Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 26 z 26

Téma: Jailbreak - CT Sparta camping ?

  1. #16
    Expert člen Avatar uživatele Asiimovíček
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    žiju doma D:
    Příspěvky
    306


    Odpověď: Jailbreak - CT Sparta camping ?

    Ano, napsal jsem to co jsem napsal ve stylu "bába povídala" neboť v tuto chvíli prostě není jak ověřit tvé jednání z komunikace. Jestli avšak tvrdíš, že jsi ho ignoroval opět nedokážu ověřit. Sice to tu dokonce píšete, že k ignoraci došlo, ale rád bych to chtěl někde slyšet na vlastní uši a vidět na vlastní oči.
    Nicméně stále budu stát za tím, že v tuto chvíli ses zachoval jak poseroutka, což ani nemůžeš popřít, neboť ses sám i nahrál , a tam je vidět že ses bál u jednoho enemy a radši jsi byl zalezlý jak krtek. Abych ti ale zas tolik nekřivdil, chápu že ne všichni umí dát jedničky z brokády, kor když enemy mají štíty.
    voice_loopback ti mohu vysvětlit na discordu, když se mi ozveš, tu ohledně toho nebudu vypisovat.

    Nic.. jdu dál do hrobu, tak zas adios za pár let.
    My Steam Profile (from SteamDB)

    „Když se vytratila veškerá naděje, když nikdo nepřichází na pomoc a krásy života vyprchaly, zjišťuji, že pomoc přece přichází, i když nevím jak a odkud.“

  2. #17
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Nov 2014
    Umístění
    csko.cz/banlist
    Příspěvky
    194


    2 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Jailbreak - CT Sparta camping ?

    Dejte tam campmeter pro CT nebo rovnou při tom modu dovolte bugovat zbraně (oasis) to by byla aspoň větší zábava, pac a pusu.

  3. #18


    Odpověď: Jailbreak - CT Sparta camping ?

    Citovat Původně založeno arogant Zobrazit příspěvky
    obidvaja ste curaci ty kvoli tomu ze riesis v roku 2023 to ze ta niekto slapol na JB a hunted je curak od narodenia

    Citovat Původně založeno Daxer Zobrazit příspěvky
    Dejte tam campmeter pro CT nebo rovnou při tom modu dovolte bugovat zbraně (oasis) to by byla aspoň větší zábava, pac a pusu.
    Citovat Původně založeno shsh Zobrazit příspěvky
    souhlas s arogantem... vetsina ct kempi, tak si proste to akacko bugnu, LOCK
    Paráda chlapi, díky za vyřešení situace, konečně někdo rozumnej a ještě k tomu i zábavnej
    Naposledy upraveno JustDoItNigga; 10-02-23 v 14:55.
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

  4. #19
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Nov 2014
    Umístění
    csko.cz/banlist
    Příspěvky
    194


    Odpověď: Jailbreak - CT Sparta camping ?

    Když zase budete potřebovat poradit stačí napsat PM, nemám s tím problém..

  5. #20
    Expert člen Avatar uživatele B3N
    Datum registrace
    Jun 2018
    Příspěvky
    308


    2 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Jailbreak - CT Sparta camping ?

    Síce som sa už na JB dlhšiu dobu nepripojil no pamätám si že túto stratégiu CT používali vždy a až do teraz s tým nikto nemal problém takže to slapovanie som nejak nepochopil. Ak hrám za CT tak je pre mňa najlepšia stratégia tá, ktorú použil Nigga, ale ak som T, tak čo mám v takomto prípade robiť? Keď vyleziem na rebrík, tak dám CTčku 1-2 hity a potom skapem a tým pádom kolo vyhrajú CT. Pokiaľ CTčka prestanú kempiť, tak sa okolo nich Tčka zgrupia a s veľkou pravdepodobnosťou vyhrajú T.

    Čo sa snažím povedať je, že ten hlavný problém nie je to, ako sa zachoval Nigga alebo Hunted, ale to, že je celý tento mód zle vybalancovaný. Možno správnym riešením by bolo pridať Tčkam HP, aby mali nejaku šancu keď dostávajú do hlavy z brokovnice, no na druhú stranu by T mohli dostať veľkú výhodu na mapách, kde nie je dobrý camp spot pre CT. Alebo rovno zrušiť celý mód aby sa takéto veci nemuseli riešiť.

  6. #21


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Jailbreak - CT Sparta camping ?

    Neviem o tom že by to bolo zakázané, no narovinu žiadneho väzňa nebaví Sparta kde sa CT schovávajú na miesta kde je prístup trebarz rebrík či iné veci len skrz to aby mali CT ľahký kill, či blokovali enemy a dostali sa k nim ťažko, mód je vybalancovany dobre, neviem či by si chcel pridať na jedného väzňa 500hp alebo viac ak 300 nieje dostatok) skrz kempenie CT a čakanie kým začnú hrať normálne forfun sa akurát väzni často chodia hrať a majú pass.

    Keby sa tam dal pridať camp meter ako pri chickene že sa väzeň nemôže schovávať bolo by fajn


  7. #22
    Expert člen Avatar uživatele B3N
    Datum registrace
    Jun 2018
    Příspěvky
    308


    Odpověď: Jailbreak - CT Sparta camping ?

    Citovat Původně založeno InLoveSvK Zobrazit příspěvky
    Neviem o tom že by to bolo zakázané, no narovinu žiadneho väzňa nebaví Sparta kde sa CT schovávajú na miesta kde je prístup trebarz rebrík či iné veci len skrz to aby mali CT ľahký kill, či blokovali enemy a dostali sa k nim ťažko, mód je vybalancovany dobre, neviem či by si chcel pridať na jedného väzňa 500hp alebo viac ak 300 nieje dostatok) skrz kempenie CT a čakanie kým začnú hrať normálne forfun sa akurát väzni často chodia hrať a majú pass.

    Keby sa tam dal pridať camp meter ako pri chickene že sa väzeň nemôže schovávať bolo by fajn
    Presne tak, tuším že počas sparty sa ani pravidlá nedajú porušiť pokiaľ sa nejedná o bugovanie zbraní alebo cheating no Hunted si zrejme vymýšľa pravidlá sám od seba. Čo by podľa teba camp meter u sparty vyriešil? U chickena to aspoň dáva zmysel, no nepochopil som, či myslíš camp meter pre CT alebo T no v oboch prípadoch by bol zbytočný pretože CT by akurát rýchlo skapali kebyže sa nemôžu zakempiť na rebríku a T by sa naopak chodili viac hrávať namiesto toho aby skúšali dostať CTčko ktoré kempí na rebríku. Práveže to zvýšenie HP pre T mi dáva najviac zmysel.

  8. #23


    Odpověď: Jailbreak - CT Sparta camping ?

    Citovat Původně založeno InLoveSvK Zobrazit příspěvky
    Neviem o tom že by to bolo zakázané, no narovinu žiadneho väzňa nebaví Sparta kde sa CT schovávajú na miesta kde je prístup trebarz rebrík či iné veci len skrz to aby mali CT ľahký kill, či blokovali enemy a dostali sa k nim ťažko, mód je vybalancovany dobre, neviem či by si chcel pridať na jedného väzňa 500hp alebo viac ak 300 nieje dostatok) skrz kempenie CT a čakanie kým začnú hrať normálne forfun sa akurát väzni často chodia hrať a majú pass.

    Keby sa tam dal pridať camp meter ako pri chickene že sa väzeň nemôže schovávať bolo by fajn

    Citovat Původně založeno B3N Zobrazit příspěvky
    Síce som sa už na JB dlhšiu dobu nepripojil no pamätám si že túto stratégiu CT používali vždy a až do teraz s tým nikto nemal problém takže to slapovanie som nejak nepochopil. Ak hrám za CT tak je pre mňa najlepšia stratégia tá, ktorú použil Nigga, ale ak som T, tak čo mám v takomto prípade robiť? Keď vyleziem na rebrík, tak dám CTčku 1-2 hity a potom skapem a tým pádom kolo vyhrajú CT. Pokiaľ CTčka prestanú kempiť, tak sa okolo nich Tčka zgrupia a s veľkou pravdepodobnosťou vyhrajú T.

    Čo sa snažím povedať je, že ten hlavný problém nie je to, ako sa zachoval Nigga alebo Hunted, ale to, že je celý tento mód zle vybalancovaný. Možno správnym riešením by bolo pridať Tčkam HP, aby mali nejaku šancu keď dostávajú do hlavy z brokovnice, no na druhú stranu by T mohli dostať veľkú výhodu na mapách, kde nie je dobrý camp spot pre CT. Alebo rovno zrušiť celý mód aby sa takéto veci nemuseli riešiť.

    Upřímně asi nikoho nebaví když ho v jakémkoliv módu zabijou a on musí čekat, než to ostatní dohrají..ale bylo to tak vždy a platilo to pro všechny a rozhodně by to nemělo fungovat tak, že si jednou někdo kdo má práva umane, že ne on prostě čekat nebude a tak začne vyhrožovat slayem. Od samých začátku to prostě funguje tak, že jakmile umres, tak čekáš a platilo to jak pro adminy a spešly, tak pro hráče. Nedokážu si představit co by se na serverech dělo, kdyby si každej admin a spešl řekl, že nebude čekat a udělá to stejný co Hunted. To by se pak už začalo slapovat a slayovat i při normálním simonování, protože se častokrát stává, že simon nesmyslně natahuje hru a čeká x y hráčů. Každopádně vám oběma děkuji za hezký komentáře

    E: mimochodem, asi nemá cenu špekulovat a nějaké úpravě či zrušení módu, co si tak pamatuju, tak trvá hodně hodně dlouho, než se takový věci dostanou do pohybu a jestli vůbec.
    Naposledy upraveno JustDoItNigga; 13-02-23 v 00:12.
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

  9. #24


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Jailbreak - CT Sparta camping ?

    Aj tak v tej veži kempil snaď každý jeden čo sa tu vyjadril:D Samozrejme každého by to sralo isť proti zakempenému čo ti dá IK, ale keď je málo väzňov je to úplna zbytočnosť aby si z módu na 1-3min spravil 5+ len skrz to že ty nepôjdeš dolu a oni hore


  10. #25


    Odpověď: Jailbreak - CT Sparta camping ?

    JsMe sE aSi nEpOchOpiLi

    Slapy si dostal, protože si ignoroval moje vyzváni, abys slezl z tý věže, když je tam 1 vězeň.Řict,že jsem tě zabil protože "se mi nechtělo čekat" je tak trochu zcestný.
    Ano, nechtělo se mi čekat a koukat jak zalejzáš proti 1 tčku furt na žebřík do věže na oasis. Ale kdybych chtěl zneužít pro práva pro svý dobro, tak tě poslapuju než si mě zabil, ne?
    Řeknu to hnusně, ale jsem spešl a když tě k něčemu takovýmu vyzvu, tak mě máš poslechnout. Jo, jsem naegovanej spešl.
    Druhý ct kempilo kz, který je asi o milion % víc otevřený jak ta věž. A stejně je ironie, že typek přežil až do konce:)

    Jo, napsal jsem ti, že si slabej, nedat 1v1 při sparte za CT je dost ostudny na to kolik máš hodin, ale tak třeba to bylo pro content do hltv, že.

    Neudělal jsem nic zle, svědomí mam čistý. Tenhle crypost je absolutně zbytečnou provokací. c

  11. #26


    Odpověď: Jailbreak - CT Sparta camping ?

    Citovat Původně založeno Hunted Zobrazit příspěvky
    JsMe sE aSi nEpOchOpiLi

    Slapy si dostal, protože si ignoroval moje vyzváni, abys slezl z tý věže, když je tam 1 vězeň.Řict,že jsem tě zabil protože "se mi nechtělo čekat" je tak trochu zcestný.
    Ano, nechtělo se mi čekat a koukat jak zalejzáš proti 1 tčku furt na žebřík do věže na oasis. Ale kdybych chtěl zneužít pro práva pro svý dobro, tak tě poslapuju než si mě zabil, ne?
    Řeknu to hnusně, ale jsem spešl a když tě k něčemu takovýmu vyzvu, tak mě máš poslechnout. Jo, jsem naegovanej spešl.
    Druhý ct kempilo kz, který je asi o milion % víc otevřený jak ta věž. A stejně je ironie, že typek přežil až do konce:)

    Jo, napsal jsem ti, že si slabej, nedat 1v1 při sparte za CT je dost ostudny na to kolik máš hodin, ale tak třeba to bylo pro content do hltv, že.

    Neudělal jsem nic zle, svědomí mam čistý. Tenhle crypost je absolutně zbytečnou provokací. c
    Já myslím, že jsme se pochopili naprosto jasně. Vem si, začala Sparta a ty jsi šel full in, dal jsi mi jeden/dva hity a pak jsi umřel, hned vteřinu po tom, jsi na mě začal pokřikovat ať s nim jdu face to face…teď mi řekni, proč ten týpek nešel hned s tebou, nebo alespoň neudelal to stejný co ty? Proč měl to privilegium, že jsem s nim musel face to face? Když už jako CT mám tu střelnou zbraň, tak nedává smysl, abych s nim šel face to face, kdyz má štít nůž a 300 hp.
    Samozřejmě jsi spešl a když mi dáš nějakou normální výzvu, tak poslechnu, ale já nechápu proč bych měl jít 1v1 (navíc tam pak byli hned dva) na blízko s týpkem, kterej má nůž a štít a 300 hp, to mi absolutně nedává žádnou logiku, proč bych s nim měl chodit face to face…to je asi to stejný, jako kdybys mi řekl, ať vole vyjdu z boxu na mapě Blue, když jsou lavičky a ty první dva čtverečky dole. Jestli ty jsi ovečka, která poslouchá na slovo, to je tvoje věc, ale já se dobrovolně nepůjdu zabit, jen protože tys mi to nařídil.

    Jinak jen si zkus někdy zabit to CT, které campí v tom KZ v té “šachtě”, muzu ti říct, že je to mnohem mnohem těžší :).

    Content do HLTV fakt nepotrebuju, stačí, že ho vytváříme tady ;)
    Rozhodně to není míněno jako provokace, jak si můžeš všimnout, od začátku jsem tady vystupoval slušně a bez provokací.

    A je úplně irelevantní kolik kdo má na tom hodin. Když ti něco nejde, tak ti něco nejde. Znám tolik lidí, kteří hrají například lolko kazdej den už 7 let a jsou to absolutní kopyta.
    Naposledy upraveno JustDoItNigga; 14-02-23 v 03:06.
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •