Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 30

Téma: Pobavení ! Stížnost na nějaké adminky

  1. #1
    Ex-admin Avatar uživatele Ciper
    Datum registrace
    Nov 2010
    Příspěvky
    730

    Pobavení ! Stížnost na nějaké adminky

    Zdravím váš :D

    Takže začnu Jirkalolem <STEAM_0:0:1681337><212.71.154.5> Jirkalol, znova hraje, ostatní hrači co cheatovali unban nedostali nebo dostali další ban za obchazení banu( jikralol obchazí ban koupil si několikatej steam)Když se dá perma ban tak to znamená ban na furt, potom nevidím duvod proč jirkalol zase hraje, perma ban strací vyznam.Jirkalol tu nemá co dělat, prostě né ten hráč je psychicky labilní, co jsem mu dal ban za obchazení tak mi psal pm ve stylu „Tvoje máma je píča, si čurák atd..“

    Dále, jdu na server mg, s nickem „zombjecyperrbotd“ a dostavam kicky od zombiebota, bez upozornění, nevidím v tom nicku vulgarnost, kopirovani nicku, kop.nicku admina.“ Když smažu to cyper tak vznikne „zombjebot“ ale zombie není nick ani bot, tak nevidím duvod několika kicku za s sebou.
    Pokut teda zombybot si hraje na admina co ho všechno uraží tak nevim proč je stále modrý když takhle zneužívá práva a na csko už moc nezajde, chodí jen na mc.(Z toho nicku jsem nenapsal ani slovo tak nevidim žádný duvod)

    Déle BUBEN, nahlasim mu Ab na serveru, píšu přes „!“ ale nikdo nechodí, mezí tím co jsem demo dával na forum tak přišel buben a dal ban hadejte komu „Mě dal ban za ab“ Dobrej fail, potom mi dá ub a dá ban tomu hračovi co měl ab, zabanoval ho.Po chvilce mi napíše že na tom hračovi ab nepozná tak dal ub. viz.
    http://csko.cz/forum/showthread.php?...Ab-bhop-script
    Ptal jsem se několika hraču jestli tam vidí ab, psali že ano.


    Tím chci říct, že se admin team a kotelna žene podle mě pěkně dolu.
    Prosím žádný lock.
    Váš cyper

  2. #2
    Zhoblovanej totem Avatar uživatele apach29
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,933

    Re: Pobavení ! Stížnost na nějaké adminky

    Stara pisnicka, ktera se tu resila nekolikrat a nikdy to nevydrzelo dlouho odemceny :)

  3. #3
    Ex-admin Avatar uživatele Karl0s
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    doma
    Příspěvky
    1,697

    Re: Pobavení ! Stížnost na nějaké adminky

    od Ciperovo odchodu to šlo do kytek, to je jasná věc :-)

  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele ZombieBot
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    2,853

    Re: Pobavení ! Stížnost na nějaké adminky

    Kicknul jsem tě 2x-3x (Kotel se může podívat do logu). Mám za to, že tam bylo zombiecyperobot. Bral jsem to jako provokaci, ani jsem nevěděl, že jsi to ty - myslel jsem, že si někdo z nás dvou dělá srandu. To je jedno, stojim si za tim, že to je provokace. Virgins taky trestal nicky typu: 71 Lukatu, 72 Virginie, apod. Dokonce permabanama. Myslím, že kick jako upozornění je adekvátní.

    Citovat Původně založeno doxuancan Zobrazit příspěvky
    ale ro jedno ne nebo ze me udeljte pls admina nebo mi dejte pls pls pls psl unabn prosim

    Po 23 letech jsou komunisti zpět u moci. [irony] Děkuji voliči. [/irony]
    Zeman je rudý slimák. At táhne do Kremlu, tady ho nechceme! Chceme svobodu a ne utlačování!
    Nevím, kam bych emigroval, ale kamkoliv, kde není rudo až rusko a místy tanky. Vidím to na USA - Kalifornii

  5. #5
    Zhoblovanej totem Avatar uživatele apach29
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,933

    Re: Pobavení ! Stížnost na nějaké adminky

    Virginsovy permice za "kopirky" a "provokace" bych tu vubec nedaval jako priklad.

  6. #6
    Ex-admin Avatar uživatele ZombieBot
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    2,853

    Re: Pobavení ! Stížnost na nějaké adminky

    Citovat Původně založeno apach29 Zobrazit příspěvky
    Virginsovy permice za "kopirky" a "provokace" bych tu vubec nedaval jako priklad.
    Příklad ne, jen srovnání.

    Citovat Původně založeno doxuancan Zobrazit příspěvky
    ale ro jedno ne nebo ze me udeljte pls admina nebo mi dejte pls pls pls psl unabn prosim

    Po 23 letech jsou komunisti zpět u moci. [irony] Děkuji voliči. [/irony]
    Zeman je rudý slimák. At táhne do Kremlu, tady ho nechceme! Chceme svobodu a ne utlačování!
    Nevím, kam bych emigroval, ale kamkoliv, kde není rudo až rusko a místy tanky. Vidím to na USA - Kalifornii

  7. #7
    Ex-admin Avatar uživatele Ciper
    Datum registrace
    Nov 2010
    Příspěvky
    730

    Re: Pobavení ! Stížnost na nějaké adminky

    Citovat Původně založeno ZombieBot Zobrazit příspěvky
    Příklad ne, jen srovnání.
    Příklad ne, jen ukazaní arogance.

  8. #8
    Ex-admin Avatar uživatele ZombieBot
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    2,853

    Re: Pobavení ! Stížnost na nějaké adminky

    Koukám do chatlogu, opravdu ten nick byl zombjecyperobotd. http://www.csko.cz/chat.php?from=27-...mid=&ip=&text=
    Ale pořád je to podle mě provokace.

    Citovat Původně založeno doxuancan Zobrazit příspěvky
    ale ro jedno ne nebo ze me udeljte pls admina nebo mi dejte pls pls pls psl unabn prosim

    Po 23 letech jsou komunisti zpět u moci. [irony] Děkuji voliči. [/irony]
    Zeman je rudý slimák. At táhne do Kremlu, tady ho nechceme! Chceme svobodu a ne utlačování!
    Nevím, kam bych emigroval, ale kamkoliv, kde není rudo až rusko a místy tanky. Vidím to na USA - Kalifornii

  9. #9
    Ex-admin Avatar uživatele Ciper
    Datum registrace
    Nov 2010
    Příspěvky
    730

    Re: Pobavení ! Stížnost na nějaké adminky

    Citovat Původně založeno ZombieBot Zobrazit příspěvky
    Koukám do chatlogu, opravdu ten nick byl zombjecyperobotd. http://www.csko.cz/chat.php?from=27-...mid=&ip=&text=
    Ale pořád je to podle mě provokace.
    Jaká provokace?Za ten nick jsem nenapsal ani slovo, ale jestli myslíš že se svět točí jenom okolo tebě že někdo napíše zombie, tak si naomylu to není nick.Nebo bot?
    Aha.

  10. #10
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Slovakia
    Příspěvky
    1,142

    Re: Pobavení ! Stížnost na nějaké adminky

    Citovat Původně založeno |B4D B0YS|xXx Zobrazit příspěvky
    1. Jirkalololol tu fakt nemá čo robiť, myslím že nemá v láske ani mňa, odkedy som sa "zapojil" do jeho žiadosti o práva na GS:

    2. Áno Cyper, ale myslím že toto http://csko.cz/bans/ban_details.php?bhid=10919 je úplne identický prípad, takže radšej by som bol tichúčko.
    Prava s mojim alebo svacovim nickom?

  11. #11

    Re: Pobavení ! Stížnost na nějaké adminky

    JJ apač má pravdu. Žádnej z mejch banů za dva roky na tohle téma nebyl zpochybněn takže nemá cenu to tahat. Kopírování nicku admina změnou několika písmen, významu, nebo dokonce přeložení do jiného jazyka lze definovat za A) Jako kopírování nicku admina nebo za B) provokace admina. Je potřeba opatrně zvolit ten správný důvod.

    V tomhle případě jednal Zombiebot správně. Mohl dát i klidně ban za provokaci admina (nejspíš menší trest) 5 min - 1 den. Avšak mohl být i tvrdší. Pravidla jasně říkají, že provokace admina může být tvrdě trestána. Nejlepší je se konfliktům v takové situaci vyhnout. Zombiebot je taky jenom člověk a pokud to hráč přežene nemusí se za tvrdý trest vůbec divit.

    Ty sám Cipere jsi byl často napadán jako admin, takže víš, že tohle se adminům dělat nemá a že tresty padat můžou.

  12. #12
    Ex-admin Avatar uživatele BUBEN
    Datum registrace
    May 2012
    Příspěvky
    245

    Re: Pobavení ! Stížnost na nějaké adminky

    Dal jsem mu unban, protože jsem se na to demo pak chtěl kouknout ještě jednou. Už jsem to neudělal a Zeus to mezitím locknul. Uznávám, že to byla moje chyba. Pak jsem na to zapomněl a ban nedostal. Tuto svoji chybu napravím.

    Jinak hned ze sebe nedělej chudáčka, že jsem ti dal ban za AB. Jen jsem se překlikl. Hned jsem ti šel dát unban. Včera jsi mě bezdůvodně vulgárně napadal, aniž bych ti já něco řekl. Začneš psát a pak napíšeš nepiš ... a následně dvě vulgární věty. Za celou dobu co tě znám jsem si s tebou psal asi 2x a to možná ne. Takže fakt nevím kde jsi zase vzal, že jsem ti při odchodu psal, že jsem lepší než ty.
    Naposledy upraveno BUBEN; 15-06-12 v 19:48.

  13. #13
    Ex-admin Avatar uživatele ZombieBot
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    2,853

    Re: Pobavení ! Stížnost na nějaké adminky

    Citovat Původně založeno Ciper Zobrazit příspěvky
    Jaká provokace?Za ten nick jsem nenapsal ani slovo, ale jestli myslíš že se svět točí jenom okolo tebě že někdo napíše zombie, tak si naomylu to není nick.Nebo bot?
    Aha.
    Rozhodně jsem nemyslel provokaci mířenou jen na mě. Měl jsem za to, že si někdo utahuje z nás OBOU. Nevěděl jsem, že jsi to ty - už jsem to psal.

    Citovat Původně založeno doxuancan Zobrazit příspěvky
    ale ro jedno ne nebo ze me udeljte pls admina nebo mi dejte pls pls pls psl unabn prosim

    Po 23 letech jsou komunisti zpět u moci. [irony] Děkuji voliči. [/irony]
    Zeman je rudý slimák. At táhne do Kremlu, tady ho nechceme! Chceme svobodu a ne utlačování!
    Nevím, kam bych emigroval, ale kamkoliv, kde není rudo až rusko a místy tanky. Vidím to na USA - Kalifornii

  14. #14
    Ex-admin Avatar uživatele Ciper
    Datum registrace
    Nov 2010
    Příspěvky
    730

    Re: Pobavení ! Stížnost na nějaké adminky

    Citovat Původně založeno BUBEN Zobrazit příspěvky
    Dal jsem mu unban, protože jsem se na to demo pak chtěl kouknout ještě jednou. Už jsem to neudělal a Zeus to mezitím locknul. Uznávám, že to byla moje chyba. Pak jsem na to zapomněl a ban nedostal. Tuto svoji chybu napravím.

    Jinak hned ze sebe nedělej chudáčka, že jsem ti dal ban za AB. Jen jsem se překlikl. Hned jsem ti šel dát unban. Včera jsi mě bezdůvodně vulgárně napadal, aniž bych ti já něco řekl. Začneš psát a pak napíšeš nepiš ... a následně dvě vulgární věty. Za celou dobu co tě znám jsem si s tebou psal asi 2x a to možná ne. Takže fakt nevím kde jsi zase vzal, že jsem ti při odchodu psal, že jsem lepší než ty.
    Normálně ses na ten ban vysral.Psal jsem ti minamalně 2x at se na to demo ještě koukneš, nevím kdo se mezi naší konverzací urazil a psal tučně, jestli si nepamatuješ co píšeš tak jsi na tom špatně.
    Zb:Prostě né, neberu jako provokaci "zombje" "botd" Prostě jsi mi při hraní sprostě kicknul když jsem zrovna položil plant, a ani jsi nenapsal at si nick změním.

  15. #15
    Ex-admin Avatar uživatele Ciper
    Datum registrace
    Nov 2010
    Příspěvky
    730

    Re: Pobavení ! Stížnost na nějaké adminky

    S tím jirkalolem to myslím tak, že každý co si tu zapnul cheaty, tak musí dostat unban i další když dostal zrovna tendle hajzl, co umí jen cheatovat a nadavat do rodiny.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •