Zobrazit výsledky od 1 do 5 z 5

Téma: nikii --> Troy

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2022
    Příspěvky
    5

    nikii --> Troy

    Vypis z konzole:


    [AMXBANS] ================================================
    [AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 297647)
    [AMXBANS] Mas 23 hodin, 45 minut a 3 vterin do vyprseni BANU
    [AMXBANS] autoid: neni
    [AMXBANS] Duvod banu: 'len tak z nudy'
    [AMXBANS] Zabanovany nick(1): < nikii >
    [AMXBANS] Tvuj nick: nikii
    [AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:1:78109101
    [AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:1:78109101
    [AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 178.41.19.43
    [AMXBANS] Tvoje IP adresa: 178.41.19.43
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Ban dal admin: < Troy >
    [AMXBANS] Server: csko.cz | Deathrun (deathrun_cliffez)
    [AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
    [AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
    [AMXBANS] ================================================


    Poznamka:


    Separatny ban, separatna ziadost

  2. #2
    Server admin Avatar uživatele Troy
    Datum registrace
    Apr 2019
    Umístění
    in LXST CXNTURY
    Příspěvky
    231

    Odpověď: nikii --> Troy

    čau kamoš, ty to musíš mať v hlave dobre pomiešané ale aj takí ľudia bohužiaľ existujú, neviem načo zakladáš túto žiadosť, keď si na to bol už napomenutý jedným adminom, a ty si veselo ďalej pokračuješ v provokovaní (nemám záujem aby mi písali ľudia na steame že nejaký týpek sa nevie poučiť z predošlého banu. Maj sa krásne a dospej, čau.

    E: kľudne obchádzaj, s tým si moc nepomôžeš.
    https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=297648
    Naposledy upraveno Troy; 22-04-23 v 22:01.

  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2022
    Příspěvky
    5

    Odpověď: nikii --> Troy

    Zakladam ju prirodzene preto, pretoze si nie som vedomy porusenia akehokolvek pravidla. Asi by ste mali zoznam pravidiel aktualizovat, nakolko tam nevidim ziaden bod, ktory by poukazoval na to, ze je zakazane mat nick "nikii". Preto ziadam o vyjadrenie nie teba, nie Buraka, ale niekoho z vedenia serveru. Rovnako sa v predoslej ziadosti o UB nevyjadril nikto z vedenia, preto som nevidel problem v pokracovani toho, co som robil, pretoze ako pisem aj tam a v podstate to potvrdzuje aj Burak, o kopirovanie nicku sa nejedna.
    Naposledy upraveno KroM; 23-04-23 v 03:06.

  4. #4
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2022
    Příspěvky
    5

    Odpověď: nikii --> Troy

    Zaroven doplnim dalsie informacie.

    Dnes som sa napojil na server s nickom "nikii" v case, ked sa na serveri nachadzal len Pajky. Viacero ludi moze dosvedcit, ze dany nick som pouzival prvykrat a aj bezne v case, ked osoba, ktoru som udajne chcel "provokovat", ci "kopirovat" na serveri ani nebola. Mozno po 5 minutach mojej dnesnej hry sa napojila "nikiii", ktora zjavne od stvrtku refreshovala servery so zoznamom hracov a cakala len na to, kedy a kde by ju niekto mohol "provokovat" a prve na co reagovala bol moj nick a ci som nepochopil, ze ho nemam pouzivat. Pokojne si precitajte dnesnu konverzaciu v chatlogu, dozviete sa mimo ine, ze ma tam urazala privlastkami, ze som hlupy alebo ci som chory, na co som jej len slusne reagoval. Nikoho som neprovokoval, ale dana slecna samozrejme zavolala kamaratika admina na steame, ktory aj bez akehokolvek varovania / kicku, rovno udelil ban na den ako poslusny psik.

    Viem, ze v pravnom systeme existuje institut precedensu, kedy sa na zaklade rozhodnutia isteho sudcu mozu rovnake pripady posudzovat aj dalsimi sudcami rovnako. Problem je v tom, ze radovy herny admin nie je sudca, ale skor ekvivalent policajta. Mne tu stale chyba vyjadrenie "sudcu", cize nadriadenych tychto adminov (k ich reasonom banu fakt skoda reci, to uz posudte sami aku to ma uroven). Ak mi vedenie povie, ze ako Nikolas mam zakaz pouzivat nick nikii, aj ked som tak bezne volany v reale (schvalne nemam jedno i, pretoze to by si slecna Nikolka mohla vysvetlit ako kopirovanie jej steam nicku), budem to plne respektovat, len to prosim aj doplnte do pravidiel, ze tento nesmierne komplikovany a originalny nick je zakazany, pretoze poburuje vasu skvelu ctenu hracku, ktoru tato komunita tak zboznuje.
    Naposledy upraveno KroM; 22-04-23 v 23:05. Důvod: doplnenie

  5. #5
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,090

    Odpověď: nikii --> Troy

    Ahoj, nick se sice neshoduje na 100 %, ale přesto může být zaměnitelný, a tedy s nárokem na ochranu ze strany adminů před používáním jiným hráčem. Hráčka s daným nickem je v komunitě a na daném serveru poměrně známá na to, aby byl nick označený za neunikátní, byť se tvůj liší o jedno písmeno.
    Je to specifický případ a primárně závisí na okolnostech: zda to vadí majiteli modifikovaného nicku, zda je to jen shoda náhod a nick používáš dlouhodobě i na jiných serverech/účtech/hrách nebo šlo o inspiraci danou hráčkou, zda bylo cílem se za hráčku vydávat, provokovat ji nebo jinak zesměšnit. K provokaci nemusí být původní majitel na serveru přítomný. Jde o orientační výčet, nemusí být splněny všechny body. Řešení by měla předcházet domluva, změna nicku, kick, apod., což bylo splněno.

    V tomto případě jsem ban zrušil, protože neobsahoval akceptovatelný důvod ('len tak z nudy' není platný důvod banu), ale v budoucnu může být opět udělen viz situace výše uvedené.
    Pokud bys daný nick používal dlouhodobě a i jinde, dokázal bych to pochopit, ale takto je inspirace hráčkou zřejmá a pokud jí to vadí, bylo postupováno správně.
    Naposledy upraveno hofy; 23-04-23 v 14:09.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •