Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 24

Téma: Jailbreak - Satan situace

  1. #1


    4 z 9 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Jailbreak - Satan situace

    Ahoj, mám zde nový peprný dotaz, který bude sloužit tak trošku jako otevřená diskuze.
    Apeluji na to, že je to otevřené téma, na které nemusíte odpovídat pokud nebudete chtít.

    Jedná se o situaci, která nastala včera na jb na mapě oasis, ze které hráč Satan dostal následný zákaz k CT. Odkaz zde - https://csko.cz/forum/showthread.php...nN-gt-Koprakek

    Téma mířené na Hunteda jsem již neměl v plánu nikdy zakládat, avšak k tomuto se prostě vyjádřit musím.
    Styl a tón, kterým Hunted řeší situace, je velmi neadekvátní a neprofesionální, když něco pokazím a vzápětí na mě někdo začne křičet, tak je asi jasný, že to nedopadne dobře, kord když někdo může být například cholerik.
    Ze strany Hunteda, jakožto "profesionála" a reprezentanta serveru došlo ke zbytečnému vyhrocení situace skrze jeho ton a celkové zvyšování hlasu viz. demo : http://csko.cz/dema?UPD=kmP4x2Io - bohužel to tam není celé, za což se omlouvám, ale moje HLTV selhalo, sry Huntede.
    Každopádně na tom demu můžeme vidět/slyšet, že Hunted nebyl schopný ukočírovat situaci a radši použil slay...což někdo, kdo se uchází o pozici Admina, by měl takové jednoduché situace bez problému zvládat.

    Teď k samotné situaci, kvůli které Satan dostal zákaz. Ten výběr teamů přeci není jen tak pro srandu králíkům. Hráč s výhodou, který si má vybrat hráče do teamu by přeci měl vědět koho si vybírá a jestli to není nějaký ťulpas viz. Drapalas. Když jsem Simon, dám výhodu o výběr hráčů do teamu a dáme fotbal, tak vždy řeknu, že jestli někdo z toho týmu bude bugovat míč, tak umře celý tým.. a o tom to prostě je, neměli by se vybírat hráči jen podle skillu, ale taky podle jiných aspektů. Když sis vybral hlupáka do týmu, tak prostě máš smůlu.

    Byly to zbytečné fragy, i když to zopakoval tak 5x? Možná
    Byl to MFK ? Rozhodně ne.

    Je velký rozdíl mezi zbytečnými fragy a free killem.
    Jak by napsal Grakon: Zdravím. Jen abychom byli stoprocentně korektní a spravedliví. Je rozdíl mezi FK a zbytečným killem. Za FK se dává VD, protože byl zcela bezdůvodně, neoprávněně. Zbytečný frag je oprávněný (porušení příkazů / zákazů Simona). Simon má zakázáno zbytečně fragovat. Tedy za zbytečný kill nemá vězeň dostat VD ale Simon napomenutí / trest.

    Navíc Huntede nechápu, že zrovna ty jsi tohle řešil, když Ty sám sabotuješ atrakci Spolupráce. Moc dobře si vzpomínám, že když jsem se opět po té delší době vrátil, vybral jsem si tě do týmu přímo na spolupráci a tys to sabotoval a schválně jsi stál na místě a nic nedělal a kvůli tobě umřel celý náš tým - není to snad úplně stejná situace ? Já přeci nemůžu za to, že ten hráč je hlupák a schválně mi sabotuje atrakci a já kvůli němu umřu, ačkoliv jsem se snažil dělat maximum. Ale víceméně to prostě byla moje chyba, že jsem si nedal pozor a vybral jsem si hlupáka do týmu.

    Samotný zákaz k CT je tedy zcela zcestný a dle mého názoru je udělený jen skrze Satanovi a Huntedovi osobní problémy.
    Naposledy upraveno JustDoItNigga; 14-02-23 v 20:12.
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

  2. #2
    Profesionální člen Avatar uživatele Smackk
    Datum registrace
    Mar 2015
    Umístění
    jb
    Příspěvky
    215


    2 z 4 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Jailbreak - Satan situace

    ty musíš mít strašně zajímavej zivot kamo

  3. #3


    1 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Jailbreak - Satan situace

    Citovat Původně založeno Smackk Zobrazit příspěvky
    ty musíš mít strašně zajímavej zivot kamo
    No ty by ses neměl moc vyjadřovat, když si čteš kazdej jeden můj thread a máš potřebu to komentovat jak na forku, tak in-game :D
    Ale věř, že se v životě moc nenudim, například ve čtvrtek jsem jel společně s kriminalistickými techniky na vloupačku rodinného domu a musím říct, že některý případy jsou opravdu záživný :).
    Co ty jak se máš? Radoby smacku one, ejkej smacku z wishe.
    Anyway dikes za komentář !
    Naposledy upraveno JustDoItNigga; 14-02-23 v 20:02.
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

  4. #4
    Server adminka Avatar uživatele Any
    Datum registrace
    Dec 2018
    Příspěvky
    93


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Jailbreak - Satan situace

    Tohle už nemyslíte vážně nee :D To co se tu snaží za poslední dobu ze všech stran vyvolat. Mějte trochu sebereflexe Tyjo. Tohle už je trapný spíš pro vás ne. Ještě to nazvat otevřená diskuze, když se tu vlastně nikdy nediskutuje je paradox (:

    “Reprezentanti serveru”, co tu jako všichni reprezentujem? :Dd
    Naposledy upraveno Any; 14-02-23 v 20:04.
    Stop being such a fucking cliche.

  5. #5


    0 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Jailbreak - Satan situace

    Citovat Původně založeno Any Zobrazit příspěvky
    Tohle už nemyslíte vážně nee :D To co se tu snaží za poslední dobu ze všech stran vyvolat. Mějte trochu sebereflexe Tyjo. Tohle už je trapný spíš pro vás ne. Ještě to nazvat otevřená diskuze, když se tu vlastně nikdy nediskutuje je paradox (:

    Reprezentanti serveru, co tu jako všichni reprezentujem? :Dd
    Ahoj Any, to že se podle tebe nikdy nediskutuje je dost subjektivní názor, protože diskuze může mit několik podob, například teď diskutujeme.
    Každopádně nikdo se tady nesnaží nic vyvolat, většinou se to samovolně vyvolá nějakou situací co se odehraje na serveru a většinou to není ani schválně. A jak se říká, každá akce vyvolá reakce.
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

  6. #6
    Trial admin Avatar uživatele sef
    Datum registrace
    Sep 2019
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    148

    *VIP*



    Odpověď: Jailbreak - Satan situace

    sa nudis co

  7. #7
    Server admin Avatar uživatele Mlýn
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    Al Wakrah, Qatar
    Příspěvky
    507

    *VIP*



    4 z 5 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Jailbreak - Satan situace

    Možno tvoje hltv pozriem zajtra alebo nikdy. Ale..
    Ak ideš porovnávať to, že týpek zabije (5 či koľko) ľudí, za to, že jeden pepik porušil zákaz - išiel preč z čiary a to, že druhý pepik neplnil atrakciu - tú môže, nemusí plniť, je to na jeho uvážení, tak ok no, šak reprezentant serveru, čo každé kolo kedysi zrazil 3/4 serveru autíčkom tu ide písať slohy o morálke.


    e. Som ti povedal, že demo neriešim, ale iba situáciu aká bola popísaná.
    Tvoje posty o ničom sú vlastne menej hodnotné ako meno mesto zviera vec s daxerom.

    Popísal som ti tam to, čo sa stalo s tým, že nebudem pozerať na tie tvoje kameramanské skvosty.
    Neviem, prečo tu vyťahuješ moju frajerku, moje Hugo boss sako za 1200€ a to, že s jancim chodím robiť poistky pri káve spolužiakom zo základnej školy. :)


    tak ešte posledný krát, nerád to tu spamujem.
    Niesom, nemám dôvod byť "urazený" z toho, že si tu prechádzal ľudí kade tade ako šašo.
    Presnejšie som ti porovnal situáciu, ktorú pravdepodobne (ako píšem asi 1042x, demo som nevidel, ale tak možno si to pustím a budem smutný z toho, čo som napísal)
    Taktiež som sa ti snažil vysvetliť to, že hodnotíš, aký je hunted "reprezentant serveru". Na druhú stranu si bol "rovnaký" a ako spešl si úmyselne kazil hru dovolím si povedať, že desiatkam hráčov pomocou spomínaného auta. Taktiež to nebolo zakázané ako to, že hunted neplnil atrakciu. Taktiež nie je zakázané neplniť atrakciu, keď je človek zákerný šašo.

    snažím sa ti povedať, že porovnávaš hrušky a jablká a vo finále si vlastne robil rovnaké <> a teraz sa tváriš jak na misijnej ceste apoštola Pavla (chodim kazdu sobotu odporucam)

    Kamos, ale ja porovnávam to čo sa riešilo v žiadosti o ub a to, čo si napísal o huntedovi, že urobil. Že to je niečo úplne rozdielne. A potom to, čo urobil hunted som prirovnal k tomu, čo ty.pred "xy" rokmi. Tým som chcel povedať, že ste všetci 3 idioti s úmyslom posrať hru iným. Tudom?
    Naposledy upraveno Mlýn; 15-02-23 v 23:26. Důvod: Neviem písať šak

  8. #8


    0 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Jailbreak - Satan situace

    Citovat Původně založeno Mlýn Zobrazit příspěvky
    Možno tvoje hltv pozriem zajtra alebo nikdy. Ale..
    Ak ideš porovnávať to, že týpek zabije (5 či koľko) ľudí, za to, že jeden pepik porušil zákaz - išiel preč z čiary a to, že druhý pepik neplnil atrakciu - tú môže, nemusí plniť, je to na jeho uvážení, tak ok no, šak reprezentant serveru, čo každé kolo kedysi zrazil 3/4 serveru autíčkom tu ide písať slohy o morálke.


    e. Som ti povedal, že demo neriešim, ale iba situáciu aká bola popísaná.
    Tvoje posty o ničom sú vlastne menej hodnotné ako meno mesto zviera vec s daxerom.

    Brek debilku

    Popísal som ti tam to, čo sa stalo s tým, že nebudem pozerať na tie tvoje kameramanské skvosty.
    Neviem, prečo tu vyťahuješ moju frajerku, moje Hugo boss sako za 1200€ a to, že s jancim chodím robiť poistky pri káve spolužiakom zo základnej školy. :)


    Je to úplně na stejný princip :Dd
    Tohle nemá co dělat s Morálkou ty bambulo, srazit lidi autickem je jedna věc, ale pokřikovat do voicu a davat Slapy/slaye je věc druhá, kde v tom vidíš něco co souvisí s morálkou?


    E: no jak je vidět, tak neresis ani demo, ani situaci která byla, ale něco co se stalo pár let dozadu :D a tím pádem asi úplně nejsi hoden rozhodovat, které posty jsou jak hodnotné
    Vem si sako a pozdravuj Saskiu ty bussines mane, jen neoxiduj tady, když nejsi schopen ničím hodnotným a relevantním přispět do konverzace kromě x let starých záležitostí :)

    Co přesně jsi mi popsal? Maximálně tak jsi nám popsal to, že jsi stále uražený na to, že jsem před x lety předjížděl hráče, což ani nebylo proti pravidlům, to je tak jediný, co nám tvůj komentář přinesl :D
    Zbytek nevím z čeho jsi odvodil, rozhodne jsem netušil, že chodíš s Jančím dělat nějaký pojistky :’D

    Stále ti nedochází, že tady řešíme úplně něco jiného a ty furt vytahuješ x let starou záležitost. Nic díky za komentář :DD

    Mlýne ty opicaku jeden, ty jsi ten kdo tady srovnává hrušky a jablka, já tu řeším ten zákaz k CT a neschopnost Hunteda ukočírovat situaci a ty to stále spojuješ s tím, že jsem před x lety předjížděl hráče autickem, absolutně nonsense :D. A vůbec nijak se netvářím nemam důvodu, já tehdá nic neporušil, maximálně tu morálku (což je taky diskutabilní) a i kdyby, tak to podáváš tak, že podle tebe už si nikdo kdo dříve porušil pravidla nesmí založit například stížnost ? Lépe uděláš, když budeš tiše sedět a mlčet, tak jako to delas prave v sobotu :) koneckoncu jsi uz jen neaktivní spesl.
    Naposledy upraveno JustDoItNigga; 15-02-23 v 19:40.
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

  9. #9
    Expert člen Avatar uživatele B3N
    Datum registrace
    Jun 2018
    Příspěvky
    308


    0 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Jailbreak - Satan situace

    Vau Nigga, ty si sa v posledných dňoch nejak rozbehol :D

    To že Hunted nie je človek ktorý je v poriadku a má potrebu si dokazovať svoje ego a liezť ostatným hráčom na nervy už dávno viem a vie to aj väčšina kotelny, no admini si myslia že on je kompetentná osoba ale my rozumnejší vieme že to vôbec nie je pravda.
    To že je niekto v pozícii spešla z teba automaticky nerobí kompetentnú osobu. Stačí sa pozrieť napr. na našich politikov, zamestnancov Activision Blizzard alebo EA a hneď tu už máme zoznam aspoň 1000+ ľudí ktorí svoju prácu vykonávajú katastrofálne. Nuž ale komu niet rady, tomu niet pomoci.

  10. #10
    Trial admin Avatar uživatele sef
    Datum registrace
    Sep 2019
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    148

    *VIP*



    Odpověď: Jailbreak - Satan situace

    Citovat Původně založeno B3N Zobrazit příspěvky
    ale my rozumnejší vieme
    XD
    To že je niekto v pozícii spešla z teba automaticky nerobí kompetentnú osobu.
    Robí, len vy to neviete prijať a potom provokujete a vytvárate zbytočne vyhrotené situácie, ktoré končia na forku.
    Naposledy upraveno sef; 15-02-23 v 16:08.

  11. #11


    0 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Jailbreak - Satan situace

    Citovat Původně založeno sef Zobrazit příspěvky
    XD

    Robí, len vy to neviete prijať a potom provokujete a vytvárate zbytočne vyhrotené situácie, ktoré končia na forku.
    No ta dvě témata co vznikla, tak to rozhodne nebylo z toho, že by někdo někoho provokoval, já Hunteda na serveru neresim a nevsimam si ho pokud si on nevšímá mě. Takže všechny ty situace pravděpodobně vytvořil jen on sám.
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

  12. #12
    Server adminka Avatar uživatele Any
    Datum registrace
    Dec 2018
    Příspěvky
    93


    Odpověď: Jailbreak - Satan situace

    Citovat Původně založeno B3N Zobrazit příspěvky
    To že Hunted nie je človek ktorý je v poriadku a má potrebu si dokazovať svoje ego a liezť ostatným hráčom na nervy už dávno viem a vie to aj väčšina kotelny, no admini si myslia že on je kompetentná osoba ale my rozumnejší vieme že to vôbec nie je pravda.
    Přesně tohle je ta plnohodnotná diskuze o který mluvim..
    Stop being such a fucking cliche.

  13. #13
    Pokročilý člen Avatar uživatele sUch
    Datum registrace
    Oct 2017
    Umístění
    Luna přírody
    Příspěvky
    108


    Odpověď: Jailbreak - Satan situace

    Celou tu slohovku od negra číst nebudu, ale taky bych se chtěl vyjádřit k celé situaci, sice nevím, jestli tady nebo v předchozím tématu, když už se to zase začíná rozjíždět na total trash topic, ale co už. Je totální pitomost dát ban na základě toho, že někdo zabije celý tým kvůli jednomu člověku, pokud Simon předem upozorňoval, že to tak bude. Na druhou stranu je totální zhovadilost dávat takový příkaz (jestli se to dá nazvat příkaz) když je to tým o pěti a více lidech, to by naštvalo alespoň jednoho hráče z týmu, když by si chtěl normálně zahrát a někdo začal úmyslně dělat hovadiny, aby pak všechny zabil. Vzniká tu tedy již dávno známý "banovací paradox" (znalí budou vědět). Pak ale záleží, co se stížností snaží hráč dokázat, jestli rozjet flame nebo je to snaha o odebrání práv konkrétnímu adminovi/spešlovi. Já osobně to teda moc nechápu, jestli se tu lidi ve svém volném čase snaží dobrovolně bez mučení jeden druhého nasrat všemi možnými prostředky, nebo naopak se tu snaží něco řešit, tak jako tak ta komunikace z obou stran je katastrofa a obě strany by se už konečně měly nakopat do prdele a uvědomit si, jak se chovají, začít řešit stížnost s mozkem v hlavě a neplivat po sobě (pokud se tedy nesnaží o to nasrání....).

  14. #14


    Odpověď: Jailbreak - Satan situace

    Citovat Původně založeno sUch Zobrazit příspěvky
    Celou tu slohovku od negra číst nebudu, ale taky bych se chtěl vyjádřit k celé situaci, sice nevím, jestli tady nebo v předchozím tématu, když už se to zase začíná rozjíždět na total trash topic, ale co už. Je totální pitomost dát ban na základě toho, že někdo zabije celý tým kvůli jednomu člověku, pokud Simon předem upozorňoval, že to tak bude. Na druhou stranu je totální zhovadilost dávat takový příkaz (jestli se to dá nazvat příkaz) když je to tým o pěti a více lidech, to by naštvalo alespoň jednoho hráče z týmu, když by si chtěl normálně zahrát a někdo začal úmyslně dělat hovadiny, aby pak všechny zabil. Vzniká tu tedy již dávno známý "banovací paradox" (znalí budou vědět). Pak ale záleží, co se stížností snaží hráč dokázat, jestli rozjet flame nebo je to snaha o odebrání práv konkrétnímu adminovi/spešlovi. Já osobně to teda moc nechápu, jestli se tu lidi ve svém volném čase snaží dobrovolně bez mučení jeden druhého nasrat všemi možnými prostředky, nebo naopak se tu snaží něco řešit, tak jako tak ta komunikace z obou stran je katastrofa a obě strany by se už konečně měly nakopat do prdele a uvědomit si, jak se chovají, začít řešit stížnost s mozkem v hlavě a neplivat po sobě (pokud se tedy nesnaží o to nasrání....).
    Tak ona to hlavně není stížnost, proto to je v sekci "Dotazy" a ne "Stížnosti" :D Každopádně nevidím, že by tady někdo po někom plival, celá tato "diskuze" je vedena v poklidném a přátelském duchu.
    Každopádně i tobě děkuji za komentář.
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

  15. #15
    Expert člen Avatar uživatele WhiteWolf
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    Kde jsem
    Příspěvky
    356


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Jailbreak - Satan situace

    hunted zase uplakany, nic vic v tom neni :D naegovany tupec, ale kdyz udela chybu on tak o tom radeji mlci
    LGBT stands for gay, lesbian, bisexual and transgender. It has been used since the 1990s and replaces the term ‘gay’, which on its own, did not describe the community correctly. Further expansion has led to the inclusion of queer and the community which is now LGBTQ

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •