Strana 3 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 31 do 45 z 52

Téma: Ukázka zpráv do admin chatu (reakce na přízpěvky lidí v threadu "hlášení ch...odměna)

  1. #31
    Stálý člen Avatar uživatele AnnoyingGreg
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Usti nad Labem
    Příspěvky
    761

    Re: Ukázka zpráv do admin chatu (reakce na přízpěvky lidí v threadu "hlášení ch...odm

    Dobre charon, vymysli efektivnejsi system, kterej zmirni neprehlednost ! zprav pro adminy. Admini stejne preklikavaj do prohlizece a prohlidnout si ! zpravy prehledne na netu neni nijak vycerpavajici prace kdyz tu resite porad vymluvy jak maj moc chat zprav ve hre.

  2. #32
    Zhoblovanej totem Avatar uživatele apach29
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,933

    Re: Ukázka zpráv do admin chatu (reakce na přízpěvky lidí v threadu "hlášení ch...odm

    At maji vsichni admini povinnost chodit na zpravy prez ! a nahravaj dema, ktery pak hodi do admin sekce, kde maji "hlaseni cheateru". Je to zdlouhavejsi, ale taky efektivni, jako hlaseni s demem od hracu v normalnim foru.
    Shinigami mne minule prekvapil a prisel na moje hlaseni i prez to, ze na danym serveru nema prava. Nahral demo a nasledne dostal haxor ban, az se na to podival nekdo s pravama na war3.
    Je to nejjednodussi reseni a aspon se pak pozna, kdo ma prava jen na slot a frajerinky a kdo proto, aby pomohl portalu.

  3. #33
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Ukázka zpráv do admin chatu (reakce na přízpěvky lidí v threadu "hlášení ch...odm

    Citovat Původně založeno AnnoyingGreg Zobrazit příspěvky
    Dobre charon, vymysli efektivnejsi system, kterej zmirni neprehlednost ! zprav pro adminy. Admini stejne preklikavaj do prohlizece a prohlidnout si ! zpravy prehledne na netu neni nijak vycerpavajici prace kdyz tu resite porad vymluvy jak maj moc chat zprav ve hre.
    Pozri si ešte raz prvý post tohto vlákna. Ono DOSŤ ide o samotné hlásenia. Pokiaľ je to zaspamované, alebo sú to úplne hovadiny, tak ti nepomôže ani x rozdelení na x serverov. Medzitým sa to jedno správne hlásenie občas stratí. Je to môj názor, thats all.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  4. #34
    Stálý člen Avatar uživatele AnnoyingGreg
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Usti nad Labem
    Příspěvky
    761

    Re: Ukázka zpráv do admin chatu (reakce na přízpěvky lidí v threadu "hlášení ch...odm

    Dobře, tim se ale furt nic neřeší a za tejden zase někdo založí téma.

  5. #35
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Ukázka zpráv do admin chatu (reakce na přízpěvky lidí v threadu "hlášení ch...odm

    Citovat Původně založeno AnnoyingGreg Zobrazit příspěvky
    Dobře, tim se ale furt nic neřeší a za tejden zase někdo založí téma.
    Toto vlákno mala byť ukážka aké úžasné hlásenia chodia. Pokiaľ máš nejaký prevratný návrh ako to zlepšiť, založ radšej nové vlákno. Tu sa to o chvíľu stratí.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  6. #36
    Ex-admin
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    Hamilton near Glasgow UK
    Příspěvky
    963

    Re: Ukázka zpráv do admin chatu (reakce na přízpěvky lidí v threadu "hlášení ch...odm

    nneí lepší ten ! zrušit??

  7. #37
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105

    Re: Ukázka zpráv do admin chatu (reakce na přízpěvky lidí v threadu "hlášení ch...odm

    Jaj zrusit ! Uz o pisu po 2 ale co uvedom si ze pres ! Tu polovina haxoru uz nehraje tk proc by se rusil podle me funguje az moc dobre mel jsem s nim problem jen 1 myslim v patek ze sem psal ze na w3ft je wh i snickem nick byl : nikdo neprisel cekal jsem asictvrt hodky a psal jsem 2x nikdo neprisel tk sem ho pak zacal tocit tk odesel a mam hodne slabe demo kde je prakticky velke hovno..ale nikomu to nedavam zavinu spis jen sobe ze jsem ho nezacal tocit driv ale on si asi hlidal spect nebo hned jak jsem sel do spectu tk asi po 1 min. Odesel hodil by se admin spect a ta afk kontrola tky docela nastve kdyz tocim.. Bud me to vyhodi nebo mi samo vybere team a zase to trva o 10 minut dele..

    Edit:Pisu na mobilu sry za chyby ale je to dobre citelne tk bych odcenil aby ste si odpustili posty jako ze jsem dmnt ze neumim psat a tk podobne thx :)

    edit2:Jinak spis by se hodilo jako je treba na jb spesl tk na strilecich serverech udelat neco takoveho ze by meli treba admin spect pro caste nahlasovace protoze ta afk kontrola je fakt neco pro moje nervy a myslim si ze nejsem sam kord kdyz se hra big map tk cekas cele kolo nez muzes zmenit team (na nakych serverech kde kickuje reconnect) toto si myslim ze by bylo dobre a ne neco rusit a takove blbosti tu resit...
    Naposledy upraveno Slunicko; 23-07-12 v 21:31.
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

  8. #38
    Ex-admin Avatar uživatele Giussepe
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Nové Město nad Metují
    Příspěvky
    2,374

    Re: Ukázka zpráv do admin chatu (reakce na přízpěvky lidí v threadu "hlášení ch...odm

    Admin spec můžeš mít, když si koupíš VIP. Jinak ta AFK kontrola, teda aspon u mě, když jsem na serveru kde nemám práva, se mě zeptá jestli jsem u PC a když odkliknu že jo, tak mě to v tom spectu nechá dál.

  9. #39
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105

    Re: Ukázka zpráv do admin chatu (reakce na přízpěvky lidí v threadu "hlášení ch...odm

    To se vip nak zmenilo ja ho tento mesic uz nekupoval nebo mam zablokovane na me simce premium sms a stejne jsem si rikal ze ty vyhody nepotrebuju ze na ft se dostanes skoro vzdy pokud venku neni -50 :D a he si kupuju stejne s flashem a smookem dohromady ale jestly tam jsou nake new vyhody tk zejtra si du koupit novou simku a hned kupuju vipo a dik desti.to se omlouvam teda nikdo nectete edit 2 :D

    e:Jeste to afk jsem zapomel ja kdyz dam ze jo tk mi to vybere team samo a uz jen vyberu skin kdyz dam ne da mi to na vyber teamu tk nvm..
    Naposledy upraveno Slunicko; 23-07-12 v 22:02.
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

  10. #40
    Ex-admin Avatar uživatele Giussepe
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Nové Město nad Metují
    Příspěvky
    2,374

    Re: Ukázka zpráv do admin chatu (reakce na přízpěvky lidí v threadu "hlášení ch...odm

    tak skus dat ze ne. ono je celkem jedno co zmacknes hlavně ze to zaznamena tvoji aktivitu a mělo by tě to nechat na serveru.

  11. #41
    Ex-admin
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    Hamilton near Glasgow UK
    Příspěvky
    963

    Re: Ukázka zpráv do admin chatu (reakce na přízpěvky lidí v threadu "hlášení ch...odm

    Citovat Původně založeno Giussepe Zobrazit příspěvky
    když jsem na serveru kde nemám práva, se mě zeptá jestli jsem u PC a když odkliknu že jo, tak mě to v tom spectu nechá dál.
    Server : Jsi tady ?
    Já : Ne
    Server: za 20s Budeš vyhozen.
    XDD

  12. #42
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105

    Re: Ukázka zpráv do admin chatu (reakce na přízpěvky lidí v threadu "hlášení ch...odm

    Desti precti si muj edit dal jsem ho tam asi pozdeji a ted je mi jasne ze se k te zprave uz nedostanes..
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

  13. #43
    Ex-admin Avatar uživatele Giussepe
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Nové Město nad Metují
    Příspěvky
    2,374

    Re: Ukázka zpráv do admin chatu (reakce na přízpěvky lidí v threadu "hlášení ch...odm

    tak to nevim no. ja prostě at zmacknu cokoliv tak me to necha ve spectě.

  14. #44
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105

    Re: Ukázka zpráv do admin chatu (reakce na přízpěvky lidí v threadu "hlášení ch...odm

    Njn spect haxor :D nevim ale to je jedno zitra si du pro novou simku a poslu si vipko ja nevedel ze jsou nake nove vyhody okrem tu na forku..
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

  15. #45
    Ex-admin Avatar uživatele Giussepe
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Nové Město nad Metují
    Příspěvky
    2,374

    Re: Ukázka zpráv do admin chatu (reakce na přízpěvky lidí v threadu "hlášení ch...odm

    ESP je u VIP už hodně dlouho.
    +http://csko.cz/?strana=vip

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •