Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 15

Téma: Oživenie BaseBuilder módu

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Aug 2019
    Příspěvky
    26


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Oživenie BaseBuilder módu

    Čaute, v poslednej dobe som si všimol že sa niektorí hráči začali vracať k BaseBuilder módu, myslím si že by to bola šanca pre Kotelnu ako nalákať nejakých starších hráčov na späť, ale trebalo by aby sa ten mód celý úpravil a spravil sa tam nejaký poriadny update..

    Písal som to hofymu ten ma presmeroval sem na fórum že keď tu bude viac ohlasov že je možné že sa s tým bude niečo robiť, tak to dávam sem aby ste sa nejak k tomu vyjadrili, samozrejme hlavne tí ktorí ten mód poznajú a hrávali by tam :D.

    Môj návrh na update je taký že -

    - vymazať komplet cely ten mód čo tam je teraz,
    + pridať itemy, dropy itemov počas kola, nejaké bonusy pre VIP hráčov (stačia maličkosti)
    + špeciálne kolá pri ktorých hráči získavaju nejaké bonusy
    + a dalšich plno vecí ktoré by ten server oživili :)

  2. #2
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,090


    Odpověď: Oživenie BaseBuilder módu

    Ahoj, díky, že jsi to nahodil na fórum. Nevím, zda jsem tě pochopil správně, nabízel jsi vývoj navrhovaných funkcionalit?

  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    Aug 2019
    Příspěvky
    26


    Odpověď: Oživenie BaseBuilder módu

    Áno, kľudne by sa to čo som ja navrhol dalo upraviť, keďže väčšina hračov tu je zvyknutá na niečo iné, tak aby sa prišlo na chuť všetkym

  4. #4
    Pokročilý člen Avatar uživatele sUch
    Datum registrace
    Oct 2017
    Umístění
    Luna přírody
    Příspěvky
    108


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Oživenie BaseBuilder módu

    Čau.

    Citovat Původně založeno arogant Zobrazit příspěvky
    Môj návrh na update je taký že -

    - vymazať komplet cely ten mód čo tam je teraz,
    + pridať itemy, dropy itemov počas kola, nejaké bonusy pre VIP hráčov (stačia maličkosti)
    + špeciálne kolá pri ktorých hráči získavaju nejaké bonusy
    + a dalšich plno vecí ktoré by ten server oživili :)
    Bylo by to dost zajímavé, třeba ten drop itemů, ale pokud to neuděláš ty nebo někdo jiný, Kotel to určitě dělat nebude, nehledě na faktu, že i kdyby jsi něco takového už naprogramoval, kdo ví, jestli by se to vůbec dalo do provozu.
    Určitě bych nemazal celý mód, to je blbost. Já teda nevím jak ty, ale já žádné hráče na bb už pěkně dlouho neviděl, takže moc nevím, jak jsi přišel nato, že se někteří hráči vracejí. Podle mě by bohatě stačil reset statu, tím už se nedá nic zkazit.

  5. #5
    Nováček
    Datum registrace
    Aug 2019
    Příspěvky
    26


    Odpověď: Oživenie BaseBuilder módu

    Citovat Původně založeno sUch Zobrazit příspěvky
    Čau.



    Bylo by to dost zajímavé, třeba ten drop itemů, ale pokud to neuděláš ty nebo někdo jiný, Kotel to určitě dělat nebude, nehledě na faktu, že i kdyby jsi něco takového už naprogramoval, kdo ví, jestli by se to vůbec dalo do provozu.
    Určitě bych nemazal celý mód, to je blbost. Já teda nevím jak ty, ale já žádné hráče na bb už pěkně dlouho neviděl, takže moc nevím, jak jsi přišel nato, že se někteří hráči vracejí. Podle mě by bohatě stačil reset statu, tím už se nedá nic zkazit.
    Sám osobne hrávam na nemenovanom BaseBuilderi kde sa zmenil mód a hráči sa tam vrátili, tak isto jeden úplne unnamed portal mal ešte mesiac dozadu plný BaseBuilder server, všetko záleži len od toho ako je ten mód spracovaný a z vlastných skúseností viem povedať že reset statov na kotelna BB nepomôže. Hráči sú už zvyknutý na drop itemov, vylepšovanie statov, eventy počas kola ktoré sa automaticky spúšťajú. Klasicky BB by ich moc neohuril, a nieje ani dôvod aby tam hrali :)

  6. #6
    Nováček
    Datum registrace
    May 2020
    Příspěvky
    2


    Odpověď: Oživenie BaseBuilder módu

    Cau, ja by som bol za. S tym, ze by sa spravil ML minimalne v anglictine kvoli zahranicnym hracom. Tieto mody na styl zombie maju stale na zahranicnych serveroch celkom slusnu aktivitu, na to, ze tuto hru uz hra minimum ludi, no aj tak preco tomu nevenovat cas a neskusit to, hlavne pokial je niekto ochotny sa na tom podielat. A ak vies pawn, tak to je len + k tomu.

    Ak tu mozem dat ot, tak co tu sledujem uz dlhodobo(cca rok), tak na niektorych serveroch je celkovo aktivita denne doslova nulova max tak 2-4 ludia aj to len obcas a nachvilu, napr take HE granaty, snowball war, war3 frozen throne, rats atd.. tymto by som mozno bol aj za nejaku obmenu doslova mrtvych modov, neviem na kolko to je mozne a ci by tiez mal na to niekto cas, na nete som nasiel nejake zaujimave mody, posielam odkazy:
    BattleRoyale mod
    Halloween mod(github)
    Zombie Panic(github)
    Boss mod

    Posielam to cisto len ako prezentaciu modov ktore som nasiel a pridu mi byt celkom zaujimave, kazdy ma aj gameplay video + sma zdrojaky, akurat pri tom boss mode som si neni isty, ale na rychlo co som pozeral zdrojaky tak mi pride len ze sa jedna o doplnky do nejakeho zombie modu, nejedna sa o komplet mod, ale podla mna by sa to dalo pouzit aj samostatne bez modu.. Akurat na ten zombie a halloween mod su pre rehlds verziu zrejme. Sam som ich osobne neskusal cize funkcnost modov potvrdit neviem, vychadzam len z gameplay videi..Kludne ak sa k tomu chce niekto vyjadrit moze, je to len navrh, sorrry ze to pisem do tvojej temy a nezakladam na to svoju vlastnu, ak bude treba tak zalozim.

  7. #7
    Nováček
    Datum registrace
    Aug 2019
    Příspěvky
    26


    Odpověď: Oživenie BaseBuilder módu

    Citovat Původně založeno qwqww Zobrazit příspěvky
    Cau, ja by som bol za. S tym, ze by sa spravil ML minimalne v anglictine kvoli zahranicnym hracom. Tieto mody na styl zombie maju stale na zahranicnych serveroch celkom slusnu aktivitu, na to, ze tuto hru uz hra minimum ludi, no aj tak preco tomu nevenovat cas a neskusit to, hlavne pokial je niekto ochotny sa na tom podielat. A ak vies pawn, tak to je len + k tomu.

    Ak tu mozem dat ot, tak co tu sledujem uz dlhodobo(cca rok), tak na niektorych serveroch je celkovo aktivita denne doslova nulova max tak 2-4 ludia aj to len obcas a nachvilu, napr take HE granaty, snowball war, war3 frozen throne, rats atd.. tymto by som mozno bol aj za nejaku obmenu doslova mrtvych modov, neviem na kolko to je mozne a ci by tiez mal na to niekto cas, na nete som nasiel nejake zaujimave mody, posielam odkazy:
    BattleRoyale mod
    Halloween mod(github)
    Zombie Panic(github)
    Boss mod

    Posielam to cisto len ako prezentaciu modov ktore som nasiel a pridu mi byt celkom zaujimave, kazdy ma aj gameplay video + sma zdrojaky, akurat pri tom boss mode som si neni isty, ale na rychlo co som pozeral zdrojaky tak mi pride len ze sa jedna o doplnky do nejakeho zombie modu, nejedna sa o komplet mod, ale podla mna by sa to dalo pouzit aj samostatne bez modu.. Akurat na ten zombie a halloween mod su pre rehlds verziu zrejme. Sam som ich osobne neskusal cize funkcnost modov potvrdit neviem, vychadzam len z gameplay videi..Kludne ak sa k tomu chce niekto vyjadrit moze, je to len navrh, sorrry ze to pisem do tvojej temy a nezakladam na to svoju vlastnu, ak bude treba tak zalozim.
    Ten nápad s tým jazykom je good, dá sa s tým pracovať, pawnu sa venujem už nejakú dobu a mám už za sebou aj pár projektov, niektoré úspešné a niektoré neúspešne.. A k tomu BattleRoyale módu, niečo také tu už bolo, len to bolo spravené na taký iný štýl, keby sa to spraví na klasický štýl serveru, tak si myslím že by si to nejakých fanúšikov našlo, ale pri tomto móde by som nechal skôr zameranie na zahraničných hráčov, čiže server v anglickom jazyku..

    Aj tak nič tu nezáleži od nás, všetko záleži na Kotlovi či s tým niečo chce on robiť, alebo aspoň dať niekomu právo s tým niečo robiť, nič mu to nezoberie, môže mu to len dať v takomto štádiu. :D

  8. #8
    Pokročilý člen Avatar uživatele sUch
    Datum registrace
    Oct 2017
    Umístění
    Luna přírody
    Příspěvky
    108


    Odpověď: Oživenie BaseBuilder módu

    Citovat Původně založeno arogant Zobrazit příspěvky
    Sám osobne hrávam na nemenovanom BaseBuilderi kde sa zmenil mód a hráči sa tam vrátili, tak isto jeden úplne unnamed portal mal ešte mesiac dozadu plný BaseBuilder server, všetko záleži len od toho ako je ten mód spracovaný a z vlastných skúseností viem povedať že reset statov na kotelna BB nepomôže. Hráči sú už zvyknutý na drop itemov, vylepšovanie statov, eventy počas kola ktoré sa automaticky spúšťajú. Klasicky BB by ich moc neohuril, a nieje ani dôvod aby tam hrali :)
    Já jsem myslel, že myslíš tenhle portál, že se k němu začali vracet, nepochopil jsem to, omlouvám se. Kotelna nikdy nebyla založena na kvantitě, ale spíš na kvalitě (alespoň podle toho, jak se vždy vše prezentovalo a jak to alespoň na mě působilo) a od toho se taky odvíjela ta jednoduchost. (opět, je to jen můj pohled, může být chybný). Podle mě to je fajn nápad, když něco dáte dohromady, nebo kdyby se cokoliv realizovalo, ale já sám bych si asi radši zahrál v plném počtu BB na Kotelně takový, jaký vždy byl. Ale určitě jsem pro jakýkoliv nápad, koneckonců, taky už se opravdu natom nemá co zkazit.

  9. #9
    Nováček
    Datum registrace
    Aug 2019
    Příspěvky
    26


    Odpověď: Oživenie BaseBuilder módu

    Citovat Původně založeno sUch Zobrazit příspěvky
    Já jsem myslel, že myslíš tenhle portál, že se k němu začali vracet, nepochopil jsem to, omlouvám se. Kotelna nikdy nebyla založena na kvantitě, ale spíš na kvalitě (alespoň podle toho, jak se vždy vše prezentovalo a jak to alespoň na mě působilo) a od toho se taky odvíjela ta jednoduchost. (opět, je to jen můj pohled, může být chybný). Podle mě to je fajn nápad, když něco dáte dohromady, nebo kdyby se cokoliv realizovalo, ale já sám bych si asi radši zahrál v plném počtu BB na Kotelně takový, jaký vždy byl. Ale určitě jsem pro jakýkoliv nápad, koneckonců, taky už se opravdu natom nemá co zkazit.
    Kotelna nemusela byt založená na kvantite, ale tú kvantitu by každý ocenil, pre každého by bolo potešením že sa pozrie na server list a uvidí tam o niekoľko hráčov viac (tým netvrdím že to zachráni jeden BB mód). Ale každému sa nedá vyhovieť a verím tomu že by si dosť hráčov rád zahralo na starom BB čo bol tu, ale je rok 2023 a ten mód je už celkom dosť mimo hry :D. Keď sa spojí kvantita a kvalita tak je možnosť to trošku oživiť :)

  10. #10
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Oct 2018
    Umístění
    Západ ČR
    Příspěvky
    297


    Odpověď: Oživenie BaseBuilder módu

    Citovat Původně založeno qwqww Zobrazit příspěvky
    Cau, ja by som bol za. S tym, ze by sa spravil ML minimalne v anglictine kvoli zahranicnym hracom. Tieto mody na styl zombie maju stale na zahranicnych serveroch celkom slusnu aktivitu, na to, ze tuto hru uz hra minimum ludi, no aj tak preco tomu nevenovat cas a neskusit to, hlavne pokial je niekto ochotny sa na tom podielat. A ak vies pawn, tak to je len + k tomu.

    Ak tu mozem dat ot, tak co tu sledujem uz dlhodobo(cca rok), tak na niektorych serveroch je celkovo aktivita denne doslova nulova max tak 2-4 ludia aj to len obcas a nachvilu, napr take HE granaty, snowball war, war3 frozen throne, rats atd.. tymto by som mozno bol aj za nejaku obmenu doslova mrtvych modov, neviem na kolko to je mozne a ci by tiez mal na to niekto cas, na nete som nasiel nejake zaujimave mody, posielam odkazy:
    BattleRoyale mod
    Halloween mod(github)
    Zombie Panic(github)
    Boss mod

    Posielam to cisto len ako prezentaciu modov ktore som nasiel a pridu mi byt celkom zaujimave, kazdy ma aj gameplay video + sma zdrojaky, akurat pri tom boss mode som si neni isty, ale na rychlo co som pozeral zdrojaky tak mi pride len ze sa jedna o doplnky do nejakeho zombie modu, nejedna sa o komplet mod, ale podla mna by sa to dalo pouzit aj samostatne bez modu.. Akurat na ten zombie a halloween mod su pre rehlds verziu zrejme. Sam som ich osobne neskusal cize funkcnost modov potvrdit neviem, vychadzam len z gameplay videi..Kludne ak sa k tomu chce niekto vyjadrit moze, je to len navrh, sorrry ze to pisem do tvojej temy a nezakladam na to svoju vlastnu, ak bude treba tak zalozim.
    battleroyale tu už byl

  11. #11
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395


    Odpověď: Oživenie BaseBuilder módu

    Pro battleroyal máme vytvořené supermapy a já dělal super systém, ale bohužel to Valve během vývoje módu zazdilo omezením klienta, takže by se to muselo zas předělávat a na to už nemám čas.

  12. #12
    Nováček
    Datum registrace
    Aug 2019
    Příspěvky
    26


    Odpověď: Oživenie BaseBuilder módu

    Veď už nemáš čas na nič :D, už to tu pôjde len dole vodou

  13. #13
    Server admin Avatar uživatele Mlýn
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    Al Wakrah, Qatar
    Příspěvky
    507

    *VIP*



    Odpověď: Oživenie BaseBuilder módu

    Nie každý žije životom cska. Dal tu do toho viac času, ako ty do dýchania.

  14. #14
    Nováček
    Datum registrace
    Aug 2019
    Příspěvky
    26


    Odpověď: Oživenie BaseBuilder módu

    Životom CSka tu žije len pár ľudí a ja k ním určite nepatrím :D A ak si si nevšimol, napisal som že UŽ nemá čas na nič peace

  15. #15
    Pokročilý člen Avatar uživatele sUch
    Datum registrace
    Oct 2017
    Umístění
    Luna přírody
    Příspěvky
    108


    Odpověď: Oživenie BaseBuilder módu

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Pro battleroyal máme vytvořené supermapy a já dělal super systém, ale bohužel to Valve během vývoje módu zazdilo omezením klienta, takže by se to muselo zas předělávat a na to už nemám čas.
    Citovat Původně založeno arogant Zobrazit příspěvky
    Veď už nemáš čas na nič :D, už to tu pôjde len dole vodou

    Já vím, že je to opět už mrtvé téma a myšlenka tématu nepatří k moji odpovědi, ale myslím si, že se opomenul dost podstatný fakt, kterým bylo, že Kotel připravoval skvělý mód, který jsme si opět mohli s chutí zahrát. A i přesto, že do něho dal dost času a všechna ta práce nakonec přišla vniveč, nakonec dostane odpověď zmíněnou v citaci výše uvedenou. Upřímně, kdo by potom měl chuť dělat cokoliv pro takové rozmazlené hajzlíky (bez prominutí se vší slušností). Chtěl bych tedy jen podotknout, že z mého úhlu pohledu to není Kotel, ale hráči, kteří můžou za tento umělý úpadek jakékoliv snahy o renesanci CS 1.6. Budte příště prosím všímavější a citlivější, díky.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •