Zobrazit výsledky od 1 do 7 z 7

Téma: [ čakanie na admina ] fellow

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2023
    Příspěvky
    2

    Question [ čakanie na admina ] fellow

    cau ja si chci stezovat na admina s nickem fellow https://csko.cz/forum/showthread.php...157#post575157
    a) proc fellow chodi k ct kdyz se mu jebe mikrofon a zabira zbytecne slot u ct? to samy wedix
    b) proc fellow neni schopny rict sare a wedixovi at si vezmou simona? neni nahodou v pravidlech ze ct si musi brat simona tak proc by meli mit vyjimku?

  2. #2
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: [ čakanie na admina ] fellow

    Je tak těžké odpovědět na stupidní otázkou? Aspoň stupidní odpovědi? Mohl by to začít někdo řešit nebo pockame ještě rok na vyřešení
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  3. #3
    Server admin Avatar uživatele Hebrejec
    Datum registrace
    Nov 2020
    Umístění
    Slovensko
    Příspěvky
    39

    Odpověď: [ čakanie na admina ] fellow

    Zdravim.

    Žiadnu výnimku nemali podľa toho čo písal Fellow.
    Simona si nebrali pravidelne, no brali si, ak to nevadilo CT , že boli častejším záujemcom funkcie Simon, tak nevidím problém, taktiež som bol svedkom simonovania týchto ľudí … toľko ku hráčom.
    Ku adminovi s nickom Fellow :
    A) Ako aj hore písané, nerobí mu problém brať Simona ak napr. je vzbura atď. čiže si svoju povinnosť plní. A čo sa týka mikrofónu hoc mu to tak hapruje je ešte stále na úrovni toho počutia a teda funkčnosti (znovu, bol som svedkom jeho simonovania )
    B) Opäť nevidím tam žiadnu výnimku, Simona si občasne brali , čiže simonovanie z ich strany prišlo , to že si už viackrát písali jeho/jej spolu-CT Simona a pravdepodobne chceli viac hru podľa ich predstáv, tak to už jeho chyba nie je.

    Prajem pekný deň.

  4. #4
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: [ čakanie na admina ] fellow

    Admin, ktorého sa týka sťažnosť bol informovaný. Prosím teda ešte raz aj touto cestou o vyjadrenie.

  5. #5
    Stálý člen Avatar uživatele Fellow
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Jailbreak/Trouble in Terrorist Town/GunGame
    Příspěvky
    707

    Odpověď: [ čakanie na admina ] fellow

    Všetko ohľadom sťažnosti na sáru a wedixa som už nápísal v sťažnosti na Jančiho/Barrtyho , nechápem teda načo je dobré písať ďalšiu.

    b.)
    Nič proti pravidlám okrem toho že nebrali simona každé kolo neurobili, preto nevidím dôvod prečo by som to mal banovať.
    Oni nie sú nesvojprávny že si ho nevedia zobrať sami, ale vidím že ty ako admin by si za toto vybanoval 1/2 serveru a hral by si tu sám. Ja nechodím do hry so zámerom niekoho zabanovať, okrem hlásení. Niekedy si chcem len zahrať normálne, ale to sa nedá keďže u ct hrajú menej schopní hráči.
    a.)
    K ct chodím väčšinou len na mód keď ho hráči dajú prvé kolo po reštarte. Po móde väčšinou odchádzam pretože nebudem simonovať pre niektoré individuá.

  6. #6
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2023
    Příspěvky
    2

    Odpověď: [ čakanie na admina ] fellow

    vzdyt ja ale po tobe nechci aby jsi nekoho banoval za to ze nebere simona ale bylo by teda aspon dobry napsat "wedixi nemel si simona jeste napis si ho" :D stejne jako to dela kazdy admin nebo spesl.. :D nebo neco v tomhle smyslu protoze neprijde ti teda divny aspon z meho pohledu ze simonuji pouze 3 lidi dokola a ty jako admin nejsi schopny dalsim 2 hracum rict at si toho simona napisou :D (i skrz to teda ze barty to psal do chatu) no ne jako admin bych normalne rekl kdo simona nemel, tak at si ho napise stejne jako to dela 90% adminu
    nechodis :D chodis k ct i normalne a to simona skoro vubec neberes.. :D
    Naposledy upraveno honza21; 06-03-23 v 01:43.

  7. #7
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: [ čakanie na admina ] fellow

    Chcel by sa ešte niekto vyjadriť k odznenému?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •