Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 39

Téma: Samco - falošný kamarát

  1. #16
    Trial admin Avatar uživatele sef
    Datum registrace
    Sep 2019
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    148

    *VIP*



    2 z 3 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Samco - falošný kamarát

    hhh :D :D :-) Pocuvaj, resp. čítaj pozorne, bulo. Postol som denný peak, čo je 15k hráčov, nehovorím že sú všetci cz/sk, ešte tam dokonca píšem, že môžme hádať. A vôbec nie je potrebné, aby boli z cz/sk, na TTT bežne chodieval jeden týpek z mexika. Samco hráva na rumunskom zm escape, čiže mi tu nehovor, že je nemožné udržať si viac hráčov pokiaľ by sa niekto tam hore snažil. Moja odpoveď nula? Tvoje čítanie s porozumením 0. Ale keď teda vidím, že potrebuješ špeciálnu pozornosť, takisto ako v škole, tak ja ti teda pomôžem.

    Hráči by boli, už len vytvoriť pre nich vhodné podmienky na serveri, však? Nie tak úplne. Prečo vôbec napájame na d2/only - jediný server ktorý konštantne žije? - lebo nikto nič nerieši, každý si príde len na pár hodín/minút zahrať, a nemusí sa báť že príde naegovaný admin, ktorý im začne kaziť náladu svojim vystupovaním. Toto však nie je pravda pre ostatné serveri - môj obľúbený jb6 - kde sa poobedná komunita skladá zo 4 detí, 2 e-girls, 6 panicov a 13 ľudí čo milujú drámu. Občas príde nejaký admin, ukáže babám +grab na Fku a oni sú z toho wet, keď nie sú, zabanuje decko za freekill nech má pocit že aspoň niečo dnes produktívne vykonal. Na serveroch ako je jb, sa vytvorila atmosféra, do ktorej len tak niekto nový nepríde, pretože nie je vítaný ostatnými. Každý random čo príde, dostáva pocit že sem nepatrí, tobôž pokiaľ ide o niekoho z GS, to dostáva instantné bomby do chatu.

    Túto atmosféru opisujem preto, lebo platí pre celú kotelnu ako komunitu. A kto môže za to, že to takto vypadá? Jop, náš kamarát Samco a jeho kamaráti z admin teamu. Ako človek ktorý je na tope už niekoľko rokov, je so všetkými zadobre a všetkých zároveň drží pod krkom. (pretože je to náš pán náborár, a je priamo zodpovedný za to, že si môžeš nabindovať ten grab)
    Tento celý odstavec je o tom, aká je tu atmosféra, za ktorú môže admin team. A kto zodpovedá za admin team? Náborár.

    Ako spôsobuje odchod hráčov? Tak že im nedáva možnosť posunúť sa v tejto komunite ďalej. Veď aj ty si tu len preto, lebo tvoj kamarát mirecc ti vybavil spešla na JB, aj keď obidvaja máte mizernú aktivitu.

    Ja nehovorím, že teraz by každý mal dostať admina len preto aby tu ostal, lenže keď sa do AT púšťajú len individuá ako ty, cez kamikov, bez aktivity, tak potom ako to vyzerá pre ostatných na serveri? Zrovna ty si podľa mňa úplne fail ako admin, a len ďalší dôvod prečo ja osobne na jb už ani nepáchnem.
    Naposledy upraveno sef; 28-02-23 v 20:21.
    moze byt

  2. #17


    Odpověď: Samco - falošný kamarát

    iksde, je smutné že mám snaď najvyššiu aktivitu z AT za 2 týždne, ale tvoje štatistiky povedia že je mizerná, teda ups ja že sa bavíme o dôvode odchodu hráčov a nie o tom kto má ako práva :/ Ja som si na ne čakal X mesiacov, spesl som bol možno rok kým mi Samco hodil triala, si myslíš že ja som tu vyplakával do threadov? :D Ak chceš pomáhať kotelne tak pomáhaš a nie že prestaneš hrať len kvôli tomu že nedostaneš práva:-)

    Máš pravdu, ja som fail admin, ešte aby ma načapali so scriptom nech ma zmazu hehe. O kamikoch a aktivite by som najradšej pomlčal, kedže som sa sem dostaval bez toho aby som sa pchal adminom do riti s čistou aktivitou, ale to je škoda rozprávať niekomu ako ty, čo má v hlave svoje vlastné štatistiky ktoré majú asi 0% úspešnosť, diky za funny thread, dovi


  3. #18
    Trial admin Avatar uživatele sef
    Datum registrace
    Sep 2019
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    148

    *VIP*



    0 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Samco - falošný kamarát

    Je vtipné, že hovoríš aktivitu za 2 týždne, ja hovorím o aktivite keď si mal rádoby spešla, a ešte o tej aktivite predtým, ako si spešla dostal. Napísal som ti prečo samco spôsobuje odchod hráčov, ale očividne sa k tomu už ďalej nechceš vyjadrovať.
    moze byt

  4. #19


    Odpověď: Samco - falošný kamarát

    Dám ti tu posledné svoje vyjadrenie, potom už mám pass, oki? Nie že si to vezmeš osobne, je mi to nejak šumafuk celý tento thread

    https://csko.cz/forum/showthread.php...d-JB-PRIJAT%DD

    30.3.2021 Som si napísal žiadosť o práva, 11.9.2021 sa tam vyjadrila Britny, že som už spešla mal nahodeného skrz zaručenie sa zo strany Fellowa + mirca, ale to že dostali ďalší práva bez žiadosti už je fuk pre teba XD (5 mesiacov a pár dní som čakal + prvá žiadosť zamietnutá)
    17.9.2021 mi to tam oficiálne nahodil Samco, písal som nejaký ufňukaný thread fnuk kašlete na mňa prestávam hrať, asi nie, hral som furt, huntil som furt :--) Presne po roku som dostal triala, plakal som? hrozne, 4 thready som napísal aký napiču je náborár lebo musím čakať.

    Hovoríš o mojej aktivite spešla, kde aj tam som exceloval v aktivite, v huntení a robení poriadku skrz cheaterov, ale to skrz tvoju NEaktivitu asi budeš vedieť lepšie, ja som komunikoval s obchadzacmi čo zhadzovali jb server skrz chybe ktorá sa neskôr fixnula, ja som s nimi komunikoval ako jediný, ale na to máš ty nulové informácie, kedže som to posielal rovno Samcovi a hovoril mu presne chyby cska ktoré to spôsobujú :-)

    Viac je vtipné ako si sa dostal k právam ty, neznámy hráč ktorý sa vtieral adminom len aby si mal všade pro, škoda že sa to otočilo o 180 stupňov po odobraní. (To nejdem ani rozoberať ani riešiť, kedže sa tu má riešiť niečo iné, ale keď si ma tak pekne porovnal tak som si dovolil teba porovnať ku mne)

    Čo sa týka odchodu hráčov ako som už povedal, si veľmi naivný ak si myslíš že cs 1.6 bude mať stále rovnaký počet hráčov ako mala v roku 2016-18, ale čo ja o tom viem, ja mam čerstvých 18 rokov a neviem o ničom, iba ty máš prehľad o hráčoch :)


  5. #20
    Nováček Avatar uživatele Ejefkey
    Datum registrace
    Jan 2017
    Umístění
    U mamky
    Příspěvky
    21

    *VIP*



    12 z 12 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Samco - falošný kamarát

    Zdravim pani nechcem vas tu nejak rusit ale este mam za pasom hodinu a pol a nemam uz co citat vieme pokracovat v debate?

  6. #21
    Trial admin Avatar uživatele sef
    Datum registrace
    Sep 2019
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    148

    *VIP*



    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Samco - falošný kamarát

    Neboj vrato

    Inlove, naschvál som v príspevku predtým zmazal časť o tom ako tento thread nie je o tebe ani o mne, myslel som si že ti to dôjde samo(už ťa nebudem preceňovať, neboj), ale vidím že nie. Mne je úplne jedno ako si dostal spešla bla bla, si kid, s nihilom ste tu robili bordel na forku každý deň, je smutné že on sa na to vykašlal a ostala už len jeho zlá verzia (ty). K hentomu pointu si už nič nové nepridal, tvoje story ako si dostal práva nikoho nezaujíma, preto ak to bude čítať nejaký administrátor, poprosím zmazať tento príspevok, vrátane môjho.
    moze byt

  7. #22
    Terminátor Avatar uživatele UNHCZ
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Aussig Sudety
    Příspěvky
    1,192


    2 z 3 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Samco - falošný kamarát

    Citovat Původně založeno InLoveSvK Zobrazit příspěvky
    30.3.2021 Som si napísal žiadosť o práva, 11.9.2021 sa tam vyjadrila Britny, že som už spešla mal nahodeného skrz zaručenie sa zo strany Fellowa + mirca, ale to že dostali ďalší práva bez žiadosti už je fuk pre teba XD (5 mesiacov a pár dní som čakal + prvá žiadosť zamietnutá)
    17.9.2021 mi to tam oficiálne nahodil Samco, písal som nejaký ufňukaný thread fnuk kašlete na mňa prestávam hrať, asi nie, hral som furt, huntil som furt :--) Presne po roku som dostal triala, plakal som? hrozne, 4 thready som napísal aký napiču je náborár lebo musím čakať.
    Seš dobrej, žeš vydržel tak dlouho čekat na admina, aktivita a píle se ti vyplatila.
    PRO na povýšení na Server Admina (ironie)

    Je tu flame o pičovině, řeště si to přes PMky, pro mě je šef dement co si neuhlídal skripty a InLove týpek co tahal z děcek fotky. Whatever, každý je jaký je.

    K tématu, čekací doby tu nikdy nebyly tak dlouhý jak za Samča a dle mého názoru by se tu mělo všechno tak trochu uspíšit už jen kvůli tomu, že tu hraje 10% z toho co v roce 2015. Samča jako náboráře bych dal na krásné 3. místo hned po Charonovi a dhaaquovi (jj ten mi dal první admina proto je dobrej). Saintpepo si jel vlastní hru, ale ničemu vlastně nepřispěl ani neuškodil, ale byl to taky v pohodě týpek. Celkově bych byl pro, aby se udělal nějaká anketa spokojenosti/nespokojenosti s náborem a případně, aby se rozjela nějaká DISKUZE na toto téma a ne flame mezi dvouma dementama. Stopro si to potom někdo normální přečte a vyjádří se. Kdyby byla vytvořená anketa, tak ať je hlavně veřejná, ať takový šprýmaři jako pan FELLOW netrollí a zbytečně nepodkopávají vážnost.
    Naposledy upraveno UNHCZ; 28-02-23 v 23:53. Důvod: Doplnění jména pana šprýmaře

    čau grakone


  8. #23
    Pokročilý člen Avatar uživatele sUch
    Datum registrace
    Oct 2017
    Umístění
    Luna přírody
    Příspěvky
    108


    Odpověď: Samco - falošný kamarát

    Citovat Původně založeno sef Zobrazit příspěvky
    Mňa baví, sa tu s vami hádať
    Přesně, jak jsem psal. Očividně si dočasně nasraný a chceš se hádat. Připomělo mi to ožralého tatu, když úmyslně vytvořil problém tam, kde vůbec nebyl, ale on si pořád stál na vedení a mluvil si to svoje (tak jak to vlastně ožralí a hloupí dělají).

    Citovat Původně založeno sef Zobrazit příspěvky
    E: Such, presne o tom hovorím, poznáš ho dlho, ste kamaráti, a kvôli ľuďom ako si ty, je samco stále náborár zatiaľ čo nemá žiadne výsledky ani snahu. Ďakujem za ukážkový príklad.
    Dopiče, je tohle nějaká hodina matematiky abych byl tvůj "ukázkový příklad"? Dal jsem ti neprůstřelný fakt, že Samčo je pořád stejný, ať už si s ním kámoš nebo ne, je to úplně jedno, a ty si stejně stoupneš na vedení a napíšeš "ste kamaráti". Tohle nebyla filozofická myšlenka, abys nad tím takhle dumal a napsal to, ale fakt, který ti měl zavřít ústa a nepsal to, co si zrovna myslíš, že je příčinou malého počtu hráčů a že zato může Samčo. A jentak mimo téma, nevím, ale nevnímal jsem nějaký rozdíl co se čekací lhůty řešení žádostí nebo problémů týče od doby, co je Samčo náborář a co byl nějakej Pepík náborář (ba i si myslím, že Pepa si dával na čas kapku více). Tak jako tak se ale vždycky našel někdo, kdo na něj pičoval a vždycky se najde někdo, kdo na někoho bude pičovat. (Podobný trashtopic měl i Kotlys, pokud se pamatuju).

  9. #24
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2022
    Příspěvky
    37


    Odpověď: Samco - falošný kamarát

    Citovat Původně založeno InLoveSvK Zobrazit příspěvky
    Dám ti tu posledné svoje vyjadrenie, potom už mám pass, oki? Nie že si to vezmeš osobne, je mi to nejak šumafuk celý tento thread

    https://csko.cz/forum/showthread.php...d-JB-PRIJAT%DD

    30.3.2021 Som si napísal žiadosť o práva, 11.9.2021 sa tam vyjadrila Britny, že som už spešla mal nahodeného skrz zaručenie sa zo strany Fellowa + mirca, ale to že dostali ďalší práva bez žiadosti už je fuk pre teba XD (5 mesiacov a pár dní som čakal + prvá žiadosť zamietnutá)
    17.9.2021 mi to tam oficiálne nahodil Samco, písal som nejaký ufňukaný thread fnuk kašlete na mňa prestávam hrať, asi nie, hral som furt, huntil som furt :--) Presne po roku som dostal triala, plakal som? hrozne, 4 thready som napísal aký napiču je náborár lebo musím čakať.

    Hovoríš o mojej aktivite spešla, kde aj tam som exceloval v aktivite, v huntení a robení poriadku skrz cheaterov, ale to skrz tvoju NEaktivitu asi budeš vedieť lepšie, ja som komunikoval s obchadzacmi čo zhadzovali jb server skrz chybe ktorá sa neskôr fixnula, ja som s nimi komunikoval ako jediný, ale na to máš ty nulové informácie, kedže som to posielal rovno Samcovi a hovoril mu presne chyby cska ktoré to spôsobujú :-)

    Viac je vtipné ako si sa dostal k právam ty, neznámy hráč ktorý sa vtieral adminom len aby si mal všade pro, škoda že sa to otočilo o 180 stupňov po odobraní. (To nejdem ani rozoberať ani riešiť, kedže sa tu má riešiť niečo iné, ale keď si ma tak pekne porovnal tak som si dovolil teba porovnať ku mne)

    Čo sa týka odchodu hráčov ako som už povedal, si veľmi naivný ak si myslíš že cs 1.6 bude mať stále rovnaký počet hráčov ako mala v roku 2016-18, ale čo ja o tom viem, ja mam čerstvých 18 rokov a neviem o ničom, iba ty máš prehľad o hráčoch :)
    Máš pravdu (⁠•⁠‿⁠•⁠)

  10. #25
    Nováček Avatar uživatele Sweeeet
    Datum registrace
    Jan 2021
    Příspěvky
    24

    *VIP*



    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Samco - falošný kamarát

    Zbytečný post. Samco je člověk na svém místě, každý někdy udělá chybu, ale já, na samca nemůžu říct jedinne špatně slovo, vždy mi vyšel vstříc, a jestli tady někdo píše, že může za to, že tady není tolik lidí, je naprostá hloupost.

  11. #26
    Nováček
    Datum registrace
    May 2020
    Příspěvky
    2


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Samco - falošný kamarát

    Zdravim. Obvinit naborara z upadku aktivity hracov na serveroch je uplne absurdne a nakolko si sem poslal denny peak, ja sa len cudujem, ze si este stojis za svojim nazorom, ktory si popisal v prvom poste. Myslim, ze tych 15k uz jasne ukazuje na to, ze sa jedna o mrtvu hru, nie o nejaku chybu alebo zlyhanie naborara v nejakom smere. To uz aka je tu celkova komunita hracov a ako sa tu ludia k sebe spravaju, a ze tym padom tu mozno niekomu doslova az znechutia zazitok z hry, napr taky JB, to je uz druha vec, ktoru nejdem ani radsej komentovat. No a preco teda z tych smiesnych 15k(cca.. nakolko to je peak z daneho dna) nepride nejake minimalne % hrat napr sem? No jednoducho preto, lebo si dovolim napisat, ze niektore tie zahranicne servery su viac prepracovanejsie a majitelia tych serverov resp. spravcovia do toho stale investuju cas - vylepsuju a obohacuju dane mody a tym si svoju komunitu ako tak drzia. Koho uprimne bavi hrat server kde je to stale o tom istom? Nemyslim tym classic aim servery, ale napr taky furien, gungame, rozne jump servery..., a je este daleko viac zaujimavych a zabavnych modov ktore som na CZ/SK hernej scene zatial nevidel. Na druhu stranu akceptujem moznu casovu vytazenost spravcov serverov Kotelny, nakolko sa nikoho zivot netoci okolo nejakej hlupej bezvyznamnej hry, ktora aj tak do par rokov uz uplne strati svoju komunitu, a preto to tu mozno aj tak vyzera, ale stale lepsie to nieco ako nic. A na zaver, nakolko tu bolo spomenute aj Gamesites, tak schvalne som sa bol pozriet ako to vyzera s aktivitou tam, no a veru, nie je to teda o nic lepsie. Naborarom to podla mna nebude :-) Pekny den

  12. #27
    Veterán Avatar uživatele asteb
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    380


    2 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Samco - falošný kamarát

    ten vzorek lidi co hraje na dustu je tatik se synem v jednom tymu, tri zednici, dva zednici junior a sem tam i par lidi, kteri treba i umi cist. hra, vsude jinde jako i kotelna, jede uz jen na nostalgii a ze setrvacnosti kvuli toho, ze se jim na danem severu (at uz tady nebo jinde) proste dobre hravalo, par kamosu pozdravit, rict si jake je kdo nemehlo zasmat se a jit pryc. Myslim, ze kdyz by ses zeptal vetsiny tech hracu kteri to jeste hrajou, tak ti tohle reknou taky. nikdo dneska prechazet prece nebude. Uroven hracu je uplne jinde na dustu jako pred 3 roky a ta byla zase uplne jinde jako pred 3 roky predtim a mozna jeste jednou.
    samco urco za ten upadek nemuze, to je jako by dostal pochvalu za to, ze kdysi bylo treba 200banu za den, aby byl server bez cheateru a dnes to jim zvoleny admin tym zvladne za 10 banu za den- tedy efektivneji. Jde ciste o pocet hracu na 1.6

    Staty jako ma kotelna ma kazda komunita bez vyjimek. Je to super hra ale uz nejsme nejmladsi a vsichni jsme se na to chteli vysrat preci, verim ze ty tez, tak si tady neserme do huby ze za ten global upadek muze nejakej samco tim, jak posuzuje zadosti preci. Vim ze to chapes taky stejne, jelikoz to jsou fakta a ne nazory.

    to s tema e-girls bylo ale dobre, i to vieme pokracovat v debate.

  13. #28
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395


    10 z 10 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Samco - falošný kamarát

    Našel se viník, proč nikdo nehraje 26 let starou hru a poprvé to nejsem já. Tahle hra jede převážně už jen v Rusku, kde jim kompy neutáhnou csgo apod... Přeložení webu a serverů do angličtiny by určitě přitáhlo spoustu dalších lidí, ale to taky nechcete.

  14. #29
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Nov 2014
    Umístění
    csko.cz/banlist
    Příspěvky
    194


    0 z 4 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Samco - falošný kamarát

    Ještě tu hraje dost lidí, proto bych počkal ještě pár let než mi nahodíš práva Kotle. Pak bych dokázal zaplnit JB6 a vyblbnout se tam s přáteli.

    PS: Samozřejmě se musíme do budoucna domluvit na ceně

  15. #30
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Mar 2020
    Příspěvky
    200

    *VIP*



    Odpověď: Samco - falošný kamarát

    Citovat Původně založeno Daxer Zobrazit příspěvky
    Ještě tu hraje dost lidí, proto bych počkal ještě pár let než mi nahodíš práva Kotle. Pak bych dokázal zaplnit JB6 a vyblbnout se tam s přáteli.

    PS: Samozřejmě se musíme do budoucna domluvit na ceně
    Plán jak totálne pochovať kotelnu ?
    Úsmev na tvári

    Dokáže potešiť blízkych ludí a naštvať nepriateľov, že stojí za to si ho udržať.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •