Zobrazit výsledky od 1 do 3 z 3

Téma: Pripojenie na Only dust 2

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Humenné, Slovensko
    Příspěvky
    76

    *VIP*



    Unhappy Pripojenie na Only dust 2

    Zdravím, mám problém s pripojením sa na odd.. na ostatné servery problém nemám. Po pokuse o pripojenie sa mi vyskočí okno s nápisom : ,, Client world model is NULL,,
    mám originál csko na steame,overoval som integritu, preinštaloval.. stále mi to vyskakuje.. Skúsil som stiahnúť csko z kotelny, išlo mi to, na game**tes mi to šlo tiež.. prosím o nejakú radu.
    ďakujem:)

  2. #2
    Nováček
    Datum registrace
    May 2020
    Příspěvky
    2


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Pripojenie na Only dust 2

    Tiež keď som sa nedavno pripajal na only dust2 tak mi hadzalo nejaky error ale už si vobec nepamatam čo tam bolo napisane lebo po chvili mi to išlo takže som nič neriešil okrem reštartu hry. Prvykrat čo si pamatam som sa napajal cez konzolu cez alias ip: connect csko.cz:27049 ..ta nešla, potom normalnu ip(toto je od dust2) connect 88.86.115.150:27049 alebo mozes skusit priamo z hry z tej tabulky Find servers a v History alebo ak máš uloženu ip tak môžeš aj vo Favorites. Jedno z toho mi potom už išlo aj keď si myslím že to bola len nahoda, nakolko sa tam teraz napojim v pohode aj cez alias.
    Potom skús teda aj ked pises ze si preinstaloval cs, ale niekedy sa uplne neodstrania subory, hlavne tie, ktore neboli sucastou povodnej instalacie... teda nasledovné:
    Ja to mam v pocitaci takto: C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Half-Life\cstrike_downloads... jednoducho dostan sa do tej zložky cstrike_downloads, otvor ju, a všetko odtial vymaž. Nič sa nepokazí lebo tam su ulozene len subory ktore boli stiahnute zo serverov. A skus sa napojit na server

  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Humenné, Slovensko
    Příspěvky
    76

    *VIP*



    Odpověď: Pripojenie na Only dust 2

    Citovat Původně založeno qwqww Zobrazit příspěvky
    Tiež keď som sa nedavno pripajal na only dust2 tak mi hadzalo nejaky error ale už si vobec nepamatam čo tam bolo napisane lebo po chvili mi to išlo takže som nič neriešil okrem reštartu hry. Prvykrat čo si pamatam som sa napajal cez konzolu cez alias ip: connect csko.cz:27049 ..ta nešla, potom normalnu ip(toto je od dust2) connect 88.86.115.150:27049 alebo mozes skusit priamo z hry z tej tabulky Find servers a v History alebo ak máš uloženu ip tak môžeš aj vo Favorites. Jedno z toho mi potom už išlo aj keď si myslím že to bola len nahoda, nakolko sa tam teraz napojim v pohode aj cez alias.
    Potom skús teda aj ked pises ze si preinstaloval cs, ale niekedy sa uplne neodstrania subory, hlavne tie, ktore neboli sucastou povodnej instalacie... teda nasledovné:
    Ja to mam v pocitaci takto: C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Half-Life\cstrike_downloads... jednoducho dostan sa do tej zložky cstrike_downloads, otvor ju, a všetko odtial vymaž. Nič sa nepokazí lebo tam su ulozene len subory ktore boli stiahnute zo serverov. A skus sa napojit na server


    Anooo,ďakujem ti, odpoved bola jednoduchšia než sa zdálo..Funguje to,skúšal som to pár krát.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •