Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 24 z 24

Téma: B4C1 --> kaufly

  1. #16

    Odpověď: B4C1 --> kaufly

    HLTV 38:56 .. Taky běžná reakce crosshairu?

    Víš chápu, že člověk (admin) co hraje jen public servery, tak zná jen takový ten klasický aimbot, co hned dává hlavy... ale člověk, co hraje ligy a zápasy s aimbotem nemá tak nápadný aimboty, dneska už tzv dll.
    Celkem žasnu, že každému tohle přijde bězné chování crosshairu... Podívejte se na ostatní hráče, jak se chová recoil klasicky... ať může mít sesitivitu jakou chce, tak za mě je to úplně jasný..
    “Nepřestáváme si hrát, protože stárneme. Stárneme, protože jsme si přestali hrát.“

  2. #17

    Odpověď: B4C1 --> kaufly

    “Nepřestáváme si hrát, protože stárneme. Stárneme, protože jsme si přestali hrát.“

  3. #18
    Veterán Avatar uživatele asteb
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    381

    Odpověď: B4C1 --> kaufly

    Ahoj, tak dll to bylo vzdy snad at uz to byl exe inject (prave toho dll) nebo jeste davnejsi cistej copy dll do knihovny. Jasne asi by nikdo nepoznal pri hrani nejaky dobry micropsalo s kterym dotycny jeste umi hrat ale tohle neni ta situace. Problem je, ze na tom hltv se ani nejde normalne podivat na ten crosshair. Resi se chovani crosshairu a pritom mas pulku snimku jak se ten cross hybal. Videl jsem avsak jen to prvni demo s temi casy, nemohu se vyjadrovat k ostatnimu uploadnutemu zatim.

  4. #19
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2019
    Příspěvky
    58

    Odpověď: B4C1 --> kaufly

    Tak ako? cez vikend by som si uz rad zahral.

    kaufly nehovor mi ze je az take tazke rozoznat ze hrajem rozbity vs to ze mam AB.

    Víš chápu, že člověk (admin) co hraje jen public servery, tak zná jen takový ten klasický aimbot, co hned dává hlavy... ale člověk, co hraje ligy a zápasy s aimbotem nemá tak nápadný aimboty, dneska už tzv dll.
    to mas nejaku vysoku mienku o mne aby som si toto vedel nastavit :D

    Celkem žasnu, že každému tohle přijde bězné chování crosshairu.
    neni to bezne a chapem ze je to divne. Ale zas nie som takto rozbity kazdy den :D

  5. #20
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2019
    Příspěvky
    58

    Odpověď: B4C1 --> kaufly

    dokedy mam cakat?

  6. #21
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2019
    Příspěvky
    58

    Odpověď: B4C1 --> kaufly

    nemoze sa na to pozriet nejaky aktivnejsi admin jak kaufly?

  7. #22

    Odpověď: B4C1 --> kaufly

    5 adminov za UB a iba kaufly je za ban. Už to tu leží moc dlho na to aby sa nedal unban

  8. #23
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2019
    Příspěvky
    58

    Odpověď: B4C1 --> kaufly

    ako najradsej by som presvedcil aj kauflyho. Ale asi to z toho dema nejde rozoznat.

    Takze ked bude chciet tak mu niekedy po party natocim demo :)

  9. #24
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,093

    Odpověď: B4C1 --> kaufly

    Ban jsem vzhledem k posouzení dalších adminů zrušil. Další řešení zde: https://csko.cz/forum/showthread.php?76006

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •