Zobrazit výsledky od 1 do 6 z 6

Téma: [ situácia k posúdeniu ] nebranie simona

  1. #1
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Mar 2020
    Příspěvky
    202

    *VIP*

    Question [ situácia k posúdeniu ] nebranie simona

    Hráč: sara STEAM_0:0:243239853 SK
    wed!x STEAM_0:0:13083406 CZ

    Server: Jailbreak 6

    Dôkaz: http://csko.cz/dema?UPD=Cfqa20mU

    Hlásenie: Nebranie Simona

    Vyjadrenie: Dané CT si nebrali Simona. sára mala Simona len vtedy, keď dala mód a potom dosimonovala kúsok kola. Na Serveri bol aj admin fellow, samozrejme, ten má také veci na háku. Žiadne upozornenie, nič.
    Naposledy upraveno Janci; 20-02-23 v 18:13. Důvod: doplnenie textu
    Úsmev na tvári

    Dokáže potešiť blízkych ludí a naštvať nepriateľov, že stojí za to si ho udržať.

  2. #2
    Stálý člen Avatar uživatele Fellow
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Jailbreak/Trouble in Terrorist Town/GunGame
    Příspěvky
    707

    Odpověď: nebranie simona

    Nečakal som podobnú sťažnosť ale opäť si nesklamal.
    Stále riešiš iných ľudí a ich hranie miesto toho aby si riešil radšej sám seba.

    Teraz k veci :

    Simona nebrali pravidelne to je pravda ale sám som si simona nebral ani ja nakoľko mi hafruje mikrofón často.
    Ohľadom toho keby to boli nejakí noname hráči ktorí nepoznajú pravidla a chcú len fragovať tak to riešim ale obaja hrajú dokážem si povedať dlhšie ako ty ale očividne to niekomu vadilo, res. len tebe :D

    Keď si chcel ísť k CT, stačilo napísať ja by som ti miesto uvoľnil len či by sa aj hráči potešili, a nie písať zbytočnú sťažnosť kde sa nič nestalo.

  3. #3
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Mar 2020
    Příspěvky
    202

    *VIP*

    Odpověď: nebranie simona

    tak dal som hlásenie a čo je na tom ? keby si plníš svoju prácu admina, ako máš, nebolo by tu tolko hlásení. Zober si príklad od niektorích kolegov.

    K veci:
    niesom ten typ čo musí písať ,,uvolni mi miesto u ct,, radšej si seriózne vystojím radu a počkám ked bude Voľno u CT... Ako ty možeš vedieť, že to vadilo len mne ? Ved ma nepoznáš, tak čo tu píšeš :D. A dodám, že určite aj iný hráč chcel ísť k ct si normálne zasimonovať, nie si tam len ,,odfláknut smenu,, ako v práci :D ale okej, podme si robiť z toho holubník a zrušme pravidlá, ktoré sú u CT. Presne tak to opisuješ :D
    Naposledy upraveno Janci; 20-02-23 v 18:47. Důvod: oprava
    Úsmev na tvári

    Dokáže potešiť blízkych ludí a naštvať nepriateľov, že stojí za to si ho udržať.

  4. #4
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437

    Odpověď: nebranie simona

    Len pre úplnosť: Má záujem sa ešte niekto vyjadriť? Najideálnejšie k demu.

  5. #5

    Odpověď: [ situácia k posúdeniu ] nebranie simona

    Na demu toho moc neuvidime :D

    Wedixe jsme pořešili v další stížnosti od Janciho. Uz jsem ho videl normalne i simonovat.
    No a kdyz jsme teda nechali wedixe, tak prece nebudem banovat saru. Pokud se to bude opakovat, zakaz padne. Obě strany už ví co a jak.
    A ještě teda, Fellow neudelal nic špatně, pokud byl konstatně někdo simon, hrálo se a nikdo si in-g nestěžoval, tak nevidim zadnej problem.

  6. #6

    Odpověď: [ situácia k posúdeniu ] nebranie simona

    nvm ako na deme ale simona berie normálne, takisto vie aj simonovať


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •