Zobrazit výsledky od 1 do 5 z 5

Téma: Timelimit

  1. #1
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    529

    Lightbulb Timelimit

    Hoj,

    Zvažte prosím snížení time limitu o cca 20 vteřin. Podle mě to zvýší dynamiku hry a startcampeři nás fraghuntery nebudou tolik štvát... Člověk se z toho někdy může fakt ukousat nudou. ;)

  2. #2
    Kotel
    Guest

    Re: Timelimit

    Zkousel jsem to snizit, ale na nekterych mapach se pak neda stihnout polozit, kdyz plant brani vic ct.

  3. #3
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    529

    Re: Timelimit

    No me treba na jinym nejmenovanym serveru dost vyhovovalo 1:25 (a jeste k tomu bez freezetime). Verim, ze se to da customizovat na kazdou mapu jina delka. Jinak v hostage mapach mi bezne zbyva 40 sec (napr. italy mate 2:30) kdyz dovedu hostage do rescue zony... Rozhodne to hybe s dynamikou hry. Aspon se lamky nauci, ze cupet s bombou na startu nikam nevede.

  4. #4
    Kotel
    Guest

    Re: Timelimit

    10 sekund bych mohl ubrat. Freezetime je nastaven presne na dobu potrebnou k prebiti zbrane (i kdyz na vetsine serverech je automaticke nabiti).

  5. #5
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    529

    Re: Timelimit

    Uz jsi to menil, nebo se to fakt lisi mapu od mapy? na infernu na mega2 jsem mel tusim 1:31 + freeze. Na freeze bych nesahal.. Uz tak clovek killuje lidi jak jeste nakupujou..
    Jako dostal sem ban pri sem ho obešel ,ale ja sem si jen naistaloval na nove pc cs 1.6 od gamesite kde mam aj micraft a moqq mi dal ban ze obchazim! osobne zaplatím za to ze tychle servri padnu!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •