Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 15

Téma: Nebrání Simona !!!!

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele TobiStejskal
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Prague
    Příspěvky
    90

    Nebrání Simona !!!!

    Zdraví Tobi. Strašně mě štve když nějake děcko vleze k CT a nebere simona. Proč tam je ??? Nejlepšíje když mu všichni říkaji vem si Simona a on řekne že nechce děckym hlasem a začne davat FK. Což mě vede k dalšímu tématu demence u CT někdy to je opravdu zle. Hlavně po ránu by na JB mělo byt více adminu. Zavedl bych že se automaticky dá Simon. Mohlo by se hlasovat o vyhozeni jednotliveho CT protože když
    tam neni admin tak tam jsou děti kteří to vůbec neumi. Dékuji za pochopeni ( jestli jste to pochopili ).

  2. #2
    Nováček Avatar uživatele gooder
    Datum registrace
    May 2012
    Příspěvky
    114

    Re: Nebrání Simona !!!!

    aj deti hrajú csko no čo narobíme treba dat ban tomu dotyčnému

  3. #3
    Nováček Avatar uživatele gooder
    Datum registrace
    May 2012
    Příspěvky
    114

    Re: Nebrání Simona !!!!

    no admini :DD

  4. #4
    Stálý člen Avatar uživatele Amazing-Zajic
    Datum registrace
    Nov 2011
    Umístění
    Hradec Králové
    Příspěvky
    963

    Re: Nebrání Simona !!!!

    S tím simonem by to byl dobrý nápad, tam nevím. Možná zavést že kdo byl u CT např. Crime a pak by byla snow že by tam nemohl..

  5. #5
    Banned
    Datum registrace
    Apr 2012
    Příspěvky
    83

    Re: Nebrání Simona !!!!

    Citovat Původně založeno TobiStejskal Zobrazit příspěvky
    Zdraví Tobi. Strašně mě štve když nějake děcko vleze k CT a nebere simona. Proč tam je ??? Nejlepšíje když mu všichni říkaji vem si Simona a on řekne že nechce děckym hlasem a začne davat FK. Což mě vede k dalšímu tématu demence u CT někdy to je opravdu zle. Hlavně po ránu by na JB mělo byt více adminu. Zavedl bych že se automaticky dá Simon. Mohlo by se hlasovat o vyhozeni jednotliveho CT protože když
    tam neni admin tak tam jsou děti kteří to vůbec neumi. Dékuji za pochopeni ( jestli jste to pochopili ).
    1. Admini majú svoje povinnosti takže nemôžu byť furt na servery od rána do večera podľa mna cez Prázdniny sa to určite zlepší.
    2. S tymi detmi už nič nenarobíš všade su a budú.
    3. Automaticky da simona to by bola pekna blbosť.Z jednej stránky to vyzerá dobre pretože niekedy su schopné CT v teame.Lenže ked nieje Admin k dizpozicii ráno alebo večer a sú ľudia u CT ktorý nemajú mikrák a nevedia to tak potom to je načo dobre :) na nič len sa spôsoby chaos na servery.Začne sa nadávať a začnu spamy že FK.Lepšie je ak si niekto ľubovolne zoberie Simona toto je môj názor k tomu.

  6. #6
    Ex-admin Avatar uživatele Tupelko
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,855

    Re: Nebrání Simona !!!!

    Dneska byla aj chyba , že když napsali ct /simon tak jim to napsalo fronta na simona je plná skuste později nebo tak nak a mohl si ho brát jen jeden člověk nikdo jiny...

  7. #7
    Ex-admin Avatar uživatele Leryx
    Datum registrace
    Apr 2011
    Umístění
    Český Těšín
    Příspěvky
    746

    Re: Nebrání Simona !!!!

    Citovat Původně založeno TobiStejskal Zobrazit příspěvky
    Zdraví Tobi. Strašně mě štve když nějake děcko vleze k CT a nebere simona. Proč tam je ??? Nejlepšíje když mu všichni říkaji vem si Simona a on řekne že nechce děckym hlasem a začne davat FK. Což mě vede k dalšímu tématu demence u CT někdy to je opravdu zle. Hlavně po ránu by na JB mělo byt více adminu. Zavedl bych že se automaticky dá Simon. Mohlo by se hlasovat o vyhozeni jednotliveho CT protože když
    tam neni admin tak tam jsou děti kteří to vůbec neumi. Dékuji za pochopeni ( jestli jste to pochopili ).
    Ode dneška si nastavuji budík na 6 hodinu ranní, abych mohl každé ráno jít hlídat JB. Jasně. Jo a spát budu chodit ve 2, protože co kdyby tam náhodou někdo u CT nebral simona. A když se to stane mezi 2 a 6 co budu spát, někdo založí bezdůkazný thread o tom jak jsou CT hloupí, že si neberou simona, a já to pak vyřeším. Jo a ještě to budu samozřejmě dělat zadarmo. To tak.

  8. #8
    Banned
    Datum registrace
    Feb 2012
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    463

    Re: Nebrání Simona !!!!

    Citovat Původně založeno TobiStejskal Zobrazit příspěvky
    Zdraví Tobi. Strašně mě štve když nějake děcko vleze k CT a nebere simona. Proč tam je ??? Nejlepšíje když mu všichni říkaji vem si Simona a on řekne že nechce děckym hlasem a začne davat FK. Což mě vede k dalšímu tématu demence u CT někdy to je opravdu zle. Hlavně po ránu by na JB mělo byt více adminu. Zavedl bych že se automaticky dá Simon. Mohlo by se hlasovat o vyhozeni jednotliveho CT protože když
    tam neni admin tak tam jsou děti kteří to vůbec neumi. Dékuji za pochopeni ( jestli jste to pochopili ).
    Nič z toho by som nebral... JailBreak je na dobrej úrovni... keď si niekto neberie simona nejaký admin alebo spešl ho nato upozorní

    E: V poslednom čase tam chodí toľko spešlov a adminov že sa podľa mňa ani nemáte načo sťažovať:)

  9. #9
    Ex-admin Avatar uživatele 3k a Jerry
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Moravia
    Příspěvky
    2,544

    Re: Nebrání Simona !!!!

    Citovat Původně založeno TobiStejskal Zobrazit příspěvky
    . Hlavně po ránu by na JB mělo byt více adminu.
    Otevřel si mě oči zitra ukončím studíum a ráno nástup na jb..
    Myslím si že by mělo větší úspěch zakázat klany cs_kill, snooper, fakaheda..

    E: A tu hru si většinou serou T a ne CT i když je simon sebevětší blb..


    "Jak byste chtěli, aby lidé jednali s vámi, tak vy ve všem jednejte s nimi." (Mt 7,12)

  10. #10
    Nováček Avatar uživatele TobiStejskal
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Prague
    Příspěvky
    90

    Re: Nebrání Simona !!!!

    Lerix to fakt nemusíš :)

  11. #11
    Nováček Avatar uživatele TobiStejskal
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Prague
    Příspěvky
    90

    Re: Nebrání Simona !!!!

    Jerry jen studuj :)

  12. #12
    Ondřeji prosím
    Guest

    Re: Nebrání Simona !!!!

    ale to automatické přidělení simona není špatný nápad :) P.S. Leryx, když ti vadí že to děláš zadarmo, tak se vzdej práv a běž makat :) nic ve zlém :D

  13. #13
    Stálý člen Avatar uživatele Kuzli
    Datum registrace
    Feb 2012
    Příspěvky
    670

    Re: Nebrání Simona !!!!

    Prázdniny tak budu každý ráno na JB... Nevadí ti že sem spešl?

  14. #14
    Nováček Avatar uživatele Smelos
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    29

    Re: Nebrání Simona !!!!

    Kuzli: seš tam hodně dlouho :-D chodíš tam hodně x krát za den :/
    Admin. tam jsou skoro pořad ve hře na JB

  15. #15
    Stálý člen Avatar uživatele Kuzli
    Datum registrace
    Feb 2012
    Příspěvky
    670

    Re: Nebrání Simona !!!!

    Jak vidíš asi tam chodim málo, když se to lidem nelíbí a stěžujou si že tam nikdo není.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •