Zobrazit výsledky od 1 do 1 z 1

Téma: Semi-Auto střelba

  1. #1


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Lightbulb Semi-Auto střelba

    Zdravím, již je to dlouho co mě napadla tato malá vychytávka, ale dnes mě napadlo ji sdílet =) "Semi-Auto" střelba se může velmi hodit, pokud je potřeba střílet do dálky - jako např. Dust II long, kde na nějaký spray s ak-47 můžete zapomenout, a tak je tu tento jednoduchý alias.

    //Semi-Auto střelba - by aIree
    /-Zap. / Vyp.
    alias "DA.z/v" "DA.z"
    alias "DA.z" "bind mouse1 +DA; cl_crosshair_color 150; alias DA.z/v DA.v"
    alias "DA.v" "bind mouse1 +attack; cl_crosshair_color 250; alias DA.z/v DA.z"
    bind "mouse3" "DA.z/v"
    /-Střelba
    alias "+DA" "+attack; wait; -attack"
    alias "-DA" "+attack; wait; -attack"

    Vysvětlení:
    Po stisknutí mouse3 (kolečka) se vám přepne mód na Semi-Auto, když stisknete tlačítko pro střelbu, vystřelíte jeden náboj, když ho pustíte, vystřelíte opět jeden náboj, s troškou cviku super užitečný =) Stisknutím kolečka podruhé přejdete zpět do Full-Auto módu.
    Pozn.: Občas se mi stávalo, že jsem zapomněl jaký to mód mám vlastně aktivní a několikrát mě to i překvapilo, když jsem náhle potřeboval sprayovat - a ejhle =D Tak jsem přidal takovou drobnost. Pokud budete mít běžný mód, váš crosshair bude "světle" červený, pokud ale přepnete na Semi-Auto, crosshair nabyde tmavě červené barvy =)
    Pokud nemáte zájem o změny barvy crosshairu, z aliasů odstraňte příkazy cl_crosshair_color x;. A teď už jen s radostí do toho =) Pokud to pomohlo nebo máte dotazy, můžete se mi ozvat tady, nebo třeba na discord, Janleitner#8009 ; příp. E-mail honzaleitner004@seznam.cz , budu rád =)
    PS.: Zde je odkaz na minulý alias - zmenšení crossu při ducku i s cl_dynamiccrosshair 0 =D https://csko.cz/forum/showthread.php...miccrosshair-0
    Naposledy upraveno aIree; 06-07-23 v 19:35. Důvod: vsuvka

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •