Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 35

Téma: Rey po dlhom case pls UNBAN viac dnu...

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2011
    Příspěvky
    47

    Red face Rey po dlhom case pls UNBAN viac dnu...

    ahoj kotel prosim ta asi pred pol rokom som mal problemy z VIP raz islo raz nie zaplatil som a neslo a chcel som dalsie SMS ale neslo tak som to neriesil stiahol KZH a aby mi to dalo perma aby ma nelakalo dal som si polroka pauzu tak ci by som nemohol poprosit o unban s5? prosim odpis, Dik.
    http://www.csko.cz/bans/ban_details.php?bid=3894
    Naposledy upraveno rey619; 27-03-11 v 18:31.

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele Syrius.
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    Bratislava - Ružinov
    Příspěvky
    639

    Re: Rey po dlhom case pls UNBAN viac dnu...

    Reya si pametám (ty asi mna nie). A ja že prečo som ťa už na Kotelni tak dlho nevidel. Ale ja za unban som keď už je to ten polrok. Ale o tom môže rozhodnúť len Kotel.

  3. #3
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Příspěvky
    682

    Re: Rey po dlhom case pls UNBAN viac dnu...

    ja si ho taky pamatuju. to bylo na serveru same:
    hrac bla bla zabil rey619
    rey619: lama, koko°!!

    a potom tu jeste spamoval forum nebo co... ja bych mu ho nedaval...

  4. #4
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2011
    Příspěvky
    47

    Re: Rey po dlhom case pls UNBAN viac dnu...

    vies ze sme si prave nesadli bawson vtedy.... ale len o tom rozhodne kotel

  5. #5
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2011
    Příspěvky
    47

    Re: Rey po dlhom case pls UNBAN viac dnu...

    ale ja som to nemal preto aby som hackoval aj to mam preto aby ma nelakalo tolko na Kotelnua VIP :D :D ale teraz to je uz ina situacia :D

  6. #6
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Příspěvky
    682

    Re: Rey po dlhom case pls UNBAN viac dnu...

    vazne jo? tak proc mas ban na FuckAhede vole? taky te tam lakalo VIP? ty uz nepij ten dzus tolik.

  7. #7
    Expert člen
    Datum registrace
    Nov 2010
    Příspěvky
    482

    Re: Rey po dlhom case pls UNBAN viac dnu...

    taky mi ten nick něco řiká :) jestli si cheater, tak máš docela dokonale přesvědčující výmluvu :D jestli nejsi, tak máš asi tak 1% šanci si to obhájit pokud ti k tomu nepomůžou kámoši/admini :D

  8. #8
    Stálý Maniak Avatar uživatele Larodar56
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Česká Republika, Praha
    Příspěvky
    2,011

    Re: Rey po dlhom case pls UNBAN viac dnu...

    S Reyem jsme byli dříve v klanu :), občas ho něco naštve ale to asi každého že? Každý byl někdy vzteklý a psal lamo... Rey je v pohodě :)

  9. #9
    Kotel
    Guest

    Re: Rey po dlhom case pls UNBAN viac dnu...

    Nechapu.

  10. #10
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2011
    Příspěvky
    47

    Re: Rey po dlhom case pls UNBAN viac dnu...

    Citovat Původně založeno N1xQw Zobrazit příspěvky
    Player *v!r2@l*_*SvK*_*Rey619!*<-^^
    Bantype SteamID
    SteamID STEAM_0:0:32133002
    IP address hidden
    Invoked on 21-06-2010 - 13:06
    Banlength Permanent
    Expires on Not applicable.
    Reason cheating
    Banned by Admin EoL+ ()
    Banned on Server FakaHeda.eu #05 SuperHero NEW [4game.cz] (de_dusimpsons)
    jj mam tam ban... ale za cheatting to nieje :) nelakalo ma tam ani nic :) ten ban bol na superheru ban tam mam preto lebo mily EoL mam voci mne nejake komplexy a dal mi ban za cheating potom bol reset xp siel som na forum a napisal som stiaznost... potom som to dalej neriesil lebo bol reset xp.... Ked som na forku pytal demo nikto mi nic nedal ani neodpovedal :)

  11. #11
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2011
    Příspěvky
    47

    Re: Rey po dlhom case pls UNBAN viac dnu...

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Nechapu.
    Proste tedy boly nejake VIP problemy ja som poslal 2 sms a VIP mi neslo, tak aby ma to nelakalo na kotelnu som stiahol kzh aby mi to dalo permu, ale uz by som sa zase rad vratil k kotelny

  12. #12
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Příspěvky
    682

    Re: Rey po dlhom case pls UNBAN viac dnu...

    ale notaaaak bez si pyťať nekam jinam vole, si myslis, ze kdyz tu budes psat sracky tak to ti jako budem verit nebo co? jeste kdyz jsem tam byl admin, tak ty sis tam napsal zadost o unban a kdyz eol dodal demo, tak si tam uz nenapsal... na demu jsi cheatoval, sam jsem se na to dival. demo uz bohuzel nemam a ten smrad co to tam ted prebral bohuzel zmenil web, takze ta tva zadost tam uz neni. pokud se mi podari nejak dostat na ten starej web(jesti je stale funkcni vubec) tak tu hodim odkaz, a nejake chabe vymluvy ti uz zde nepomohou. jednou cheater, vzdycky cheater! ADIOS, uz se nevracej.

  13. #13
    Ex-admin Avatar uživatele MARTiii
    Datum registrace
    Dec 2010
    Příspěvky
    1,433

    Re: Rey po dlhom case pls UNBAN viac dnu...

    cheatoval/scriptoval si mas perm, tady si skoncil, nebudes uz dale obtezovat slusne hrace holomku

  14. #14
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2011
    Příspěvky
    47

    Re: Rey po dlhom case pls UNBAN viac dnu...

    Citovat Původně založeno BAWSON Zobrazit příspěvky
    ale notaaaak bez si pyťať nekam jinam vole, si myslis, ze kdyz tu budes psat sracky tak to ti jako budem verit nebo co? jeste kdyz jsem tam byl admin, tak ty sis tam napsal zadost o unban a kdyz eol dodal demo, tak si tam uz nenapsal... na demu jsi cheatoval, sam jsem se na to dival. demo uz bohuzel nemam a ten smrad co to tam ted prebral bohuzel zmenil web, takze ta tva zadost tam uz neni. pokud se mi podari nejak dostat na ten starej web(jesti je stale funkcni vubec) tak tu hodim odkaz, a nejake chabe vymluvy ti uz zde nepomohou. jednou cheater, vzdycky cheater! ADIOS, uz se nevracej.
    :D ked si videl tu stiaznost co som tam pisal? a nehovor tote vyhovorky ja si uz nepamätam :/ a demo tam nedodal lebo kazdy den som sa pozeral :) A Aky cheater? :D :D ani nemas dokaz ani nic :D a ty mne tu nadavas do cheaterov? ked sa zobudis z toho sna tak napis... a vlasne kto sa ta na nieco pytal??? a ty co si pisal novy ci ako.... preto ze ti je bawson kamarat tak tu hovoris? ani ma nepoznas ani nic tak sa pls omne nevyjadruj :)

  15. #15
    Kotel
    Guest

    Re: Rey po dlhom case pls UNBAN viac dnu...

    Tobe by unban stejne nepomohl.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •