Zobrazit výsledky od 1 do 6 z 6

Téma: salenota --> piratjo

  1. #1

    salenota --> piratjo

    Vypis z konzole:

    [AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:539513014
    [AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:539513014
    [AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 78.99.37.204
    [AMXBANS] Tvoje IP adresa: 78.99.37.204
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Ban dal admin: < piratjo >
    [AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only
    [AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
    [AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
    [AMXBANS] ================================================
    Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
    Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.


    Poznamka:


    nechapem zaco som dostal ban. Ban som dostal v piatok rano, pritom som naposledy hral tusim v stredu.

  2. #2
    Terminátor Avatar uživatele UNHCZ
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Aussig Sudety
    Příspěvky
    1,195

    Odpověď: salenota --> piratjo

    Čau, banoval jsem tě za toxic na 3 dny, protože na tebe padala jedna stížnost do "!" za druhou, takže sem jednal. Očividně nejsi za toxic a nevhodný chování poprvé, a ostatní bany ti nepřispěly k nápravě, proto bylo přistoupeno k razantnějšímu opatření - ohledně toho ti více poví banující admin.

    čau grakone


  3. #3

    Odpověď: salenota --> piratjo

    už som si všimol, že Ovocjacob či ako písal, že sa mu osobne vyhrážam. Písal som mu aj správu tu na fóru, že jediné čo viem, že je z vranova, keďže nick používa Bot z Vranova alebo mal nick Košíky pri tescu, preto som mu to písal. A jediné čo viem, že je tesco vo vranove pri križovatke. Inak je to nereálne, aby som vedel kto to je, tak to nebolo osobné v tom zmysle. Píšu sa tam väčšie somariny a nikto ban nedostáva. Hlavne že nezmyselné hlásenia pomocou ! banujete, ale nezmyselné sťažnosti nie. To že využívam niekedy expresívnejší slovník nemá mať dopad na hru. Keď sa T sťažuje, že som na spawne s awp ako CT, tak a čo je na tom? kryjem mid a short. Keď sa plantne bomba, tak sa snažím defuse. Takže to nie je žiaden camp ale plním to čo ako CT mám. tak kde je problém? to že to rozčuľuje ostatných hráčov a stále dookola sa do mňa zato navážajú, tak bohužiaľ, že im za to niekedy keď ma to prestane baviť odpíšem aj takto.
    Asi by bolo potrebné, keď sa admin nachádza v hre upozorniť ostatných hráčov lebo pravidlo je: it's forbidden to camp on spawn or with a bomb (CT can camp, when it isn't planted, T can camp only after plant) - slap/slay/kick/ban
    Teda ak moja žiadosť o unban bude zamietnutá, potom načo som si kupoval VIP na polroka, keď sa admin ide vybavovať na bezpredmetných "vyhrážkach" v zápale hry, ktoré v realite nič neznamenajú. Pochopím perma za cheaty, ale tie som ja nikdy nepoužíval. Preto si nemyslím, v porovnaní s cheatovaním, že toto je na permanentný ban.
    Naposledy upraveno salenota; 14-03-23 v 19:12.

  4. #4
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,093

    Odpověď: salenota --> piratjo

    Nezlob se, ale v tvém chatlogu není nic slušného. Tak co jsi sakra mohl čekat? Nic jiného není relevantní, ani situace ve hře, ani vip, ani nic dalšího.

  5. #5
    Terminátor Avatar uživatele piratjo
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    2,100

    Odpověď: salenota --> piratjo

    Zdravím Vás,
    Salenota, známa "firma" z d2. Áno je pravda, viac deti tam používa nadávky v chate. Čo však netolerujem, sú nadávky inému hráčovi. Zjavne hráč Tvoje vyhrážky nebral ako žart a napísal sťažnosť. Admini Tvoju žiadosť posúdia. Majú možnosť dať Ti UB pripadne upraviť dĺžku banu. Z mojej strany UB neprichádza do úvahy. Nevidím tam žiadne ospravedlnenie a miesto toho je tam nejaká slohovka mimo tému.
    Gl&Hf


  6. #6

    Odpověď: salenota --> piratjo

    Však to je v poriadku, že napísal sťažnosť, proti tomu nič nemám, naopak s tým súhlasím, že aj takéto veci sa majú riešiť, hoci v 99,9% prípadoch je to napísané pod vplyvom emócií a bez úmyslu ublížiť v skutočnom živote. Za seba môžem potvrdiť, že spadám pod tých 99,9%, že sú to len prázdne vyhrážky bez ďalšieho konania. Taktiež to ale nepovažujem za také porušenie pravidiel, aby to bolo na perma ban. Chcel by som ale poukázať na to, že bez akcie nie je reakcia. Ako vyššie uvádzam, tak to, že sa ešte len prihlásim a daný hráč začne hneď poukazovať na to, že budem s awp na mide sledovať mid a short, tak by bolo tiež vhodné mu pripomenúť pravidlá, že robím to, čo ako CT mám robiť.

    Nepíšem často ospravedlnenie, pretože v reálnom živote nevytváram situácie, pri ktorých by som musel svoje konanie ospravedlňovať, a to pracujem s ľudmi každodenne, ale uznávam, že v tomto virtuálnom svete som sa počas hry opustil a dopustil sa konania, ktoré nepatrí ani tam ani nikde inde. Ospravedlňujem sa adminom za svoj slovník, ale v prvom rade sa ospravedlňujem hráčovi s nickom Bot z Vranova a chcel mu odkázať, že "vyhrážky" z mojej strany nereflektovali reálny svet, môže kľudne spávať, pretože nemám v úmysle zisťovať kto je, čo robí, ani ho nijako inak konfrontovať v reálnom živote.

    Rád by som teda poprosil zvyšných adminov o prehodnotenie unbanu (aj PiratJo) za účelom môjho odreagovania sa hraním CS keď prídem z práce. Ďakujem.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •