Zobrazit výsledky od 1 do 5 z 5

Téma: První/Poslední reakce

  1. #1

    První/Poslední reakce

    Čau, na JB/JB2 se tady chytla nová pastička. . . Simon řekne První reakce s výhodou na . . . a čeká jestli někdo skočí, čupne, begripne nebo boxne . . . mně to strašně vadí a nejsem jedinej . . . toto bych zakázal díky za přečtení






    Citovat Původně založeno Marekoff98 Zobrazit příspěvky
    hele bacha mas stejni nick jako admin zombiebot mohl bys dostat vazne dlouhi ban twl

  2. #2
    Stálý člen Avatar uživatele AnnoyingGreg
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Usti nad Labem
    Příspěvky
    761

    Re: První/Poslední reakce

    Zakázat Jailbreak, píšu si.

  3. #3
    Stálý Maniak Avatar uživatele Lynviy
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    City of de_dust2
    Příspěvky
    2,242

    Re: První/Poslední reakce

    Citovat Původně založeno zombiemage^^ Zobrazit příspěvky
    Čau, na JB/JB2 se tady chytla nová pastička. . . Simon řekne První reakce s výhodou na . . . a čeká jestli někdo skočí, čupne, begripne nebo boxne . . . mně to strašně vadí a nejsem jedinej . . . toto bych zakázal díky za přečtení
    To už se tady řešilo, killuje se za to, protože když mají mít pušťěnou klávesnici, tak nemají co skákat nebo dělat cokoli jiného, dokud to nedořekneš.
    Nikdy není pozdě, dokud žijeme.

  4. #4

    Re: První/Poslední reakce

    no dobře ale je to první reakce s výhodou a ne s nevýhodou nebo na smrt :D






    Citovat Původně založeno Marekoff98 Zobrazit příspěvky
    hele bacha mas stejni nick jako admin zombiebot mohl bys dostat vazne dlouhi ban twl

  5. #5
    Ex-admin Avatar uživatele Giussepe
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Nové Město nad Metují
    Příspěvky
    2,374

    Re: První/Poslední reakce

    Citovat Původně založeno zombiemage^^ Zobrazit příspěvky
    Čau, na JB/JB2 se tady chytla nová pastička. . . Simon řekne První reakce s výhodou na . . . a čeká jestli někdo skočí, čupne, begripne nebo boxne . . . mně to strašně vadí a nejsem jedinej . . . toto bych zakázal díky za přečtení
    A v čem je ta past? Podle mě to je jen demence hráčů, že nenechaj CT domluvit a dělaj něco, když ještě nevěděj, co vůbec mají dělat. A pokud mají mít puštěnou klávesnici tak je to jasné porušení příkazu, tak nastává kill. To, že ti/vám to vadí, je jen a jen tvůj/váš problém, že nenecháte CT domluvit a děláte, co nemáte.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •