Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 42

Téma: Žádost o práva

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Apr 2012
    Příspěvky
    60

    Žádost o práva

    Dobrý den. Po tom, co odešel rixie máte na hns serverech aktivního pouze zoida. A Zoid taky přece není žádný stroj, aby tam byl 24/7. Je jasné, že se kotelna bude nadále rozvíjet a skákacích serveru bude jen přibývat na to jeden admin nestačí. Má žádost se vztahuje pouze na skákací servery (hns, hns training, jump training, bhop)

    Věk : 18

    Steam : STEAM_0:1:638994

    Zkušenosti : Csko hraju 4 roky. Hns mod pouze 2.

    Na kotelně hraju +- rok. V banlistu mám jeden ban, který už je ovšem dost starý. Na tomto steamu toho moc nahráno nemám. Měl jsem jich více. Zkušenosti s amxmodem mám. Hns admina už jsem pár krát dělal. Na jednom hns serveru jsem působil jako správce, tudíž jsem měl i ftp přístup. Toť bude z mé strany asi vše.

    Přeji hezký zbytek dne, Pohis‘.

  2. #2

    Re: Žádost o práva

    Znám, hraje dlouho, celkem v pohodě hráč, když si trošku pozměníš slovník dostaneš ode mě ano

  3. #3
    Banned
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Made in Morava
    Příspěvky
    259

    Re: Žádost o práva

    Já jsem taky pro, pohise znám dlouho hns mu jde dost dobře a co vím admin je na hns potřeba..

  4. #4
    Stálý člen
    Datum registrace
    Feb 2011
    Příspěvky
    614

    Re: Žádost o práva

    Pohise znám osobně. Bydlí tu kousek ode mně, tudiž kdyby dělal problémy, tak je hned vyřeším :D. Je v pohodě a má smysl pro humor. Jsem pro

  5. #5
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Jul 2011
    Umístění
    Česká Třebová
    Příspěvky
    125

    Re: Žádost o práva

    na základě vyjádření ostatních adminů a hlavně Zoida ti dávám PRO
    Kill me if you can

  6. #6
    Stálý Maniak Avatar uživatele BiA Fz
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    1,820

    Re: Žádost o práva

    Banů jsi měl víc, asi 5 za porušování pravidel, z toho jeden ode mě za vulgárnost, stejně ale dávam PRO. Od tý doby co sem Ti dal ten ban sem Tě neviděl napsat sprostý slovo, a že je to už dost dlouhá doba, cheatery mi hlásí přes steam.

    Pohis je v současnosti hráč co tam často hraje a ví o co jde. To je podle mého názoru pro admina nejdůležitější a pro server nejprospěšnější. (Stejně jako Kouzelnik na classicu nebo Peggy na Maxi, k Peggy sem se vyjádřil, ke Kouzelnikovi sem to ani nestihl..) tak doufam že to vyjde ve prospěch všech HNuSáků :D teda těch co hrajou HNS :-)

    Kontakty: steam nebo PM
    The melody of logic will allways play out the truth.

  7. #7
    Stálý Maniak Avatar uživatele :D Dal Ta Bhoper:D
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Trenčín
    Příspěvky
    1,111

    Re: Žádost o práva

    Na HNS aktívni hráč mám s ním iba dobré skúsenosti a myslím že spĺňa čo by mal ako admin.
    +Komunatívny
    +Aktívny
    +HNS rozumie + Vie skákať
    +Myslím že už je kludný žiadna vulgarita v poslednej dobe nezaznamenaná.
    -Trpezlivosť
    Ale inak PRO.



  8. #8

    Re: Žádost o práva

    Pohis je na hns pečenej vařenej, pro :)
    Naposledy upraveno Rixie; 16-07-12 v 17:27.

  9. #9

    Re: Žádost o práva

    Podľa mňa si človek, ktorý bezdôvodne uráža ľudí na ts, keď ich vôbec nepozná nezaslúži práva ani na jeden server. Viem svoje, Nemikovi boli odobraté práva práve kvôli 1 blbosti, za ktorú vlastne nemohol on ale tady pohis a jemu by sa tie práva mali naopak sveriť ?

    by Kaja

  10. #10
    Stálý člen
    Datum registrace
    Feb 2011
    Příspěvky
    614

    Re: Žádost o práva

    Citovat Původně založeno Flashk Zobrazit příspěvky
    Podľa mňa si človek, ktorý bezdôvodne uráža ľudí na ts, keď ich vôbec nepozná nezaslúži práva ani na jeden server. Viem svoje, Nemikovi boli odobraté práva práve kvôli 1 blbosti, za ktorú vlastne nemohol on ale tady pohis a jemu by sa tie práva mali naopak sveriť ?

    by Kaja
    Tohle toto už je půl rok stará věc, takže vůbec nevím, co to sem taháš. ,,Nemikovi boli odobraté práva práve kvôli 1 blbosti, za ktorú vlastne nemohol on ale tady pohis" Větši howno než tohle jsem ještě nečetl. Bylo by fajn, kdyby jsi to tu kájo rozepsala.

    nemik : Já myslím, že byly odebrané kvůli toho, že si tu nesedl s trolli. Jeho ego bylo příliš vysoké a proto často končil wsudu. Na všechno měl svůj názor, který se ovšem skoro nikomu nelíbil. Pak si tomu pomohla ty kajo a na fóru skončil úryvek z konverzace v admin chatu mezi adminy rixie, dlouhis a zmíňovaným nemikem. Pak tu vznikla epická stížnost badboyxXx či jak to má. Flejmovali jste se tu hlava nehlava. Nadávali si na ts a podobné svinstva. Teď tu napíšeš, že za tohle může pohis ? wtf ? On nemika ani nezná...
    http://csko.cz/forum/showthread.php?5364-Nemik Tady jsem taky nenašel ani zmínku o pohisovi.
    Naposledy upraveno dtr; 16-07-12 v 10:29.

  11. #11

    Re: Žádost o práva

    Abych to uved na pravou miru... vcera se dost veci zmenilo, Nemik sice ve vysledku neprisel o prava "kvoli jednej blbosti" ale na jednu stranu tam slo o ten teamspeak, kde sem byl vicemene ja sam proti vsem, co se do toho flamu tehda angazovali, nebylo to tam zrovna prijemny a litali tam dost silny vyrazy at uz na adresu kohokoliv. Jenze ta verze, ktera se tu celou dobu resila je uplne prekroucena, je to vicemene moje chyba, ze sem tvrdil, ze "za vsechno muze Nemik", protoze to tak neni... sice sem o tom byl presvedcenej ale celou dobu mylne, ty nadavky, ktery sem si v hlave zafixoval prisli az po prichodu pohise pod fake nickem, je to vlastne vykrik do tmy, protoze se mu to bude tezko dokazovat ale bylo to tak, eventuelne muzu poprosit Svacinare, kterej za ty urazky pohise banoval aby se k tomu taky vyjadril ale jak sem rek, je to slovo proti slovu, jen jde vicemene o to, ze prisel asi na neci pobidku a zacal se tam chovat jak dobytek, o nic jinyho.

    K samotny zadosti se ja osobne nevyjadruju, pohise neznam a nebudu delat zase znova zle... kazdopadne me to ale zustalo v pameti, sice celou dobu spatne, coz sem si uvedomil az vcera, ale zustalo a mozna by teda nebylo od veci aby se k tomu vyjadril primo pohis. :)

  12. #12
    Banned
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Made in Morava
    Příspěvky
    259

    Re: Žádost o práva

    Myslím že to tsko už se vyřešilo a každý na to má svůj názor protože ty jsi na to tsko přišel jako jeden z posledních a neslyšel jsi všechny věci co byly předtím..Jinak to na to tsko nepřišel pohis ale byl to marmeláda (růža) a to on tam nadával a potom oni zpětně taky ale svacinar který tam byl celou dobu zabanoval jen růžu a nikoho od nich ne (taky to banoval v tu dobu kdy už nebyl ani admin)

  13. #13
    Stálý Maniak Avatar uživatele Svacinar
    Datum registrace
    Jul 2011
    Příspěvky
    1,344

    Re: Žádost o práva

    Citovat Původně založeno mecky' Zobrazit příspěvky
    ... ale svacinar který tam byl celou dobu zabanoval jen růžu a nikoho od nich ne (taky to banoval v tu dobu kdy už nebyl ani admin)
    Tak za 1. Mě do toho netahej.
    Za 2. Napsalo mi asi 5 lidí, abych přišel na tsko, že tam nějakej vylízanec všem strašně nadává. Přišel jsem, dal jsem po chvilce ban a pak jsem odešel.
    Za 3. To, že mi zůstaly práva na tsko, bylo v tu chvíli jedině dobře, protože tam nadával hodně a perma si zasloužil. (jestli to byl nějakej tvůj kámíQ, tak těžce /care...nemá to bejt takovej dement)
    Naposledy upraveno Svacinar; 16-07-12 v 13:10.

  14. #14
    Banned
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Made in Morava
    Příspěvky
    259

    Re: Žádost o práva

    Já moc dobře vím jak to bylo ještě jsme si pak psali na tsku a ani ses mi nechtěl přiznat kdo jsi abys neměl problém ale to je jedno tohle dál rozebírat nechci je to pohisova žádost pohis na tom tsku nebyl takže to tu nebudu tahat..

  15. #15
    Stálý Maniak Avatar uživatele Svacinar
    Datum registrace
    Jul 2011
    Příspěvky
    1,344

    Re: Žádost o práva

    Citovat Původně založeno mecky' Zobrazit příspěvky
    Já moc dobře vím jak to bylo ještě jsme si pak psali na tsku a ani ses mi nechtěl přiznat kdo jsi abys neměl problém ale to je jedno tohle dál rozebírat nechci je to pohisova žádost pohis na tom tsku nebyl takže to tu nebudu tahat..
    Neměl jsem žádnej důvod k tomu, abych ti to řek. Brečet můžeš jinde, mě to nezajímá. Tímhle jsem v tomhle threadu skončil.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •