Zobrazit výsledky od 1 do 6 z 6

Téma: Allekejj (jiny hrac) --> ):

  1. #1

    Allekejj (jiny hrac) --> ):

    Vypis z konzole:

    Mas BAN pro tento server! (id 297766)
    [AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
    [AMXBANS] autoid: '368675'
    [AMXBANS] Duvod banu: 'whcko kamos'
    [AMXBANS] Zabanovany nick(0): < Allekejj >
    [AMXBANS] Tvuj nick: (1)Player
    [AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_1:0:839315685
    [AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_1:0:839315685
    [AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 178.40.241.165
    [AMXBANS] Tvoje IP adresa: 178.40.241.165
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Ban dal admin: < ): >
    [AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only


    Poznamka:


    Dobry den,

    Chcem podat odvolanie v suvislosti s banom, ktory mi bol udeleny vo vasej hre Counter-Strike:1.6. Som hracom tejto hry uz dlhsiu dobu a som velmi sklamany z rozhodnutia, ktore viedlo k mojmu banu. Som presvedceny, ze sa jedna o omyl a chcel by som poziadat o reviziu tejto situacie.

    Dovodom banu, ktory mi bol udeleny, mi nebolo jasne vysvetlene a nemam podozrenie na porusenie pravidiel alebo nejaky iny nevhodny cin zo svojej strany. Chcel by som vas poziadat o dodatocne informacie o tom, co konkretne som urobil nespravne a aky pravidel som porusil. Verim, ze existuje nedorozumenie alebo chyba, ktora sa stala pri kontrole a rozhodovani o mojom banu.

    Vazim si vasu pracu a usilie, ktore venujete na spravodlive a bezchybne fungovanie komunity. Vyzyvam vas, aby ste presetrili tuto situaciu a zvazili moje odvolanie. Bol by som vdacny, ak by ste mi poskytli prilezitost vysvetlit svoju stranu pripadu alebo poskytnut dalsie dokazy, ktore by mohli pomoct pri revizii mojej situacie.

  2. #2
    Server admin
    Datum registrace
    Mar 2018
    Umístění
    Jailbreak
    Příspěvky
    615

    Odpověď: Allekejj (jiny hrac) --> ):

    Ahoj, toto je screenshot tvojej obrazovky.
    Pozor na neschopných, sú schopný všetkého.

    „Only you... can make this world seem right...
    Only you... can make the darkness bright...
    Only you...“

    𝕂𝕒𝕔𝕠 ﺕ

  3. #3

    Odpověď: Allekejj (jiny hrac) --> ):

    Tejto odpovedi ma dosť zaráža keď pri tak „old” nolstalgicke hre ako je CS 1.6 sa neustále musí dokazovať že keď niekto je o trosku lepší ako druhy musí používať Cheaty. Pri včerajšom hraní ma to dosť nebavilo keď už niejak chceš obabrať Cheatera pouzijes proti nemu vlastnú moc . Uznávam že včera som to prehnal a vlastne používať cheaty sú „pičovina” ale na to koľko sú tam serverom a to je nieje ich veľa o to podstatne nikto nestará. Človek s pingom vysokym Pingom do stratosfery a ze len vykuknes tak istatne hlava tam kludne môže ostať ale ako niekto ako ja kľudne zabanuje. Mohol som to nechať tak a kašlať na to a teraz som nemusel písať nič ale tak človek robí chybí a ja v tom niesom výnimka. Tak teraz keď bud ostane ten ban navždy alebo sa mi odstráni, Svet sa z toho nezrúti. Tak keď je tu niekto kto sa o to stará kľudne sa mi ospravedlním a ďalšom hraní už používať cheaty nebudem.

  4. #4
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,093

    Odpověď: Allekejj (jiny hrac) --> ):

    To nevím, co tě na tom zaráží, nás spíš zaráží tvoje pokřivenost, kdy dokážeš vypisovat takovou emoční pohádku o velikém zklamání a o tvé přesvědčenosti o omylu. Nic tak drzého jsme tu dlouho neviděli.
    Jak vidíš, cheaty detekujeme velmi rychle, takže ani tvou slaboduchou výmluvu, omluvu nebo co vlastně to má znamenat nelze uznat. Že někdo hraje lépe než ty neznamená, že má cheaty.
    Další info se dočteš níže.

    Vítejte na herním portálu csko.cz,

    děkujeme Vám za podání žádosti o zrušení banu. Mrzí nás, že se z Vašeho herního účtu i přes striktní zákaz cheatovalo. Uvědomte si prosím, že cheating je závažné porušení pravidel a má velký vliv na chod herního serveru. Abychom zajistili hratelnost herních serverů na nejvyšší úrovni v boji vůči cheatingu, nemůžeme právoplatně udělený ban za cheaty zrušit na základě žádosti a to bez ohledu na další hlediska (kdo z počítače cheatoval, o jaký cheat šlo, apod.).

    Váš ban bude zrušen po jednom roce od udělení banu. Poté se opět připojíte.
    Pokud si pořídíte originální hru, ihned se připojíte a můžete opět hrát. Pamatujte však prosím na to, že v případě opětovného cheatingu z originální hry již bude Váš přístup na herní servery trvale zablokován.

  5. #5

    Odpověď: Allekejj (jiny hrac) --> ):

    Tak teraz jedine čo ma tak zaráža že sa chováte dosť neprofesionálne, len som vyjadril svoj názor.
    Tak sa ospravedlňujem za niejaké nedorozumenie a tak si počkám ako vravíte ten rok . Ako som vravel z toho že som to dostal sa mi nezrúti Svet, ešte že tu okrem 1.6 je tu SCGO Global.

  6. #6
    Veterán Avatar uživatele asteb
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    381

    Odpověď: Allekejj (jiny hrac) --> ):

    ten screen je od toho kdo te sledoval. nenech se oblbnout.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •