smeroch otravné a až moc to zdržuje hru, keď ako píše Hunted pri malom počte niekto je v tej veži a len sa ti potom je ešte nebodaj v mikrofóne smeje, že nevieš vyliezť hore… byť nimi v danom momente idem kľudne za tebou a aj kebyže viem, že hneď zomriem , tak sa snažím aspoň jeden alebo dva hity dať, nech je to jednoduchšie ťa zabiť pre ostatných. Ak by sa ale jednalo o človeka začiatočníka ktorý by tam na tú vežu pozeral a tým pádom by ste boli v situácii , kde ani jeden nejde na seba, tak by som už aj ja upozornil, že čaká určitá skupina ľudí a nech jeden z tých dvoch ľudí spraví ten prvý a zároveň i posledný krok k ukončeniu kola.

    Prajem pekný deň.

  5. #5
    Server admin Avatar uživatele Troy
    Datum registrace
    Apr 2019
    Umístění
    in LXST CXNTURY
    Příspěvky
    234


    Odpověď: Jailbreak - CT Sparta camping ?

    Hunted urobil dobre, ja ked vidim ze niekto campi na tej veži tak by som neváhal a rovno dal slay, netreba hned písať sloh ešte aj s demom o polnoci kvôli jednemu kolu.

  6. #6


    0 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Jailbreak - CT Sparta camping ?

    Citovat Původně založeno Hunted Zobrazit příspěvky

    Byli jste 2ct proti 6T a 2afkovali(cca cojavim). Tys tam měl jedinýho hráče a lezl si furt do věže jak posera. Navíc to byla oasis, takže se ti do tý věže nedá dostat jinak než po žebříku.
    Nejednalo se ani o nejostřejšího hráče a moc dobře to víš. Takže ano, nebudu čekat na tvoje kempení ve věži. Simon si doslova ubral na 30hp před modem a stejně neměl potřebu kempit ve věži jak nula.
    Upozornil jsem tě, neposlechl si, tak si dostal hity. Taky jsem tě mohl zabít, že. A to ani nepočítám ty vaše primitivní provokace.

    Ale díky, že nám zprostředkováváš tak kvalitní hltv a hlásíš všechno, chyběl si tu strašně moc. Teď už jen požádat o práva!

    PS. Myslim si, že máš věk na to, abys dělal něco rozumnějšího než věnovat tolik času na takovymhle trash postu a točením hltv na jb.
    No každej hraje nějak jinak, to zda byl někdo ostrej nebo nebyl je subjektivní názor, neměl bys všechny furt podceňovat. Simon si ubral a nešel kempit na věž, ale místo toho šel kempit do KZ :DD

    Kdo tu komu chyběl a nechyběl bych moc nevytahoval, protože když ze svých HLTV dem z průměruju počet hráčů co odejde pokaždé když se připojíš do hry, tak je to v průměru vždy polovina serveru.

    Co k tomu no, nějak se odreagovat přeci musím

    Citovat Původně založeno sef Zobrazit příspěvky
    admini sa starajú o chod hry na serveri, ked hras jak retard a nikoho to nebaví okrem teba, zaslúžiš si slay a ide sa ďalej, nepíš tu storku s úvodom a zápletkou + ponaučením, si otravný.
    Zapatec, děkuji ti za tvůj rozhodně přínosný komentář.

    Citovat Původně založeno Hebrejec Zobrazit příspěvky
    Zdravim.

    Ja by som sa na to pozrel z oboch strán… nehovorím, že si sa mal vrhnúť hneď na celý t-team, ALE mohol si hľadať spôsob akým by si hráčov prechytracil a zároveň moc nekempil. Ono je to vo viacerých smeroch otravné a až moc to zdržuje hru, keď ako píše Hunted pri malom počte niekto je v tej veži a len sa ti potom je ešte nebodaj v mikrofóne smeje, že nevieš vyliezť hore… byť nimi v danom momente idem kľudne za tebou a aj kebyže viem, že hneď zomriem , tak sa snažím aspoň jeden alebo dva hity dať, nech je to jednoduchšie ťa zabiť pre ostatných. Ak by sa ale jednalo o človeka začiatočníka ktorý by tam na tú vežu pozeral a tým pádom by ste boli v situácii , kde ani jeden nejde na seba, tak by som už aj ja upozornil, že čaká určitá skupina ľudí a nech jeden z tých dvoch ľudí spraví ten prvý a zároveň i posledný krok k ukončeniu kola.

    Prajem pekný deň.
    Hebrejec, děkuji ti zatím za jedinou kvalitní a objektivní odpověď, ale byl to začátek modu a čekali jen dva lidi, kteří zrovna umřeli viz. demo, takže opravdu bych to nenazval zdržováním.

    Citovat Původně založeno Troy Zobrazit příspěvky
    Hunted urobil dobre, ja ked vidim ze niekto campi na tej veži tak by som neváhal a rovno dal slay, netreba hned písať sloh ešte aj s demom o polnoci kvôli jednemu kolu.
    Ahoj, "campí" je celkem odvážný slovo, protože jsem vybýhal i do zbrojky a zpět.

    Toto téma jsem úmyslně přidal do "Dotazů" a ne do stížností abych se vyvaroval komentářům typu že je něco zbytečného, je to otevřená diskuze ke který se nemusíš vyjadřovat pokud ti to je nepříjemný, nemáš povinnost se k tomu vyjadřovat.

    A mimochodem, nebyl jsi dříve Čech? Nebo si tě s někým pletu, nejsem si jistý.
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

  7. #7
    Server admin Avatar uživatele Troy
    Datum registrace
    Apr 2019
    Umístění
    in LXST CXNTURY
    Příspěvky
    234


    Odpověď: Jailbreak - CT Sparta camping ?

    hádam som sa nedotkol tvojho ega mojou 1 vetou, že mi zakazuješ napísať môj názor :/ kde tvrdíš že si "vychádzal aj do zbrojky" to že spravíš pár krokov od rebríka neznamená že si sa posunul kdesi už od ct zony, nebud smiešny, ked ti raz admin povie niečo že nemáš robiť tak to nemáš robiť, ked zbytočne budeš ignorovať niečo tak sa potom nečuduj že ťa niekto slapne za ignoráciu, ale asi moc tryhardíš ten jb, to mi je lúto.

    čech / nečech nehráš tu prvý den určite vieš že tu hrával aj admin "Toy" ale to nie je podstatné či? Verím že vieš čítať.

  8. #8
    Nováček Avatar uživatele prasatkopepa
    Datum registrace
    Feb 2018
    Umístění
    Nemce
    Příspěvky
    11


    Odpověď: Jailbreak - CT Sparta camping ?

    ahojda, vidím že sa tu spustila hromadná diskusia o kempeni pri sparte, vela krat pri mode sa stava hlavne na oasis že si ctcčka zalezu do veže a kempia tam až pokial neni jeden hrač ktory chudak nevie čo ma robit, á aj ked su tam adminy/spešl nikdy som nepočul že by napominali za to alebo že by hitovali hrača.... podla mojho skromneho nazoru to bolo nie že zbytočne, skor by som na huntedovom mieste povedal justovy nech sa trošku osmely aby sa skiplo kolo hehe, ne srandujem ved hunted vie že to nemyslim v zlom a justnigga tiež, naposledy sa ma hunted zastal ale ja mam take pravidlo že sa snažim byt nakloneny na obe strany aby nikto nemohol povedal že som na niekoho povedal nebodaj niečo zle
    Dakujem a nepostrielajte sa tu

  9. #9


    Odpověď: Jailbreak - CT Sparta camping ?

    Citovat Původně založeno Troy Zobrazit příspěvky
    hádam som sa nedotkol tvojho ega mojou 1 vetou, že mi zakazuješ napísať môj názor :/ kde tvrdíš že si "vychádzal aj do zbrojky" to že spravíš pár krokov od rebríka neznamená že si sa posunul kdesi už od ct zony, nebud smiešny, ked ti raz admin povie niečo že nemáš robiť tak to nemáš robiť, ked zbytočne budeš ignorovať niečo tak sa potom nečuduj že ťa niekto slapne za ignoráciu, ale asi moc tryhardíš ten jb, to mi je lúto.

    čech / nečech nehráš tu prvý den určite vieš že tu hrával aj admin "Toy" ale to nie je podstatné či? Verím že vieš čítať.
    Rozhodně ses nedotkl mého ega, jen reaguju na tu větu kde jsi psal, že není třeba hned psát sloh apod. Koneckonců od toho tady tahle sekce Dotazy přesně je, takže si to neber nějak ofenzivně, nemyslel jsem to špatně.
    Aaaa to byl Toy, nebyl jsem si jistý zda Toy nebo Troy, ale teď vím, že je jak Toy tak Troy, díky !

    Citovat Původně založeno sef Zobrazit příspěvky
    lmao nemas zac, dufam ze si sa nenahneval a nepostnes moje nahé fotky keď som mal 14.
    Šéfe ty se mě buď s někým pleteš, nebo máš jisté problémy sám se sebou. No nebo obojí. Nevím proč jsi vůči mně tak aggro. Každopádně neboj, nahněvaný rozhodně nejsem a opět ti děkuji za tvůj koment!


    Citovat Původně založeno prasatkopepa Zobrazit příspěvky
    ahojda, vidím že sa tu spustila hromadná diskusia o kempeni pri sparte, vela krat pri mode sa stava hlavne na oasis že si ctcčka zalezu do veže a kempia tam až pokial neni jeden hrač ktory chudak nevie čo ma robit, á aj ked su tam adminy/spešl nikdy som nepočul že by napominali za to alebo že by hitovali hrača.... podla mojho skromneho nazoru to bolo nie že zbytočne, skor by som na huntedovom mieste povedal justovy nech sa trošku osmely aby sa skiplo kolo hehe, ne srandujem ved hunted vie že to nemyslim v zlom a justnigga tiež, naposledy sa ma hunted zastal ale ja mam take pravidlo že sa snažim byt nakloneny na obe strany aby nikto nemohol povedal že som na niekoho povedal nebodaj niečo zle
    Dakujem a nepostrielajte sa tu
    Ahoj, samozřejmě, že pokud by CTčko/CTčka kempila bůh ví jak dlouho + měla převahu nad T, tak bych to jako admin/spesl taky řešil, ale v mem případě tomu tak nebylo. Takže asi jak jsi napsal, od Hunteda to v ten moment ještě bylo zbytečný. Díky Pepo za koment
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

  10. #10
    Trial admin Avatar uživatele sef
    Datum registrace
    Sep 2019
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    153

    *VIP*



    Odpověď: Jailbreak - CT Sparta camping ?

    sry ja som mal len chuť na trosku flamu, každopádne, toto je taká vec na vyplakanie sa nejakému adminovi do steam chatu, nemusíš kvôli tomu zakladať post na forku. Poslal si demo, nejdem ho pozerať, zo situácie ako si ju opísal ty a hunted - - > Nehras jb dva týždne aby si vedel, že keď cupnes na oasis do veže cez spartu, zabiješ minimálne 10T bez toho aby si umrel, bolo 6T - > nie je to pre nich hratelne, a tým pádom ani zábavné. Nemali by sme tu riešiť či huntedove slapy boli opodstatnené (určite boli) ale to že ty, ako CT, sa neprispôsobuješ situácii na serveri (málo hráčov) a nesnažíš sa o to aby sa ľudia bavili. V takomto prípade by bolo asi lepšie, keby joineš Tcka a pustíš k CT 11 ročného honzu.

    ps. ano dakujeme pepo za tvoj obohacujuci príspevok, takisto ako hebrejec, ktorý napíše 30 riadkov a vlastne nič nepovie. Máte naozaj zaujímavé komunikačné schopnosti. Pokračujte chlapci, možno takýmto štýlom toho admina raz dostanete, veď už aj väčšie skvosty dostali šancu byť adminmi (ja).
    Naposledy upraveno sef; 09-02-23 v 17:31.

  11. #11


    2 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Jailbreak - CT Sparta camping ?

    když se zapne sparta a jediný co CT dělaj je kempení ve věži na oasis, tak je to horší než schovka. absolutně o ničem mod, ztracenej čas, nikoho to reálně nemůže bavit jen čumět dolu a klikat brokovnici nebo čumět nahoru a dostávat z brokovnice. Hadam ze když si vyšel ze zbrojky tak okolo nikdo nebyl a jakmile se někdo objevil už si byl zpátky na zebriku.

  12. #12


    Odpověď: Jailbreak - CT Sparta camping ?

    Citovat Původně založeno sef Zobrazit příspěvky
    sry ja som mal len chuť na trosku flamu, každopádne, toto je taká vec na vyplakanie sa nejakému adminovi do steam chatu, nemusíš kvôli tomu zakladať post na forku. Poslal si demo, nejdem ho pozerať, zo situácie ako si ju opísal ty a hunted - - > Nehras jb dva týždne aby si vedel, že keď cupnes na oasis do veže cez spartu, zabiješ minimálne 10T bez toho aby si umrel, bolo 6T - > nie je to pre nich hratelne, a tým pádom ani zábavné. Nemali by sme tu riešiť či huntedove slapy boli opodstatnené (určite boli) ale to že ty, ako CT, sa neprispôsobuješ situácii na serveri (málo hráčov) a nesnažíš sa o to aby sa ľudia bavili. V takomto prípade by bolo asi lepšie, keby joineš Tcka a pustíš k CT 11 ročného honzu.

    ps. ano dakujeme pepo za tvoj obohacujuci príspevok, takisto ako hebrejec, ktorý napíše 30 riadkov a vlastne nič nepovie. Máte naozaj zaujímavé komunikačné schopnosti. Pokračujte chlapci, možno takýmto štýlom toho admina raz dostanete, veď už aj väčšie skvosty dostali šancu byť adminmi (ja).
    Nerozumím tomu proč bych kvůli tomu neměl zakládat post na forku, už tady bylo mnohem horších zbytečnějších postů, navíc to tady nezabírá místo ani nic, takže tyhle tvoje výkyvy, že si kvůli tomu nemam zakládat post si nech už jednou provždy jen pro sebe. Díky.

    Spartu jsem si nevybral, jako CT mě Sparta ani nebaví, takže mě úplně nezajímá koho dalšího to baví a koho nebaví, každý má nějaký styl hraní a tak to zůstane nehledě na to, jak dlouho tady kdo hraje + brokovnice mi nikdy moc nešla. Zbytek toho cos napsal jsou jen trashtalky na který nemá smysl reagovat.



    Citovat Původně založeno Baxlyy Zobrazit příspěvky
    když se zapne sparta a jediný co CT dělaj je kempení ve věži na oasis, tak je to horší než schovka. absolutně o ničem mod, ztracenej čas, nikoho to reálně nemůže bavit jen čumět dolu a klikat brokovnici nebo čumět nahoru a dostávat z brokovnice. Hadam ze když si vyšel ze zbrojky tak okolo nikdo nebyl a jakmile se někdo objevil už si byl zpátky na zebriku.
    No furt si tady stezujete na “campaní” a jak to ty hráče hrozne nebaví, realne za CT se kempí téměř ve všech modech kromě Schovky a Gangsteru. Tím stylem co tady píšete by asi bylo nejlepší smazat všechny módy, protože realne koho baví když ho například při schovce zabijou jako prvního a musí pak čekat ? Asi nikoho že, to stejný přestřelka, Sparta a i Shark. Většina módu je přizpůsobena hlavně pro CT a baví to většinou především jen CT.

    Takže proste je úplně irelevantní tady psát že to ostatní nebaví, já například když jsem u CT, tak dám mod jen na začátku mapy a po zbytek mapy jen simonuju a snažím se hráče zabavit.
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

  13. #13


    Odpověď: Jailbreak - CT Sparta camping ?

    Navíc za tu dobu co tady teda hraju jsem nikdy neviděl, že by někdo řešil ten váš “camping” hned téměř na začátku samotného módu.

    No jestliže vám campaní při módech tak hrozně moc vadí (protože předpokládám, že vám to nevadí jen kvůli tomu že jsem to byl já kdo “campil”, možná jen Huntedovi) tak si požádejte o přidání camp zóny na určitý timing jako to je například na TTT nebo “nově” při gangster módu.
    Já žádné pravidlo neporušil a to slapování nebylo na místě.
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

  14. #14
    Expert člen Avatar uživatele Asiimovíček
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    žiju doma D:
    Příspěvky
    306


    2 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Jailbreak - CT Sparta camping ?

    Selský rozum hoši.. Selský rozum.. Počkat to tu vlastně se nevede..
    Niggo.. Vím že jsem se s tebou už dlouho nebavil, dlouho jsem se ani neobjevil na serverech ale to co jsem viděl na demu to bylo hodně sráčský nedát si 1v1 s týpkem, neřeknu 2v1 a vůbec neceknu 3v1.. Ignoroval jsi prosbu a teď se divíš.. Nedokážu avšak si pro sebe potvrdit co jsi říkal ty, neboť jsi neměl zaply voice_loopback, kde by byl pak slyšet i tvůj voice v demu.. Z toho ale co tu čtu od ostatních jak jsi se prý vysmíval.. Proč vlastně..
    V tuto chvíli se taky zastávám Hunteda, že když tam byl výsměch, že ty facky sis zasloužil... Promiň ale je to tak..

    Ano.. žádné pravidlo jsi neporušil, porušil jsi morálku, což je ještě horší...
    My Steam Profile (from SteamDB)

    „Když se vytratila veškerá naděje, když nikdo nepřichází na pomoc a krásy života vyprchaly, zjišťuji, že pomoc přece přichází, i když nevím jak a odkud.“

  15. #15


    Odpověď: Jailbreak - CT Sparta camping ?

    Citovat Původně založeno Asiimovíček Zobrazit příspěvky
    Selský rozum hoši.. Selský rozum.. Počkat to tu vlastně se nevede..
    Niggo.. Vím že jsem se s tebou už dlouho nebavil, dlouho jsem se ani neobjevil na serverech ale to co jsem viděl na demu to bylo hodně sráčský nedát si 1v1 s týpkem, neřeknu 2v1 a vůbec neceknu 3v1.. Ignoroval jsi prosbu a teď se divíš.. Nedokážu avšak si pro sebe potvrdit co jsi říkal ty, neboť jsi neměl zaply voice_loopback, kde by byl pak slyšet i tvůj voice v demu.. Z toho ale co tu čtu od ostatních jak jsi se prý vysmíval.. Proč vlastně..
    V tuto chvíli se taky zastávám Hunteda, že když tam byl výsměch, že ty facky sis zasloužil... Promiň ale je to tak..

    Ano.. žádné pravidlo jsi neporušil, porušil jsi morálku, což je ještě horší...
    Tak se mi zda, že sis ze všech těch odpovědí vzal jen jedno slovo a ještě k tomu tu největší ptákovinu :D, žádnej výsměch ani nic podobného tam nebylo, do voicu jsem mu jen oponoval tím, že tam nejdu, že mě zabije a pak, že tam jsou dva. Po dlouhé době ses konečně k něčemu vyjádřil a z toho celého sis vybral zrovna tu nejvíc špekulativní věc
    Ještě k tomu na styl “bába povídala”

    Ostatně všechno je na demu slyšet, podle reakcí od Hunteda můžeš vydedukovat, že jsem ho neprovokoval ba naopak jsem ho ignoroval, protože mě zaskočilo, když na mě začal hulákat hned po tom co jsem ho zabil, neměl jsem slov, pac se mi to ještě nestalo.
    Každopádně mas pravdu, ano provokace tam pak přišla, ale ne z moji strany, začal ji Hunted po mé smrti slovy, že jsem umrel protože jsem špatnej a že by mě to mohl naučit hrát.

    Jinak, vysvetlis mi prosím, jak funguje ten příkaz voice_loopback, kdy ho mám napsat apod. Dekuju
    Naposledy upraveno JustDoItNigga; 09-02-23 v 23:03.
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •