Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 56

Téma: Oldschool/mega prava - PŘIJAT

  1. #1
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    529

    Oldschool/mega prava - PŘIJAT

    EDIT: Zadost rozsirena na Oldschool + Mega

    Drazí,

    říkal jsem si, že bych požádal o práva už dřív, ale neměl jsem k tomu důvod. Servery vypadaly celkem dobře udržované - staráte se o to pěkně, to se musí uznat. Jediné čím bych přispěl by byly snad konzultace při rozporuplných případech nařčení z cheatingu, ale jsem si jist, že sami máte ve svých řadách zkušené cheathuntery.

    Po nějaké době jsem však zjistil, že se sem tam na serveru opravdu objeví cheater a na "!" nikdo nereaguje (nepříjde, nezkoukne, nezabanuje). Tedy dovoluji si tímto požádat o admin práva.

    - Hraju cca od CS 1.3 - rok 2001 (když nepočítám, že jsem před tím snad dvakrát zapnul tuším cs beta 5)
    - Dělal jsem hlavního cheathuntera pro Progamers se stovkama banů a prohlídnutých dem.
    - Hrál jsem ligy (ESL, PG, GB,...), mezihernový turnaje, mixy a podobný věci, co se tehdy dělaly. Nějakou dobu jsem hrál naprosto minimálně (resp. spíš vůbec), ale teď jsem relativně aktivní a jelikož jsem kotelna puby našel teprv nedávno a je tu pohoda, hodlám se chvilku zdržet.
    - K otázce skillu: nepředpokládám, že mnoho lidí se dostalo do top50 na megapubech během jednoho hracího dne (momentálně rank cca 28) a K:D cca 4.8, což nemá nikdo v top100, ba i nikdo v top500 a jak tak koukám, nikdo kdo dal víc jak 200 fragů... Ale to jsou stejně jen kydy, protože jsem prostě overák a fraghunter.

    STEAM_0:0:220498

    Chápu, že nesplňuju některý podmínky, který jste si stanovili a ačkoli je plně respektuju, nepřipadá mi jejich splnění až tak klíčové (bambilion prispevku na foru a hrat na kotelne 3 mesice). Individuální posouzení je samozřejmě na vás.


    Hrozně se těším až mi lidi, co se narodili v době, kdy už jsem hrál CS, budou říkat jak jsem koupil account. K otázkám důvěryhodnosti si rád pokecám s člověkem, kterej v tý době hrál - předpokládám, že tu nejsou samí benjamínci.
    Naposledy upraveno :moqq; 12-11-12 v 09:27.

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele ZEUS
    Datum registrace
    Apr 2011
    Umístění
    Mladá Boleslav
    Příspěvky
    6,563

    Re: megapub prava

    Asi sis nepřečetl dobře podmínky :)
    Je tam napsáno " Pokud chcete práva na serveru, kde se střílí (classic, dm, aim), musíte nahlašovat cheatery a dávat nějaká dema na fórum, abychom si mohli ověřit vaše zkušenosti. Pokud je na serveru rank, přihlíží se k pozici v ranku a skillu."
    Dalším nepsaným pravidlem je, že nebudeš dělat admina někde jinde ( http://www.banlist.mijagame.cz/admin_list.php )

  3. #3
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    529

    Re: megapub prava

    Die,

    ad. 1 - megapub na výčtu není, ale chápu, že se tam střílí :). Point taken. Nejvíc je mi líto těch, kteří na serveru s cheaterem zůstávají, když admin není okolo. Právě to chci řešit. Aktivně banovat v moment, kdy je to důležitý a ne tehdy, když už hacker hraje někde v Polsku. Když obyčejný hráč nahrává demo, tak to vlastně znamená, že po serverech lítá cheater a že dřív než admin team zareaguje, tak už pravděpodobně rozplakal desítky žen a dětí (muži nepláčou). // I když koukám, že každej den přibývá banů celkem dost - admini relativně aktivní jsou // Pomineme to, že obyčejný hráč může mít často čistýho hráče za cheatera a naopak některý cheaty vůbec nepozná - tedy nahrávání dem obecenstvem může být spíše přítěží. Osobně tedy netrávím čas nahráváním, uploadováním a čekáním na ban, ale prostě vím že má zapnuto, tak jdu jinam. Jsem přeci jen momentálně hráč konzument, ale nemám problém něco nahrát, jakmile zase někde někoho potkám (pokud by tohle měl být jediný showstopper). :)

    Konec konců hráč, na kterého jsem dnes narazil, už ban má, jelikož nakonec nějakého admina potkal. Takže jsem v podstatě spokojen i tak ;)

    BTW možná by bylo dobrý sledovat jak je vlastně admin dobrý (nejsem si jist, zda-li tu někdo vůbec sleduje počet unbanů per admin).


    Pokud chceš abych se vyjádřil k nepsanému pravidlu, tak si myslím, že je to pouze politika a navíc nesmysl. Stejně tak byste mohli vyžadovat, že člověk někde admina dělal (tedy má zkušenosti). Chápu, že by to mělo vést k tomu, aby admini trávili čas na serverech Kotelny a netoulali se jinde, ale myslím, že existují i rozumnější motivační cesty. A pro informaci na Mija nehraju, protože tam nehraje snad nikdo :)

    Ještě doplním, že bych rád zvedl diskuzi k no-recoilu. AB a WH jsou pro lamy a s trochou úsilí je prostě poznáš, ale no-recoil nikdo neřeší. Proč? (to už je na jinej thread a pravděpodobně interní, jelikož tu nechci nikoho navádět..., takže mi prosím udělejte službičku a proberte mezi adminy různé podoby tohoto hacku nehledě na výsledek této přihlášky).

    Díky

    EDIT by ZEUS: Používej edit vpravo dole
    Naposledy upraveno ZEUS; 17-07-12 v 08:34.

  4. #4
    Stálý Maniak Avatar uživatele BiA Fz
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    1,820

    Re: megapub prava

    Mam pocit že sem Tě spectil, že Tě někdo hlásil jako cheatera, pár...týdnů(?) zpátky, takže můžu napsat pozitivní věc, že to co tu píšeš a co sem viděl ohledně hráčskejch zkušeností se Ti dá věřit.

    http://csko.cz/forum/showthread.php?8437-Timelimit Tohle mi přišlo jako dost hloupej návrh, ale to spíš tak na okraj.

    http://csko.cz/forum/forumdisplay.ph...-cheater%C5%AF jestli chceš uspokojit náboráře, určitě sem alespoň jednoho cheatera hoď, pro něj to bude důkaz, že jsi ochotný věnovat serveru nějaký čas a nechceš být admin jen kvůli volnýmu přístupu na server a .. tak podobně.

    Jinak žádost dobrá, co jsem k tomu měl jsem napsal a nechám to na ostatních :-) Za mě jsem spíše PRO.

    Kontakty: steam nebo PM
    The melody of logic will allways play out the truth.

  5. #5

    Re: megapub prava

    Vždy si působil pod tímto nickem? Nějak si takový nick nevybavuju a to jsem se na tý vyšší cs úrovni pohyboval poměrně dlouho... Napiš mi kdyžtak nějaký klany atd., ať si tě můžu zařadit. Buď sem nebo PM. Dík

  6. #6
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    529

    Re: megapub prava

    @Sterac:
    - viz PM.

    @Fz:
    - timelimit - http://www.youtube.com/watch?v=pWdd6_ZxX8c :) ale uznavam, ze kdyz se to naplni 30 lidma, tak to nema smysl snizovat, spis jsem asi zvyklej hrat na pub2, kde byva tak... prumerne 15 lidi?
    - cheater - http://csko.cz/forum/showthread.php?8478-Ca-h-*Marko
    Jako dostal sem ban pri sem ho obešel ,ale ja sem si jen naistaloval na nove pc cs 1.6 od gamesite kde mam aj micraft a moqq mi dal ban ze obchazim! osobne zaplatím za to ze tychle servri padnu!

  7. #7
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: megapub prava

    Citovat Původně založeno :moqq Zobrazit příspěvky
    @Sterac:
    - viz PM.
    Čo toľko skromnosti? Pochvál sa aj nám kde si hral a hlavne na akom steame. Na tomto je totižto akurát tak nič podstatné + niečo z nejakého ruského portálu či čo to je.
    Email : Hidden
    Auth Quakenet : Moqq
    SteamID : STEAM_0:0:220498
    Ban History : none
    Webpoints : 6 points (rank #129 640)
    Тема : 0
    Коментариев : 1

    Minulé SID a prečo si menil steam?
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  8. #8
    Ex-admin
    Datum registrace
    Jul 2011
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    524

    Re: megapub prava

    Bylo totu asik pred tydnem a psal sem na mega je ted adminu dost nic proti tobe.Urcite si schopny at rozhodnou ostatni.

  9. #9
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    529

    Re: megapub prava

    @Charon 35 - steam jsem nemenil, HL jsem kupoval jeste v dobe, kdy steam neexistoval (a meli jsme WON ID, skoro jsem zapomnel). Kdyz jeste dobre fungoval search serveru, tak jsem hral tam, kde byl zrovna dobrej ping a mapa, kterou jsem zrovna chtel hrat. Takze jsem se nelimitoval na CZ/SK servery. Podle nicku vidis, ze jsem to ja (ale pokud si tu chceme zahrat na konspiracni teoretiky, tak jsem samozrejme mohl nejakemu rusovi ukrast nickname, ze...). Vetsina webu z ty doby prodelala zmeny (stary fora zruseny), nebo zanikla. Statistiky nebyly tak rozsireny jako dnes. Je to ostuda, ale THIS: http://forum.gamepark.cz/index.php?s...ded&pid=251458

    @baf - naprosto pochopitelne, zadna reakce na '!' mohla byt samozrejme naprosto vyjimecna (coz mi vcera demonstroval svoji pohotovosti Sterac).


    EDIT: jeste jednu perlu jsem nasel http://www.e-sports.sk/download/down...kat=1&file=272


    EDIT 2:
    Pridavam dalsich 5 (ted jiz zabanovanych) WH, v danym momente na '!' nikdo neprisel:
    http://csko.cz/forum/showthread.php?...rec-a-pokerman
    http://csko.cz/forum/showthread.php?8519-fidkoo-a-davko
    http://csko.cz/forum/showthread.php?...-user-DewixSVK
    Naposledy upraveno :moqq; 19-07-12 v 10:52.
    Jako dostal sem ban pri sem ho obešel ,ale ja sem si jen naistaloval na nove pc cs 1.6 od gamesite kde mam aj micraft a moqq mi dal ban ze obchazim! osobne zaplatím za to ze tychle servri padnu!

  10. #10
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    529

    Re: megapub prava

    Tak co, chlapi? :)
    Vypada to, ze nikdo nejak nevi, jak se rozhodnout.

    Jen abych shrnul nejaky PMs - v letech 2003-2005/6 (kdy jsem to hral asi nejaktivneji) neexistovaly jen top klany (jak si mnozi lide mysli). Ja si v ty dobe se spokojenosti hral svuj prumer. Steracovi jsem dodal nejaky detaily (clany, turnaje, ligy,..), ktery tu malokomu neco reknou. Obecna predstava o cloveku, kterej hral v ty dobe je, ze bude chodit po serveru a zabijet pohledem. To proste taky neplati.
    K otazce poctu nahranych hodin si malokdo uvedomuje, ze se pocitaji az od roku 2009 (!). Otazka vlastnictvi accountu je zodpovezena linkama vyse. Zda-li poznam cheatera uz by po 6 banech taky mohlo byt evidentni.

    Jestli jde o nejaky sloty na serveru, ty me tak nejak nezajimaji - jde mi o poradek na serveru, kde zrovna hraju.

    (sry za bump misto editu)
    Jako dostal sem ban pri sem ho obešel ,ale ja sem si jen naistaloval na nove pc cs 1.6 od gamesite kde mam aj micraft a moqq mi dal ban ze obchazim! osobne zaplatím za to ze tychle servri padnu!

  11. #11
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: megapub prava

    Citovat Původně založeno :moqq Zobrazit příspěvky
    Tak co, chlapi? :)
    Vypada to, ze nikdo nejak nevi, jak se rozhodnout.

    Jen abych shrnul nejaky PMs - v letech 2003-2005/6 (kdy jsem to hral asi nejaktivneji) neexistovaly jen top klany (jak si mnozi lide mysli). Ja si v ty dobe se spokojenosti hral svuj prumer. Steracovi jsem dodal nejaky detaily (clany, turnaje, ligy,..), ktery tu malokomu neco reknou. Obecna predstava o cloveku, kterej hral v ty dobe je, ze bude chodit po serveru a zabijet pohledem. To proste taky neplati.
    K otazce poctu nahranych hodin si malokdo uvedomuje, ze se pocitaji az od roku 2009 (!). Otazka vlastnictvi accountu je zodpovezena linkama vyse. Zda-li poznam cheatera uz by po 6 banech taky mohlo byt evidentni.

    Jestli jde o nejaky sloty na serveru, ty me tak nejak nezajimaji - jde mi o poradek na serveru, kde zrovna hraju.

    (sry za bump misto editu)
    Žiadosť tu nemáš ani týždeň. Kam sa ponáhľaš?
    Ľudia, ktorí sa tu prezentujú s tvojimi vlastnosťami, majú povedčine nahratých cca 2000 hodín. Ja z ďaleka nemám (podľa toho čo píšeš) nahratých toľko CW, mixov atď ako ty, no pritom mám 782.6 hrs a ty 665.1 hrs. Šesť číselný steamID si teraz môže zohnať hocikto. Preto sa trochu čudujem. (a to som mal aj niekoľko týždňové výpadky, takže nesedím pri tom každý deň 3 hodiny)


    Btw mal som výpadok netu a mením HDD. Upratať 5 diskov zabere "trochu" času.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  12. #12
    Pokročilý člen Avatar uživatele spq
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Martin
    Příspěvky
    159

    Re: megapub prava

    Na mega pubu podle mne neni potreba admin.

  13. #13
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    529

    Re: megapub prava

    @charon: pardon, ale na to, ze me quotujes, to vypada, jako by jsi to vubec necet. ;) Kdybych ti na to tedy mel odpovedet, tak jen napisu znovu to samy. Hodiny jsou od 2009. Snaha mit veci vyreseny do tydne je pravdepodobne moje profesionalni deformace. To si nikdo neberte osobne, zjevne tu panuje jiny tempo. Ohledne toho, jestli jsem pred lety hral nebo ne, doporucuju pobavit se se Steracem. Ja uz pro to vic udelat nemuzu.

    @spq: Fair enough. Jen skoda, ze je adminu tolik, ze na "!" vetsinou nikdo nereaguje.

    Jinak bych chtel tuto zadost rozsirit i na Oldschool server. Docela jsem si ho oblibil.

    EDIT: btw dalsi 2 (http://csko.cz/forum/showthread.php?8711-Sova(-wh-ab http://csko.cz/forum/showthread.php?...0-gt-C()()L-wh).
    EDIT2: a dalsi http://csko.cz/forum/showthread.php?...LE-security-AB
    EDIT3: a dalsi... http://csko.cz/forum/showthread.php?...ibo8*-lt-lt-lt
    Naposledy upraveno :moqq; 27-07-12 v 21:58.
    Jako dostal sem ban pri sem ho obešel ,ale ja sem si jen naistaloval na nove pc cs 1.6 od gamesite kde mam aj micraft a moqq mi dal ban ze obchazim! osobne zaplatím za to ze tychle servri padnu!

  14. #14
    Ex-admin Avatar uživatele Karl0s
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    doma
    Příspěvky
    1,697

    Re: megapub prava

    jestli na tebe neni zadna spina, mohl bys byt po duskovi jednou z nejvetsich posil imo

  15. #15
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    529

    Re: megapub prava

    Kdyz neni spina, tak se mlci ;)
    Zjevne jsem nepresvedcil, ze jsem vice prinos, nez pritez. Ok, beru.
    Jako dostal sem ban pri sem ho obešel ,ale ja sem si jen naistaloval na nove pc cs 1.6 od gamesite kde mam aj micraft a moqq mi dal ban ze obchazim! osobne zaplatím za to ze tychle servri padnu!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •