Zobrazit výsledky od 1 do 5 z 5

Téma: nikii --> Burak

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2022
    Příspěvky
    5

    nikii --> Burak

    Vypis z konzole:


    [AMXBANS] ================================================
    [AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 297631)
    [AMXBANS] Mas 2 hodin a 59 minut do vyprseni BANU
    [AMXBANS] autoid: neni
    [AMXBANS] Duvod banu: 'demence, provokace'
    [AMXBANS] Zabanovany nick(1): < nikii >
    [AMXBANS] Tvuj nick: nikii
    [AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:1:78109101
    [AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:1:78109101
    [AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 178.41.19.43
    [AMXBANS] Tvoje IP adresa: 178.41.19.43
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Ban dal admin: < Burak >
    [AMXBANS] Server: csko.cz | Deathrun (deathrun_army_fixed)
    [AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
    [AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
    [AMXBANS] ================================================
    Kicked by Console: You are BANNED. Check your console.
    Kicked : You are BANNED. Check your console.


    Poznamka:


    Zdravim, prosim admina Burak o vysvetlenie jeho genialneho dovodu banu a tiez o zdoraznenie bodu toho pravidla, ktore som porusil. Za skore vybavenie ziadosti vopred dakujem.

  2. #2
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,461

    Odpověď: nikii --> Burak

    Ban vypršel a vlastně jsem ti ho ani nechtěl dávat. Bohužel tvoje dětinské chování a hraní si na frajírka bylo až příliš egoistické. Změnil jsem ti nick možná třikrát, protože to někomu jednoduše vadilo a tobě pouze stačilo upustit od chování puberťáka. Kdyby to byl někdo, komu je to jedno, tak nic neřeším. Navíc jsem se dozvěděl, že ten nick jsem ti neměnil jenom já, stejně jako jsem tě neupozorňoval jenom já. Bohužel tvrdohlavému nevysvětlíš. Není to ani můj mód, takže jsem tam takové věci řešit banem ani nechtěl, ale nedal sis říct.

    Přímo k banu. Kopírování to tak úplně nemuselo být, vzhledem k tomu, že nick není stejný. Jde ale o jasnou a zbytečnou provokaci, které by si všiml naprosto každý a když ti někdo jasně a zřetelně řekne, že mu to vadí, tak ty jasně a zřetelně to máš přestat dělat. No nedal sis říct, proto i důvod demence.

    Obcházení banu jsem ti ani neřešil, když se jedná o tak krátký ban a žádné toxické chování už nebylo.

  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2022
    Příspěvky
    5

    Odpověď: nikii --> Burak

    Mas pravdu, ban vyprsal a ked si mi ho vlastne ani nechcel davat, tak si ho ani davat nemal. Moje "detinske chovanie" vyplyvalo iba z detinskych staznosti hracky nikiii, ktorej proste nieco vadilo a vsetci sa z toho mame pokakat. Nuz bohuzial, nick nikii fakt nie je nic originalne, naviac vyplyva aj z mien, ktore sa normalne nachadzaju v kalendari. Nepoviem keby kopirujem nieco zlozitejsie a originalne, ako napr. BagrolD (s malym l), ale ked sa volam Nikolas, je snad uplne prirodzene, ze si mozem dat nick nikii. Nikomu nepatri, nie je rezervovany, tak ho spokojne mozem vyuzivat ja. Kotelna umoznuje skvelu vec, a to rezervovat si nick. Pokial slecnu nejaky nick pohorsuje, uraza, provokuje, alebo vytaca, moze si vsetky taketo nicky zaplatit a rezervovat. Inak je to, ze ju to provokuje sice pekne, ale prd platne. Ja som sa za nikoho nevydaval, kazdy vedel ze nie som "nikiii", kazdy vidi moje steam ID, steameri aj fotku.

    Uz to, ze si mi zmenil nick, pretoze to niekomu jednoducho vadilo je hruba chyba. Tvoja uloha je predsa dohliadat na dodrziavanie pravidiel, nie na subjektivne pocity individualit. To je tak absurdne, ako by som sa ja zacal stazovat, ze ma provokuje nick BuRaK, tak si ho laskavo zmen. Naviac som nikiii po jej hlupych vyzvach jednoznacne povedal, ze ked pekne poprosi, tak si ten nick zmenim, na co ona reagovala, ze ona velka pani o nic prosit nebude a ze mi ho zmeni admin. Ty si sa v tomto smere choval ako jej poskok, a preto som na teba reagoval tak ako reagoval. Je pravda, ze si ma na nieco upozornoval, ale upozornoval si ma na konanie, ktore nie je v rozpore s pravidlami, preto som tvoje upozornenia nebral na ohlad. Ak porusim pravidla a upozornis / potrestas ma, som s tym ok. Ak nic neporusujem, tak ma nechaj hrat tak, ako uznam za vhodne.

    Na zaver: To, ze niekomu nieco vadi a zretelne mi to povie, urcite nie je dovod na to prestat to robit. Ak to nie je proti pravidlam servera, tak bohuzial. Co to je preboha za hlupost. To teraz mozem zacat hovorit hracom nech ma prestanu prekonavat v ranku, pretoze mi to vadi a provokuje ma to? Sam sa nad tym zamysli. A P.S. Ja ti diagnozu demencie nestanovujem a ani ta nijako neurazam, tak si vyprosim, aby si to robil ty mne.
    Naposledy upraveno KroM; 22-04-23 v 21:16. Důvod: doplnenie prispevku miesto duplicitnej odpovede

  4. #4
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2022
    Příspěvky
    5

    Odpověď: nikii --> Burak

    Pridal sa dalsi krasavec, takze nech sa paci, len tak z nudy.

    AMXBANS] ================================================
    [AMXBANS] Zabanovan adminem Troy
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Duvod: 'len tak z nudy'
    [AMXBANS] Delka: '1 den'
    [AMXBANS] Tvoje SteamID: 'STEAM_0:1:78109101'
    [AMXBANS] Tvoje IP: '178.41.19.43'
    [AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
    [AMXBANS] ================================================
    'nikii' byl zabanovan na '1 den'.

  5. #5
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,090

    Odpověď: nikii --> Burak

    Zde popsáno a uzavřeno: https://csko.cz/forum/showthread.php?75967-nikii-Troy
    Díky za pochopení a respektování situace.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •