Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 28 z 28

Téma: SatanN --> Koprakek

  1. #16
    Server admin Avatar uživatele Mlýn
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    Al Wakrah, Qatar
    Příspěvky
    518

    *VIP*

    Odpověď: SatanN --> Koprakek

    Síce niesom normálny admin, ale tiež napíšem nejaký shit asi. heh

    Z môjho názoru je pekná <> zabíjať takto celý tím, keďže tvoj príkaz (zákaz) vyslovene porušil len jeden hráč. - každý hráč je zodpovedný za seba a má plniť príkazy/zákazy.
    Aj keby si zabil čo len jedného navyše, tak ťa za to do tej <> pošlem. Oboch vás poznám vcelku dobre, preto dúfam v to, že sa tu nezačnete urážať aj mojím smerom, za vyslovenie môjho názoru (kecám, je mi to fuk)
    Satan, dobre viem, aké je to tebe vysvetľovať niečo. Tak isto nenecháš dohovoriť nikoho, a je ti to úplne jedno. Skutočne si väčšinou nedáš povedať. Píšeš tu o huntedovi, aký je plačko a neviem čo všetko, ale správa o tom, že máš zákaz už dávno obletela svet a všetky médiá..
    Aj by som bol pre nejaký skorší ub s tým, že sa to nebude opakovať, ale..

    Asi to takto bude lepšie :/

    Jailbreak 6 13-02-2023 20:44:55 STEAM_0:0:149305996 SДҬДN dovod banu je Hunted plače
    Jailbreak 6 13-02-2023 20:43:44 STEAM_0:0:149305996 SДҬДN je ppči
    Jailbreak 6 13-02-2023 20:43:42 STEAM_0:0:149305996 SДҬДN pičus hunted


    e. Nepíš moje meno, budem plakať :D
    Naposledy upraveno Mlýn; 14-02-23 v 12:36.

  2. #17
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2018
    Příspěvky
    20

    Odpověď: SatanN --> Koprakek

    Citovat Původně založeno Mlýn Zobrazit příspěvky
    Síce niesom normálny admin, ale tiež napíšem nejaký shit asi. heh

    Z môjho názoru je pekná <> zabíjať takto celý tím, keďže tvoj príkaz (zákaz) vyslovene porušil len jeden hráč. - každý hráč je zodpovedný za seba a má plniť príkazy/zákazy.
    Aj keby si zabil čo len jedného navyše, tak ťa za to do tej <> pošlem. Oboch vás poznám vcelku dobre, preto dúfam v to, že sa tu nezačnete urážať aj mojím smerom, za vyslovenie môjho názoru (kecám, je mi to fuk)
    Satan, dobre viem, aké je to tebe vysvetľovať niečo. Tak isto nenecháš dohovoriť nikoho, a je ti to úplne jedno. Skutočne si väčšinou nedáš povedať. Píšeš tu o huntedovi, aký je plačko a neviem čo všetko, ale správa o tom, že máš zákaz už dávno obletela svet a všetky médiá..
    Aj by som bol pre nejaký skorší ub s tým, že sa to nebude opakovať, ale..

    Asi to takto bude lepšie :/

    Jailbreak 6 13-02-2023 20:44:55 STEAM_0:0:149305996 SДҬДN dovod banu je Hunted plače
    Jailbreak 6 13-02-2023 20:43:44 STEAM_0:0:149305996 SДҬДN je ppči
    Jailbreak 6 13-02-2023 20:43:42 STEAM_0:0:149305996 SДҬДN pičus hunted
    Skorši UB ANO.Janko davaš tu chatlog na obranu Hunteda. Ale pritom mi tak isto nadáva. Takže to by som neriešil. Riešime Ban za NESCHOPNOSŤ. No vysvetľovanie mne? Kľudne možeš len nezačni po mne kričať NIESOM pes. A to že každý to rieši NOA :D ? Ja v tom nevidim problém.Treba poukazať na piate koleso :/

  3. #18

    Odpověď: SatanN --> Koprakek

    Citovat Původně založeno Koprakek Zobrazit příspěvky
    Ale poprosím o vyjádření těch normálních
    Nepochopil som trochu túto časť, to sú tí, čo sa držia medzi sebou hlava-nehlava a nenormální sú tí, čo majú svoj vlastný názor akože nesúhlasia s nimi alebo ako :D

    Som za ub, ak som normálny teda ( neber v zlom :) )


  4. #19
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,466

    Odpověď: SatanN --> Koprakek

    Nebudu brát v potaz poštěkávání jeden na druhého, to si můžete řešit pak mezi sebou (případně v chatboxu, ať máme my ostatní co číst). O tom ban neni. Ban je o zabíjení celého týmu za úmyslnou chybu jednoho a ten je podle mě v pořádku. Co si pamatuju, vždy se to řešilo pomocí hvd. Logicky přece nemůžu postřílet celý tým, to nedává smysl. Za další se podle mě dá i spekulovat nad zmíněnou atrakcí lodě, u které bych taky nestřílel celý tým a spíš hledal nějaké rozumnější východisko. Za mě to ale určitě není správně pofragované a ban je za normálních okolností na místě. Tady jsem ale celkově pro unban (někomu možná dojde, z jakého důvodu).

  5. #20
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2018
    Příspěvky
    20

    Odpověď: SatanN --> Koprakek

    Citovat Původně založeno Burak1 Zobrazit příspěvky
    Nebudu brát v potaz poštěkávání jeden na druhého, to si můžete řešit pak mezi sebou (případně v chatboxu, ať máme my ostatní co číst). O tom ban neni. Ban je o zabíjení celého týmu za úmyslnou chybu jednoho a ten je podle mě v pořádku. Co si pamatuju, vždy se to řešilo pomocí hvd. Logicky přece nemůžu postřílet celý tým, to nedává smysl. Za další se podle mě dá i spekulovat nad zmíněnou atrakcí lodě, u které bych taky nestřílel celý tým a spíš hledal nějaké rozumnější východisko. Za mě to ale určitě není správně pofragované a ban je za normálních okolností na místě. Tady jsem ale celkově pro unban (někomu možná dojde, z jakého důvodu).
    Ďakujem za tvoj názor Burak.

  6. #21
    Server adminka Avatar uživatele Any
    Datum registrace
    Dec 2018
    Příspěvky
    93

    Odpověď: SatanN --> Koprakek

    Tohle je zas co proboha :D
    To, jak se někteří na svůj věk chováte je prostě úlet. :D
    MĚ OSOBNĚ by nikdy nenapadlo zabít úplně všechny. Proč to má odnejst celej tým jen proto, že se tam 1 chová jak opice, selskym rozumem to prostě postrádá veškerej smysl. :D
    Já bych to nebanovala, ale myslim, že jde hlavně o to jak se k tomu následně postavíš. A že kvůli nějakým osobním sporům pak nedáte hvd těm, kteří za to celý nemohli je prostě :D :D
    Stop being such a fucking cliche.

  7. #22
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2018
    Příspěvky
    20

    Odpověď: SatanN --> Koprakek

    Citovat Původně založeno Any Zobrazit příspěvky
    Tohle je zas co proboha :D
    To, jak se někteří na svůj věk chováte je prostě úlet. :D
    MĚ OSOBNĚ by nikdy nenapadlo zabít úplně všechny. Proč to má odnejst celej tým jen proto, že se tam 1 chová jak opice, selskym rozumem to prostě postrádá veškerej smysl. :D
    Já bych to nebanovala, ale myslim, že jde hlavně o to jak se k tomu následně postavíš. A že kvůli nějakým osobním sporům pak nedáte hvd těm, kteří za to celý nemohli je prostě :D :D
    Ahoj anetka toto je len to že hunted mi chce dokazovať niečo. A postavil som sa k tomu normalne dalšie kolo som aj tak nemal možnosť dať HVD a hunted to simonovi hovoril 2 krát. A len tak popri tej atrakcie keď môžu dostať hromadnú výhodu ako team tak prečo by nemohli dostať aj hromadný kill. Riešiť to ďalej nebudem. Väčšina adminov sa vyjadruje k UB aj na zaklade prehrotenej reakcie k tomu zo strany hunteda a mojej. Takže poprosím prehodnotiť Ban na zaklade vyjadrení. A to VIP kopra nechcem radšej nech sa mi ospravedlní to bude cennejšie. ANY ďakujem za vyjadrenie.
    Naposledy upraveno SatanN; 14-02-23 v 14:30.

  8. #23
    Stálý člen Avatar uživatele Fellow
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Jailbreak/Trouble in Terrorist Town/GunGame
    Příspěvky
    707

    Odpověď: SatanN --> Koprakek

    Súhlasím s tým že zabiť celý tím kvôli úmyslu jedného hráča je zbytočné a keby sa jednalo o človeka ktorý tu hrá krátku dobu tak ten ban pochopím a súhlasím sním keby to bolo úmyselné.

    Ale v tomto prípade, keďže nejde o hráča ktorý pravidlá nepozná a neporušuje pravidlá pravidelne som tiež za UB.
    Podobné veci by som nechával v INGAME a riešil to upozornením a následným HVD alebo poprípade presunom daného hráča.

    A hlavne neviem čo proti sebe máte ale netreba vaše osobné konflikty ťahať až k banu, keď to nie je potreba.
    Naposledy upraveno Fellow; 14-02-23 v 15:46.

  9. #24
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: SatanN --> Koprakek

    Na základě vyjádření adminu se ban zrušil, vyvaruj se prosím tomuto chování, ač to považuji za směšné, nerozumím tomu.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  10. #25
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2018
    Příspěvky
    20

    Odpověď: SatanN --> Koprakek

    Citovat Původně založeno Koprakek Zobrazit příspěvky
    Na základě vyjádření adminu se ban zrušil, vyvaruj se prosím tomuto chování, ač to považuji za směšné, nerozumím tomu.
    Ďakujem pekne a hráč menom Hunted by som si prosil aspoň to PREPAČ. Za ten vybavený ban.

  11. #26
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,466

    Odpověď: SatanN --> Koprakek

    Citovat Původně založeno SatanN Zobrazit příspěvky
    Ďakujem pekne a hráč menom Hunted by som si prosil aspoň to PREPAČ. Za ten vybavený ban.
    Ban byl za mě v pořádku, unban se dal, co jsem aspoň pochopil, trošku z jiného důvodu.

  12. #27
    Server admin Avatar uživatele Mlýn
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    Al Wakrah, Qatar
    Příspěvky
    518

    *VIP*

    Odpověď: SatanN --> Koprakek

    Väčšina adminov sa zhodla, že bol Ban oprávnený, no boli pre skorší UB, za čo sa ti má ospravedlniť? To ty by si mal byť vďačný adminom, že ti dali šancu.

  13. #28
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: SatanN --> Koprakek

    Citovat Původně založeno SatanN Zobrazit příspěvky
    Ďakujem pekne a hráč menom Hunted by som si prosil aspoň to PREPAČ. Za ten vybavený ban.
    Ty jsi trouba až to není možné
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •