Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 39

Téma: Samco - falošný kamarát

  1. #1
    Trial admin Avatar uživatele sef
    Datum registrace
    Sep 2019
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    153

    *VIP*



    7 z 17 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Samco - falošný kamarát

    Zdravím, podľa názvu možno neviete o čo ide, ale ja sa to pokúsim vysvetliť čo najzrozumitelnejšie, aby aj tí mentálne poslabší ( cc vac ) dokázali pochopiť.

    Sledujem kotelnu už 4 roky, vidím ako to tu funguje a možno aj trochu rozumiem prečo je všetko tak ako je. CSko 1.6 umrelo, a s ním zomiera aj kotelna, to však nie je úplne pravda.
    (https://steamcharts.com/app/10)
    15k hráčov stále online (globálne), môžme len hádať koľko ich je zo svk / cz, každopádne... nerozumiem, prečo by sme sa mali prizerať tomu, ako to tu náš kamarát Samco, všetko vlastne pokazil.

    Hráči by boli, už len vytvoriť pre nich vhodné podmienky na serveri, však? Nie tak úplne. Prečo vôbec napájame na d2/only - jediný server ktorý konštantne žije? - lebo nikto nič nerieši, každý si príde len na pár hodín/minút zahrať, a nemusí sa báť že príde naegovaný admin, ktorý im začne kaziť náladu svojim vystupovaním. Toto však nie je pravda pre ostatné serveri - môj obľúbený jb6 - kde sa poobedná komunita skladá zo 4 detí, 2 e-girls, 6 panicov a 13 ľudí čo milujú drámu. Občas príde nejaký admin, ukáže babám +grab na Fku a oni sú z toho wet, keď nie sú, zabanuje decko za freekill nech má pocit že aspoň niečo dnes produktívne vykonal. Na serveroch ako je jb, sa vytvorila atmosféra, do ktorej len tak niekto nový nepríde, pretože nie je vítaný ostatnými. Každý random čo príde, dostáva pocit že sem nepatrí, tobôž pokiaľ ide o niekoho z GS, to dostáva instantné bomby do chatu.

    Túto atmosféru opisujem preto, lebo platí pre celú kotelnu ako komunitu. A kto môže za to, že to takto vypadá? Jop, náš kamarát Samco a jeho kamaráti z admin teamu. Ako človek ktorý je na tope už niekoľko rokov, je so všetkými zadobre a všetkých zároveň drží pod krkom. (pretože je to náš pán náborár, a je priamo zodpovedný za to, že si môžeš nabindovať ten grab)

    1. - Prečo je samco, tam kde je?
    Vážne netuším. Rozmýšľal som nad týmto nejakú chvíľu, možno je to kotlov vzdialený bratranec, možno mu platí za to aby sa mohol cítiť dobre ako vedúci, možno je Samco len Kotlom navrhnuté AI ktoré na každý problém odpovie len 5timi možnosťami: Problém aktívne riešime // Uvidíme po 3 rokoch // Ja neviem, ja sa do JB ani aimu nevyznám // Počkáme na vyjadrenie ostatných // *insert chatlog* takto by sa admin nemal vyjadrovať, proti

    2. - Samcove výsledky
    (Budem hodnotiť len z doby 4 rokov, netuším aký bol predtým, podľa jeho vyjadrovania na fórku sa však nezmenil.) Neviem sa dostať ku grafom ktoré by boli staršie ako 1 rok, každopádne.. 4 roky dozadu bolo na kotelne denne 250+ hráčov, plné 3jb servery zo 4roch, d2only obidva plné, classic takisto. Kotelna bola ešte hrateľná a dalo by sa povedať že zábavná. Dnes však na serveroch ostali len stáli hráči (100+denne), ktorý dokázali pretrpieť ďalšie 4 roky samcovho úradovania ---> tzn. mentálne damaged hráči, admini ostali len tí, ktorí samcovi lezú do prdele (česť výnimkám), a tak to potom aj vyzerá na serveri aj na fórku.

    3. - Pacifistický prístup
    Samcova najlepšia obrana a zároveň najväčší dôvod prečo kotelna umiera. Ako vymeníte človeka z pozície, pokiaľ ho má každý rád a všetci sa mu vtierajú? No nijak, aj preto je samco náborár už X rokov aj keď spôsobil najväčší úpadok počtu hráčov za celý čas čo csko.cz existovalo.

    Máte nejaký problém? Napíšte na forko, samco sa na to pozrie za 3 mesiace. Obsah jeho správy? "Sme si vedomí že toto je problém, aktívne sa snažíme ho vyriešiť a uvidíme čo príde."
    Chcete niečo vylepšiť na serveri? To vlastne samco ani nerieši, pardón. Máte na niekoho sťažnosť? No tuto Ferko admin je môj kamarát, a nechám túto sťažnosť vyhniť 4 mesiace, nevyjadrím sa do nej a všetci aj tak zabudnú.

    Samcov prístup nie len že zabil prísun nových stálych hráčov, spôsobuje odchod aj tých, ktorí jeho neproduktívne reči už nemôžu vystáť, majú pocit že sa nikam neposúvajú a vykašlú sa na celú kotelnu, na svojich kamošov s ktorými hrávajú po večeroch a idú robiť niečo čo má zmysel. Pretože Samco vytvoril podmienky také, že pokiaľ chcete nejako napredovať v tejto komunite, musíte byť jej súčasťou minimálne 5 rokov, s nikým sa nepohádať a nenapísať žiadnu nadávku do chatu, pretože ju proti vám neskôr vytiahne v žiadosti o admin práva.


    4. - Si kamarát samca? Dobre, tu máš pro. Nekamaratiš sa so samcom? Počkaj si na verdikt 3 roky.
    Žiadosti o admin práva Je už všeobecná známosť, že pokiaľ chcete nejaký posun na kotelne, váš najväčší atribút musí byť trpezlivosť. Pretože samco je veľmi busy človek, nemá čas na to aby sa pozrel na žiadosť a zhodnotil ju za týždeň, má totiž na krku tak veľkú komunitu(100hráčov, z toho len 15 pozerá forum a rieši kto je admin a kto nie), že musí čakať a analyzovať človeka 3 roky. Napísal si "dpc" keď si dostal hlavu cez 3 steny od multihackera? Proti, skús to znovu za polrok a počkáš Ďalšie 3 roky.
    Žiadosti o ub Dostal si ban a nevieš za čo? Spýtaj sa, admin ti to určite vysvetlí. Alebo aj nie, veď ty nemusíš vedieť za čo máš ban, dôležité je že ja ako admin viem čo robím a zabanujem ťa za demenciu, pretože ja som veľmi smart a môžem si to dovoliť. Myslíš si že samco mi môže niečo povedať na to? Asi nie, pretože sme kamaráti a píšeme si na steame denne.
    Sťažnosti na adminov Dúfaj že si sa trafil akurát na admina ktorého ostatní nemajú radi, pretože ak je to samcov kamarát, tvoja sťažnosť je aj tak ako hádzanie hrachu o stenu.
    Sťažnosti na hráčov Prepáč ale samco nemá dostatočné skúsenosti s daným módom a musí počkať 5 mesiacov kým sa vyjadrí nejaký admin z danej sekcie a nemá čo iné robiť ako pozerať tvoje hodinové demo.

    TL;DR : Samčo, aj keď ho máme všetci radi(kamarát), spôsobil svojím prístupom najväčší úpadok v počte hráčov od doby čo kotelna existuje(falošný). Nič nerieši, všetko dlho trvá, nepozná iné módy ako z jeho sekcie (fun). Nie je to človek ktorý by mal byť v čele hocjakej komunity.

    TL:DR v češtine, pre tých čo nevedia maďarsky:
    Spoiler Spoiler:

    Osobný odkaz pre samca - Ja len dúfam, že v mojom živote nestretnem nikoho ako si ty, zátarasa na jednosmernej ceste, s ktorou nikto nemôže pohnúť a všetko len brzdí.
    Osobný odkaz pre Kotla - Asi to nebudeš ani čítať, ale keby túto vymeníš pána náborára, možno by si si za peniaze z kotelny nekúpil 2 kebaby, ale mohol by si pozvať svoju polovičku na kvalitnú večeru.

    P.S. to s tým, že to bude aj pre tých menej mentálne zdatných, bola lož.

    V poslednej rade, prečo to tu vlastne píšem, keď všetci máme veľmi zaujímavé životy a kotelnu môžme mať úplne na háku ---> nemôžem sa prizerať, že takéto veci dokážu niekomu prejsť, riešim toto len čisto z princípu a pre pokoj na duši.
    Naposledy upraveno sef; 27-02-23 v 18:52.

  2. #2
    Pokročilý člen Avatar uživatele sUch
    Datum registrace
    Oct 2017
    Umístění
    Luna přírody
    Příspěvky
    108


    4 z 7 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Samco - falošný kamarát

    V posledním topicu...

    Citovat Původně založeno sef Zobrazit příspěvky
    sa nudis co


    Jestli jsi jen dočasně nasraný a potřebuješ si do někoho rýpnout, tak věř, že Samčo (ikdyž se to podle toho, co píšeš, nezdá) je poslední, do koho bys měl rypat. Nevím, jestli má smysl se k tomu více vyjadřovat. Ale že zrovna ty dropneš tohle, to jsem teda nečekal.

    E: Nebudu kvůli tomu psát další post. Ty jsi dost inteligentní nato, abych to nemusel psát, ale budiž. Fakt ti přijde fér svádět na Samce třeba to, že na kotelně nejsou hráči? A to, jak reaguje na posty nebo jiné věci to fakt neovlivnuje, věř tomu. Já ho znám dost dlouho a vím, že od doby, co má práva, je to pořád ten starý známy Samčo, co je ke všem fér, bez rozdílu, kámoš nekámoš. Takhle bych mohl pokračovat dál, ale nechce se mi.
    Naposledy upraveno sUch; 27-02-23 v 20:49.

  3. #3
    Trial admin Avatar uživatele sef
    Datum registrace
    Sep 2019
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    153

    *VIP*



    0 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Samco - falošný kamarát

    tak věř, že Samco je poslední, do koho bys měl rypat.
    Neverím. Pokiaľ máš nejaké rozumné argumenty prečo by som nemal mieriť kritiku na nášho vedúceho, tak sa prosím ťa rozpíš, to že napíšeš hento o ničom nevypovedá.

    E: Such, presne o tom hovorím, poznáš ho dlho, ste kamaráti, a kvôli ľuďom ako si ty, je samco stále náborár zatiaľ čo nemá žiadne výsledky ani snahu. Ďakujem za ukážkový príklad.
    Naposledy upraveno sef; 27-02-23 v 22:24.

  4. #4
    Expert člen
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    396


    3 z 5 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Samco - falošný kamarát

    bizár, člověk co zapne na steamu jako server admin si tady teď vylévá ego - sef je od začátku taková divná persóna, reálně jsem nikdy nepochopil, za co si vlastně práva dostal, ale na to řešit nelogičnosti tady jsem dávno rezignoval.

    Jo, Samco může za všechno, i za odchod hráčů, jasně.. vůbec to nebude tím, že ta hra je 20 let stará a generace co ji hrála jednoduše hrát přestala nebo se přesunula jinam a mladší v dnešní záplavě možností nepřitahuje zrovna ta hra, co má skoro kostičkovanou grafiku, nehraje se kompetetivně, atd.

    jen pro info, samca ani neznám pořádně, tak mě tu neříkej, že se ho zastávám a že jsem taky součást komplotu v tvé hlavě - výplod schizofrenika.. :D .. tak zas za rok, kdy mě něco tak hloupého donutí si obnovit heslo.
    Tak je doadminováno

    Citovat Původně založeno sef Zobrazit příspěvky
    Zdravím, tento výsledok som samozrejme čakal. Dôvod prečo som dostal ban: https://csko.cz/forum/showthread.php...fe-Helper-(rn)
    26/05/2020 23:04 <IKEA> já vím, jsem se tak narodil s ním už
    26/05/2020 23:03 <Koprakek> máš to moc velké

  5. #5
    Trial admin Avatar uživatele sef
    Datum registrace
    Sep 2019
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    153

    *VIP*



    2 z 6 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Samco - falošný kamarát

    Ikea, nepríjemný kid, na každého drzý a si myslíš že keď máš tuto pár odznačikov tak sa môžeš vyjadrovať. Tento post nie je o mne ale o samcovi, to že zoid dal na mne fail ban je iný príbeh. Môžeš byť regnutý od 2013, ale na kotelnu si napojil naposledy tak 3 roky dozadu a nemáš tušenia o tom ako to tu chodí. Jop, jeden gang budú samčovi kamaráti, druhý gang budú naegované kidá z roku 2013 ktorým vadím.
    CSko je dead, ale mať na serveroch viac než 150 hráčov je úplne reálne.

    Očakávané, môžeš to skúsiť teda znovu o rok.

  6. #6


    7 z 7 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Samco - falošný kamarát

    Zdravím. Na tomto portále jsem byl členem komunity od roku 2011/2012. Za tu dobu jsem tady vystřídal mnoho hráčů, adminů a tři náboráře. Byl jsem aktivním členem serverů JB, Knife, Jump i klasických střílecích sekcí. V neposlední řadě jsem tu byl adminem který tady za roku udělil tisíce banů, adminem který se hádal s ostatními adminy a vždy si jel to svoje ovšem vždycky v tom nejvyšším zájmu pro tento portál a jeho hráče na uchování pořádku na serverech. Za mne je Samco naprosto v pohodě náborář, který ctí zásadu slušného chování a konstruktivního jednání se všemi bez rozdílů. To, že Kotelna v posledních čtyřech letech výrazně upadla v počtu hráčů, nedávám za vinu náboráři ani admin týmu, ale faktu, že cs 1.6 je na dnešní poměry velmi stará hra, která den ode dne příchazí o další a další bývalé aktivní hráče jednoduše prostě proto, že většina z těchto hráčů, které si pamatuji, z tohoto hraní vyrostla a má diametrálně odlišné zájmy. Druhým největším faktorem úpadku je skutečnost, že zde máme od nepaměti konkurenční portál gamesites, který je, ať už jsme se celé ty roky snažili sebevíc, prostě nejúspěšnější portál na cz/sk scéně. Každý vrstevník, se kterým se potkám irl a se kterým se náhodou začnu bavit o legendě zvané cs 1.6, zmíní gamesites namísto kotelny. Přijde mi z tvé strany hodně neférové přičítat úpadek aktivity hráčů právě Samcovi, protože jak já znám jeho, tak on je hodný člověk, který bere v potaz každou konstruktivní kritiku či poznámku týkající se typické náborářské práce. Mnohdy to neměl jednoduché a často si musel v otázkách náboru vybrat mezi jednou a druhou skupinou adminů s odlišnými pohledy na věc. V těchto případech, ať už vybral jakkoliv, vždycky tu největší kritiku snesl on. Můžete mu v soukromé konverzaci vypsat seznam všech nadávek, které znáte a i tak si dokáže zachovat chladnou hlavu. Musíš se smířit s tím, že cs 1.6 je mrtvá hra. Já jsem svoje nejlepší léta tady zažil v době, kdy byl problém se bez VIP napojit na jeden z šesti JB serverů kvůli zaplněnosti. V těhle podmínkách jsem zde zažil ta nejlepší léta. Dneska už je to jsou jen malé hrstky max po deseti hráčů na jednom serveru a to je například důvod můj, proč jsem absolutně ztratil zájem tady vůbec hrát. Už to prostě není ono. Čas udělal za své a je třeba pokročit dál. V životě by mě ale napadlo vinit za tento úbytek hráčů náboráře. On za to nemůže, to je prostě přirozený proces. Já si myslím, že za někoho, jako je on, můžeme být naopak rádi, že pořád kompletně neztratil zájem se tu o to starat tak kvalitně, aby to mělo ještě nějakou úroveň.
    Naposledy upraveno Grakon2702; 28-02-23 v 03:41.

  7. #7
    Pokročilý člen Avatar uživatele sUch
    Datum registrace
    Oct 2017
    Umístění
    Luna přírody
    Příspěvky
    108


    0 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Samco - falošný kamarát

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Zdravím. Na tomto portále jsem byl členem komunity od roku 2011/2012. Za tu dobu jsem tady vystřídal mnoho hráčů, adminů a tři náboráře. Byl jsem aktivním členem serverů JB, Knife, Jump i klasických střílecích sekcí. V neposlední řadě jsem tu byl adminem který tady za roku udělil tisíce banů, adminem který se hádal s ostatními adminy a vždy si jel to svoje ovšem vždycky v tom nejvyšším zájmu pro tento portál a jeho hráče na uchování pořádku na serverech. Za mne je Samco naprosto v pohodě náborář, který ctí zásadu slušného chování a konstruktivního jednání se všemi bez rozdílů. To, že Kotelna v posledních čtyřech letech výrazně upadla v počtu hráčů, nedávám za vinu náboráři ani admin týmu, ale faktu, že cs 1.6 je na dnešní poměry velmi stará hra, která den ode dne příchazí o další a další bývalé aktivní hráče jednoduše prostě proto, že většina z těchto hráčů, které si pamatuji, z tohoto hraní vyrostla a má diametrálně odlišné zájmy. Druhým největším faktorem úpadku je skutečnost, že zde máme od nepaměti konkurenční portál gamesites, který je, ať už jsme se celé ty roky snažili sebevíc, prostě nejúspěšnější portál na cz/sk scéně. Každý vrstevník, se kterým se potkám irl a se kterým se náhodou začnu bavit o legendě zvané cs 1.6, zmíní gamesites namísto kotelny. Přijde mi z tvé strany hodně neférové přičítat úpadek aktivity hráčů právě Samcovi, protože jak já znám jeho, tak on je hodný člověk, který bere v potaz každou konstruktivní kritiku či poznámku týkající se typické náborářské práce. Mnohdy to neměl jednoduché a často si musel v otázkách náboru vybrat mezi jednou a druhou skupinou adminů s odlišnými pohledy na věc. V těchto případech, ať už vybral jakkoliv, vždycky tu největší kritiku snesl on. Můžete mu v soukromé konverzaci vypsat seznam všech nadávek, které znáte a i tak si dokáže zachovat chladnou hlavu. Musíš se smířit s tím, že cs 1.6 je mrtvá hra. Já jsem svoje nejlepší léta tady zažil v době, kdy byl problém se bez VIP napojit na jeden z šesti JB serverů kvůli zaplněnosti. V těhle podmínkách jsem zde zažil ta nejlepší léta. Dneska už je to jsou jen malé hrstky max po deseti hráčů na jednom serveru a to je například důvod můj, proč jsem absolutně ztratil zájem tady vůbec hrát. Už to prostě není ono. Čas udělal za své a je třeba pokročit dál. V životě by mě ale napadlo vinit za tento úbytek hráčů náboráře. On za to nemůže, to je prostě přirozený proces. Já si myslím, že za někoho, jako je on, můžeme být naopak rádi, že pořád kompletně neztratil zájem se tu o to starat tak kvalitně, aby to mělo ještě nějakou úroveň.
    Ámen.

  8. #8
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2022
    Příspěvky
    37


    Odpověď: Samco - falošný kamarát

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Zdravím. Na tomto portále jsem byl členem komunity od roku 2011/2012. Za tu dobu jsem tady vystřídal mnoho hráčů, adminů a tři náboráře. Byl jsem aktivním členem serverů JB, Knife, Jump i klasických střílecích sekcí. V neposlední řadě jsem tu byl adminem který tady za roku udělil tisíce banů, adminem který se hádal s ostatními adminy a vždy si jel to svoje ovšem vždycky v tom nejvyšším zájmu pro tento portál a jeho hráče na uchování pořádku na serverech. Za mne je Samco naprosto v pohodě náborář, který ctí zásadu slušného chování a konstruktivního jednání se všemi bez rozdílů. To, že Kotelna v posledních čtyřech letech výrazně upadla v počtu hráčů, nedávám za vinu náboráři ani admin týmu, ale faktu, že cs 1.6 je na dnešní poměry velmi stará hra, která den ode dne příchazí o další a další bývalé aktivní hráče jednoduše prostě proto, že většina z těchto hráčů, které si pamatuji, z tohoto hraní vyrostla a má diametrálně odlišné zájmy. Druhým největším faktorem úpadku je skutečnost, že zde máme od nepaměti konkurenční portál gamesites, který je, ať už jsme se celé ty roky snažili sebevíc, prostě nejúspěšnější portál na cz/sk scéně. Každý vrstevník, se kterým se potkám irl a se kterým se náhodou začnu bavit o legendě zvané cs 1.6, zmíní gamesites namísto kotelny. Přijde mi z tvé strany hodně neférové přičítat úpadek aktivity hráčů právě Samcovi, protože jak já znám jeho, tak on je hodný člověk, který bere v potaz každou konstruktivní kritiku či poznámku týkající se typické náborářské práce. Mnohdy to neměl jednoduché a často si musel v otázkách náboru vybrat mezi jednou a druhou skupinou adminů s odlišnými pohledy na věc. V těchto případech, ať už vybral jakkoliv, vždycky tu největší kritiku snesl on. Můžete mu v soukromé konverzaci vypsat seznam všech nadávek, které znáte a i tak si dokáže zachovat chladnou hlavu. Musíš se smířit s tím, že cs 1.6 je mrtvá hra. Já jsem svoje nejlepší léta tady zažil v době, kdy byl problém se bez VIP napojit na jeden z šesti JB serverů kvůli zaplněnosti. V těhle podmínkách jsem zde zažil ta nejlepší léta. Dneska už je to jsou jen malé hrstky max po deseti hráčů na jednom serveru a to je například důvod můj, proč jsem absolutně ztratil zájem tady vůbec hrát. Už to prostě není ono. Čas udělal za své a je třeba pokročit dál. V životě by mě ale napadlo vinit za tento úbytek hráčů náboráře. On za to nemůže, to je prostě přirozený proces. Já si myslím, že za někoho, jako je on, můžeme být naopak rádi, že pořád kompletně neztratil zájem se tu o to starat tak kvalitně, aby to mělo ještě nějakou úroveň.
    Máš pravdu

  9. #9


    Odpověď: Samco - falošný kamarát

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Zdravím. Na tomto portále jsem byl členem komunity od roku 2011/2012. Za tu dobu jsem tady vystřídal mnoho hráčů, adminů a tři náboráře. Byl jsem aktivním členem serverů JB, Knife, Jump i klasických střílecích sekcí. V neposlední řadě jsem tu byl adminem který tady za roku udělil tisíce banů, adminem který se hádal s ostatními adminy a vždy si jel to svoje ovšem vždycky v tom nejvyšším zájmu pro tento portál a jeho hráče na uchování pořádku na serverech. Za mne je Samco naprosto v pohodě náborář, který ctí zásadu slušného chování a konstruktivního jednání se všemi bez rozdílů. To, že Kotelna v posledních čtyřech letech výrazně upadla v počtu hráčů, nedávám za vinu náboráři ani admin týmu, ale faktu, že cs 1.6 je na dnešní poměry velmi stará hra, která den ode dne příchazí o další a další bývalé aktivní hráče jednoduše prostě proto, že většina z těchto hráčů, které si pamatuji, z tohoto hraní vyrostla a má diametrálně odlišné zájmy. Druhým největším faktorem úpadku je skutečnost, že zde máme od nepaměti konkurenční portál gamesites, který je, ať už jsme se celé ty roky snažili sebevíc, prostě nejúspěšnější portál na cz/sk scéně. Každý vrstevník, se kterým se potkám irl a se kterým se náhodou začnu bavit o legendě zvané cs 1.6, zmíní gamesites namísto kotelny. Přijde mi z tvé strany hodně neférové přičítat úpadek aktivity hráčů právě Samcovi, protože jak já znám jeho, tak on je hodný člověk, který bere v potaz každou konstruktivní kritiku či poznámku týkající se typické náborářské práce. Mnohdy to neměl jednoduché a často si musel v otázkách náboru vybrat mezi jednou a druhou skupinou adminů s odlišnými pohledy na věc. V těchto případech, ať už vybral jakkoliv, vždycky tu největší kritiku snesl on. Můžete mu v soukromé konverzaci vypsat seznam všech nadávek, které znáte a i tak si dokáže zachovat chladnou hlavu. Musíš se smířit s tím, že cs 1.6 je mrtvá hra. Já jsem svoje nejlepší léta tady zažil v době, kdy byl problém se bez VIP napojit na jeden z šesti JB serverů kvůli zaplněnosti. V těhle podmínkách jsem zde zažil ta nejlepší léta. Dneska už je to jsou jen malé hrstky max po deseti hráčů na jednom serveru a to je například důvod můj, proč jsem absolutně ztratil zájem tady vůbec hrát. Už to prostě není ono. Čas udělal za své a je třeba pokročit dál. V životě by mě ale napadlo vinit za tento úbytek hráčů náboráře. On za to nemůže, to je prostě přirozený proces. Já si myslím, že za někoho, jako je on, můžeme být naopak rádi, že pořád kompletně neztratil zájem se tu o to starat tak kvalitně, aby to mělo ještě nějakou úroveň.
    Zdravím, na základě tohoto příspěvku jsem usoudil, že ex-administrátor Grakon2702 má naprostou pravdu.
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

  10. #10


    Odpověď: Samco - falošný kamarát

    podľa mňa Samco určite môže za to že tu nehrá v túto chvílu na serveroch 400+ hráčov ako 6 rokov dozadu, taktiež je jeho chyba že ľudia prešli na kvalitnejšie hry ako je GO, Dota, LoL a xy hier ktoré majú xy desiatok tisíc aktívnych hráčov a nezostali na milovanom csku, toto by sa určite nestalo pod iným náborárom a udržali by ich tu!!!


  11. #11
    Expert člen
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    396


    2 z 3 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Samco - falošný kamarát

    Citovat Původně založeno sef Zobrazit příspěvky
    Ikea, nepríjemný kid, na každého drzý a si myslíš že keď máš tuto pár odznačikov tak sa môžeš vyjadrovať. Tento post nie je o mne ale o samcovi, to že zoid dal na mne fail ban je iný príbeh. Môžeš byť regnutý od 2013, ale na kotelnu si napojil naposledy tak 3 roky dozadu a nemáš tušenia o tom ako to tu chodí. Jop, jeden gang budú samčovi kamaráti, druhý gang budú naegované kidá z roku 2013 ktorým vadím.
    CSko je dead, ale mať na serveroch viac než 150 hráčov je úplne reálne.

    Očakávané, môžeš to skúsiť teda znovu o rok.
    No nic, zas ti něco nevyšlo. Asi tě hodně žere, že mám odznáčiky a že tu jsem regnutý od 2013, co? - prozradím ti tajemství, jsem tu asi od 2010 - teď asi pukneš zlostí. Já vím, chtěl si se přidat do party těch lepších co maj práva a ono to nevyšlo, fyksen se zoidem ti přistřihli křidýlka.. problém je v tom, že ty bys nikdy mezi takový lidi patřit neměl. Jo a naposledy jsem se napojil asi měsíc zpět, no. Co věta to nesmysl od tebe. Ale co, je to 20 let stará hra, a tobě to stojí za to tady rozjet nějaký pseudo hates na lidi. No, je vidět, že jsi zhrzená dušička co nemá nic lepšího na práci než tu kritizovat lidi, co této komunitě přinesli daleko víc, než nějakej ubohej sef, co chtěl chytat cheatery, ale tak nějak zapomněl říct, že se sám jedním stal. Lůza. Čau.
    Tak je doadminováno

    Citovat Původně založeno sef Zobrazit příspěvky
    Zdravím, tento výsledok som samozrejme čakal. Dôvod prečo som dostal ban: https://csko.cz/forum/showthread.php...fe-Helper-(rn)
    26/05/2020 23:04 <IKEA> já vím, jsem se tak narodil s ním už
    26/05/2020 23:03 <Koprakek> máš to moc velké

  12. #12
    Trial admin Avatar uživatele sef
    Datum registrace
    Sep 2019
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    153

    *VIP*



    Odpověď: Samco - falošný kamarát

    Nechce sa mi úplne quotovat každý jeden point tak to zhrniem.

    Grakon dobré, celkom k veci, ale rozoberáš len 1 point, síce ten najdôležitejší ( a ten je že samco môže za to že to tu skáplo rýchlejšie než mohlo ), stále tu máš ďalšie veci, ako nábor adminov ktorý trvá roky, neriešenie vecí promptne ale naopak zdĺhavo a príliš pacifisticky na to aby sa niečo reálne vyriešilo. Áno, CSko je mrtvé a ja som s tým zmierený, to ale neznamená že sa na to môže vedúci vyprdnúť keď je vedúci. Tvoje tvrdenie že môžme byť radi že sa tu o to stará a ešte nezanevrel je síce pekné, ale viem si na jeho pozícii predstaviť aj random pikera z Petržalky, ktorý by priniesol do tejto komunity viac života za 3 dni než on za 3 mesiace.

    Vac, zas offtopic, síce si hráč ako každý iný, ale tvoj názor ma asi takú hodnotu ako killer-savagove práva na servery na ktorý napojí 2x do roka.

    Nigga, takisto, tvoj názor nemá hodnotu, píšeš tu príspevok len aby si dostal štipku pozornosti, ktorú bytostne potrebuješ každý deň. Nabudúce radšej napíš do chatboxu ako si bol s kriminálnikmi na zásahu, ono nás to totižto veľmi zaujíma.

    Ikea, nepotrebujem patriť medzi týchto ľudí, ja som spoko tam kde som, a som aj rád že som vtedy dostal failban. Si veľmi cool drzý emo mystery týpek, snáď máš aj nejakých kamarátov čo zdieľajú s tebou túto vlastnosť a necítiš sa osamelý. Papa

    Inlove, chápem že máš konečne 18 a myslíš si že ovládaš iróniu, ale potrvá ti ešte celkom dlho kým úplne pochopíš ako sa s tým robí.

    Mňa baví, sa tu s vami hádať a rozoberať mňa a moje problémy, ale tento príspevok som vytvoril aby sme riešili samca, nie mňa. Pokiaľ ho chcete brániť, kľudne, rozpíšte sa ako Grakon, rozoberte nejaký 1 point čo som napísal a môžme sa ďalej baviť. Pokiaľ sa chcete len hádať, pošlite mi súkromnú správu, ja vám na ňu určite odpoviem.

  13. #13


    1 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Samco - falošný kamarát

    ?:D Ono mi bolo aj jasné že vyjadrovať sa sem nebude mať absolútny zmysel, ale prosím ťa, vysvetli mi, ako môže náborár za úpadok hráčov na kotelni, prosím napíš mi to do bodov idálne ako si to predstavuješ, mňa toto hrozne zaujíma. :D


  14. #14
    Trial admin Avatar uživatele sef
    Datum registrace
    Sep 2019
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    153

    *VIP*



    Odpověď: Samco - falošný kamarát

    Možno keby nemáš zo slovenčiny na maturite štvorku tak pochopíš, že odpoveď na tvoju otázku je napísaná vyššie.

  15. #15


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Samco - falošný kamarát

    Super, takže odpoveď nula a budeš určovať koho názory majú akú hodnotu :D:D Dal si tu peak steam hráčov čo hrajú 1.6, si asi myslíš že všetci sú czsk a Samco môže za to že tu nehrajú hh, https://www.gametracker.com/search/cs/ môžeš si nájsť či tam bude aj konkurenčný gs portal niekde umiestnený medzi najhranejšími pretože ja vidím najviac Rumunské, Ruské, bla bla, taktiež tu je fastcup, ale tvoja hlava si asi bude myslieť že Samco je dôvodom prečo všetkých 15k ľudí nehráva práve na csko.cz a iný náborár by to určite dokázal zmeniť.

    Nemám v úmysle tu brániť Samca, kedže to ani netreba, zaujíma ma z tvojho pohľadu prečo práve on je dôvodom prečo tu nehrajú ľudia, ten dôvod si mi nenapísal :-)


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •