Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 24 z 24

Téma: Jailbreak - Satan situace

  1. #16
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,468


    4 z 4 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Jailbreak - Satan situace

    Už jste si kopli všichni, anebo počkáme ještě na někoho? Než se rozhodnete, tak odpovím na pár věcí, které jsem letmo postřehl.

    1. Já jako Simon nemůžu zabít celý tým na čáře, když jeden neposlechne a uteče.
    2. Výše zmíněný Simon může dostat ban za úmyslný mfk, protože neoprávněně postřílel celý tým.
    3. Pravidla nejsou tisícestránkový román a nikdy v nich nebude vypsaná každá jedna situace. Ve spoustě případech se řídíme takzvaně selským rozumem.
    4. Satan dostal unban, ale ne kvůli neoprávněnému banu.
    5. Každá pravomoc navíc oproti ostatním znamená určitou kompetentnost.
    6. Přejíždění spoluhráčů bylo vždy proti pravidlům a hlavně proti selskému rozumu. Velmi dlouhou dobu se to ale tolerovalo kvůli adminům jako Vikernes, Leryx, atd.
    7. Rozumný člověk o sobě veřejně nemluví jako o rozumném člověku.
    8. Všichni jsme jenom lidi a splést se v jakékoli situaci vždycky může každý. Otázkou pak zůstává, jak to nakonec obě strany vyřeší.

    Snad to pomůže trošku naši "diskuzi" posunout správným směrem.

  2. #17


    0 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Jailbreak - Satan situace

    Citovat Původně založeno Burak1 Zobrazit příspěvky
    Už jste si kopli všichni, anebo počkáme ještě na někoho? Než se rozhodnete, tak odpovím na pár věcí, které jsem letmo postřehl.

    1. Já jako Simon nemůžu zabít celý tým na čáře, když jeden neposlechne a uteče.
    2. Výše zmíněný Simon může dostat ban za úmyslný mfk, protože neoprávněně postřílel celý tým.
    3. Pravidla nejsou tisícestránkový román a nikdy v nich nebude vypsaná každá jedna situace. Ve spoustě případech se řídíme takzvaně selským rozumem.
    4. Satan dostal unban, ale ne kvůli neoprávněnému banu.
    5. Každá pravomoc navíc oproti ostatním znamená určitou kompetentnost.
    6. Přejíždění spoluhráčů bylo vždy proti pravidlům a hlavně proti selskému rozumu. Velmi dlouhou dobu se to ale tolerovalo kvůli adminům jako Vikernes, Leryx, atd.
    7. Rozumný člověk o sobě veřejně nemluví jako o rozumném člověku.
    8. Všichni jsme jenom lidi a splést se v jakékoli situaci vždycky může každý. Otázkou pak zůstává, jak to nakonec obě strany vyřeší.

    Snad to pomůže trošku naši "diskuzi" posunout správným směrem.
    Ahoj, nebudu se vyjadřovat ke všem jednotlivým bodům, ale s bodem číslo 6 zásadně nesouhlasím bylo zde na to mnoho kauz, které potvrdily, že to nebylo pokaždé zakázáno. No selský rozum je krásná věc, ale ten se taky odvozuje například od věku a dalších aspektů, tím chci říci, že ne každý ho má na stejné úrovni a proto je lepší se řídit pravidlem - co neni v pravidlech zakázáno, je povoleno… Nebo chceš-li, stejně jako uvádí zákon - “občan/hráč může dělat vše, co není zákonem/pravidly zakázáno.” - čl. 2, odstavec 4 Ústavy.

    Každopádně i tobě Bouráku děkuji za komentář!
    Naposledy upraveno JustDoItNigga; 18-02-23 v 05:45.
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

  3. #18
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,468


    2 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Jailbreak - Satan situace

    Citovat Původně založeno JustDoItNigga Zobrazit příspěvky
    Ahoj, nebudu se vyjadřovat ke všem jednotlivým bodům, ale s bodem číslo 6 zásadně nesouhlasím bylo zde na to mnoho kauz, které potvrdily, že to nebylo pokaždé zakázáno. No selský rozum je krásná věc, ale ten se taky odvozuje například od věku a dalších aspektů, tím chci říci, že ne každý ho má na stejné úrovni a proto je lepší se řídit pravidlem - co neni v pravidlech zakázáno, je povoleno… Nebo chceš-li, stejně jako uvádí zákon - “občan/hráč může dělat vše, co není zákonem/pravidly zakázáno.” - čl. 2, odstavec 4 Ústavy.

    Každopádně i tobě Bouráku děkuji za komentář!
    Ono to vychází z jednoho z nejzásadnějších pravidel celého jb. Vězni mají za úkol vyvolat vzpouru a zabít celý ct tým. Pokud se to nepovede, může tomu ještě dopomoct poslední přání, ve kterém by správně neměla být možnost vd, ale to už je nějaká forma vývoje. Ty kauzy, o kterých mluvíš, tu samozřejmě byly a máš pravdu, že několik let to na oko zakázáno nebylo (přitom bylo). To jsem právě ale zdůvodnil, proč tomu tak bylo. Začali to dělat admini nehledě na fakt, že tím ničí podstatu módu a naprosto zbytečně kazí hru většině serveru. Takže ne, povolené to nikdy nebylo. Bylo to po několik následujících let tolerované, protože kdysi pár adminů v pubertě tvořilo vlastní pravidla z hodiny na hodinu.

  4. #19
    Expert člen Avatar uživatele Asiimovíček
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    žiju doma D:
    Příspěvky
    306


    2 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Jailbreak - Satan situace

    Ok takže je prý v pořádku, když admin/spešl bude arogantní, naegovaný a agresivní vůči hráčům. Děkuji za definici kompetentnosti.

    Už jen z principu:
    Řekněme že za podobné chování jste potrestali tady černého muže, proč tedy nemůžete potrestat i někoho, kdo se chová podobně? Zavání to jistým nadržování..

    Další princip chování:
    Vedu tým zaměstnanců, jeden zaměstnanec se bude chovat stejně podobně jako tu již jmenovaný spešl: arogantně, naegovaně a bez respektu k zákazníkům - co bych jakoby měl udělat?
    Nechat si ho protože se chová dobře k ostatním kolegům zaměstnancům? Akorát že vůbec - ihned by měl vyhazov a klidně bych tam napsal do výpovědi že nadbytečný zaměstnanec.
    A když přijde další který se bude chovat podobně, prostě taky letí a nebudu se s tím patlat a ničit si tak podnik.

    Selský rozum nechápu proč tu řešíte, když ho tu ani nevedete za ty léta.

    Myslel jsem, že zůstanu v tom hrobu ale po těchto sračkách by se vzbudila i moje prababička.
    My Steam Profile (from SteamDB)

    „Když se vytratila veškerá naděje, když nikdo nepřichází na pomoc a krásy života vyprchaly, zjišťuji, že pomoc přece přichází, i když nevím jak a odkud.“

  5. #20
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,468


    Odpověď: Jailbreak - Satan situace

    Hádám, že se vyjadřuješ ke mně, když jsi to napsal hned po mně a ještě na věci, o kterých jsem mluvil. Tato smršť náhodných nic nevypovídajících informací totiž vlastně nedává vůbec žádný smysl ani jako celek, ani jako samostatné odrážky. Ale dobře.

    Citovat Původně založeno Asiimovíček Zobrazit příspěvky
    Ok takže je prý v pořádku, když admin/spešl bude arogantní, naegovaný a agresivní vůči hráčům. Děkuji za definici kompetentnosti.
    Absolutně nechápu, kde v tom mám hledat jakoukoliv logiku, ale o kompetentnosti jsem psal de facto jenom já, takže je to skoro určitě mířené na jeden z mých bodů výš. O kompetentnosti jsem mluvil úplně v jiném smyslu. O žádné agresivitě a kdesi cosi jsem neřekl ani slovo, protože jsem na serveru nebyl a nemám se k tomu jak vyjádřit. Víc nevím, co k tomu mám říct, postrádá to veškerou logiku.


    Už jen z principu:
    Řekněme že za podobné chování jste potrestali tady černého muže, proč tedy nemůžete potrestat i někoho, kdo se chová podobně? Zavání to jistým nadržování..
    Jestli je to mířené opět ke mně, tak to zas nedává smysl. Vždyť ban byl za něco jiného než chování.


    Selský rozum nechápu proč tu řešíte, když ho tu ani nevedete za ty léta.
    Každý na to má svůj pohled, já jsem si touto argumentací udělal taky vlastní.

  6. #21
    Expert člen Avatar uživatele Asiimovíček
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    žiju doma D:
    Příspěvky
    306


    Odpověď: Jailbreak - Satan situace

    Citovat Původně založeno Burak1 Zobrazit příspěvky
    Hádám, že se vyjadřuješ ke mně, když jsi to napsal hned po mně a ještě na věci, o kterých jsem mluvil. Tato smršť náhodných nic nevypovídajících informací totiž vlastně nedává vůbec žádný smysl ani jako celek, ani jako samostatné odrážky. Ale dobře.
    Děkuji.
    Co je podle tebe tedy vypovídající informace?

    Citovat Původně založeno Burak1 Zobrazit příspěvky
    Absolutně nechápu, kde v tom mám hledat jakoukoliv logiku, ale o kompetentnosti jsem psal de facto jenom já, takže je to skoro určitě mířené na jeden z mých bodů výš. O kompetentnosti jsem mluvil úplně v jiném smyslu. O žádné agresivitě a kdesi cosi jsem neřekl ani slovo, protože jsem na serveru nebyl a nemám se k tomu jak vyjádřit. Víc nevím, co k tomu mám říct, postrádá to veškerou logiku.
    Dobře.
    S tou agresí jsem přepískl co si budu. Proč v tom ale máš hledat nějakou logiku by mi zajímalo.
    Ta věta jasně říká to, že nerozumím tomu, že podle tebe admin má být egoistické povahy jako tady nejmenovaný spešl - to je podle tebe kompetentní? Takový člověk by měl být na vyšších pozicích respektive dostávat práva? Vždyť na serveru si na něho všichni jen stěžují a dělají si z něho akorát srandu.

    Citovat Původně založeno Burak1 Zobrazit příspěvky
    Jestli je to mířené opět ke mně, tak to zas nedává smysl. Vždyť ban byl za něco jiného než chování.
    Dobře díky.
    Ne, víš kdo je vůbec černý muž? Bavím se tu o tom, že tu náš negr dostal jakož to spešl taky pochopitelně trest za jeho chování, tak proč nemůže být potrestán za jeho chování i náš spešl co tu vynalezl nová pravidla a ještě na základě nich trestá hráče?
    My Steam Profile (from SteamDB)

    „Když se vytratila veškerá naděje, když nikdo nepřichází na pomoc a krásy života vyprchaly, zjišťuji, že pomoc přece přichází, i když nevím jak a odkud.“

  7. #22
    Server adminka Avatar uživatele Any
    Datum registrace
    Dec 2018
    Příspěvky
    93


    Odpověď: Jailbreak - Satan situace

    Citovat Původně založeno Asiimovíček Zobrazit příspěvky
    Ok takže je prý v pořádku, když admin/spešl bude arogantní, naegovaný a agresivní vůči hráčům. Děkuji za definici kompetentnosti.

    Už jen z principu:
    Řekněme že za podobné chování jste potrestali tady černého muže, proč tedy nemůžete potrestat i někoho, kdo se chová podobně? Zavání to jistým nadržování..

    Další princip chování:
    Vedu tým zaměstnanců, jeden zaměstnanec se bude chovat stejně podobně jako tu již jmenovaný spešl: arogantně, naegovaně a bez respektu k zákazníkům - co bych jakoby měl udělat?
    Nechat si ho protože se chová dobře k ostatním kolegům zaměstnancům? Akorát že vůbec - ihned by měl vyhazov a klidně bych tam napsal do výpovědi že nadbytečný zaměstnanec.
    A když přijde další který se bude chovat podobně, prostě taky letí a nebudu se s tím patlat a ničit si tak podnik.

    Selský rozum nechápu proč tu řešíte, když ho tu ani nevedete za ty léta.

    Myslel jsem, že zůstanu v tom hrobu ale po těchto sračkách by se vzbudila i moje prababička.

    Tohle je to nejvíc random cos tu mohl přijít napsat. Řeší se naprosto jiná situace, která už vlastně vyřešená byla unbanem :D

    "Vždyť na serveru si na něho všichni jen stěžují a dělají si z něho akorát srandu." Jak můžeš toto usuzovat na základě jedný situace, co napíše pár lidí, když ty sám "jsi v hrobu" jak říkáš a na server ani nechodíš :D
    Ten co to založil tvrdí, že tohle neslouží jako "stížnost", tak co si tu stěžuješ na trestání někoho dalšího?
    To, že jsou na sebe vzájemně protivný, protože se nemají rádi je něco jinýho, než porušovat určitý věci :D nehledě na to, že Nigga má pestřejší minulost než jen tohle, takže tohle srovnávat.. (:

    Čím víc to člověk čte, tim větší bullshit to je :D
    Naposledy upraveno Any; 18-02-23 v 17:24.
    Stop being such a fucking cliche.

  8. #23
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,468


    Odpověď: Jailbreak - Satan situace

    Citovat Původně založeno Asiimovíček Zobrazit příspěvky
    Děkuji.
    Co je podle tebe tedy vypovídající informace?
    Například reakce na jakýkoliv celý bod a ne jenom dvě slova v tom bodě. Ty jsi vždy odpověděl na něco, o čem jsem ani nemluvil.

    Dobře.
    S tou agresí jsem přepískl co si budu. Proč v tom ale máš hledat nějakou logiku by mi zajímalo.
    Ta věta jasně říká to, že nerozumím tomu, že podle tebe admin má být egoistické povahy jako tady nejmenovaný spešl - to je podle tebe kompetentní? Takový člověk by měl být na vyšších pozicích respektive dostávat práva? Vždyť na serveru si na něho všichni jen stěžují a dělají si z něho akorát srandu.
    5. Každá pravomoc navíc oproti ostatním znamená určitou kompetentnost. Vůbec jsem nepsal, že admin má být egoistické povahy. Fakt nechápu, co ti na to mám víc říct, vůbec mi na nic neargumentuješ.


    Dobře díky.
    Ne, víš kdo je vůbec černý muž? Bavím se tu o tom, že tu náš negr dostal jakož to spešl taky pochopitelně trest za jeho chování, tak proč nemůže být potrestán za jeho chování i náš spešl co tu vynalezl nová pravidla a ještě na základě nich trestá hráče?
    Já nevím, ale bavíme se vůbec o tom stejném? Já neřeším chování ani jednoho. Nevím, za co byl potrestaný nigga. Nevím, jak se v ten moment hunted choval na serveru. To jsou důvody, proč se vyjadřuju jenom k určitým věcem. Jediná věc, která mi odpovídá na mé zdůvodnění některých poznatků, je to zvýrazněné. Tak minimálně v tomto pravidle tě můžu ujistit, že si ho on nevymyslel. Něco takového tu bylo dlouho. Já jako Simon nemůžu zabít všechny, i když si hráč s výhodou vezme "důvěryhodné" lidi do týmu. Víš, jaký by v tomto byl chaos, kdyby to bylo na denním pořádku?

  9. #24


    0 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Jailbreak - Satan situace

    Jak píše Any, tento thread nemá sloužit jako stížnost a rozhodně to nemá sloužit ani k nějakému porovnání dob kdy jsem měl práva já. Těmto tématům se prosím vyvarujte a vůbec to nesrovnávejte. Dekuju
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •