Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 24 z 24

Téma: Pravidlá pre surf

  1. #16
    Nováček
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    86

    Re: Pravidlá pre surf

    To byl přesně můj nápad v topicu pod tebou, bohužel s k tomu žádná povolaná osoba nevyjádřila. Stačilo napsat klidně i to, že na to teď není čas, pochopil bych. Přeci není tak těžké si udělat minutku čas a reagovat.

  2. #17
    Ex-admin Avatar uživatele Tupelko
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,855

    Re: Pravidlá pre surf

    Grey dobrej nápad :)

  3. #18

    Odpověď: Pravidlá pre surf

    su to super nápady...len či to tak bude??=D

  4. #19
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2012
    Příspěvky
    42

    Odpověď: Re: Pravidlá pre surf

    citam to tu na fore,vsetko okolo surfu a niektory,co pisu akoze do surfu,,ani nevedia,co sa na surfe deje a co by bolo dobre pre surf,,taky,co tam pride raz za mesiac,nech ani nemudruje,,Shift,Me,indy a pod.,to su surfery,klobuk dole,,,,surf je o zabave,odreagovanim a tiez ziskat istu sikovnost,,hraju tam aj starsi,i ja,nezalezi na veku,,,napisal som zoznam map,rozdelil ich,pre tych,co maju radi surf,nie killovanie,http://csko.cz/forum/showthread.php?...m-map-na-Surfe ,,este by som podotkol,ze adminou by mali spravit aj zo surferov,co tam pravidelne chodia,,treba preriedit ten "odpad",,dyk more.

  5. #20

    Odpověď: Re: Pravidlá pre surf

    Pekne napísane neni čo dodat....A dakujeme ale aj ty patríš medzi dobrych :o))

  6. #21
    Ex-admin Avatar uživatele Toreto
    Datum registrace
    Jun 2012
    Příspěvky
    682

    Re: Pravidlá pre surf

    a predpokladam,že ty chceš byť jeden z tych adminov že ivan ?

  7. #22

    Odpověď: Pravidlá pre surf

    toreto kliidek o nic nejde.. :o)

  8. #23
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2012
    Příspěvky
    42

    Odpověď: Pravidlá pre surf

    toreto,,nie,,nemam este na to,,,,,ak si ty ten,co chodi na surf pod tymto nazvom,,obcas,ci nahodne?,,,chod do kybla,,,prepac za slovo,,,nehras ferovo a nebrbli do surfu,,nevyznas sa do neho,,,spravas sa tam ako chrapun,egoista,,ide ti len o kill ,,,aale surf nieje o tom,,,,je mi jedno,ze si modrym pisany,,,

    upravujem,,,



    a neviem naco si z modrym farbeny,,,ked si nevies pozret,,ze hram cez nonsteam,,,cize ani admin a pod.,nemozem bit,,,pozrel som tvoje aktivity,,,si tu zbytocne modrym,,,...
    Naposledy upraveno -ivan-; 29-11-12 v 01:07.

  9. #24
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2012
    Příspěvky
    42

    Odpověď: Pravidlá pre surf

    a zabudol som dopisat,,,syn mi hra tu ,ale kill ,,,a tiez potvrdil moje slova,naco mas v modrom meno,,,,,v hre si nula,,ako clovek-to neviem,,mozno ferovy,dobry,,nepoznam,,,,,

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •