Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 30

Téma: Pobavení ! Stížnost na nějaké adminky

  1. #16
    Expert člen Avatar uživatele snowrider
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    393

    Re: Pobavení ! Stížnost na nějaké adminky

    Zaujimave je, ze kazdy kto odide z admin Teamu si zacne otvarat hubu, a hladat chyby v detailoch, ako priklad moze byt "Cyper". Co sa tyka teba Cyper, ked si bol este admin, bol si napadany z kazdej strany a hral ai sa na neviniatko, no teraz si nejak vyrastol. Nereagujem cisto na tvoju staznost, ale na to, co som si vsimol pri tvojich postoch po odchode z admin teamu.
    I love Snowman <3 :).
    Niesom žiadny Heepes čo verí že o 20 rokov bude lepší svet, SOM aky SOM.


  2. #17
    Banned
    Datum registrace
    Apr 2012
    Příspěvky
    83

    Re: Pobavení ! Stížnost na nějaké adminky

    Citovat Původně založeno Ciper Zobrazit příspěvky
    Příklad ne, jen ukazaní arogance.
    Ked sa ti tu nepáči tak neviem prečo zakladaš tento CRY topic ako to ty nazývaš.Ked sa ti tu nepáči tak odid


    Ps : Mne tu teda chýbať nebudeš.

  3. #18
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Pobavení ! Stížnost na nějaké adminky

    Citovat Původně založeno snowrider Zobrazit příspěvky
    Zaujimave je, ze kazdy kto odide z admin Teamu si zacne otvarat hubu, a hladat chyby v detailoch, ako priklad moze byt "Cyper". Co sa tyka teba Cyper, ked si bol este admin, bol si napadany z kazdej strany a hral ai sa na neviniatko, no teraz si nejak vyrastol. Nereagujem cisto na tvoju staznost, ale na to, co som si vsimol pri tvojich postoch po odchode z admin teamu.
    Amen

  4. #19
    Kotel
    Guest

    Re: Pobavení ! Stížnost na nějaké adminky

    Citovat Původně založeno Ciper Zobrazit příspěvky
    Zdravím váš :D

    Takže začnu Jirkalolem <STEAM_0:0:1681337><212.71.154.5> Jirkalol, znova hraje, ostatní hrači co cheatovali unban nedostali nebo dostali další ban za obchazení banu( jikralol obchazí ban koupil si několikatej steam)Když se dá perma ban tak to znamená ban na furt, potom nevidím duvod proč jirkalol zase hraje, perma ban strací vyznam.Jirkalol tu nemá co dělat, prostě né ten hráč je psychicky labilní, co jsem mu dal ban za obchazení tak mi psal pm ve stylu „Tvoje máma je píča, si čurák atd..“

    Dále, jdu na server mg, s nickem „zombjecyperrbotd“ a dostavam kicky od zombiebota, bez upozornění, nevidím v tom nicku vulgarnost, kopirovani nicku, kop.nicku admina.“ Když smažu to cyper tak vznikne „zombjebot“ ale zombie není nick ani bot, tak nevidím duvod několika kicku za s sebou.
    Pokut teda zombybot si hraje na admina co ho všechno uraží tak nevim proč je stále modrý když takhle zneužívá práva a na csko už moc nezajde, chodí jen na mc.(Z toho nicku jsem nenapsal ani slovo tak nevidim žádný duvod)

    Déle BUBEN, nahlasim mu Ab na serveru, píšu přes „!“ ale nikdo nechodí, mezí tím co jsem demo dával na forum tak přišel buben a dal ban hadejte komu „Mě dal ban za ab“ Dobrej fail, potom mi dá ub a dá ban tomu hračovi co měl ab, zabanoval ho.Po chvilce mi napíše že na tom hračovi ab nepozná tak dal ub. viz.
    http://csko.cz/forum/showthread.php?...Ab-bhop-script
    Ptal jsem se několika hraču jestli tam vidí ab, psali že ano.


    Tím chci říct, že se admin team a kotelna žene podle mě pěkně dolu.
    Prosím žádný lock.
    Váš cyper
    Vim, ze jirkulola nesnasis a udelas vsechno proto, aby ses ho zbavil, ale pokud se mame ke vsem chovat stejne, tak ti vyvratim tuhle teorii:
    "ostatní hrači co cheatovali unban nedostali nebo dostali další ban za obchazení banu" - kdyby ses nekdy podival do zadosti o unban, uvidis, ze kdyz nekdo cheatoval na ns, napiseme mu, ze si ma koupit steam, to on udelal dokonce asi 5x, presto dostal znovu ban
    Duvod je ten, ze nechapal, jak se ma chovat.
    Zrejme jsi vystridal jeho roli.

  5. #20
    Ex-admin Avatar uživatele Ciper
    Datum registrace
    Nov 2010
    Příspěvky
    730

    Re: Pobavení ! Stížnost na nějaké adminky

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Vim, ze jirkulola nesnasis a udelas vsechno proto, aby ses ho zbavil, ale pokud se mame ke vsem chovat stejne, tak ti vyvratim tuhle teorii:
    "ostatní hrači co cheatovali unban nedostali nebo dostali další ban za obchazení banu" - kdyby ses nekdy podival do zadosti o unban, uvidis, ze kdyz nekdo cheatoval na ns, napiseme mu, ze si ma koupit steam, to on udelal dokonce asi 5x, presto dostal znovu ban
    Duvod je ten, ze nechapal, jak se ma chovat.
    Zrejme jsi vystridal jeho roli.
    Cheatoval dále, i když měl steam i po tom co jsi mu upravoval steam, nemyslíš tím že tě zněužil?I pres to že jsi mu to dovolil tak si šel cheatovat dál.
    Nebo nám to může řict buben, jak dostal tzv.povolení hrat a druhej den mu dal buben ban že cheatoval, protože cheatoval na jinem portalu tak si to asi buben zjistil, nebo nevim.
    E/ Jikralola jsem měl rád jako kamaráda, byl to muj nej kamoš na csku, ale on začel dělat blbosti tak takhle dopadl.A tím že mi psal pm ve stylu "tvoje máma je píča" Tak ho nesnaším.Tobě by to nevadilo?
    Naposledy upraveno Ciper; 15-06-12 v 21:43.

  6. #21
    Kotel
    Guest

    Re: Pobavení ! Stížnost na nějaké adminky

    Soukromy veci do toho netahej. Demo uplnou nahodou nemas? Pokud je takovy chronicky cheater, tak se nemusis niceho bat, urcite zapne znova. Dokonce nam to ulehcuje tim, ze si dava porad stejny nick a ma pevnou ip...

  7. #22
    Ex-adminka Avatar uživatele Lallinka
    Datum registrace
    Feb 2012
    Umístění
    Hell
    Příspěvky
    918

    Re: Pobavení ! Stížnost na nějaké adminky

    Je fajn, že si jako důvod svého odchodu uvedl, že musíš dohnat spoustu věcí. Od tý doby co jsi šedej tu sedíš den co den, tak kde je pravda? ....

  8. #23
    Ex-admin Avatar uživatele BUBEN
    Datum registrace
    May 2012
    Příspěvky
    245

    Re: Pobavení ! Stížnost na nějaké adminky

    Citovat Původně založeno Ciper Zobrazit příspěvky
    Nebo nám to může řict buben, jak dostal tzv.povolení hrat a druhej den mu dal buben ban že cheatoval, protože cheatoval na jinem portalu tak si to asi buben zjistil, nebo nevim.
    Cože? O čem to zase mluvíš?

  9. #24
    Ex-admin Avatar uživatele Karl0s
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    doma
    Příspěvky
    1,697

    Re: Pobavení ! Stížnost na nějaké adminky

    dramaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

  10. #25
    Ex-admin Avatar uživatele Ciper
    Datum registrace
    Nov 2010
    Příspěvky
    730

    Re: Pobavení ! Stížnost na nějaké adminky

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Soukromy veci do toho netahej. Demo uplnou nahodou nemas? Pokud je takovy chronicky cheater, tak se nemusis niceho bat, urcite zapne znova. Dokonce nam to ulehcuje tim, ze si dava porad stejny nick a ma pevnou ip...
    Takže si můžu zapnout wh a pak koupit další a další steam, nebo jak to pak jikralol dělá že nahlasí že stratil klíč a dají mu novej a novej steam.
    Naposledy upraveno Ciper; 15-06-12 v 22:17.

  11. #26
    Profesionální člen Avatar uživatele EoL
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    339

    Re: Pobavení ! Stížnost na nějaké adminky


    Legendary.. stary znamy ciper.. Tiez si rageoval ked som pisal do chatu cyper je p4n a bral si to ako provokaciu, este si to tam aj pisal.. ten nick je cista provokacia na stranu admina.. Mne tiez admin ( neviem uz kto ) dal ban omylom a nerobil som z toho vedu a nezakladal topic kôli tomu.. Mal by si sa radsej pozriet na seba, rageoval si dokonca aj ked som ta daval na SH, iked som vypol captaina, si pisal ze som ho mal..dalej si klamal o tom, ze tvoj brat NEHRA superhero pritom mam dva screeny kde si pisal ze hra za teba..Odisiel si z admin teamu z neznamych dôvodou a teraz tu ides hejtovat na admin team.. GENIUS .. s cy1iperom ziadny kseft, ziadna hra uz nikdy .. neodporucam ..
    feedback
    edit: taktiez doplnim tvoj ban:
    [AMXBANS] ================================================
    [AMXBANS] Mas BAN pro tento server! ( id 28605 )
    [AMXBANS] Mas 55 minut a 31 vterin do vyprseni BANU
    [AMXBANS] Duvod banu : ' Spawn camp '
    [AMXBANS] Zabanovany nick ( 1 ) : EoL+
    [AMXBANS] Tvuj nick : EoL+
    [AMXBANS] Zabanovane SteamID ( 1 ) : STEAM_0 : 0 : 31323193
    [AMXBANS] Tvoje SteamID : STEAM_0 : 0 : 31323193
    [AMXBANS] Zabanovana IP adresa ( 1 ) : 80.242.44.102
    [AMXBANS] Tvoje IP adresa : 80.242.44.102
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Ban dal admin : Ciper
    [AMXBANS] Server : Kotelna - Superhero | csko.cz ( de_dust2-urban )
    [AMXBANS] Pokud si myslite , ze jste ban dostal ( a ) nepravem , muzete pozadat o unban na foru csko.cz
    [AMXBANS] Oznacte tento text mysi , pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
    [AMXBANS] =================================

    asi po 5 minutach, co som napisal na forum si mi dal unban, preco asi? zeby to bol neopravneny ban? h4h4h4
    Naposledy upraveno EoL; 15-06-12 v 22:43.


  12. #27
    Ex-admin Avatar uživatele Ciper
    Datum registrace
    Nov 2010
    Příspěvky
    730

    Re: Pobavení ! Stížnost na nějaké adminky

    Citovat Původně založeno EoL Zobrazit příspěvky

    Legendary.. stary znamy ciper.. Tiez si rageoval ked som pisal do chatu cyper je p4n a bral si to ako provokaciu, este si to tam aj pisal.. ten nick je cista provokacia na stranu admina.. Mne tiez admin ( neviem uz kto ) dal ban omylom a nerobil som z toho vedu a nezakladal topic kôli tomu.. Mal by si sa radsej pozriet na seba, rageoval si dokonca aj ked som ta daval na SH, iked som vypol captaina, si pisal ze som ho mal..dalej si klamal o tom, ze tvoj brat NEHRA superhero pritom mam dva screeny kde si pisal ze hra za teba..Odisiel si z admin teamu z neznamych dôvodou a teraz tu ides hejtovat na admin team.. GENIUS .. s cy1iperom ziadny kseft, ziadna hra uz nikdy .. neodporucam ..
    feedback
    edit: taktiez doplnim tvoj ban:
    [AMXBANS] ================================================
    [AMXBANS] Mas BAN pro tento server! ( id 28605 )
    [AMXBANS] Mas 55 minut a 31 vterin do vyprseni BANU
    [AMXBANS] Duvod banu : ' Spawn camp '
    [AMXBANS] Zabanovany nick ( 1 ) : EoL+
    [AMXBANS] Tvuj nick : EoL+
    [AMXBANS] Zabanovane SteamID ( 1 ) : STEAM_0 : 0 : 31323193
    [AMXBANS] Tvoje SteamID : STEAM_0 : 0 : 31323193
    [AMXBANS] Zabanovana IP adresa ( 1 ) : 80.242.44.102
    [AMXBANS] Tvoje IP adresa : 80.242.44.102
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Ban dal admin : Ciper
    [AMXBANS] Server : Kotelna - Superhero | csko.cz ( de_dust2-urban )
    [AMXBANS] Pokud si myslite , ze jste ban dostal ( a ) nepravem , muzete pozadat o unban na foru csko.cz
    [AMXBANS] Oznacte tento text mysi , pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
    [AMXBANS] =================================

    asi po 5 minutach, co som napisal na forum si mi dal unban, preco asi? zeby to bol neopravneny ban? h4h4h4
    Dobře.Toho hráče na demu mi hlasily na steamu, nevím kdo pak uznal že mám pravdu a ještě se vtíral jestli budem kamaradí atd..
    :D

  13. #28
    Profesionální člen Avatar uživatele EoL
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    339

    Re: Pobavení ! Stížnost na nějaké adminky

    jo tebe hlasili na steamu ze pakistanec s levelom 1 campi na spawnu a pritom si tam celu dobu hral a zabil ta asi dva krat.. uz sem nic nenapisem, len som chcel oboznamit, tych ktory este necitali moje posty..
    e: vtíral? :D len mi ta bolo luto, ze chudak chlapec totalny kolaps az poziadal o vzatie prav..


  14. #29
    Ex-admin Avatar uživatele Ciper
    Datum registrace
    Nov 2010
    Příspěvky
    730

    Re: Pobavení ! Stížnost na nějaké adminky

    Ale co at si z toho kotel něco veme nebo ne, at si nechá srát na hlavu nebo ne, je mi jedno.Prosím o lock a smazaní učtu na forum.Pěkně jsem se pobavil :DD :D:DDD: Dd.d:D pár sraček do sudu..

  15. #30
    Ex-admin Avatar uživatele Ciper
    Datum registrace
    Nov 2010
    Příspěvky
    730

    Re: Pobavení ! Stížnost na nějaké adminky

    ZOMBJEBOT!!!!je týpek!!!!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •