Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 21

Téma: Žádám o práva na classic serveru

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele kouzelnik
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Zlín
    Příspěvky
    87

    Žádám o práva na classic serveru

    Zdravím všechny kotelňáky a kotelňačky,
    nejdříve k hlavním podmínkám co se žádosti týče a až potom k samotnému důvodu.

    Takže, steam mám - STEAM_0:1:13503908. Na tomto portálu hraju celkem dlouho a poměrně často, i když před 3 měsícema jsem hraní na kotelně musel omezit, z důvodu školy. Jaké mám zkušenosti s cheatery? Tak určitě nejsem jak ti NSmáci, kteří hned brečí, když mu dá někdo díru a už píší, že je někdo cheater, to ne. Na druhou stranu, když přijde na server nějaký týpek, který to neskrývá, hraje si na bůhví co, tak mě to dokáže pěkně vytočit. Potom už teda napíšu nějakému adminovi, kterého mám na steamu. Když to mám shrnout, tak moje zkušenosti s cheatery nejsou moc velké, protože jsem vyloženě CHEATHUNTERA nikdy nedělal, a navíc admin není jen od toho, aby poznával a banoval, hlásil cheatery, to je spíše práce pro CHH, takže s tímto velké zkušenosti nemám. Samozřejmě, když se na serveru objeví někdo kdo si o ten ban vyloženě žádá, tak to by poznal snad každý :).

    Teď k samotnému důvodu, první důvod je, že demence některých lidí na classic serveru přesahuje meze, teď myslím právě hraní. Zhruba tak polovina, vůbec neví o co v té hře jde, když má potom nějaký šašek bombu, a běhá si po mapě, ostatní mu píší proč nepoloží, ať vyhodí bombu, tak vůbec neví o co go a běhá si pohodlně dále. Druhý důvod je, že přes léto a prázdniny asi nikdo netráví tolik času na PC, tak bych chtěl pomoci a samozřejmě odstranění cheateru z classic serveru, protože tento server mám opravdu rád.

    Převážně hraju na classicu a občas zajdu na nějaký DM rozehrát se, ale převážně hraju na classicu. Na steamu mám odehraných přes 4900 hodin, hraju to od roku 2007. Zkušenosti mám s RCON i AMX ovládáním.
    Ještě tu přikládám můj ffp status -http://forfairplay.com/STEAM_0:1:13503908

  2. #2
    Stálý Maniak Avatar uživatele :D Dal Ta Bhoper:D
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Trenčín
    Příspěvky
    1,111

    Re: Žádám o práva na classic serveru

    Ja som určite PRO pár mixov aj gatherov máme spolu odohraných samozrejme má aj skill myslím že je chladná hlava.



  3. #3
    Stálý člen
    Datum registrace
    Feb 2011
    Příspěvky
    614

    Re: Žádám o práva na classic serveru

    Znám z classu. Bezproblémový a celkem v pohodě týpek. To cheathunterství není zas tak těžké, tudiž to by zas tak velký problém nebyl. Já jsem rozhodně pro.

  4. #4
    Banned
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Made in Morava
    Příspěvky
    259

    Re: Žádám o práva na classic serveru

    No já bych byl pro bejne ale ty víš co je tvůj problém :D ty nervy v tom chatu :X

  5. #5
    Nováček Avatar uživatele kouzelnik
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Zlín
    Příspěvky
    87

    Re: Žádám o práva na classic serveru

    Vím, vím, pokusím se to zlepšit O:) :)

  6. #6

    Re: Žádám o práva na classic serveru

    bejne bejne... :-D Pro.

  7. #7
    Stálý Maniak Avatar uživatele Svacinar
    Datum registrace
    Jul 2011
    Příspěvky
    1,344

    Re: Žádám o práva na classic serveru

    Citovat Původně založeno kouzelnik Zobrazit příspěvky
    Teď k samotnému důvodu, první důvod je, že demence některých lidí na classic serveru přesahuje meze, teď myslím právě hraní. Zhruba tak polovina, vůbec neví o co v té hře jde, když má potom nějaký šašek bombu, a běhá si po mapě, ostatní mu píší proč nepoloží, ať vyhodí bombu, tak vůbec neví o co go a běhá si pohodlně dále.
    Tohle štve asi každýho, ale pořád jsi na NS portálu, tak musíš a takovejhlema pepíkama počítat. A že jich tu není málo...

  8. #8

    Re: Žádám o práva na classic serveru

    Jeden z těch lepších hráčů, až na ty nervy v klidu :D. Pro

  9. #9

    Re: Žádám o práva na classic serveru

    Mas pekny vyjadrovani v chatu. Neni den abych te nevidel nekoho flamovat, nebo nekomu nadavat... ses tim znamej, kdyz ti na to nekdo neco napise, tak mu odpovis, ze se nebavis s nulama a jen ty ses pan, takovyhle chovani od admina by bylo k placi, uz to tu jednou bylo a dopadlo to nekolika tydennim flamem, ja sem rozhodne proti, nekdo takovej by nemel adminovat na ns portalu, kdyz neudrzi nervy s novackama a musi si porad neco dokazovat. Zbytecne by to tu zas byla stiznost za stiznosti.

  10. #10
    Ex-admin Avatar uživatele Giussepe
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Nové Město nad Metují
    Příspěvky
    2,374

    Re: Žádám o práva na classic serveru

    Citovat Původně založeno |B4D B0YS|xXx Zobrazit příspěvky

    Žiadosť pekná, skill možno tiež má, ALE - mám pocit, že keby nebol súčasťou ULTRAMEGA**SW4T**-V1P-Kotelna Teamu, tak by ste sa o neho ani neobtreli a kvôli nízkej aktivite na fóre, absolútnemu nenahlasovaniu cheaterov, "drsnému slovníku" a tomuto by ste ho rovno poslali doprdele. Na classicu treba práveže najskúsenejších CHH a videl som už kopu lepších kandidátov odkopnútych kvôli vyššie uvedeným dôvodom.
    Musím s tímto souhlasit.
    Tvůj slovník opravdu oplývá krásnou slovní zásobou. Nevím jak dalece nahlašuješ adminům hackery na steamu, ale je fakt, že tady ne fórko si nedal ani jednoho. Ta tvoje žádost na mě působí dojmem, že si zakládáš na tom, že máš s kupou hráčů odehrané gathery a mixy a že si velký PRO když máš nahráno 5k hodin.
    Navíc píšeš, že s cheatrama nemáš moc velké zkušenosti, tak nechápu proč ti všichni (vyjma flashe) dávájí pro, když mnoha lidem se do žádostí psalo, že právě na classic jsou ty zkušenosti potřeba. Za mě Ne.

  11. #11
    Ex-admin Avatar uživatele bones
    Datum registrace
    Mar 2011
    Příspěvky
    1,074

    Re: Žádám o práva na classic serveru

    zaujimal by ma vek, ktory si v ziadosti neuviedol, len aby sme si spravili obrazok s kym mame tu cest

    inak nepaci sa mi vyjadrovanie a to hranie na poloboha, ja som kouzelnik a vy nuly.. pozname tu par takych hracov na kotelne, ktori su dokonca admini a nerobi to dobre portalu...

    niesom pro

  12. #12
    Nováček Avatar uživatele kouzelnik
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Zlín
    Příspěvky
    87

    Re: Žádám o práva na classic serveru

    4flash, giuseppe - ja nevím co vy máte za problém, ale poznat člověka jen proto, jak se vyjadřuješ je jeden velký fail. Admin se může vyjadřovat jak chce, ale jestli máte na CSKO.CZ zavedené pravidlo, že slušný hráč, který nenadává, nepíše do chatu je OK, tak jste silně proti. Znáte portál hltv.org? Znáte admina, hráče lurpis? Který hrál za WinFakt, teď nevím za koho, protože je v inaktivitě, četli jste si někdy jeho komenty? Možná nereaguje jako já, ale víte proč tak reaguju? Protože mě ti NSmáci opravdu otravují, vy to možná nevidíte, protože hrajete podobně, ale většinu hráčů to otravuje, stejně jako mě, ale do chatu se nevyjadřují to je jejich +++. Ale na co by ten chat byl? Kdyby jste nechali ty divné hlášky, tak by se nic nestalo, teď tu do mě budete rýpat, jenom kvůli chatu, ale jedete do mě jenom kvůli tomu, udělal jsem snad jinou chybu? NE! A vsadím se, že vy vůbec nevíte co práce CHH obnáší? Tohle by snad 75% adminů z vás nezvládlo, tak se nepovyšujte, nade mnou, že já píšu sračky do chat logu, tohle vůbec není práce ADMINA! Je to úplně něco jiného, ale pokud se chcete dál ubírat tímto směrem a nabírat do svých řad hráče s nickama, ve kterých používají čísla, vůbec neví o co GO, jenom se nevyjadřují do chatu a vyberete je, tak to potom JO!

    Takže, ti hráči, kteří tu píší, že jsou PRO, tak asi ví, že nejsem nějaký NSmák, kterému jde jen o práva, já se vám snažím pomoc, chci přiložit ruku k dílu, nechci admina na všechny servery, taky proč? Když na nich nehraju, ale když vidím tu demenci na CLASSICU, tak to fakt rozum přestává stát. Ti co tu píší, že jsou PRO, tak asi ví co jsem zač, hrál jsem s nimi, i když s nima nejsem v kontatku. Ti co sem píší, tak to berou jen z PUBlicu, ale ti co jsou PRO, tak ti ví jak se chovám na CW, MIXech, GATHERech.

    Ale tohle je už na vás, nechci se tzv. PŘISRAT do admin týmu, jen jsem chtěl přiložit ruku k dílu, ale když se všichni obracíte na CHAT LOG, tak to jste fakt hrdinové, ale nikdo z adminů tu nemá takové zkušenosti s hraním jaké já, nebo podobné.
    PEACE

    4bones: Je mi 20. Ale jestli podle psaní zjistíš IQ jednotlivých lidi, tak ti budu říkat 2. Einstein. Mějte se, GN <3

  13. #13
    Ex-admin Avatar uživatele ZEUS
    Datum registrace
    Apr 2011
    Umístění
    Mladá Boleslav
    Příspěvky
    6,563

    Re: Žádám o práva na classic serveru

    Proti, viz flash a giuseppe.

  14. #14
    Ex-admin Avatar uživatele bones
    Datum registrace
    Mar 2011
    Příspěvky
    1,074

    Re: Žádám o práva na classic serveru

    podle psani nezjistim IQ, nikde som to nenapisal, len som chcel vediet, ci dotycny ziadatel ma 14 alebo 39, nic osobneho v tom nehladaj..
    nikto ti nekaze nepisat do chatu, len nemyslis, ze admin by mal ist hracom prikladom? byt pre nich autorita? ked budu vidiet, ze admin nadava asi to nebude pekna vizitka, nemyslis?
    vidno, ze arogancia a ego-up ti naozaj nechyba.. to ci ma niekto steam alebo NS ti moze byt ukradnute, nemal by si nadavat nikomu a nie este NSmakom, treba zachovat chladnu hlavu a proste sa cez to preniest, ze niekto ma zabil.. mas 20 rokov tak sa nechovaj jak maly harant a uvedom si, ze je to len hra ktora sa hra pre zabavu a oddych, ne pre nervy a stres.
    ako admin budes tercom posmechu, stovky hracov do teba bude rypat, neustale ta vytacat primitivnymi hlaskami, demenciou.. nie je to len o adminovani a klikani cisel, ale vplyv tam ma daleko viac faktorov, ktore zistis az ked sa dostanes do toho blazninca..

    pravdepodobne ma odpises nejakymi hustymi hlaskami, ze niesi povinny robit to a to a blabla.. mozno ti to este niekto lepsie vysvetli, len som sa ti snazil priblizit o co asi ide

  15. #15
    Nováček Avatar uživatele kouzelnik
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Zlín
    Příspěvky
    87

    Re: Žádám o práva na classic serveru

    Ne v pohodě já to beru :)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •