Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 21

Téma: Pravidlanakostech

  1. #1
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Pravidlanakostech

    Kto vymyslel pravidlo, ze pri reakcii s vyhodou sa nesmu zabijat vezni? Dafuq? O com to potom je? To si kazdy moze robit co chce a navyse si to protireci s principom hry reakcie. Zmazat...

  2. #2
    nevedel heslo
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    105

    Re: Pravidlanakostech

    prvá reakcia z výhodou to znamená že určitý hráč ma dostať výhodu.Keby to nebolo zakázané tak by detičky začali pisať blbosti.nemazať

  3. #3
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Pravidlanakostech

    Citovat Původně založeno grEy Zobrazit příspěvky
    Kto vymyslel pravidlo, ze pri reakcii s vyhodou sa nesmu zabijat vezni? Dafuq? O com to potom je? To si kazdy moze robit co chce a navyse si to protireci s principom hry reakcie. Zmazat...
    sak to tam je este som tam nehraval. to si zistil az teraz ci dafuq?

    Alebo to myslíš, že zakážeš skákať, dáš reakciu s výhodou na duck a ak niekto skoci, mozes ho zabit?
    (tento variant decka vyriesili tak, ze vsetko zakazu a daju "Prva reakcia s vyhodou na ....(nedokonci)", jasne ze niektori skacu skor, tak kill theam all)
    Naposledy upraveno Charon35; 13-07-12 v 18:16.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  4. #4
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Pravidlanakostech

    Ano, presne to som myslel charon. Tak maju pockat na dokoncenie prikazu a neskakat hned.
    EDIT: Csko hram po mesiaci, tak preto som sa to dozvedel az teraz. Predtym to tam urcite nebolo, tie pravidla su zmenene.

  5. #5
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Pravidlanakostech

    Citovat Původně založeno grEy Zobrazit příspěvky
    Ano, presne to som myslel charon. Tak maju pockat na dokoncenie prikazu a neskakat hned.
    EDIT: Csko hram po mesiaci, tak preto som sa to dozvedel az teraz. Predtym to tam urcite nebolo, tie pravidla su zmenene.
    No tak daj zakazy, ako som pisal a nedokonci vetu a mas to vyriesene. ;) A mozes fragovat ty JB ranker :)
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  6. #6
    Ex-admin Avatar uživatele Karl0s
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    doma
    Příspěvky
    1,697

    Re: Pravidlanakostech

    o zadnym takovym pravidlu nevim, to si vymysleli frantove chranici alcatraz tak 10 hodin denne, neber je vazne a hraj to podle sebe

  7. #7
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Pravidlanakostech

    Citovat Původně založeno Karl0s Zobrazit příspěvky
    o zadnym takovym pravidlu nevim, to si vymysleli frantove chranici alcatraz tak 10 hodin denne, neber je vazne a hraj to podle sebe
    Ako pisal mrkef. Ma to byt vyhoda, ne zabit 10 T kvoli tomu. Navod co s tym mas v hornom poste. Mas na vyber poslednu reakciu, prvu, s vyhodou s nevyhodou, tak hadam si nieco vyberes.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  8. #8
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Pravidlanakostech

    Su to snad moje sracky, ze oni skacu, ked nemaju? o_O Tak to rovno zruste pravidlo Zakaz cheatovania, ved inak bude mat 10 hracov zo serveru ban, nie... a to je skoda, ved aj oni si chcu zahrat.
    No kazdopadne, to pravidlo je uplne zle a navyse si protireci s pravidlom pri hre Reakcie, takze urcite treba zrusit jedno alebo druhe.
    BTW nejsom JB ranker, tu ide len o to, ze to je nezmyselne pravidlo.

  9. #9
    Stálý Maniak Avatar uživatele Larodar56
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Česká Republika, Praha
    Příspěvky
    2,011

    Re: Pravidlanakostech

    Tak jako píše grEy.

  10. #10
    Kotel
    Guest

    Re: Pravidlanakostech

    Hraci si na to stezovali, i kdyz je to blbost, smaznul jsem to pravidlo.

  11. #11
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    173

    Re: Pravidlanakostech

    Coze? Nee. .. ja vzdy skocil prvy a vzdy som dal otazky.. a vzdy som umrel :D Kotel to daj radsi pryc assault.. uplne nanic mapa

  12. #12
    Ex-admin Avatar uživatele Tupelko
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,855

    Re: Pravidlanakostech

    Assault je dobra mapa..Hlavně TK :D

  13. #13
    nevedel heslo
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    105

    Re: Pravidlanakostech

    Neviem čí to bol dobrý nápad ale už ked sme pri tom TK by sa mohli tiež zakázať.

  14. #14
    Ex-admin Avatar uživatele 3k a Jerry
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Moravia
    Příspěvky
    2,544

    Re: Pravidlanakostech

    Néni to mapama je to hráčema a assalut je dobrá mapa je tam spousta atrakcí.
    Ked sa zakáže TK je zle, ked sa povolí TK je zle.


    "Jak byste chtěli, aby lidé jednali s vámi, tak vy ve všem jednejte s nimi." (Mt 7,12)

  15. #15
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Pravidlanakostech

    Aj tak sa doteraz nezabíjalo v prípade ak mal niekto skočit ale begripol. Ale ked to tak vadi, tak kludne. Zbytok nerieste. TK je fajjn, assalt je fajn...nerieste 10 krat poriesene veci.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •