Zobrazit výsledky od 1 do 12 z 12

Téma: Prestrelka

  1. #1
    Ex-admin Avatar uživatele Lazik
    Datum registrace
    Dec 2011
    Příspěvky
    803

    Prestrelka

    Podla mna by sa mohlo urobit nejake obmedzenie pre prestrelku.. nieco typu ze prestrelka sa bude dat spustit len 3x za celu mapu.. pretoze furt sa hra len prestrelka a ziadne ine mody na radu nepridu.. dnes som mozno 2 hodiny stravil na Jb a hral som asi 6 prestreliek.. a urcite mozno pridat a vymysliet nove mody a taktiez nejake obmedzenie nech sa nehra stale to iste...

    Som zvedavy co nato poviete :)
    *DEAD*ACHIN : listen ma toto co rychle mu robi/videl som ,JE CHEATER a kedpovie nie/klame

  2. #2
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Prestrelka

    Som za nove mody. Prestrelku neobmedzovat. Naco obmedzovat nieco, co je v pohode.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  3. #3
    Ex-admin Avatar uživatele 3k a Jerry
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Moravia
    Příspěvky
    2,544

    Re: Prestrelka

    Souhlasím s cháronem chce to něco nového protože u přestřelky mají všichni stejnou šanci u sharka se bojí ctčka a T nechtějí schovku , tak je furt prestrelka.


    "Jak byste chtěli, aby lidé jednali s vámi, tak vy ve všem jednejte s nimi." (Mt 7,12)

  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele Lazik
    Datum registrace
    Dec 2011
    Příspěvky
    803

    Re: Prestrelka

    Prave preto ze to T nechcu preto obmedzit nejako ostatne mody.. napriklad mna schovka bavi a prestrelka ani trochu.. strielam cely den na strielacich serveroch a ked pridem na JB chcem sa zabavit a nie dosiahnut toho ze za hodinu si zahram 4 prestrelky...
    *DEAD*ACHIN : listen ma toto co rychle mu robi/videl som ,JE CHEATER a kedpovie nie/klame

  5. #5
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Prestrelka

    Citovat Původně založeno Lazik Zobrazit příspěvky
    Prave preto ze to T nechcu preto obmedzit nejako ostatne mody.. napriklad mna schovka bavi a prestrelka ani trochu.. strielam cely den na strielacich serveroch a ked pridem na JB chcem sa zabavit a nie dosiahnut toho ze za hodinu si zahram 4 prestrelky...
    To si jeden z mála. Väčšina z hráčov z JB ani nevie, že nejaký classik existuje :D
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  6. #6
    Ex-admin Avatar uživatele 3k a Jerry
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Moravia
    Příspěvky
    2,544

    Re: Prestrelka

    Spíš první kterého baví schovka.


    "Jak byste chtěli, aby lidé jednali s vámi, tak vy ve všem jednejte s nimi." (Mt 7,12)

  7. #7
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Prestrelka

    Ja sa vždy snažím nejak schovku urýchliť. Trvá to niekedy niekoľko minút zbytočne. Škoda, že neprešiel ten návrh, aby sa schovka nedala dať keď je menej ako 3 CT. 2 CT na mountains je hrozne málo.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  8. #8
    Ex-admin Avatar uživatele Lazik
    Datum registrace
    Dec 2011
    Příspěvky
    803

    Re: Prestrelka

    No mozno schovka trva zbytocne ale od toho to ma nazov "schovka" a tym ze to CT nemoze najst zato nikto nemoze.. ale to ked pri prestrelke nejake CT alebo T kempi alebo sa nemozu najst tak to tiez trva strasne dlho... Urcite by som zas nebol rad aby sa stale hrala schovka ale urcite pridat nejake nove mody a kazde nejako obmedzit aby sa nehralo v kuse to iste... a taktiez aby sa nedala prestrelka dat vzdy s tou istou zbranou (ale neviem ci to tam uz neni) aby to nebolo nudne...

    Kludne nech sa schovka urychli nech sa napr po 3-4 minutach ukonci sama.. ale fakt ma nebavi hrat v kuse len prestrelku..
    *DEAD*ACHIN : listen ma toto co rychle mu robi/videl som ,JE CHEATER a kedpovie nie/klame

  9. #9
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Prestrelka

    Citovat Původně založeno Lazik Zobrazit příspěvky
    No mozno schovka trva zbytocne ale od toho to ma nazov "schovka" a tym ze to CT nemoze najst zato nikto nemoze.. ale to ked pri prestrelke nejake CT alebo T kempi alebo sa nemozu najst tak to tiez trva strasne dlho... Urcite by som zas nebol rad aby sa stale hrala schovka ale urcite pridat nejake nove mody a kazde nejako obmedzit aby sa nehralo v kuse to iste... a taktiez aby sa nedala prestrelka dat vzdy s tou istou zbranou (ale neviem ci to tam uz neni) aby to nebolo nudne...

    Kludne nech sa schovka urychli nech sa napr po 3-4 minutach ukonci sama.. ale fakt ma nebavi hrat v kuse len prestrelku..
    Sak OK. Lenze pri prestrelke kempera môžem slay. Kdežto pri schovke.....nemôžem prakticky nič pokiaľ to nie je obmedzené časovo. :/ Mne ide hlavne o to.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  10. #10
    Ex-admin Avatar uživatele Lazik
    Datum registrace
    Dec 2011
    Příspěvky
    803

    Re: Prestrelka

    Kludne nech je schovka obmedzena aj casovo ale prestrelka na urcite pocet pouziti... Skor by som tu este uvital nejake navrhy na nove mody... Najlepsia varianta by bola ombedzit mody tak ako na pouzitie tak aj na cas a pridat nove mody :)

    Aj som rozmyslal nad neicim co by asi neprislo ale mohlo by to byt zaujimave... Ct by dostali soccer loptu a nahanali by stym T... a pokial by ich netrafili tou loptou tak T by prezilo... TO znamena ze CT by zabijali T loptou.. aj ked to by mohlo byt tiez dlhe no..
    *DEAD*ACHIN : listen ma toto co rychle mu robi/videl som ,JE CHEATER a kedpovie nie/klame

  11. #11
    Nováček Avatar uživatele example
    Datum registrace
    Mar 2012
    Umístění
    Bruntál
    Příspěvky
    33

    Re: Prestrelka

    Souhlásím s časovým omezení při schovce ,protože hráče,kteří už jsou dead,to nebaví a stává se ,že je málo CT a prostě Tečka nenajdou a musí si dat kill a pak je to tedy pouze ztráta času než zábava,která má bavit vězně.Jinak bych nechal přestřelku tak jak je vůbec mi nevadí a myslím si ,že nejsem sám.

  12. #12
    Profesionální člen Avatar uživatele zavo
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Slovensko
    Příspěvky
    335

    Re: Prestrelka

    Citovat Původně založeno Lazik Zobrazit příspěvky
    Aj som rozmyslal nad neicim co by asi neprislo ale mohlo by to byt zaujimave... Ct by dostali soccer loptu a nahanali by stym T... a pokial by ich netrafili tou loptou tak T by prezilo... TO znamena ze CT by zabijali T loptou.. aj ked to by mohlo byt tiez dlhe no..
    - to ne :D nekdo by ti skocil na rebrik, za strom a ho netrafis.
    Mrkvicka sa vyzna s JB modmi toho sa opytajte.
    -k schovke, tu by som obmedzil na nejakych 5-10min.(-alebo by som ju zrusil), to sa tam neoplati 5ti sa schovame po celej mapke tazko nas je najist a CT to prestane bavit tak si napisu kill do konzole a mi mozme ist viete kam.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •