Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazit výsledky od 31 do 39 z 39

Téma: Samco - falošný kamarát

  1. #31


    7 z 7 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Samco - falošný kamarát

    Jediná vec, ktorú máme ako Kotelna komunita reálne spoločnú je to, akú veľkú sračku kvôli absolútnym blbostiam vieme do éteru vypustiť a pobaviť ňou ďalších xy ľudí. Na druhú stranu je to pekný ukazateľ toho, aké v pohode životy si žijeme. Na zdravie
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  2. #32
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2022
    Příspěvky
    37


    0 z 3 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Samco - falošný kamarát

    Citovat Původně založeno Daxer Zobrazit příspěvky
    Ještě tu hraje dost lidí, proto bych počkal ještě pár let než mi nahodíš práva Kotle. Pak bych dokázal zaplnit JB6 a vyblbnout se tam s přáteli.

    PS: Samozřejmě se musíme do budoucna domluvit na ceně
    Stim ne počítej
    Já bych řekl že by bylo dobré sehnat 20 vývojářů
    A možná by se tu ten počet Hráčů zvi šil zpátky na své místo
    Ale je tu háček a pravdě podobnost
    Kde ty vívojaře sehnat
    Naposledy upraveno vac; 03-03-23 v 20:30.

  3. #33
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2013
    Příspěvky
    3


    2 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Samco - falošný kamarát

    Dobrý večer všem,
    mě osobně je 29 let a už si ani nepamatuji kdy sem se tady po prvé připojil. Tento steam účet mám z roku 2013, ale server admin sem tady byl ještě nějakou dobu předtím. Ano, v té době byl věčně problém se bez VIP napojit na kterýkoliv server od 16:00 do 24:00. (pozn. v té době ještě nebylo CS:GO) Já osobně bych úpadek hráčů neházel na nikoho z admin teamu ani Kotla. Pokud si porovnám dobu někdy v roce 2008 a teď 2023 tak se značně i změnila realita v ČR. Za prvé, v roce 2008 nebyly doby kdy děti dostávaly kapesný 1000 Kč na víkend, neměli jsme smartphony apod. bohužel dnes potkáš v nákupních centrech a barech atd. daleko více dospívajicích než bylo v minulosti. Celkově se život posunul rychlým tempem do předu. Za druhé, generace která teď vyrůstá bavme se o lidech mezi 13-16 let sem určitě nezavítá, na mrtvou hru, dnes má doma výkonn počítač, který zvládne CS:GO každý a veškerý competition se odehrává tam. Nikdo už nenatáčí zajímavý videa na YouTube ani nestreamuje z 1.6 všechno je to dnes o GO. Jak už bylo řečeno, já osobně zde hraji pouze z nostalgie, CS:GO již nějaký rok nehraji, netrávím čas hraním - mám svůj osobní život. Jediné co mohu vytknout, ale to sem nepřiláká nové lidi je nastavení D2 serveru. Hitboxy otřesný - na to, že zde jede pouhá pětina z původních serverů by Kotel konečně mohl nastavit server FPS na 1000, tak abych s pingem 3 a FPS 300 trefil to kde mířím, a ne, že vyběhna lamka s mp a full-outem mi dá hlavu po tom co jí dostal 3x a stále žije.
    Pozn. pro některé adminy, pokud někdo nejde plant 1vs5 po tom co si našetřil na AWP tak to opravdu není na slay/kick a zamyslete se nad sebou, už tak odradíte další lidi z polofukčního serveru. Za mě slay/kick pouze v případě kdy hráč stojí vyloženě na spawnu a zdržuje hru několik kol po sobě bezdůvodně.

  4. #34
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2022
    Příspěvky
    37


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Samco - falošný kamarát

    Citovat Původně založeno AlywOw Zobrazit příspěvky
    Dobrý večer všem,
    mě osobně je 29 let a už si ani nepamatuji kdy sem se tady po prvé připojil. Tento steam účet mám z roku 2013, ale server admin sem tady byl ještě nějakou dobu předtím. Ano, v té době byl věčně problém se bez VIP napojit na kterýkoliv server od 16:00 do 24:00. (pozn. v té době ještě nebylo CS:GO) Já osobně bych úpadek hráčů neházel na nikoho z admin teamu ani Kotla. Pokud si porovnám dobu někdy v roce 2008 a teď 2023 tak se značně i změnila realita v ČR. Za prvé, v roce 2008 nebyly doby kdy děti dostávaly kapesný 1000 Kč na víkend, neměli jsme smartphony apod. bohužel dnes potkáš v nákupních centrech a barech atd. daleko více dospívajicích než bylo v minulosti. Celkově se život posunul rychlým tempem do předu. Za druhé, generace která teď vyrůstá bavme se o lidech mezi 13-16 let sem určitě nezavítá, na mrtvou hru, dnes má doma výkonn počítač, který zvládne CS:GO každý a veškerý competition se odehrává tam. Nikdo už nenatáčí zajímavý videa na YouTube ani nestreamuje z 1.6 všechno je to dnes o GO. Jak už bylo řečeno, já osobně zde hraji pouze z nostalgie, CS:GO již nějaký rok nehraji, netrávím čas hraním - mám svůj osobní život. Jediné co mohu vytknout, ale to sem nepřiláká nové lidi je nastavení D2 serveru. Hitboxy otřesný - na to, že zde jede pouhá pětina z původních serverů by Kotel konečně mohl nastavit server FPS na 1000, tak abych s pingem 3 a FPS 300 trefil to kde mířím, a ne, že vyběhna lamka s mp a full-outem mi dá hlavu po tom co jí dostal 3x a stále žije.
    Pozn. pro některé adminy, pokud někdo nejde plant 1vs5 po tom co si našetřil na AWP tak to opravdu není na slay/kick a zamyslete se nad sebou, už tak odradíte další lidi z polofukčního serveru. Za mě slay/kick pouze v případě kdy hráč stojí vyloženě na spawnu a zdržuje hru několik kol po sobě bezdůvodně.
    Máš pravdu
    A jako závěr přidat ňa ke mody na ded serveri a možná
    Natočí m recenzí o tym jak sou serveri ví lepšené
    A ke bych udělal reklamu na tento portál tak
    By možná ta skupina Lídy zpátky došla
    Noví zajímavosti noví Lídy
    Naposledy upraveno vac; 04-03-23 v 08:28.

  5. #35
    Expert člen Avatar uživatele B3N
    Datum registrace
    Jun 2018
    Příspěvky
    308


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Samco - falošný kamarát

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Zdravím. Na tomto portále jsem byl členem komunity od roku 2011/2012. Za tu dobu jsem tady vystřídal mnoho hráčů, adminů a tři náboráře. Byl jsem aktivním členem serverů JB, Knife, Jump i klasických střílecích sekcí. V neposlední řadě jsem tu byl adminem který tady za roku udělil tisíce banů, adminem který se hádal s ostatními adminy a vždy si jel to svoje ovšem vždycky v tom nejvyšším zájmu pro tento portál a jeho hráče na uchování pořádku na serverech. Za mne je Samco naprosto v pohodě náborář, který ctí zásadu slušného chování a konstruktivního jednání se všemi bez rozdílů. To, že Kotelna v posledních čtyřech letech výrazně upadla v počtu hráčů, nedávám za vinu náboráři ani admin týmu, ale faktu, že cs 1.6 je na dnešní poměry velmi stará hra, která den ode dne příchazí o další a další bývalé aktivní hráče jednoduše prostě proto, že většina z těchto hráčů, které si pamatuji, z tohoto hraní vyrostla a má diametrálně odlišné zájmy. Druhým největším faktorem úpadku je skutečnost, že zde máme od nepaměti konkurenční portál gamesites, který je, ať už jsme se celé ty roky snažili sebevíc, prostě nejúspěšnější portál na cz/sk scéně. Každý vrstevník, se kterým se potkám irl a se kterým se náhodou začnu bavit o legendě zvané cs 1.6, zmíní gamesites namísto kotelny. Přijde mi z tvé strany hodně neférové přičítat úpadek aktivity hráčů právě Samcovi, protože jak já znám jeho, tak on je hodný člověk, který bere v potaz každou konstruktivní kritiku či poznámku týkající se typické náborářské práce. Mnohdy to neměl jednoduché a často si musel v otázkách náboru vybrat mezi jednou a druhou skupinou adminů s odlišnými pohledy na věc. V těchto případech, ať už vybral jakkoliv, vždycky tu největší kritiku snesl on. Můžete mu v soukromé konverzaci vypsat seznam všech nadávek, které znáte a i tak si dokáže zachovat chladnou hlavu. Musíš se smířit s tím, že cs 1.6 je mrtvá hra. Já jsem svoje nejlepší léta tady zažil v době, kdy byl problém se bez VIP napojit na jeden z šesti JB serverů kvůli zaplněnosti. V těhle podmínkách jsem zde zažil ta nejlepší léta. Dneska už je to jsou jen malé hrstky max po deseti hráčů na jednom serveru a to je například důvod můj, proč jsem absolutně ztratil zájem tady vůbec hrát. Už to prostě není ono. Čas udělal za své a je třeba pokročit dál. V životě by mě ale napadlo vinit za tento úbytek hráčů náboráře. On za to nemůže, to je prostě přirozený proces. Já si myslím, že za někoho, jako je on, můžeme být naopak rádi, že pořád kompletně neztratil zájem se tu o to starat tak kvalitně, aby to mělo ještě nějakou úroveň.
    Krásne napísané až na jednu vec: ľudia s právami na JB tak trochu aj môžu za to, že niektorí tu už nehrajú ehm... Hunted ehm... No každopádne tu ani nemá veľmi zmysel vylepšovať servery pretože aj kebyže kvalita serverov stúpne, tak to priláka možno pár ľudí no určite to nebude tak ako kedysi keď sa oplatilo kupovať VIP len preto aby som sa dostal na server. sef, ak ti tak veľmi vadí úpadok hráčov tak skús poslať správu Mr. Beastovi nech natočí video o CS 1.6, to by hráčov prilákalo ale kto vie na akú dobu :D No ja si myslím že by skôr malo zmysel spustiť komunitné servery pre CS:GO keďže to hrá oveľa oveľa viac ľudí než 1.6.

  6. #36
    Server admin Avatar uživatele Kaco
    Datum registrace
    Mar 2018
    Umístění
    Jailbreak
    Příspěvky
    609


    Odpověď: Samco - falošný kamarát

    Citovat Původně založeno B3N Zobrazit příspěvky
    No ja si myslím že by skôr malo zmysel spustiť komunitné servery pre CS:GO keďže to hrá oveľa oveľa viac ľudí než 1.6.
    Pravda, no má to háčik. Kotel sa nebude o tie servery starať každým updatom čo príde do goučka. Akurát som sa ho to minule pýtal a toto mi odpísal.
    Pozor na neschopných, sú schopný všetkého.

    „Only you... can make this world seem right...
    Only you... can make the darkness bright...
    Only you...“

    𝕂𝕒𝕔𝕠 ﺕ

  7. #37
    Trial admin Avatar uživatele sef
    Datum registrace
    Sep 2019
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    148

    *VIP*



    0 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Samco - falošný kamarát

    Zzzz, ja som si dal tú námahu, vytvoriť zmysluplný príspevok s niekoľkými bodmi, ktoré som chcel rozobrať a poriešiť, namiesto toho sa tu robí zbytočný (síce zábavný) flame, ktorý nikam nevedie.

    Jediný ktorému sa to podarilo poňať poriadne bol Hebrejec ktorý mi poslal slohovku do súkromnej správy, nečítal som to, pretože mňa netreba presviedčať o ničom + môj názor ako jednotlivca nemá takú váhu aby to za to stálo.

    Bolo by prospešné, keby nejaký administrátor premazal flame a príspevky, ktoré sa opakujú s tým istým pointom.

    Jedna vec, čo sa tu opakovala viac krát, bola niečo takéto
    Samčo nemôže za to že tu nechodia noví hráči, 1.6 je dead
    Áno je dead, ale nie tak úplne.. Problém nie je ani moc to, že noví ľudia neprídu, väčší problém je, že hráči nie sú udržateľní na serveri.

    Pretože komunita ktorú samco vytvoril je divná, nudná, podobná ako on, predsalen tu už niekoľko rokov úraduje... tak samozrejme že sa mu táto komunita bude podobať a nebude príťažlivá pre hocikoho kto by tu chcel investovať čas. Tento point by sa dal rozobrať ešte viac, ale úprimne, nechce sa mi tu tvoriť nejaké slohovky ktoré potom zabije vac jednoslovnou odpoveďou a nikto nie je schopný to vymazať.
    moze byt

  8. #38
    Nováček Avatar uživatele Sweeeet
    Datum registrace
    Jan 2021
    Příspěvky
    24

    *VIP*



    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Samco - falošný kamarát

    Citovat Původně založeno AlywOw Zobrazit příspěvky
    Dobrý večer všem,
    mě osobně je 29 let a už si ani nepamatuji kdy sem se tady po prvé připojil. Tento steam účet mám z roku 2013, ale server admin sem tady byl ještě nějakou dobu předtím. Ano, v té době byl věčně problém se bez VIP napojit na kterýkoliv server od 16:00 do 24:00. (pozn. v té době ještě nebylo CS:GO) Já osobně bych úpadek hráčů neházel na nikoho z admin teamu ani Kotla. Pokud si porovnám dobu někdy v roce 2008 a teď 2023 tak se značně i změnila realita v ČR. Za prvé, v roce 2008 nebyly doby kdy děti dostávaly kapesný 1000 Kč na víkend, neměli jsme smartphony apod. bohužel dnes potkáš v nákupních centrech a barech atd. daleko více dospívajicích než bylo v minulosti. Celkově se život posunul rychlým tempem do předu. Za druhé, generace která teď vyrůstá bavme se o lidech mezi 13-16 let sem určitě nezavítá, na mrtvou hru, dnes má doma výkonn počítač, který zvládne CS:GO každý a veškerý competition se odehrává tam. Nikdo už nenatáčí zajímavý videa na YouTube ani nestreamuje z 1.6 všechno je to dnes o GO. Jak už bylo řečeno, já osobně zde hraji pouze z nostalgie, CS:GO již nějaký rok nehraji, netrávím čas hraním - mám svůj osobní život. Jediné co mohu vytknout, ale to sem nepřiláká nové lidi je nastavení D2 serveru. Hitboxy otřesný - na to, že zde jede pouhá pětina z původních serverů by Kotel konečně mohl nastavit server FPS na 1000, tak abych s pingem 3 a FPS 300 trefil to kde mířím, a ne, že vyběhna lamka s mp a full-outem mi dá hlavu po tom co jí dostal 3x a stále žije.
    Pozn. pro některé adminy, pokud někdo nejde plant 1vs5 po tom co si našetřil na AWP tak to opravdu není na slay/kick a zamyslete se nad sebou, už tak odradíte další lidi z polofukčního serveru. Za mě slay/kick pouze v případě kdy hráč stojí vyloženě na spawnu a zdržuje hru několik kol po sobě bezdůvodně.




    Svatá pravda, servery ač jsou vytíženy málo, mohl by s tím kotel konečně něco udělat, dust se hraje jen jeden, a ty hitboxy jsou opravdu k pláči, navíc si platíme VIP proto aby nějaká udrzba mohla byt, ale sere see tady na to uplně, opravdu to chce něco udělat protože at děláme co děláme střílí to úplně kajsi doprdele, neříkám že za to může kotel nebo samco, ale taky tomu přispěje, že se o to nikdo nestara a servery jsou v žalostném stavu...

  9. #39
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,090


    2 z 3 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Samco - falošný kamarát

    Já bych to s dovolením uzavřel s odkazem na vyjádření Grakona. Je to zbytečný flame vůči člověku, který se tu jako jeden z posledních snaží udržet nějakou úroveň, takže to fakt nepotřebujeme číst. I vyjádření v podobě hlasů/příspěvků říká, že myšlenka autora tématu se nesetkala s valnou podporou.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •