Strana 20 z 25 PrvníPrvní ... 101819202122 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 286 do 300 z 373

Téma: The walking dead

  1. #286
    Stálý člen Avatar uživatele Volume
    Datum registrace
    Jan 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    716


    Odpověď: The walking dead

    Spoiler

    Nevím no, jak tam Tyresse seděl pod tím stolem .. zbytečně se to protahovalo, hromada žvástů o ničem, nudil jsem se. Kéž by se to vrátilo do kvalit 1. a 2. série :/


    Slečno, víte jaký je rozdíl mezi konverzací a sexem ? Nechcete jít ke mě a popovídat si o tom ?

  2. #287
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886


    Re: The walking dead

    Deti pod 18 rokov, nepozerajte ten serial, lebo nemate dostatocne vyvinutu psychiku na to, aby ste chapali niektore diely, sceny, atd. Diiik...

  3. #288
    Stálý člen Avatar uživatele AlternativníPravda
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Schönbrunn
    Příspěvky
    857


    Odpověď: Re: The walking dead

    Citovat Původně založeno grEy Zobrazit příspěvky
    Deti pod 18 rokov, nepozerajte ten serial, lebo nemate dostatocne vyvinutu psychiku na to, aby ste chapali niektore diely, sceny, atd. Diiik...
    Mně je osmnáct a pořád nechápu proč ten serial má 40 minutové díly, když by děj bohatě stačil na 20 minutový a někdy by šel celej díl shrnout do 7 sekundového vinevidea. Kde je chyba ? :D
    Citovat Původně založeno Neurol Zobrazit příspěvky
    Unihoc není dement, Unihoc je pičus, ale to deagle1981 taky. Vzniká nám zde tzv. banovací paradox.
    .

  4. #289
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886


    Re: The walking dead

    Skus sa vzit viac do rol postav, prezivat to s nimi, keby emotivne zabery daju to 7 sekundoveho vine-u, tak by to stalo o hovne. Ak ta fakt zaujima len to, co prevratne sa stalo v nejakom diely, tak si citaj zhrnutia, ktorych je na nete urcite milion... :D

  5. #290
    Stálý člen Avatar uživatele AlternativníPravda
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Schönbrunn
    Příspěvky
    857


    Odpověď: The walking dead

    Milion a jeden... ale ne, dělal jsem si víceméně srandu. Ale je pravda, že něktré díly jsou zbytečně natáhnuté.
    Citovat Původně založeno Neurol Zobrazit příspěvky
    Unihoc není dement, Unihoc je pičus, ale to deagle1981 taky. Vzniká nám zde tzv. banovací paradox.
    .

  6. #291
    Ex-admin Avatar uživatele 3k a Jerry
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Moravia
    Příspěvky
    2,544


    Odpověď: The walking dead

    Serial je pořád bomba jen se to prosě musí někam posunout .. jak píše tady cReyko nademnu .. jen je škoda že dobré postavy idu takto preč .. metrákovej chlap a kousne ho děcko a pak ho malem přetlačí kostra..


    "Jak byste chtěli, aby lidé jednali s vámi, tak vy ve všem jednejte s nimi." (Mt 7,12)

  7. #292
    Stálý člen Avatar uživatele AlternativníPravda
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Schönbrunn
    Příspěvky
    857


    Odpověď: The walking dead

    Citovat Původně založeno Neurol Zobrazit příspěvky
    Unihoc není dement, Unihoc je pičus, ale to deagle1981 taky. Vzniká nám zde tzv. banovací paradox.
    .

  8. #293


    Odpověď: The walking dead

    Spoileris

    Nechápu, proč jdou na oslavu bez nějaké hlídky, nebo něco podobného (Nedomyšlené)
    Chudák vystresovanej kluk, ani ty sušenky nebude chtít. (Stejně to prozradí)
    Sasha bude další na řadě, teda aspoň podle mého názoru, praskne jí z toho hlava...
    Jejich život v tom městě mi přijde takovej divnej, hlavně ta "vedoucí", co má moc bujnou fantazii

  9. #294
    Stálý člen Avatar uživatele Honey cocaine
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    751


    Odpověď: The walking dead

    Od toho 13 dílu jsem očekával teda více, zase polovina dílu byla o tom, jak Daryl chytal koně s nějakým retardem, kůň byl nečekaně sežrán chodci :D
    Ta vedoucí se mi nezdá, Sasha možná měla to vidění reálné, budou to určitě nějací zvrhíci.
    Jediný, co mě na té jejich vesnici zaráží je to, že jim tam teče normálně voda, mají elektřinu, všechno. Voda by se ještě dala, ale elektřina? Vždyť tam nemají žádné zdroje, maximálně solární panely, trochu nedomyšlený, no.


  10. #295
    Stálý člen Avatar uživatele Volume
    Datum registrace
    Jan 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    716


    Odpověď: The walking dead

    Spoileráž

    Teda, pondělní díl byl dobrej, a ten konec se povedl. Je mi negříka celkem líto, co se dá dělat. Doufam že za to Nicholas zaplatí a Sara (nebo jak se jmenuje) bude v poho .. Těším se na zítřejší díl.


    Slečno, víte jaký je rozdíl mezi konverzací a sexem ? Nechcete jít ke mě a popovídat si o tom ?

  11. #296


    Odpověď: The walking dead

    Spoiler + sorry za hořkost

    To je piča, proč to udělala... Bože můj, teď zas čekat jak kokot na další díl :D, btw. Na to, že chodil jak se zlomenou nohou mu najednou nic nebylo a všechno cítil v klidu, ten pán domu. Myslím si, že za chvíli bude systém přebranej...

  12. #297
    Stálý člen Avatar uživatele Volume
    Datum registrace
    Jan 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    716


    Odpověď: The walking dead

    Těšim se na pokračování.. bude zajimavé!


    Slečno, víte jaký je rozdíl mezi konverzací a sexem ? Nechcete jít ke mě a popovídat si o tom ?

  13. #298


    Odpověď: The walking dead

    Mám takovou konspirační teorii, bavil jsem se na toto téma s jinýma lidma, a je to možné, i když to zní jako blbost :D

    Určitě si vzpomínáte na začátek celého seriálu, probudil se v nemocnici v komatu, no, Michonne ho prakticky do toho komatu dala, ale nechápu, proč by to měl být 90 minutový díl, to by musel jít za každou osobou...

    Zní to jako blbost, ale já takhle prostě uvažuju :D

  14. #299
    Stálý člen Avatar uživatele AlternativníPravda
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Schönbrunn
    Příspěvky
    857


    Odpověď: The walking dead

    Probudil se z komatu, protože byl těžce postřelen a navíc to bylo ve městě..

    btw. ten díl bude mít 90 minut
    Naposledy upraveno AlternativníPravda; 26-03-15 v 18:23.
    Citovat Původně založeno Neurol Zobrazit příspěvky
    Unihoc není dement, Unihoc je pičus, ale to deagle1981 taky. Vzniká nám zde tzv. banovací paradox.
    .

  15. #300
    Trial admin Avatar uživatele Nixvan
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Nový Bor
    Příspěvky
    1,042


    Odpověď: The walking dead

    Vůbec nemám infomace o seriálu, jak to je? Je nějaký nový díl nebo tak něco? :D Nesledoval jsem to teď dlouho.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •