Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 24 z 24

Téma: [ čekání na demo ] heh --> [I]n[L]ove[S]v[K]_

  1. #16
    Nováček Avatar uživatele GigaGuy
    Datum registrace
    Apr 2018
    Příspěvky
    22

    *VIP*

    Odpověď: [ čekání na demo ] heh --> [I]n[L]ove[S]v[K]_

    Citovat Původně založeno InLoveSvK Zobrazit příspěvky
    Tak to máme asi každý iný FPS lock, kedže mne to okamžite locknulo na 60 po tom ako som si tam hodil :D:D
    Máš program skrz ktorý cheatuješ, keby to máš v configu, presne tento text ti vypisuje každých pár sekúnd in-g, tebe to vždy napísalo iba keď si si prepnul fpska
    Tady jde vidět jak moc si vytrvalý a dedikovaný najít tu nejvíc blbou díru, kterou máte v systému. Podle mého názoru by to mělo být poznat i z kódu, ale v tom si nejsem zcela jistý, čiže do toho vám kecat nebudu.
    Každopádně, klidně si buď ignorant a mysli si, že mám "program na cheatování", pokud ti to ušetří tvoje křehké ego. Klasický člověk, který nevidí za svojí pravdu, tleskám.

    Zkus si prosím přečíst tuhle tvojí část ještě jednou a taky ti to možná i jednou dojde. Očividně nebudeš ten nejbystřejší. Hodně štěstí!

    Citovat Původně založeno InLoveSvK Zobrazit příspěvky
    Máš program skrz ktorý cheatuješ, keby to máš v configu, presne tento text ti vypisuje každých pár sekúnd in-g, tebe to vždy napísalo iba keď si si prepnul fpska
    --------------

    Jenom doufám, že na konci téhle debaty dostanu omluvu.
    Zase díky za čas, chlapci. :D :D

    S pozdravem,

    heh

  2. #17
    Server admin Avatar uživatele Ejo
    Datum registrace
    May 2012
    Příspěvky
    435

    *VIP*

    Re: [ čekání na demo ] heh --> [I]n[L]ove[S]v[K]_

    Vzhladom na to, že si si vedomý toho, že je na danom serveri určený nejaký lock na FPS, ktorý keď obídeš ťa upozorní na nedovolené nastavenie, ako aj na skutočnosť, že keď ťa to zo servera kickuje pre upozornenie, že používaš nedovolené nastavenia si sa tieto upozornenia rozhodol ignorovať, si myslím, že je ban oprávnený a som proti udeleniu UB. Možno niekde inde ťa budú vítať s otvorenou náručou a tešiť sa z toho, keď budeš obchádzať povolené nastavenia. Veď taktiež používanie napríklad takého WH je v pohode, veď ti to samé nestriela a keby predsa tvorcovia nechceli aby si ho používal, tak by preprogramovali celú hru aby to možné nebolo však? ;) tak skús niekde kde sa im táto tvoja logika páči, veľa šťastia :)

  3. #18
    Nováček Avatar uživatele GigaGuy
    Datum registrace
    Apr 2018
    Příspěvky
    22

    *VIP*

    Odpověď: Re: [ čekání na demo ] heh --> [I]n[L]ove[S]v[K]_

    Citovat Původně založeno Ejo Zobrazit příspěvky
    Vzhladom na to, že si si vedomý toho, že je na danom serveri určený nejaký lock na FPS, ktorý keď obídeš ťa upozorní na nedovolené nastavenie, ako aj na skutočnosť, že keď ťa to zo servera kickuje pre upozornenie, že používaš nedovolené nastavenia si sa tieto upozornenia rozhodol ignorovať, si myslím, že je ban oprávnený a som proti udeleniu UB. Možno niekde inde ťa budú vítať s otvorenou náručou a tešiť sa z toho, keď budeš obchádzať povolené nastavenia. Veď taktiež používanie napríklad takého WH je v pohode, veď ti to samé nestriela a keby predsa tvorcovia nechceli aby si ho používal, tak by preprogramovali celú hru aby to možné nebolo však? ;) tak skús niekde kde sa im táto tvoja logika páči, veľa šťastia :)
    1. Konečně srozumitelná odpověď.. ale i přesto mi tam pár věcí nesedí.


    2. Možná jsem ignoroval opakovaně upozornění, ale stále si nemyslím, že tohle je případ k perma banu. :) Můžu mít vsync na 1 a jsem si jistý, že ban nedostanu, tak v čem je rozdíl?
    Přirovnávat něco takovýho k WH? Trošku přehnaný, nemyslíš? Moje logika je zlá, ale ta vaše je naprosto geniální. :D Číslicovka by byla vaše!

    Čím víc tady toho čtu, tak ani vy pomalu nevíte za co jsem dostal ban. :) Jeden sgs scripty, pak mám program, pak FPS, jeden zmatenec emulátor. Tak jak to je, kluci? Chtělo by to verdikt. :)
    Neříkal bych tomu ani obcházení... doslova ten lock prostě nefunguje, to je rozdíl. Co jsem koukal, tak moc lidí nedostalo perm ban za fps_override 1. + Ban za fps na HnsTraining - kdo tady mluvil s logikou?
    Jít o interní/externí cheat, neřeknu ani slovo, ale být natolik líný pohnout jakýmkoliv prstem a dělat s tím něco, tomu říkám extrém.

    Když se vrátíme k tvému příkladu, tak přeci když se objeví ve hře nějaký bug, nějaká chyba, tak tvůrcové URČÍTĚ nemají žádný zájem to opravit. Vůbec netušíš o čem píšeš. Teď Pardon! Ale s prominutím si sereš do huby. (Nevím už jak to napsat slušně)

    Řešit jedince, pecka, ale co řešit problém? No Kotelna v žádným případě.

    ----------------------
    Buď UB, nebo aspoň zkrácení. :) Vy chlapci už nevíte co psát.
    Přejí pěkný den.

    S pozdravem,

    heh

  4. #19
    Server admin Avatar uživatele Ejo
    Datum registrace
    May 2012
    Příspěvky
    435

    *VIP*

    Re: [ čekání na demo ] heh --> [I]n[L]ove[S]v[K]_

    Myslím si, že môj názor som vyjadril dostatočne jasne a zrozumiteľne, v prípade, že rozhodne "vyššia moc", že to je v poriadku a súhlasia s takýmto tvojim spôsobom hry tak ok. Ale môj názor je naďalej, že som proti UB a to z vyššie popísaných dôvodov. Ďalej sa nemám k čomu vyjadrovať, nakoľko by sme si tu mohli argumentovať každú blbosť v bodoch od 1. po bod XYZ. donekonečna a pekne si ich číslovať ako si to urobil aj ty :)

    Znovu ti prajem veľa šťastia a aj ja tebe prajem pekný deň!

    S pozdravom,

    Ejo

  5. #20

    Odpověď: [ čekání na demo ] heh --> [I]n[L]ove[S]v[K]_

    problém sme vyriešili, máš ban.


  6. #21
    Nováček Avatar uživatele GigaGuy
    Datum registrace
    Apr 2018
    Příspěvky
    22

    *VIP*

    Odpověď: [ čekání na demo ] heh --> [I]n[L]ove[S]v[K]_

    Citovat Původně založeno InLoveSvK Zobrazit příspěvky
    problém sme vyriešili, máš ban.
    To je určitě ten problém, to si uhádnul.
    GL, snad si nebyl pohoršen nebo ublížen.

    ----------------------
    Nevadí, to se taky stává.

    S pozdravem,

    heh

  7. #22
    Server admin
    Datum registrace
    May 2015
    Umístění
    Střílecí + jump servery
    Příspěvky
    589

    Odpověď: [ čekání na demo ] heh --> [I]n[L]ove[S]v[K]_

    Nevim o co se snazis. Byl si na FPSka upozornen spoustukrat, dokonce i banem a stejne v tom pokracujes, jen s tim, ze si davas pozor na to, aby admini, kteri te na to upozornovali, nebyli na serveru. Moc dobre vis, ze diky tomu ses schopnej byt rychlejsi nez ostatni a porad toho zneuzivas. Cituji tebe "ale tak stačí si udělat svůj fps unlock a to je též takovej sh".
    Pevne doufam, ze ti ten ban zustane, zaslouzis si ho.
    "Nám nepřísluší zvládnout všechny temné síly světa a všechny zvraty historie. Musíme ale udělat, co můžeme, pro dobro let, do nichž jsme vrženi, vykořeňovat zlo na polích, která známe, aby ti, kdo přijdou po nás, mohli obdělávat čistou zemi. Jaké počasí budou mít, o tom nerozhodneme."
    -J. R. R. Tolkien

  8. #23
    Server admin
    Datum registrace
    Jun 2016
    Umístění
    ..občas mimo realitu...
    Příspěvky
    321

    Odpověď: [ čekání na demo ] heh --> [I]n[L]ove[S]v[K]_

    Nepodváděl jsem...tak jo ale jen jednou...tak jo víckrát ale málo...tak jo víckrát hodně, ale nevšiml jsem si...tak jo, podváděl jsem často, hodně, všiml jsem si, ale vlastně to není podvod.
    JE TO PODVOD, JE TO CHEAT A JE TO NA PERMU.
    Možná ti to pomůže v životě, že ze všeho se vykecat nejde.
    Normální člověk aspoň napíše, že to udělal a že toho lituje, nebo že to byl brácha nebo táta, ale ty zapíráš jak zkušený recidivista. Nemáš tu co dělat.
    Sorry, že vám hoši kecám do vašeho modu... ;-)

  9. #24
    Nováček Avatar uživatele GigaGuy
    Datum registrace
    Apr 2018
    Příspěvky
    22

    *VIP*

    Arrow Odpověď: [ čekání na demo ] heh --> [I]n[L]ove[S]v[K]_

    Citovat Původně založeno plejerplejer Zobrazit příspěvky
    Nepodváděl jsem...tak jo ale jen jednou...tak jo víckrát ale málo...tak jo víckrát hodně, ale nevšiml jsem si...tak jo, podváděl jsem často, hodně, všiml jsem si, ale vlastně to není podvod.
    JE TO PODVOD, JE TO CHEAT A JE TO NA PERMU.
    Velice inteligentní odpověď. Pokud sám vím, tak si přes celou debatu držím svojí jedné věci. Většina z vás mě tady mrdá za jiný důvody, pomatenci. Nejhorší jednota u nás.
    Ale přece jenom, kdybych byl v téhle komunitě takhle dlouho, tak už mám taky IQ na bodu mrazu.

    Nebudu tady pošťuchovat.. ta pauza tady a částečné zapomenutí na tenhle thread mi dělala o mnohem lépe na mojí psychickou stránku.
    Čiže nebudu rozepisovat sáhodlouhé zprávy a romány, ať se trochu ušetřím. Podle mého už tady bylo všechno řečeno.

    Díkes chalani
    Přeju pěkný den!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •