Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 17

Téma: reakce s nevýhodou

  1. #1
    Stálý člen Avatar uživatele Piner
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    Most
    Příspěvky
    864

    reakce s nevýhodou

    Zdravím.
    Včera jsme měli na JB takové menší neshody.Jedná se o to, že jsem řekl první reakce s nevýhodou.4Hráči mi tvrdili, že se to nesmí.Prej je to stejné, jako když máte hru na simona a řeknete sauron atd.Na tu reakci s nevýhodou je asi logické, že ho nemůžu zabít.Zajímá mě, jak to teda je, jestli můžu říkat reakce s nevýhodou a nebo ne.
    Dík za vaše komenty :)

  2. #2
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: reakce s nevýhodou

    Podľa mňa ano. Posledná reakcia s nevýhodou je jasná. Pri prvej ide o to, že podaktorí skáču ešte ani nepovieš "na skok". Tak nech si to potom vyžerú :)

    Samozrejme zabiť za nemôžeš. Je to len nevýhoda. (napr. pri nepárnom počte na futbal keď sú traja. Posledný, ktorý skočí bude sám. A nemusíte stále dávať posledné reakcie aby bolo párne číslo na futbal atd.)
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  3. #3
    Ex-admin Avatar uživatele Leryx
    Datum registrace
    Apr 2011
    Umístění
    Český Těšín
    Příspěvky
    746

    Re: reakce s nevýhodou

    Hh dalsi kokotina kvuli ktere se budou lidi hadat, a my pak vymyslet pravidla abychom tomu zabranili. Jen cekam az bude prvni reakce s vyhodou vybrat si jakou chces nevyhodu...pak uz se na to muzeme vyprdnout uplne hh..

  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele Shinigami
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Chtelnica
    Příspěvky
    629

    Re: reakce s nevýhodou

    Moc to rozpisujete. V pravidlách mohlo byť niečo také ako, reakcie môžu byť len posledná reakcia na skok, čup, begrip, box. To isté prvá (s výhodou). žiadna iná sa nebude počítať. Predišli by sme reakciam na postavenie, čuposkoky, skokčupy, prebehnúť na nejaký stôl. A reakciam na smrť, s nevýhodou a ďalším takým slovíčkam.

  5. #5
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: reakce s nevýhodou

    Citovat Původně založeno Shinigami Zobrazit příspěvky
    Moc to rozpisujete. V pravidlách mohlo byť niečo také ako, reakcie môžu byť len posledná reakcia na skok, čup, begrip, box. To isté prvá (s výhodou). žiadna iná sa nebude počítať. Predišli by sme reakciam na postavenie, čuposkoky, skokčupy, prebehnúť na nejaký stôl. A reakciam na smrť, s nevýhodou a ďalším takým slovíčkam.
    Reakcia s nevýhodou je jednoduchá vec. Tie čuposkoky sú zakázané.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  6. #6
    nevedel heslo
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    105

    Re: reakce s nevýhodou

    Citovat Původně založeno Leryx Zobrazit příspěvky
    Hh dalsi kokotina kvuli ktere se budou lidi hadat, a my pak vymyslet pravidla abychom tomu zabranili. Jen cekam az bude prvni reakce s vyhodou vybrat si jakou chces nevyhodu...pak uz se na to muzeme vyprdnout uplne hh..
    Kokotina? s prepacenim chceš počuť čo je kokotina? Tak pol roka na jailu su konecne normalne pravidla len pride Grey a napise aaah mne sa nepači prva reakcia s vyhodou za to by sa malo zabijat.A je tak.Ono tu by mal byť aj ohlad na hračov a nie na adminov ktory si žiadali prava a potom ich nechcu.Tu sa furt riešia sračky ktore by nemali

    Potom pride na jail.. a zacne machrovat do kazdeho ale ved to uz je povolene za to normalne zabijaj..Pri reakciach nemozu robit to co simon povie a zacne s tym buzerovat simona.Takych najviac milujem
    Naposledy upraveno mrkev; 20-07-12 v 19:39.

  7. #7
    Stálý člen Avatar uživatele Piner
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    Most
    Příspěvky
    864

    Re: reakce s nevýhodou

    Citovat Původně založeno Leryx Zobrazit příspěvky
    Hh dalsi kokotina kvuli ktere se budou lidi hadat, a my pak vymyslet pravidla abychom tomu zabranili. Jen cekam az bude prvni reakce s vyhodou vybrat si jakou chces nevyhodu...pak uz se na to muzeme vyprdnout uplne hh..
    Mě to jako kokotina nepřijde.Když ti 4 hráči tvrdí, že se to nesmí a zbytek mlčí.Takže konečný verdikt? Smí-nesmí.

  8. #8
    Banned
    Datum registrace
    Feb 2012
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    463

    Re: reakce s nevýhodou

    Smí... proste nereaguj na trolov čo píšu dookola FK, to nemožeš toto zas musíš atd...

    E: Pride mi niekedy že to nieje moc FUN mod:(

  9. #9
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: reakce s nevýhodou

    Citovat Původně založeno Prasacko Zobrazit příspěvky
    Smí... proste nereaguj na trolov čo píšu dookola FK, to nemožeš toto zas musíš atd...

    E: Pride mi niekedy že to nieje moc FUN mod:(
    Upravenými pravidlami sa to malo uvoľniť. Takže neriešte každú somarinu. Opýtal sa, ok. Jednoducho vždy tam príde niekto nový a snaží sa presadiť to svoje. To bude VŽDY.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  10. #10
    Stálý člen Avatar uživatele Piner
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    Most
    Příspěvky
    864

    Re: reakce s nevýhodou

    Citovat Původně založeno Prasacko Zobrazit příspěvky
    Smí... proste nereaguj na trolov čo píšu dookola FK, to nemožeš toto zas musíš atd...

    E: Pride mi niekedy že to nieje moc FUN mod:(
    To ti nepřijde.Když budeš mít čas a budeš trochu zvědavý, tak se podívej do chatlogu na 2 hráče s nickem POPELAR Piner a Marley

    E: ti dva dokážou zesrat totálně hru, a takových je tu více

  11. #11
    Ex-admin Avatar uživatele Giussepe
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Nové Město nad Metují
    Příspěvky
    2,374

    Re: reakce s nevýhodou

    Není to sice k tématu, ale taky se to týká JB tak to dám sem.

    Už u pár Simonů jsem viděl, že oni dají příkazy: zakazuju cupět, skákat, atd...
    Pak řeknou: Zahrajeme si simona, Simon říká, že všechny příkazy i zákazy platí.
    A pak třeba řeknou: Jděte do boxu.
    A někteří se samozřejmě rozběhnou. Simon je zabije.
    A já se ptám je to FK nebo ne? Dle mě ano. Možná řeknete, neříkal to simon, není to FK. fakt to neřikal? Dle mě ano(viz. tučný text)

    Proto, JB adminům navrhuju podobný princip jako byl kdysi na CS:S JB serveru, kde jsem dělal admina, že když se chtěl hrát simon, tak se prostě musel ohlásit na začátku kola a když ho třeba v průběhu kola ukončil, tak už ho nesměl znova začít.
    Jo, samozřejmě ty různý chytáky na reakce atd. se mohli dělat, ale samotna hra na simona se už znova začít nemohla.

  12. #12
    Stálý člen Avatar uživatele Piner
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    Most
    Příspěvky
    864

    Re: reakce s nevýhodou

    Není to FK, protože všechny ty příkazy a zákazy byli uděleny před hrou na simona.To znamená např.: skákat,čupět atd.Ale nikdo před hrou na simona neřekl jděte do boxu a až pak řekl, že si zahrajou na hru simona.Takže to FK v žádném případě není.

  13. #13
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: reakce s nevýhodou

    Citovat Původně založeno mrkev Zobrazit příspěvky
    Kokotina? s prepacenim chceš počuť čo je kokotina? Tak pol roka na jailu su konecne normalne pravidla len pride Grey a napise aaah mne sa nepači prva reakcia s vyhodou za to by sa malo zabijat.A je tak.Ono tu by mal byť aj ohlad na hračov a nie na adminov ktory si žiadali prava a potom ich nechcu.Tu sa furt riešia sračky ktore by nemali

    Potom pride na jail.. a zacne machrovat do kazdeho ale ved to uz je povolene za to normalne zabijaj..Pri reakciach nemozu robit to co simon povie a zacne s tym buzerovat simona.Takych najviac milujem
    Ja uz neviem, ako mam na tvoje prispevky reagovat, lebo sa mi popravde ani nechce odpovedat na klamstva. Ale to, co pises je uplny bullshit. Od zmeny toho pravidla som tam bol snad 2x a raz som niekoho upozornil, ze ked sa hraju reakcie, tak vezni maju robit len ukony, ake im prikaze simon. To je podla teba buzeracia?

  14. #14
    Pokročilý člen Avatar uživatele brat brata
    Datum registrace
    Jun 2012
    Příspěvky
    145

    Re: reakce s nevýhodou

    Citaly ste pravidla 1 reakcia ktora sa nemoye je 1 reakcia z vyhodov na smrt ....

  15. #15
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: reakce s nevýhodou

    Citovat Původně založeno brat brata Zobrazit příspěvky
    Citaly ste pravidla 1 reakcia ktora sa nemoye je 1 reakcia z vyhodov na smrt ....
    Na smrť, na nič, skolabovať, veci ktoré práve robia, čiže ak čupia, na čup a podobné nezmyselné blbosti.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •