Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 28

Téma: hlášení cheatrů odměny

  1. #1
    Ex-admin
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    Hamilton near Glasgow UK
    Příspěvky
    963

    hlášení cheatrů odměny

    Nazdar , chtěl jsem se zeptat nešlo by udělat nějakou soutěž chyť si cheatra a vyhraj?
    Šlo by o to , že třeba za každého úspěšného cheatra 1 bod a za nahlášeného , co bude čistý -1 nebo -2 body? A po dosažení třeba 10 bodů VIP na týden grátis?

    + Hráči budou víc hlásit.

    -Víc práce pro adminy s koukáním dem.

    je to jen takový návrh :-) Bodování a délka odměny je na vás , šlo my o myšlenku.

  2. #2
    Profesionální člen Avatar uživatele DaRi.
    Datum registrace
    Feb 2012
    Umístění
    Opava
    Příspěvky
    325

    Re: hlášení cheatrů odměny

    Podle mě dobrej nápad. Palec hore1

  3. #3
    Stálý Maniak Avatar uživatele Svacinar
    Datum registrace
    Jul 2011
    Příspěvky
    1,344

    Re: hlášení cheatrů odměny

    Nápad to neni spatnej. Byla by to dobra motivace. Zved bych ale počet bodů, protoze by pak kotel dával vip zadarmo kazdymu nebo dat nejakou jinou odmenu (pri velkym počtu úspěšných nahlášení treba moznost banovat...ale jen pres web, ne na serveru). Horsi je, ze by si nekdo musel vzdycky kazdej den vyhradit aspon 2 hodiny na koukání dem. Treba by se ale vycistily servery.

    (fyi..."slo mi", ne my)
    Naposledy upraveno Svacinar; 18-07-12 v 12:27.

  4. #4
    Stálý Maniak Avatar uživatele BiA Fz
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    1,820

    Re: hlášení cheatrů odměny

    Ať to raději hlásí přes vykřičník. Už takhle tu byli individua, co soustavně natáčeli cheatery a dávali je na forum, místo aby napsali přes vykřičník když byl admin online, Připadalo by to v úvahu (podle mého názoru) jedině s podmínkou, že by zavolali admina nejprve přes vykřičník a ten pak nedorazil. :)

    Kontakty: steam nebo PM
    The melody of logic will allways play out the truth.

  5. #5
    Profesionální člen Avatar uživatele DaRi.
    Datum registrace
    Feb 2012
    Umístění
    Opava
    Příspěvky
    325

    Re: hlášení cheatrů odměny

    BiA, na ! reaguje 10% adminu na kotelně....

  6. #6
    Nováček Avatar uživatele Spon.erko
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Spawn
    Příspěvky
    119

    Re: hlášení cheatrů odměny

    Presně tak DaRi .Taky jsem psal celou dobu přes přes vykřičník a nikdo nic .Teď radši napíšu bezďákovi PM na steamu nebo točim demo ...

  7. #7
    Stálý Maniak Avatar uživatele BiA Fz
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    1,820

    Re: hlášení cheatrů odměny

    ale ne, to spíš 10% hlášení je opravdu porušování pravidel. tím nechci říct že reakce adminů jsou 100%, psal jsem o tom do našeho fora, ale tak v 80% když admin může, přijde a ty hráči to často ani nezaznamenaj

    některý jsou natolik zaslepený tím "cheaterem" že i když mu 5x napíšu, do chatu, bíle na obrazovku, personal say že ten hráč nic nemá, ještě 3x napíše do admin chatu a nakonec nám vynadá, že nic neděláme, že to vzdává a jde hrát jinam

    Kontakty: steam nebo PM
    The melody of logic will allways play out the truth.

  8. #8
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    173

    Re: hlášení cheatrů odměny

    na "!" reaguju admini co tam maju prava... urcite admin co ma prava len na jaile by ti bol na awp k hovnu... a urcite je rozumnejsie napisat 3x cez "!" pred tym ako zacnem natacat.. ale treba napisat nick a co pravdepodobne ma/robi.. hlasenia typu "je tu cytr" alebo "ten kkt nadava" kazdy ignoruje.. sa potom necudujte ze admin nepride.. on vtedy chodit nemusi
    btw. napad dobry :D mne by sa to pacilo ale... tym ze nahlasis cheatera mas ako odmenu to ze mozes kludne skillit dalej.. to je podla mna drble ze chcete odmenu za to ze nahlasite cheatera... ved s cheatermi nechce hrat nikto tak naco odmenu?
    Naposledy upraveno Kazki; 18-07-12 v 12:47.

  9. #9
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105

    Re: hlášení cheatrů odměny

    A hladiku ted rekni jestly myslis na kotelnu a nebo na to vip co bys mohl mit zadarmo? A ostatni tky..nerikejte ze by jste to delali kvuli kotelne znam typky co by sedeli u serveru cely den jen aby mohli mit vip ze jim mama nekoupi kredit a motivace nvm nvm tich 7 korun za 10 haxoru kdyz si to tak psal tak to moc motivace neni...me to je uprimne jedno ja hlasim cheatery a ne malo a nikdy by me nenapadlo si za to neco vzit..
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

  10. #10

    Re: hlášení cheatrů odměny

    Nápad možná dobrej, ale podle mě by se to časem zvrhlo do toho, že by každej akorát spectil a natáčel místo aby hrál a forum by bylo zaplavený demama, který by z velký části byly čistý...

  11. #11
    Ex-admin Avatar uživatele 3k a Jerry
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Moravia
    Příspěvky
    2,544

    Re: hlášení cheatrů odměny

    Celé jsem to nečetl, jinak jsem rád že o příchodů adminů přes ! píšou někteří, ktěří vědí o tom naprostý hovno a netuší co nám chodí za zprávy.


    "Jak byste chtěli, aby lidé jednali s vámi, tak vy ve všem jednejte s nimi." (Mt 7,12)

  12. #12
    Ex-admin
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    Hamilton near Glasgow UK
    Příspěvky
    963

    Re: hlášení cheatrů odměny

    Njn toto by byl problém , každej by hlásil všechny.

  13. #13
    Profesionální člen Avatar uživatele DaRi.
    Datum registrace
    Feb 2012
    Umístění
    Opava
    Příspěvky
    325

    Re: hlášení cheatrů odměny

    Když o tom tak přemýšlím tak by se to mohlo zvrhnout a ! by byl k ničemu, protože by admini nevěděly koho dříve spectovat.. 3k a Jerry, nám muže být uplně jedno co vám tam chodí, ale když nahlásím cheatera a poznám cheatera s 80-90% tak by jsi tam měl naběhnout a zabanovat..

  14. #14
    Nováček Avatar uživatele Spon.erko
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Spawn
    Příspěvky
    119

    Re: hlášení cheatrů odměny

    Když vidíš na 100% že má někdo AB napíšeš do ! a stejnak nikdo nepřijde tak to pak už nemá cenu psát když stejnak víš že nikdo nepřijde sice to pro adminy musí být otravné ,ale na co to potom je když to víš a stejnak nic ...Proto vědšinou píšu PM na steamu ,nebo na fórko BTW. vím že to už nemá cenu ....

  15. #15
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    173

    Re: hlášení cheatrů odměny

    lenze oni niesu stroje ze ked si ty zmyslis tak pridu... ak nechodi tak zacni natacat.. kolko krat niekto napise ze pridte je tu cheater a cheater tam neni...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •