Strana 13 z 13 PrvníPrvní ... 3111213
Zobrazit výsledky od 181 do 192 z 192

Téma: Koníčky, zájmy a tlachání :o)

  1. #181
    Stálý člen Avatar uživatele AlternativníPravda
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Schönbrunn
    Příspěvky
    857


    Odpověď: Koníčky, zájmy a tlachání :o)

    Kalibraje pravdy je mnou zavedený pojem, který popisuje většinu mých příspěvků, rozhovorů a vlastně můj život. Kalibrace podle definice wikipedie je soubor úkonů, kterými se za specifikovaných podmínek stanoví vztah mezi hodnotami veličin, které jsou indikovány měřicím systémem nebo měřicím přístrojem nebo hodnotami reprezentovanými ztělesněnou mírou nebo referenčním materiálem a odpovídajícími hodnotami, které jsou realizovány etalony (standardy). Když to řeknu jinak, upravuji pravdu v můj prospěch či prospěch někoho jiného, do jisté mírý by se dalo říct, že lžu a lžu a lžu ;).
    Citovat Původně založeno Neurol Zobrazit příspěvky
    Unihoc není dement, Unihoc je pičus, ale to deagle1981 taky. Vzniká nám zde tzv. banovací paradox.
    .

  2. #182
    Nováček Avatar uživatele Lo7oR
    Datum registrace
    Aug 2012
    Příspěvky
    69


    1 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Koníčky, zájmy a tlachání :o)

    robota ,chodenie von fudbal hokej a honeni

  3. #183


    2 z 3 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Koníčky, zájmy a tlachání :o)






  4. #184
    Banned
    Datum registrace
    Mar 2017
    Příspěvky
    43


    Odpověď: Koníčky, zájmy a tlachání :o)

    prezdivku *spisovatel* nemam jen tak naahodou pisu si pro sebe *do supliku* ruzne basne, povidky, uvahy, fejetony, clanky a ted zkousim i scenare na divadelni hru; jinak se zajimam o literaturu coz dokazuje to jake nicky pouzivam ve hre kdyz hraju; v druhe rade se pak taky zajimam o psychologii a sociologii a diky bratrum se castecne orientuju i ve *videohernim prumyslu* gramatiku ovladam dobre ale narozdil od sveho nejstarsiho bratra nepotrebuju vsude psat jak nejaky ucitel uplne spravne s carkama atak.

  5. #185
    Kloucek
    Guest


    Odpověď: Koníčky, zájmy a tlachání :o)

    Hudebka.

  6. #186
    Nováček
    Datum registrace
    Jun 2017
    Příspěvky
    0


    Odpověď: Koníčky, zájmy a tlachání :o)

    Miluji karting, když firma není levná, samotný stroj a palivo to stojí peníze. Je dobře, že si některé náklady byly k pokrytí úvěru.
    Mimochodem je zde odkaz, pokud někdo zájem. http://rychlapujcka-is.com/
    Ale lekce je velmi zábavný a přináší zábavu a adrenalin Masu

  7. #187
    Nováček Avatar uživatele noblemar
    Datum registrace
    May 2018
    Umístění
    Trvalý BAN
    Příspěvky
    69


    Odpověď: Koníčky, zájmy a tlachání :o)

    Po novom mám koníček, že zhromaždujem v izbe špinavé taniere, mištičky, poháre...

    Po týždni som všetko umyl, upratal... Bolo toho požehnane. Bál som sa, že zabijem nejakú rodinku baktérií, ktoré sa tam mohli začať množiť.
    "...Zmysel života vnímame ako niečo, čo nám dáva silu každý deň sa zobudiť a mať chuť pozrieť sa na svet. Tento cieľ sa však u každého počas života individuálne mení. V súčasnom svete je množstvo vecí, ktoré sa môžu stať zmyslom života.
    Každý má právo žiť tak ako si sám vyberie a ostatní by ho nemali preto odsudzovať, ale pomôcť mu v jeho cieli, ak je správny, ak nie tak ho nenútiť zmeniť sa, ale naznačiť mu správne hodnoty v smerovaní jeho života.."

  8. #188
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2019
    Příspěvky
    0


    Odpověď: Koníčky, zájmy a tlachání :o)

    Moje koníčky jsou ekonomické. Mám rád peníze a tak. Vytvořil jsem několik finančních webů na zakázku jako například pro půjčky na www.ammado.cz stejně jako slovenský verzi www.ammado.sk. Mám ale rád i Wikipédii do které aktivně přidávám články a dlouhý spánek, i 15 hodin

  9. #189
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949


    Odpověď: Koníčky, zájmy a tlachání :o)

    Citovat Původně založeno Oskino Zobrazit příspěvky
    Moje koníčky jsou ekonomické. Mám rád peníze a tak. Vytvořil jsem několik finančních webů na zakázku jako například pro půjčky na www.ammado.cz stejně jako slovenský verzi www.ammado.sk. Mám ale rád i Wikipédii do které aktivně přidávám články a dlouhý spánek, i 15 hodin

    To muselo trvat
    Vytvořeno službou Webnode
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  10. #190
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2015
    Příspěvky
    27


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Koníčky, zájmy a tlachání :o)

    Pěstuju a křížím odrůdy chilli papriček. Vzhledem k mé práci technologa jsem hledal něco, co bude pravý opak. Co nejméně technologie a strojů, železa, elektroniky a tak. Tak jsem si našel papričky. A ne jen tak ledajaké Vyhledávám aktivně nové raritní odrůdy od různých šlechtitelů z celého světa. Sám se také pokouším vytvořit nové odrůdy křížením. tzv. hybridní odrůdy. Pro tento koníček je třeba mít trpělivost. Semena vám musí vyklíčit, musí vyrůst, musí se uchytit v substrátu, poté se musí uchytit venku, nesmí je poškodit počasí, bla bla bla. Ale poté ta odměna na konci sezóny stojí za to :-) Miluju tu různorodost barev, velikostí, tvarů a chutí.
    Naposledy upraveno butcheR; 18-05-20 v 09:40.
    ... and all the whores and politicians will look up and shout: 'Save us!'.
    And I'll look down and whisper: 'No.'


  11. #191
    Nováček
    Datum registrace
    Oct 2020
    Příspěvky
    0


    Odpověď: Re: Koníčky, zájmy a tlachání :o)

    Čauky děcka. Mě baví hrát na basovou kytaru. Každopádně mám taky dotaz do diskuze, protože sbírám inspo na vánoce. :D Co nejzajímavějšího jste kdy dostali jako dárek? Vykopnu - u mě to asi bylo tohle http://www.darkoviny.cz/pojmenujte-si-hvezdu

  12. #192
    Nováček Avatar uživatele Lo7oR
    Datum registrace
    Aug 2012
    Příspěvky
    69


    Re: Koníčky, zájmy a tlachání :o)

    hranie pc hier,chatovanie ,fudbal a práca z pc napr:rozoberanie hardweru

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •